4281

  • [HUN]FaTaL
    #4081
    Az utóbbi két rész kritikán aluli volt. Lehet, hogy megint elteszem nyári darára, mint az előző évadot.

    Nem is értem miért hasonlítja valaki ezt a Jóbarátokhoz. Abból még most is gyakran előkapok 1-1 random részt a gépről és szétröhögöm magam.

    Ezt mégegyszer elő nem szedem az biztos.
  • lemongrass
    #4080
    én eljutottam oda, hogy simán kitöröltem a HIMYM mappát a gépemről. nem ér annyit, hogy egy 60Ft-os DVD-re kiírjam ezt a sz*rt. (még1x tuti nem fogom megnézni.) csajom úgyis jobban szereti a szinkronos verziót. (WTF? ja, tudom... no comment.) úgyhogy majd hétfőként megnézi jövőre a Comedy-n.
    talán 1x éreztem valami poénszerűt a legutóbbi résznél, amikor Lily feka hangon dumált. ennyi.

    egyébként nem tudom, miért kell ennyire ráfeküdni az esküvőre. Marshall-ékét 2 részben letudták.

    Jóbarátok hasonlat nekem mindig fura. a HIMYM az életben nem lesz akkora kultusz sorozat, mint az. Viasaton bármikor elkapok egy részt ottragadok. és szétröhögöm magam /úgyis, hogy az adott epizódot korábban már láttam 5x./
    na a HIMYM-nél ilyen tuti nem lesz a 4?-5-6-7-8-9 évadból az tuti.
  • Neoncsoves
    #4079
    azon jót röhögtem :D

    "You tip... poorly" :DDDD
  • Darthmushroom
    #4078
    lovag azért tetszett :D
  • ProGabe #4077
    Szerintem titokban abban fogadtak a készítők, hogyan tudnak minél nagyobb gyökereket csinálni a karakterekből.

    De most tényleg. Ennyi picsogást szerintem én még nem láttam mozgóképen. Mondjuk ezzel még nem lenne gond, gondoljunk csak a Ross-Rachel huzavonára a Jóbarátokból. Ha lecsupaszítjuk, akkor annyi jön le, hogy két szerencsétlen (főleg ugye Ross) nem bírja magát elhatározni, vagy csak simán debilek. De ez egy pillanatig sem fordult meg a fejünkben, mert kib*szottul sok poénnal volt ez megoldva.

    Itt meg csak megy a picsogás, ráadásul most már minden poénnak szánt izét megismételnek. Ez nagyon szar, szenvedés nézni, szerintem cancelezem megint, hiába utolsó pár rész :(
  • Lantee
    #4076
    Hátőőőőizé...
  • lemongrass
    #4075
  • szabii98
    #4074
    comedy centralon megy a 8. évad.
    HIHETETLENÜL FOS A SZINKRON :D
    \'senki nem hívott Patrice\'
    sérti a fülem :(
  • Janika114
    #4073
    Szörnyű rész volt tényleg, ha nem az utolsó évad lenne... a mondat folytatását mindenki sejti.
  • lemongrass
    #4072
    I love giving wedding gifts so much. I wish I could marry giving-wedding-gifts, and then get myself and giving-wedding-gifts a wedding gift.

    ekkor már tudtam, h ismét egy ótvar rész lesz. /valamikor 2 perc körül.../
  • lemongrass
    #4071
    meccset néztem, meg nyomtam az XBOX-ot, de most lepörgetem az aktuális epizódot, ha ilyen jó a vélemény róla! :D

    bár nem tudom, a válogatott mérkőzés, avagy a HIMYM soronkövetkező epizódja lesz a napom legmélyebb pontja. de fél órán belül kiderül! :D
  • ProGabe #4070
    Azt hiszem elérte azt a pontot a sorozat, hogy jöhetnek a fingós poénok. Lassan mondjuk abból is "poént" próbálnak faragni, ha valaki pislog kettőt.

    Rossza a címe a sorozatnak, ez jobb lenne: My miserable life.
  • tigeroo
    #4069
    kit érdekel a történet ha van értelme és jók a poénok? az csak másodlagos lenne sőt, akkor sose érjen inkább véget :D

    de így ez csak vergődés, zárják le tisztességesen
  • ProGabe #4068
    Én is ilyen történéseket várok egy sitcomtól, de hány évig ment a sírás (sőt, még mindig megy, beszarás), hogy nem halad a főszál és hiába lett elmondva ezeknek az embereknek, hogy NEM FOG MEGMOZDULNI, akkor sem bírták felfogni, hogyan működik a sorozatgyártás Amerikában.
  • lemongrass
    #4067
    én annyi történést várnék tőle /epizódonként/ amennyi régen is elvárható volt. legyen felépítve. legyen eleje, közepe, vége. az, hogy fut mellékszálként, hogy hogy találja meg anyut... az mondjuk eddig sem érdekelt és szerencsére szó sem volt róla sok. /esernyő + vádli.../

    egy Natalie-s majmos születésnapos részt vagy a legnagyobb kedvencemet -> Ted Mosby, Architect összehasonlítani az utóbbi évek borzadályaival... lehetetlen. ott megvolt jól felépített story. + persze a humor.

    az, hogy a balfék ted meg robin közti izét 5 évad után megint előkaparták időhúzásnak... szánalmas. a karakterek fejlődése...(negatív irányba) na az is megér egy misét.
    egyébként meg nekem rossz, hogy az egykor hatalmas kedvenc sorozatomról így és ilyeneket kell írnom.

    talán az egyetlen, amivel néha még az utóbbi évadokban is kitudok békülni az a zene.

    Band of Horses - The Funeral
    Wilco - How To Fight The Loneliness
    John Swihart - You're all alone
    etc etc... az tény, hogy ezeket valaki jól válogatja.

    meg, amiről fentebb már írtam ->
  • ProGabe #4066
    Az a gond, hogy a szereplők vergődnek. Az természetes, hogy vannak problémáik, de ne szenvedjenek már!
    Mint minden történetben, a sitcomban is a bonyodalom a dolgok sava-borsa, csak itt ugye nevetünk a gondjaikon, ill. nevetni kéne!

    Ezzel szemben itt már évadok óta csak sír a szájuk. Főleg Tednek! Barney azért is jó karakter, mert neki másfajta gondjai vannak és azokat tök jól oldja meg. Ezzel szemben Ted és Marshall egy gyökér, Lily túl erős alkat, Robin meg egy rossz bohóc. Minden totális idióta dolgot vele csináltatnak meg a készítők, ami nem lenne baj, ha nem lennének ezek szinte kivétel nélkül bénák, erőltetettek.

    Attól meg még mindig a falnak, megyek, hogy valaki történéseket vár egy sitcomtól. Mármint persze, történnie kell dolgoknak, de ez nem egy szérializált dráma, mint pl. a Lost.
  • lemongrass
    #4065
    szerintem nem. (a vonatos résznél, amennyi rémlik belőle ott voltak együttállások Ted meg a hölgy között.) ettől függetlenül, ha van egy kis eszük, akkor a hölgy kölcsönadja az ernyőt valakinek. (nem azt mondom, h Ted érdemel szebbet... a sorozat kedvelői.)
  • tigeroo
    #4064
    lehet lesz még egy csavar az anya személyében...
  • ressy14
    #4063
    Még csak az sem biztos, hogy sok részben lesz benne Ted és anyuci turbékolása. Sztem csak a utolsó részben fognak ők ketten először találkozni, az esküvő után, amikor mindketten várják a vonatot. Esik az eső, Ted elázik, a csaj meg felajánlja az esernyőjét. A kamera távolodik, lassú zene és Ted narrátor hangja benyögi, hogy: So kids that's how i met your mother. Fin.

    A legborzasztóbb az egészben, hogy kib*szott jól eltalálták a végpont bevonást, de sokkal többet ki lehetett volna belőle hozni, több utalással, nem csak bevágunk oda random egy tök ismeretlen csajt anyának.
  • lemongrass
    #4062
    ja igen, az volt a következmény... én a kanapésra fókuszáltam.

    dramaturgiailag mint a példád is mutatja ugyancsak nem jár élen.
    /de pl Lily is egész nap iszik, miért nincs beb*szva./

    weird ez az egész... nagyon weird.

    amúgy érdekelne, hogy olyan 24-es Jack Bauer alapon fognak múlni az órák? mert akkor van még hátra minimum 51 rész + az esküvő + amíg az anyjával is elmegy ide-oda... hány részes az évad?
  • tigeroo
    #4061
    filler részek, az esküvő napjáig úgysem fog történni semmi.


    legjobb a mostani lelkizős jelenet volt, lily sopánkodik hogy elfog kerülni és robinnak nemlesz barátnője:

    kiderül robinról hogy végülis még mostis 1 seggfej ahogy az embereket lenézi (amúgyis az utóbbi 1-2 évadban pofánvágnám legszívesebben néha)

    erre amikor haverkodik 1 csajjal akkor lily mint egy büdös redvás kurvaként odamegy vergődni és elűzi a csajt:D aztán összeborulnak hogy awww, te vagy az én kis pszichópatám <3


    énmeg így nézek hogy: wat? ez most vicces vagy mi?
  • lemongrass
    #4060
    komolyan érdekelne, hogy neked mi tetszett pl a legutóbbiban. amitől "jó volt a rész."
    az azelőttinél leírtad, h "Rohadt jó rész volt. Waldo". hát a huszonX perc alatt az az 1 "hol van wally" poén nem valami sok.
    nem kötözködni szeretnék, csak tudni, hogy mik azok a bújtatott poénok, amit esetlegesen én nem veszek észre... vagy, h kb mi lehet velem a baj, h másnak ez bejön? (mert egyelőre a szempontom az, h annak a humorérzékével nincs rendjén valami, aki ezen röhög... mármint a semmin...- de szeretném egy olyan ember véleményét is olvasni ezzel kapcsolatban, aki hétről-hétre pozitívan nyilatkozik a sorozatról, hátha meggyőz.) nekem 2 jelenet tetszett kb. amikor Robin belegondolt a villásregi + pletykálkodás nélküli szombat reggeleibe. /+ aztán amikor Lily gondolt bele az új barátnősbe/ de ez édes kevés ahhoz, hogy egy rész jó legyen.
    nem látom azt, hogy egy egy rész kerek egészet alkotna, amikre vissza tudnék gondolni, úgy hogy egy jól felépített történet maradjon a fejemben /ami a régieknél simán megy/ összecsapott, ötlettelen, poéntalan... áh, csak negatív jelzők vannak.

    sokszor leírtam már, és ehhez most is tartom magam /ezt az évadot elkezdve meg mégjobban./ kifulladt az 5-dik évadtól kezdve... nem poénos. szívesen abbahagynám, de kitartottam mellette... bíztam benne, hogy jobb lesz... (néha véletlenül volt 1-1 jó rész) a célegyenesben már nem hiszem, hogy abba fogom hagyni, de ez tényleg egy nagy vödör híg fos megszórva némi ledarált fehérre száradt morzsolt kutyaszarral.

    és igen. talán még a kövér négerasszonyban volt némi potenciál... de őt is gyorsan leépítették... (de a Linus poén maradt, ami annyira vicces még most is, mint amikor 3-adjára adta a kezébe az italt.)
  • ressy14
    #4059
    ez a "komoly témáról beszélgetnek, meggyanúsítják egymást valamivel, aztán egy ócska viccel tovább is lépnek" scene tök ciki, és már nem először sütik el ebben az évadban
  • Darthmushroom
    #4058
    Én is vagyok vele, de sajnos már az 5-6.évad fele így voltam.
  • davidragon
    #4057
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nemtom feltűnt-e, anyut észrevétlenül két rész után kiírták :D


    én ezt már végignézem, bármi lesz is! :) szerintem vannak vicces jelenetek, bár tény, hogy bármelyik 1-5. évadbeli részen többet röhögök sokadszor újranézve is... de a himym az himym! ;)
  • Monoton
    #4056
    Jó rész volt ;)
  • tigeroo
    #4055
    leadaráltam a 4 részt...

    most komolyan ellőtték a spancserek történetét fordítva ebben a részben?
    (hogy robin barátnőt szedjen fel az esküvője előtt)

  • ProGabe #4054
    Hopp, átmentünk szánalmasan nézhetetlen szarba :(
  • LoSA
    #4053
    Hát én azért nem hagynám már abba, ha itt tartok, az utolsó évadnál. Annyira azért nem gázos. Ez a harmadik rész most pl jobban tetszett, mint az első kettő. :)
  • ressy14
    #4052
    fúúúú de gagyi a magyar szinkron a 8. évadhoz. Az előző 7 sem volt egy sikersztori ilyen szempontból, de ez a legalja
  • Neoncsoves
    #4051
    "Minden táblába belelövök egyet bazmeg!"
  • ressy14
    #4050
    majd meséld el milyen csikágó! :D
  • ProGabe #4049
    Gyenge vagy! :D
    Harmadik rész sajnos megint hozta az elmúlt évadok színvonalát, egy-két felvillanás volt csak.

    A legidegesítőbb dolgot, vagyis a rossz(!!) poénok ismételgetését pedig már részeken keresztül is átívelik. Dexter-ffelingem van: utolsó évad, most már végignézem, ha beledöglök is.

    Ja mondjuk a szentimentális része eléggé jó, én is kb. ott vagyok, ahol Ted, pár hét és takarodok el ebből a pöcegödörből :)
  • tigeroo
    #4048
    hát nemtom mindenki ajnározza, én kinyomtam kb. a 10. percnél irritáló volt barney és robin családfakutatása is, lily, marshall jelenetei meg pláne csak néztem hogy wtf micsoda picsogó banda.

    nincs lelki erőm folytatni a sorozatot, nem akarok rinyagép lenni de nálam ennyi volt szerintem:D
  • LoSA
    #4047
    Megnéztem a szezonnyitó 1-2 részt... Nekem sajnos nagyon nem tetszett, lapos volt! Remélem a folytatás, ennél ütösebb lesz! :) Kb az utolsó perc tetszett csak! :)
  • ReszegKoldus
    #4046
    Valóban. Akkor marad Barney.
    2017-ben elszívja az utolsó cigijét, aztán lelép :D
  • ProGabe #4045
    Robin volt, amikor Tysonnal hagyta Lily gyerekét, akkor eléggé leőre mentek az időben-
  • hugopareiros
    #4044
    Érdekes fordulat lenne ha Barney faképnél hagyná az egész társaságot :D
  • Darthmushroom
    #4043
    Én is úgy emlékszek mivel mikor Robin gyerekkel beszélgetett az képzelgés volt vagy álom vagy micsoda :D
  • ReszegKoldus
    #4042
    elvileg se Robin se Barney nem szerepelt idősként, csak említés szintjén