4281

  • [HUN]FaTaL
    #4161
    +1
  • Lantee
    #4160
    Ez nagyon fájdalmas volt! Unalmas és fájdalmas.
  • rastaman
    #4159
    egész kellemesre sikerült ez az utolsó
    Barney még mindig a legnagyobb játékos.
  • MerlinW
    #4158
    Ma megnéztem megint a Dr Horrible-t, még mindig zseniális:)

  • szabii98
    #4157
    vicces rész volt :D bár az előző jobb volt
  • Neoncsoves
    #4156
    jamaikai csávó szendviccsel :DD
  • hugopareiros
    #4155
    Lenyomtam a 7., 8. és 9. részt egymás után. Sztem baj van az izlésemmel, de nekem még mindig tetszik.
    Az tény, hogy nem sitcom-ként nézem már. Tény, hogy nem végigröhögősek a részek, de nekem ezek a kis lelkizős dolgok még mindig bejönnek.

    Emellett még mindig vannak olyan jelenetek amiken jót mosolygok: robotot csináltam a tv-ből, Barney tapsolása a challeng-eknél...etc.

    Nekem a spinoff ötlete is tetszett egészen addig, amíg meg nem tudtam, hogy nem ennek az anyukának a szemszögéből fogják nyomatni a dolgokat.
    Jó, igen kicsit nehéz lenne, hisz ezek a szereplők se lesznek már fiatalabbak. Neil is unja már a banánt. Viszont nekem az tetszett volna tutira. Azért így is megnézem az első pár részt majd, hátha...
  • LoSA
    #4154
    Most fejeztem be a 9. részt, nekem ez most pl kifejezetten tetszett! Nem rossz ez, én azért sajnálni fogom, hogy vége lesz! :)
  • ProGabe #4153
    "Sőt szerintem az egyik mellékszereplőt fel is szedi majd egy éjszakára."

    Most borítékolom, hogy az Robin lesz! :D
    Meg azt is, hogy lesz egy meleg is a csoportban.
  • Janika114
    #4152
    Sőt szerintem az egyik mellékszereplőt fel is szedi majd egy éjszakára. Meg tuti majd sokszor botlanak beléjük a bárban... Én igazából a mellékszereplőkre leszek kíváncsi, ott lesz igazán nehéz dolguk, egy idő után itt is már csak Barney volt jó, ha csinálnak egy ugyanilyen karaktert az gáz, ha nem csinálnak akkor meg nehéz dolguk lesz valami érdekeset kitalálni.
  • tigeroo
    #4151
    Kitalalom. Vegtelenul romantikus es naivan szimpatikus leszvmint ted, kicsit szex es nyeorkos beutessel mert csak csajrol van szo, a mostani szereplokkel meg alairatnak vmit hogy neha-neha jonniuk kell cameozni ebbe a sorozatba (tuti lesz olyan hogy barney beprobalkozik fel perces jelenetbe de o elkuldi stb..)
  • lemongrass
    #4150
    ááá. az egyik legjobb jelenet a Family Guy történetében! :D unokaöcsémmel vagy 40x visszatekertük anno :D és természetesen borultunk a röhögéstől...
  • lemongrass
    #4149
    hát, ha elkészül ez a már most elvetélt ötletből született sorozat, az első részét megnézem azért... nem nagyon érdekel, de legszebb öröm a...
  • ProGabe #4148
    Na így mindjárt más!
    Én úgy tudtam, hogy a spin-off egy karaktert "fog meg" és helyez át egy másik sorozatba és azt gondoltam, hogy ez a karakter az anya lesz.

    Amilyen szinten tart a sorozat, azt hittem ekkora gyökerek és meglépik ezt.
  • Janika114
    #4147
    Nem az itteni anya lesz a főszereplő, egy teljesen más nő elmeséli a gyerekeinek hogyan ismerte meg az apját, és az ő bandája is ugyanoda járt mint Tedék. Ennyi.
  • Monoton
    #4146
    Nekem mi bajod? Semmi köze nem lesz ehhez a sorozathoz, csak a helyszín. :D Gondolom a helyszín is csak azért közös, hogy néha feltűnjön a HIMYM ötöséből néha valaki vendégszereplőnek.
  • Darthmushroom
    #4145
    lényeg úgy is az lesz h színvonala olyan legyen mint ennek az elején. nem mint a mostani pár évad. meg persze jó nők legyenek benne :D
  • ReszegKoldus
    #4144
    Na de ez egyáltalán nem biztos, mivel új szereplők lesznek és új sztori akár lehet hogy csak most kezdenek odajárni :D
    és a csaj mondjuk 2040-ben kezdi mesélni a gyerekeinek (ha ebben is lesz ilyen baromság) hogyan találkozott az apjukkal
  • ProGabe #4143
    Illusztrálnám képpel is:

  • ProGabe #4142
    "meg ugyanabban a pubban fog játszódni"

    De.. izé... ez... mármint.... hogy...
    Tényeg ennyire hülyék ezek bazzeg? Sőt, ez rosszabb! Ennyire hülylnek nézik a nézőt. Ez tipikusan a legfosabb poén.

    - Éveken át mindkét csapat ugyanabban a kocsmában töltött el szó szerint napokat és nem találkoztak!
    - Igen?
    - Igen!
    - Háááááááááááááááháháháháháhááááááááááááááááááháháhááááááááááááháháhááááááááááááááááháháhááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
  • ReszegKoldus
    #4141
    a címe hasonló :D
    meg ugyanabban a pubban fog játszódni, de itt elvileg ki is merül minden közös pont
  • szabii98
    #4140
  • Darthmushroom
    #4139
    valamennyi köze csak lesz mivel spinoff...
  • stargatelost
    #4138
    ahhh, még mindig nem világos egyeseknek, hogy SEMMI KÖZE NEM LESZ EHHEZ A SOROZATHOZ?
  • Darthmushroom
    #4137
    szerintem is aranyos, bár nagyon sokan szidják.
  • szabii98
    #4136
    egy esélyt kaphat. :D
    /bár már csak az Anya miatt is nézni fogom , szerintem nagyon szép/ :D
  • stargatelost
    #4135
  • Darthmushroom
    #4134
    how i met your dad LOL
  • szabii98
    #4133
    be is rendelték a spin-offot..
    http://tvline.com/2013/11/15/how-i-met-your-mother-spinoff-how-i-met-your-dad-pilot-cbs/
  • rastaman
    #4132
    ez az utolsó tetszett:

    - Barney végre azt adta ami miatt megszerettük a karakterét
    - YO! MR. WHITE! jó volt látni az "öreget", most, hogy véget ért a Breaking Bad
  • Darthmushroom
    #4131
    számomra szinte unalmas rész volt, egyedül a Barney száll volt érdekes, de viszont akárki akármit mond a nagy Ő szerintem rohadt aranyos csaj (valóságba is)
  • stargatelost
    #4130
    Ööö, ez már tavasszal vagy mikor kiderült, amikor a készítők felvázolták, hogy ez az évad az esküvő hétvégéjén fog játszódni, és elmondták, hogy Ted fog utoljára találkozni az anyával, mindenki más előtte.
  • szabii98
    #4129
    basszus Lilyt és Robint össze kevertem valamiért, bocsi :D
  • ProGabe #4128
    Lily már találkozott vele a vonaton. Robin mikor futott össze vele?
  • szabii98
    #4127
    már csak Marshallnak és Lillynek kell, nem elképzelhetetlen, de nem ezzel kéne elütni a műsoridőt :D
  • ressy14
    #4126
    A szezon eddigi részeihez képest kiemelkedő volt.
    Nekem az az érzésem, hogy mindenki találkozni fog a csajjal, mielőtt Ted találkozna :D
  • szabii98
    #4125
    ugyan ezt írtam volna, hogy kövezzetek meg, de ez tetszett! :D
  • ProGabe #4124
    +1. Meg is néztem, nem egy régi részt töltöttem-e le véletlenül :D
  • Janika114
    #4123
    Na a mai rész tetszett végre. Kicsit a régebbi évadok részeihez hasonlított.
  • Golyo69
    #4122
    jaja teljesen igazad van :)
    sztem sem annyira rossz mint itt sokan leírják..tény hogy "nem olyan jó" mint a régebbi évadok de azért nem is rossz!
    Már nem sok van hátra úgyhogy ki kell bírni :) akinek nem tetszik az nem nézi..ennyi...nekem speciel hiányozni fog...a barátnőmmel általában hétvégén szoktuk megnézni a heti részt és ez már így van kb. 5-6 évad óta....mi szeretjük :)