4281

  • Jim Morrison
    #4201
    Ja hogy 3 hete volt a HIMYF vagy mi?:D upsz
  • [HUN]FaTaL
    #4200
    Az a múltheti rész :D Most nem volt új rész.
  • Jim Morrison
    #4199
    Jó, hogy az utolsó részt egymás után néztük meg, legalább nem drámai jelenettel hagytuk félbe... viszont az eheti rész végén amikor Robin elszállt D:
  • stargatelost
    #4198
    Na a HIMYD spin-offot (ami nem spin-off, csak a koncepció lesz ugyanaz) se nagyon kell néznem szerintem... Greta Gerwig lesz a főszereplő, az anya, aki mesél. Van néhány színésznő, aki számomra annyira csúnya, nem szép, hogy nézhetetlen a képernyőn... ő is ezek közé tartozik...
  • Monoton
    #4197
    Látszik, hogy már nem nagyon akarnak költeni a sorozatra. Engem nagyon zavartak a közeli felvételek és a futópadon sétálás a tengerparti zöld háttér előtt elég gagyi volt :D
  • tigeroo
    #4196
    hú, biztos fogja a fejét most hogy befutott sorozat lett, mennyi gázsitól elesett:D
  • Jim Morrison
    #4195
    :D
    NPH-t heterova tette volna az tuti :D
  • ProGabe #4194
    Hóli sit, eredetileg Jennifer Love Hewitt lett volna Robin!
    http://www.reddit.com/r/IAmA/comments/1wwql1/we_are_carter_bays_and_craig_thomas_creators_and/cf61mfa

    Ha csak belegondolok már félig feláll
  • ressy14
    #4193
    Nekem picit sok volt az összes kötődés 20 percben összesűrítve, ez a rész alapján a sorozat inkább tűnik tündérmesének, mint sitcomnak :D
  • stargatelost
    #4192
    El sem hiszem, de ez egy JÓ rész volt! Nyilván közrejátszott ebben az is, hogy nem kellett a teljes unalomba fulladt (sőt, rühellt) brancsot nézni, valamint Cristin Milioti-t is jó nézni, mert aranyos és szép :) Az évadok során eldobált utalásokat is jól helyreillesztették :)

    [spoiler]A vége volt erőltetett, Tednek simán beszélgetést kellett volna kezdeményeznie a csajjal, meg átmennie. De hát ugye még nem találkozhatnak...[/spopiler]
  • FZoleee
    #4191
    Kifejezetten jó rész volt a 200. :)
  • Neoncsoves
    #4190
    nem feltétlen poén, de valami olyasmi.
  • ProGabe #4189
    Szóval az a poén, hogy egy karakter nem poénos? :S

    200. rész jön:
  • Neoncsoves
    #4188
    ez szerintem nem olyan poénosnak akarták szánni. Robin szokott ilyen szarokat ellőni, ha megfigyeltétek a sorozat során.

    inkább a történet kezd érdekes lenni...
  • ProGabe #4187
    "The phrase, 'talk to the hand cause the face ain't listening' doesn't work for you because the hand is on your face"

    A fenti idézet az egyik legrosszabb mondat, amit poénnak szántak és én valaha hallottam sitcomban. Egyszerűen hihetetlen. Simán kihagyhatták volna, de ezek szerint nem érzik a készítők, hogy mennyire szar. Elkeserítő, mert azt hittem, hogy legalább az utolsó pár részre összeszedik magukat.

    Na, már csak 3.
  • Neoncsoves
    #4186
    wat
  • ProGabe #4185
    Az évad nézettsége eddig elég jó:

    On CBS, How I Met Your Mother returned to a 3.0, up three tenths from its last original's 2.7 adults 18-49 rating.


    Erről a részről meg ennyit:


    Mondjuk majd 9-re pontozni bármelyik részt ebből az évadból, hát, már-már hányingerkeltő :D
  • tigeroo
    #4184
    hm hát ez igen. mintha ilyen 10 éves srácokat bíztak volna meg hogy figurázzanak ki vmi nindzsasztorit:D komolyan, erre van igény?
  • LoSA
    #4183
    Ez a 14. rész nagyon gyenge volt...
  • precision
    #4182
    eddigi összes rész = 1-8 évad összes része
  • precision
    #4181
    én végig néztem az eddigi összes részt, az új évad első részét viszont kb. 1 perc alatt ki is nyomtam, és nem is nagyon tervezem, hogy folytassam... max ha tényleg nem lesz semmi más dolgom és/vagy mást nézni akkor átpörgetem majd az évadot
  • szabii98
    #4180
    szerintem nem volt rossz a rész...:D
  • Darthmushroom
    #4179
    de közbe megvan:
    Salzburger Mozarteum Chor & Orchester - Kurt Prestel: Fortuna
  • Darthmushroom
    #4178
    nem :D rögtön a legelsőre számra mikor kezdődik gondoltam
  • Jim Morrison
    #4177
    megszokás, kilencedik évad, most már csak megnézzük mi lesz. Szerintem a többiek is így vannak vele. Én nem úgy ülök le hogy úgyis szar, hanem remélem most jó lesz :D
  • Neoncsoves
    #4176
    Nem akarom a sorozatot védeni, de ha titeket ENNYIRE nem érdekel és irritál akkor minek nézitek még mindig? Ha valami elé úgy ülök le, hogy ez úgyis szar, akkor tuti, hogy nem fog tetszeni. Tény, hogy közel nincs az első pár évadhoz a színvonal, de ez kb. egyértelmű volt, hogy így lesz...
  • stargatelost
    #4175
    Uhh, na azt hittem már velem van a gond, hogy itt mindenki magasztalja. Közel nézhetetlen volt, azokkal a beöltözésekkel, a folyamatosan ismételt poénokkal...
  • FZoleee
    #4174
    Szerintem az utóbbi idők egyik legszarabb része, még csak el sem mosolyodtam rajta...
  • ReszegKoldus
    #4173
    adagio for strings?
  • Darthmushroom
    #4172
    jó rész volt (ideje volt)
    am a "pofon" zenének a címét nem tudja valaki? ismerem, de valahogy a cím nem akar beugrani
  • Jim Morrison
    #4171
    És tényleg D:
  • Neoncsoves
    #4170
    sok liberalista fasz
  • ReszegKoldus
    #4169
    nekem tetszett, de azon még jobban röhögök, hogy volt aki rasszizmusra panaszkodott a résszel kapcsolatban :D
  • Jim Morrison
    #4168
    én is megnéztem, de csak mosolyogtam (néha) :(

  • dregnarr1 #4167
    9x14

    Brutálisan jó rész volt, tényleg végig nevettem rajta!
  • Neoncsoves
    #4166
    boldog karácsonyt mindenkinek! :)
  • Kmarha
    #4165
    (pontosabban : "A csapat a musicalt a 2007–2008-as amerikai forgatókönyvíró-sztrájk alatt írta, azzal a céllal, hogy egy kis, olcsó, de profi produkciót készítsenek, mely megkerüli a tiltakozásokat kiváltó ügyeket.")
  • Kmarha
    #4164
    és hogy készült :) páran unatkoztak a nyári szünetben. Jöhetne még pár hasonló
  • lemongrass
    #4163
    két hete nem láttam. leköt a Shameless :D szerintem megvárom, míg lemegy a 23-dik részig, akkor lepörgetem egyszerre, hogy csak 1x kelljen azt mondanom, h hű... kár volt.. /vagyis 2x, mert a final-ra sem várok semmi egetrengetőt./
  • ProGabe #4162
    Hogy lehet valami ennyire erőltetett? Már Barney sem vicces, mert ez nem over the top, ez már under the bottom. :(