7396
Cabal Online
  • Doomista
    #3645
    hát nálam most 140 lvln is megy mutantban egyaránt a big és med részén a vital,eddig minden mobon ment,még a highesten is voltunk,ott is hatott az armapra,lumberjackra,csak akkor nem hat ha bemisseli a mob O.o
  • HencStein
    #3644
    nincsmit
  • sasa23
    #3643
    WÁÁÁÁ!Végre jolett!Nemtok elégggé hálálkodni!THX VOODOO!!!
  • Tresh
    #3642
    Mért hülyék már segítettek?
  • sasa23
    #3641
    KÖSZÖNÖM A SEGÍTSÉGET!!!Tevagy az első normális ember aki segített!MÉG1SZER THX!
  • HencStein
    #3640
    webforditas.hu
  • sasa23
    #3639
    THX!csak az angol tudásom nem vmi hatalmas!nemírnád le pontosan hogy mit hogy!ha nemlenne nagy kérés?Léca!
  • HencStein
    #3638
    http://forum.cabalonline.com/showthread.php?t=19212
  • sasa23
    #3637
    Hello!Lenne 1 kis problémám!volt az update és azota nemtok belépni a játékba,mindig CORRUPT FILE-t ír ki!ha vki tudna segíteni naon megköszönném! itt az msn címem: [email protected]!
  • HencStein
    #3636
    vitallal az a kedvencem amikor többlényt ölök mutantba és miután rájuknyomtam kapásbol mind rámüt..
    tényleg nincs valakinek valami szarja hogy hanyas szinten medig tart a vital?
  • HencStein
    #3635
    vital csak életmentésre van épen hogy elég... meg csak kis aoeja van
    fsnek meg .....
  • donatus13
    #3634
    Sztem :D a fs kb comboval éri el a blader sebességének felét :D viszont nagyon halni nem szokott legalábbis én még nem nagyon haltam vele
  • Doomista
    #3633
    hát igen csak párezermillioszor haltam meg bladerként lakesideben,egy kis bénito skillje van,a vital,nem volt olyan partyzás lakesideben,és most mutant forestben,mikor nem használtam volna combozás közben,vagy anélkül,elengedetlen,növeli a tulélési esélyt valamennyire,párszor megmentette az életemet :p:s
  • HencStein
    #3632
    1-100 ig az fa és a wiz fejlödik a leggyorsabban
    110 felet lake pl bladert agyonverik ... legyen akkár dual transzos is azért mert nincs stunja
    fa /wiz mind a ketönek elég sok stunjavan
    fs dual transz és nem tudják megölni
    100 alati rész meg nem érdekes az 0000000 a game 100 tol kezdödik 100 alat 1 normális combot se lehet nyomni...
  • donatus13
    #3631
    Én fs tcsináltam többivel nagyon nem játszottam lassu vok nagyon,
    mikortól lesz területsebző skill ?:D
  • JP Forever
    #3630
    Aha... Ha te mondod biztos úgy van...
    Mind egy szerintem akkor is a blader fejlődik leggyorsabban.))
    Nem 1 haverom van aki azt mondja..
  • Doomista
    #3629
    mit hogy nem ? ne légy már ilyen önfejű...nem lehet felfogni ? te hány lvl vagy ? 5x ? ennyi lvl szinten,kevés tudással te igen igy érzed,de>>>mi hányok vagyunk ? 100+++++ << béta ota itvan pár gyerek,szal csak kenik vágják hogy mi hogy hogyan,nem lenen bölcs okosabb döntés a tapasztaltabra figyelni,és bolintani,hogy ahaaa,értem,köszi az infokat,most már énis tudom hogy is megy ez,ezentul ha nemtudok valamit,vagy azt hiszem hogy én tudom,de mégse (?) kérdezek,és a tapasztaltabbak ha van idejük olykor,megosztják az okosito tudást ...

    thyplsfigyeljbb.

  • JP Forever
    #3628
    Szerintem nem... De biztos jobban vágod..
  • HencStein
    #3627
    Azért vana wiznek 63 a bladernek meg csak 45 mert a wiznek több skillpont kell mert több skilje van...de az a 45 ugyananyi idö alat van meg mint a wiznek a 63 ....
  • HencStein
    #3626
    Lehet hogy 110 ig blade fejlödik gyorsabban ... de utána fs elhuz blader meg vágyakozik 1 fs után
  • JP Forever
    #3625
    1. De igaz.. A blade fejlődik leggyorsabban, és az FS a leglasabban...-.-
  • Adam69852
    #3624
    de azért nem jön rosszul az a regular skill rank :D
  • Doomista
    #3623
    nem igaz...(0,1)
    2. igen igaz,de van durvább is ennél xD
  • JP Forever
    #3622
    Ja de a blader kicsit jobban fejlődik skillre..
    1. A blader minden téren a leggyorsabban fejlődik
    2. a bladernél experten 45 skill up kell a wizardnak 63 -.-
  • Tresh
    #3621
    Lvl 56 vagyok és már csak 20 skill pont kell a masterhez (sword)
    Annyi a bajom hogy nem lesz elég pénzem az új skillekre, meg ugye még a régieket is le kell vennem. Ti honnan szereztek ilyenkor pénzt?:)
  • JP Forever
    #3620
    XDXD
    Egy srác odaakart vki másnak adni egy deszkát, és rám kattintott véletlen, be is rakta tradere a dezskát rákattintok ok gondoltam lesz ingyen egy deszkám,,, erre kiírja hogy You invertory is full:@@@@
    WÁÁÁ aszittem szétverek valamit:S
  • Iridescent
    #3619
    Van.

    http://cabal.mmosite.com/content/2006-07-26/20060726235307173.shtml
  • Gilmoor
    #3618
    Iri van valami leírás arról, hogy a slotos cuccok upgradelésénél milyen katalizátor milyen eredményt produkál?
  • Gilmoor
    #3617
    +4 xp-ésből már vagy 5-öt gyártottam, abban azért nagyobb szerencsém van hál istennek. Kezdetben még 1kk ért adtam el, most már 2 ért árulom. Így is elviszik, és legalább a gyártás költsége visszajön. Viszont valamiből lassan pénzt kell majd termelnem, mert a skillek jócskán felemésztették vagyonomat :)
    Szóval a slotos bármiből jöhet, csak picit ritkán. Értem :)
  • Iridescent
    #3616
    Ahhoz, hogy slotos jöjjön 1-2% az esély, nekem is csak 2 jött eddig citrineböl. 20dból amúgy ami 1M körül van kijön egy +4es SKILL EXP-es, az a tuti.
  • Gilmoor
    #3615
    Tapasztalt craftos segítségére volna szükségem. Olyan adept citrine orb-ot szeretnék kraftolni, ami slotos. Ehhez a "luck" ból vagy "adept" -ből kell kraftolnom? Időnként látok slotos kraftolt cuccokat, nekem még nem sikerült egy sem slotosra, pedig már legyártottam legalább egy hadseregnek valót. Lehet rossz típussal próbálkozom.
  • Gilmoor
    #3614
    Addig amíg nem vagytok 40-es szintűek, szerintem nem érdemes külön ráhasalni a skillezésre. Miután megvan a lvl 40, elég sok skill XP-és felszerelés lesz elérhető. (Adeptes kesztyű, sapka, csizma, ékszerek... a suit azt hiszem még nem, ha csak nem +0-ás) Szóval amint számottevő skill XP bónuszt adó felszerelést tudtok magatokra aggatni, akkor érdemes elkezdeni skillezni, de akkor következetesen. Szóval beköltözöl egy sűrűn lakott helyre valahol a vadonban és ki nem mozdulsz amíg el nem fogy a skuló. Tonnányi manapia kell legfőképp. LvL 40-ig szépen ellavírozhatsz a küldetésekkel, 1 hét elég kell, hogy legyen. Azután szépen minden nap mint a jótanulók foglalkozol a karid skilljének fejlesztésével 1-2 órát legalább. Szerintem legfeljebb expert szintig érdemes elsőkörben tréningezni, azután újra belekezdhetsz a küldikbe. Ha nem akartok egy rakás pénzt költeni különféle tulajdonságot extractoló italokra, akkor odafigyeltek arra a táblázatra amit iridescent nem is olyan rég közölt. Rank up-al egy csomó skillpontot is kapsz majd, érdemes úgy számolni a különféle felszerelések tulajdonságpont igényével, hogy ezeket is beleszámoljátok.
  • xxisyxx
    #3613
    nekem valaki meg tudná mondani hogy tudnám felhuzni hamar a sword skill rankomat?
  • JP Forever
    #3612
    Adam, nekem van egy 16os, mostmár 17es bladerem és asszem 3 szintta apprentice... Szal le vagy maradva.. Az a blader 40esre apáám akkora master lesz:D:P Sőt talán a master:)
  • Adam69852
    #3611
    jaja én is gondoltam rá hogy kis lvl-en szenvedek és majd könnyebblessz... nem ugy mint most az archeremmel 39es és csak most van apprentice 11/22-ön és csak vért izzadva tok csak megcsinálni egy küldit...
  • Gilmoor
    #3610
    Én 17 szintet skilleztem troglokon. :)
  • Doomista
    #3609
    minnél hamarabb vagy duel full rankos,annál könnyeb és jobb...de ezért is küzdeni kell,semmi sincs ingyen :)
  • Adam69852
    #3608
    viszont lehet hogy télleg elfogom követni azt a dual expertet XD
  • JP Forever
    #3607
    Meg lehet csinálni de aki megcsinálja az beteg:D
  • Adam69852
    #3606
    erre azért nem veszek mérget XD vannak elmebeteg kockák
    én is kocka vok de legalább tom hogy hol a határ