7396
Cabal Online
  • JP Forever
    #3725
    Nemzetet mikor kell választanom?
  • JP Forever
    #3724
    Thx! Majd beszélünk ha fel tok menni msn-re:S mert szarozik:S:P

    Gyáá lv. 65 tök jó fort ruina.. Sokat mentem már ottnagy karikkal de sajáttal, ááá:D:P
  • Iridescent
    #3723
    Megtörtént, TrAkToR néven futok.
  • JP Forever
    #3722
    Iri felvennél msn-re?
    [email protected]
  • KILLER2
    #3721
    Nem rossz ez, sőt, egész jó. Nem mondom, hogy függő leszek, de néha tuti játszok majd, mert jónak tűnik. A zenék viszont borzalmasak és ez is egy újabb MMORPG, ami kivégzi a G15 billentyűzetet és felvenni is csak FRAPSal tuodk belőle, mert a GameCam-ot hacknek nézi.
  • Razuel
    #3720
    64-en még sztem nem igazán lehetett élvezni ezt a game-t, mert az igazi játék 100+tól kezd érvényesülni itt..

    killer: Hogy legyen néhány kritika is.. Nagyon sok bug van, a grafika.. háát mondjuk azt, hogy nem a legszebb, de nem is a legcsúnyább.. Patcheket több hónap késéssel rakják fel, mint ahogy ígérték, eventek nagyon elbaszottak, nagyrészt abból állnak, hogy server leállások meg lagg + rengeteg bug meg még több bug.. A map nem túl nagy hamar végig lehet futni a mappokon (mert több rész van). Eléggé unalmas, mert sokat kell girndelni, szar drop/item rendszer.. (pl megöltök egy bosst 20-an akkor is csak egy itemet dob, mindenki ugyan olyan ruhákba mászkál ami sztem nem túl jó..) hát kb ennyi.. De ha tetszik nyugodtan kezd el mert vannak olyanok akik az ilyet szeretik. Összességében nem egy nagy MMO, de az ilyen ingyenes xarok között az elsők között van.
    Nah ezt jól összecsaptam.. na mind1 sok sikert a választáshoz ;)
  • Iridescent
    #3719
    http://forum.cabalonline.com/showthread.php?t=19036

    Ez a játék hivatalos fórumán a magyar topic. Én már áttértem ide, a CABAL-os accoddal ide automata beregel csak be kell lépni előbb főoldalon. Akit érdekel bármilyen dolog, itt megkapja a segítséget.

    Ez főleg azokra vonatkozik akik már CABAL-oznak.
  • Adam69852
    #3718
    kivéve akinek nem....



    amugy szerintem is nagyon jó.. az elején nekem nem tetszett de mostmár nagyon tetszik..

    a magyarok többsége a mercuryn tolja de nagyon szétszóródva... a marson talán kicsit kevesebb de nagyobbak a klánok...de inkább nem mondok semmit mert eddig csak egyben jártam...

    a grafika az nem túl rossz söt egész jó :D nekem tetszik
    a hangok azok is jók, kivéve a világok zenéit mert a falra mászom tölük.(á la bloody ice: NÁNÁÁNÁÁÁNÁÁNÁÁNÁNÁNÁNÁNÁÁÁÁÁÁ!Á!Á!)
    az irányítást meg kell szokni.

    a pályák nagysága: hát nem a leges legnagyobbak de nagyon sok idö egy helyre eljutni úgy hogy nem halsz meg :D ezt úgyértem hogy a kezdö 3 világban 1-50 vagy 60 lvl ig vannak a mobok... szal elkell jutni a helyekre. Késöbb nagy szinteken meg lehet menni más világokba.Szal relatívan elég terjedelmesek :)

    Tanács: Próbáld ki oszt ha nem teccik nem játszol ha tetszik akkor meg bekockulsz :D
  • Doomista
    #3717
    az a baj ezzel a játékkal hogy tul jó már...:D
  • JP Forever
    #3716
    Remélem tudtam segíteni:)
  • JP Forever
    #3715
    Szerintem nagyon jóó
    Először nem akartam játszani rajta de örülök hogy kipróbáltam. 64es Wizard (varázsló) vagyok mindjárt 65 és azért ilyen szinten már nagyon élvezhető.
    Egy próbát megér, próbáld ki mert szerintem ez a game mindnekinek tetszik!!:)
  • KILLER2
    #3714
    Valaki irna a játékról valami véleményt? Olvasgattam róla, de engem személyes jobban érkelne. Egészen váletlenül láttam ma meg a játék nevét, azt láttom, hogy mmorpg, amikre újabban rákattantam, szóval meglestem, néztem róla 1-2 videót és eléggé megtetszett. De érdekelne valami személyes vélemény is, meg néhány olyan info, hogy magyarok mennyire vannak, mekkora a térkép, ilyesmik. Köszönökm a válaszokat.
  • Doomista
    #3713
    Mercury:
    Nation WaR: Procion győzelem, Capella LOSE immár ujra,capellások még nem nyertek =)
    Elején meg közepén olyan jol indultuk,de aztán a végén valamiért legyengültünk O.o
  • slegermihaly
    #3712
    Sziasztok!mostanában van egy gondom a Cabal-al.inditás után a game gurd kékhalált okoz
    ,már ujra raktam a windost is de semmi változás,valaki kérem segitsen.persze a gamet is lehuztam és telepitettem ujra.
  • Tresh
    #3711
    mummy blader :D

    http://dl.ziza.ru/other/022008/01/pics/07_pics.jpg
  • RupertMacy
    #3710
    Köszönöm, sikerült gyaorlatban is kiviteleznem!
  • Razuel
    #3709
    De ez mi?!?!? 11től már a csík végén kell nyomogatni, de ebbe a videóba végig a csík közepén nyomogat... lol
  • Razuel
    #3708
    Még régen amikor blézzel öltünk LS-be és benyögi, hogy egy kicsit laggolok... aztán nézem és sorra írja ki a 25-35ös combokat.. xD
  • Doomista
    #3707
    érdekesség =)
    valszeg hihetetlen ennyit megcsinálni,nekem 24 volt a max,az azota is 19 volt a max mindig,hogy a fenébe tudja az ember eddig megcsinni...egy ilyen combos féle program létezhet ?
  • Gilmoor
    #3706
    A combo használatához nem árt legalább 4 skill, de talán 3 is elég. Úgy kell összeválogatni a skilleket, hogy azonos cool down (újratöltődési ideje) legyen. Amikor a combo ikont használod, a képernyő felső-középső részén egy fekvő csík kezd el balról jobbra haladni. ha ezt a csíkot jobban megnézed, láthatsz rajta 2 szakasz-osztást. Miután kiválasztottad a célpontot és elindítottad a combo-t, a két osztás között kell elsütni a skillt. A csík színe ilyenkor változik, az a legjobb amikor piros. Amint a skill elsütésre került, nyomnod kell a következőt, hogy meg ne szakadhasson a folyamat. Ha a skillt túl korán vagy túl későn tolod el, megszakad a folyamat.
    A combo használata során: nem hibázol, gyakoribb a critical, és gyakorlatilag nincs casting time (elsütési ideje) a skilleknek. Következésképp ha van 4 skilled, akkor azt a 4 skillt egymásutánban addig tudod ismételni, amíg ki nem fekszik az ellenfél, vagy el nem véted az időzítést (vagy Te ki nem fekszel:)
  • RupertMacy
    #3705
    Üdv, elég új vok még a játékban, csak 17-es, és az lenne a gondom, h nem tudom h kell a combokat használni, meg még egy jó pár apróságot nem értek, de azokba majd csak beletanulok ^^ szal ha egy kis combos magyarázatot kaphatnék .. jól esne :D
  • Adam69852
    #3704
    jóvan nincs semmi bajom, csak gondoltam csinálok valamit amig nem tok cabalozni és erre jutottam :D, igy sikerült... de mégis valami..
    amugy vágom hogy a banner az milyen csak az ilyen képet amit a szövegdoboz fölé raknak, azt hivják itt a fórumon bannernak
    szal nekem mind1 vagy belessz téve, vagy csinál valaki jobbat de legalább nem unatkoztam :D
    DE AKKOR IS NEMESET CSELEKEDTEM A TÁPIGÉRT!!!! XD
    jóvan elég az off ból

  • Razuel
    #3703
    Nah álljon meg a menet..
    Én nem fikáztam a "bannered", csak rávilágítottam, hogy egy bannernek nem ekkora méretei vannak.. -.-
    Egy BANNERnak általában ekkora méretei vannak: nagy: 480x60, kicsi: 88x31
    Másrészt azt se mondtad, hogy hova szántad ezt a remekművet.. (félre ne érts semmi bajom vele.. igaz, hogy ráférne egy kis csiszolgatás, de ebbe most ne menjünk bele..)
  • Adam69852
    #3702
    meg más topikokban is van ekkora, vagy még nagyobb...
  • DarkBlade
    #3701
    SZasztok!

    Valaki aki ért hozzá, nem tudná a karakter modeleket ki kapni a gaméból?
    A textúrákat má megtaláltuk. De a modelleket nem.
  • Adam69852
    #3700
    hát mert mindenféle rank up-kor ad plusz stat pontot amivel hamarabb tom használni a cuccokat :D


    Razuel: neked meg köszi szépen.. nekem legalább eszembe jutott és próbáltam csinálni... meg amugyis ez a leges legelsö photoshoppal készített cuccom
  • NixoN
    #3699
    császtok!!figy nekem az lenne a kérdésem hogy most elindultak ezek a warok én jupiteren nyomom procyon vagy és egyszerüen mindig vesztünk
    pedig mindne zöld hogy elfoglaltuk:Sés nem vágom valaki el tudná magyarázni a lényeget meg azt hogy ha nyerünk mit kapunk.elöre is kösz
    a választ
  • Tresh
    #3698
    majd csinálok én bannert, csak még nincs fent a photoshop :D
  • Doomista
    #3697
    csak ez a nagyon fekete csikozás nem jol néz ki hozzá,vedd lejjeb a színátlátszóságot,hogy kicsit átlátszó legyen,így szrtm szebb.
  • Razuel
    #3696
    Ez? Banner? :D:D
    Ennek inkább header méretei vannak... egy banner közel sincs ekkora..
  • Tresh
    #3695
    jó, csak tudnám minek fejleszted még a sword skillt archerral lvl4x-en :D
  • HencStein
    #3694
    jolnézki
  • Adam69852
    #3693
    Sztetek milyen lenne bannernak?

  • HencStein
    #3692
    pontos idöt nem adtak meg ... mindig csak anyit mondtak hogy end of december meg január csak az van hogy mindig közbejön valami és hát elkel tolni
  • DarkBlade
    #3691
    A gond letudva. A NetLimiter Pro nevü progit nem szereti. Most kereshetek valami hassonló progit.
  • DarkBlade
    #3690
    Szasztok.

    Volt ez a GameGuardnak nevezet valaminek az updatja, ne nekem azóta nem megy a Cabal. Ha valaki is járt igy és megtudta oldani, azt kérem segitsen.

    Nod /az új/, no tüzfal /se a win, se egyébb szoftveres/, csak a routeré.
    A port-forwading e szerintlet beálitva. Nem tudom mi lehet a gond, és már nagyon kezdek ideges lenni.
  • Doomista
    #3689
    csak azt nem értem hogy minek irtak ennyi dátumot,mikor egyiknél sem tudték kiadni az uj skilleket,simán bevághatták volna hogy majd jön amikor jön,oszt akkor kicsit sem vártuk volna ezeket a napokat...komolyan igy annyi csalodást okoznak,hogy páran már bekattantak ez miatt xD
  • Adam69852
    #3688
    köszi
  • Doomista
    #3687
    értem,thy
  • HencStein
    #3686
    ep2 csak 1 update nem kell semmit ujat kezdened