7396
Cabal Online
  • Adam69852
    #3765
    gyurj rá de nagyon
  • Doomista
    #3764
    a.master minimum,gmaster jobb lenne
  • xxisyxx
    #3763
    köszönöm szépen am egy 83 as blader nek mien sword ranknak kellene lennie me én A expert vok csak
  • DarkBlade
    #3762
    Az előttem szólonak csak anyit, ha nem tudsz épittő jellegű hozzászólást produkálni akkar találj más elfoglaltságot magadnak, és mikor olvasod ezt és kényszert érzel hogy a billentyüzetre csapj válasz írás gyanánt, javaslom hogy ne ted. Köszönöm.

    xxisyxx

    Szóval elszált a GameGuard -od....
    1, Töröld ki a teljes gameguard mappát a játék mappájából. következö inditásnál leszedi megint.

    - ha ez nem jöttbe akkor

    2,
    - uninstalláld a teljes gamét
    - futtas le egy registrációs adatbázis takaritót, hogy a fölös cabalos bejegyzéseket törölja. Ilyen prog a CCleaner
    - telepisd megint a gamét.
  • Shadow42
    #3761
    hmm.. El kéne gondolkoznod a Wonfosba beépített Pasziánsz előnyein...
  • Shadow42
    #3760
    Jó lenne elolvasni amit írtál, de nincs kedvem a betűrejtvényhez.
    Ismételd meg légyszíves, DE most magyarul.
  • xxisyxx
    #3759
    walaki help egyik pec röl a másikra ne mmegnt a cabal játszottam dc ét kaptam és miór e akartam lépni egy egy dc ablakot kaptam amiben a game guard ról irt am mikór elinditom a jatékot nem tölti be a game guardot plz help aki ért ehez
  • SeriusLame
    #3758
    bocs elírtam nem warp cardra gondoltam hanem warp codera!
    rank up kwestek után ki szokta írni hogy megkaptad bloody ice warp codeját-eddig is tudtam oda teleportálni akkor meg mi értelme ?
  • mama2
    #3757
    Jah, csak az a baj, hogy regizni kell, és én nem tudok, mert angol tudásom nincs.
  • mama2
    #3756
    Jah, most látom, hoogy amit adtál fórum link, az magyar topik.
  • mama2
    #3755
    Na idefigyelj: Hiába adtad a linket, nem tudok angolul, így nem tudom megkérdezni mi lehet a hiba, ha meg a hivatalos fórumon meg írták, akkor se tudom abbol a megoldásbol kisilabizálni a problémát, mert nem tudok angolul. Bemásoltam a lap alján található keresőbe, de nem dobott ki semmit, magyarán ezt még senkinek sem volt ilyen hibája. De ha esetleg meg volt, csak rájött a megoldásra és azért nem kérdezte meg itt, akkor, lehet hogy látogatja a fórumot és én ezért írtam be, hátha tud valaki segíteni. Amúgy te meg ne beszálj "nuku flémröl" meg ilyenek, mert ha jól látom kaptál két büntipontot ponta flém miatt. Erröl ennyit. A Google-t használam, de semmi olyan oldalt nem dobott ki, amin rajta lenne a problémám megoldása. Erröl ennyit, én befejeztem a vitát.
  • Iridescent
    #3754
    -.- Te most tényleg ilyen buta vagy?
    Nem jellemeztem azt a stílust, ahogy itt kérdeztél, nincs is vele baj. A fórumlinket amit adtam meg jó lenne megnézni, mert ha bemásoltad volna akkor észrevehetted volna, hogy MAGYAR topic, ahol szívesen segítünk, de nuku double-triple post, flame, stb.
    Klasszikus net user vagy te is, még a Google-et se ismered, inkább felhívod a tudakozót -.-
    Ez a fórum motor itt meg suxx, és mennyi kocka rá van kattanva -.-
    peace
  • mama2
    #3753
    Ez most nekem szolt? Mit nem írtam én le kultúráltan? És mit nem írta én le pontosan? Amúgy annyira jól nem tudok angolul, hogy megkérdezzem mi a hiba. Valaki válaszoljon. Köszi.
  • Iridescent
    #3752
    http://forum.cabalonline.com/showthread.php?t=19036

    Itt tessék feltenni a kérdéseket kúltúrált formában, pontosan leírva, hogy mi a probléma és jönni fog a válasz.
  • mama2
    #3751
    Sziasztok . Nekem sem megy a gém. Letöltöttem a hivatalos oldalrol, azt a hivatalso telepítőjét. Rákattintok, és behoz egy hiba üzit ami így hangzik: The setup files are corrupted. Please obtain a new copy of the program. Ez mi?? Gépemmel van a hiba?
  • xxisyxx
    #3750
    hi tok egy kis segitségre lene szükségem a heverom nek ne mmegy a cabal alinditja a gamet és mikór be kell irni az ID-t és a PW-ét akkor be ad egy game guard os dc ablakot hogy vammibaja van a game guard nak plz help
  • Iridescent
    #3749
    1. Quest itemek
    2. Rájuk lenne írva, ha lehetne őket másra is használni
    3. peace
  • Adam69852
    #3748
    ezt én is megakartam kérdezni...
  • SeriusLame
    #3747
    HI! a warp cardokat mire lehet használni? Nem lehet veluk valahogy spontán teleportálni ?
  • Tresh
    #3746
    lol lvl 55 és G. Master :)
  • Tresh
    #3745
    Meglett a G. Master, csináltam egy lassított felvételt a skillről. :)

    Nem linkelhetek, mert még nincs 1hónapja hogy regeltem.

    Itt a cím:
    http://www.youtube.com/watch?v=GNz9BtKAPzU
  • DarkBlade
    #3744
    Gondolom erre gondoltál?
  • Shadow42
    #3743
    Volt régebben egy link, hogy upgradenál mit lehet katalizátornak használni. Valakinek megvan még az az oldal? Kéne.
  • draxler12345
    #3742
    látom innentől megált a tudomány mindenkinél :DDD
  • KILLER2
    #3741
    Az is megoldás :)
  • Tresh
    #3740
    Jobbklikk a képre, kép megjelenítése, aztán frissítés és akkor bejön ;)
  • KILLER2
    #3739
    Amúgy ha valaki nagoyn meg akarja nézni a képet, ki kell másolni a linkjét és egy kérdőjelet utána írni, akkor meg tudod nézni.
  • Shadow42
    #3738
    a képfeltöltő oldalakat blokkolja, szal vezesd elő mi is lenne
  • draxler12345
    #3737
    Remélem azért valaki tudja :]..
  • KILLER2
    #3736
    Arany békát biztos sokért.
  • draxler12345
    #3735
    Szerintetek ezt mennyiért tudom eladni ?:)
  • Adam69852
    #3734
    azért nem kéne ennyire elWOWítani :D
    amugy a lootra megoldás a lottery parancs :D a többiek elmondják a lényegét mert én nem tom megfogalmazni...
  • Doomista
    #3733
    ez után is azt tudom mondani hogy:
    sok a hiba,de még mindig azért is túl jó :D
    én már csak ilyen vagyok :D
  • DarkBlade
    #3732
    Hogy túl jó az enyhén mondva is kicsit túlzó.....
    Lenne ezen a "túl jó" játékon mit javitani....
    Pld.
    -Mail rendszer.... levél küldése nem online lévö emberkéknek
    -Item mail rendszer..... tárgyak, pénz postázása dij ellenébe másoknak.
    -Party rendszer megreformálása....De szép lenne 1 - 1 értékesebb item drobjánál ha többen lotolják lenne valami "dobokockás" megoldás. /Nem lenne anyi an***ás partyk után/
    -A grafikus motor újjitása... Szépvolt régen az Unreal 1, de átírhatják bővithetik ahogy akarják.... elavult.
    -A hálozati kód "újrairása"..... Ne lagoljon mikor 8an vagyunk egyhelyen.
    -stb....

    De... a hibái ellenére is élvezetes a game. :D
  • Doomista
    #3731
    ahogy régeben mondtam:
    az a baj ezzel a játékkal hogy túl jó már
  • tomiboy1989
    #3730
    Mars szerveren is vannak sokan akik magyarok. Több klánt is ismerek,amibe csak magyar játékosok játszanak. pl:AVENGERS,HELLHUNTERS,DarkKnightKing,Parasztok,stb
    Szerintem minden hol találtok legalább 1 magyart :)

  • tomiboy1989
    #3729
    csá all
    A játékról csak annyit hogy nagyon bejön,mióta megismertem bekockultam és most vettem a fejembe egy nagy feladatot :)De szerintem meglesz.Most jelenleg egy 45 ös WI-m van A.expert 96/99, vagyis még ma meglessz Master :) 60k honorral :) De ez még csak a kezdet. Szóval én már itt is élvezem a játékot:)De ha elérem a lvl 50 et akkor lesz nagyon fasza a game.kb 2 hónap és akkor lvl50 lesze :):):) Bár lehet kezdők ezt nem értik,hogy mindek 2 hónap 5 szinthez, de nagyok remélem tudják mire gondolok,és hogy mi leszek lvl 50 en :):):)

    A játékról meg még anyit hogy mindenebe vannak hibák,tehát a CABAL-ba is,de ismerek pár játékot amibe fele ennyi a hiba van, viszont a játékélménye még a cabalnak a tizedétsem éri el.Ez persze az én véleményem.
    Próbálja ki mindenki! Veszíteni nem fog semmit :):) (max időt ha bekockúl :):):))

  • Doomista
    #3728
    rátapintottál a lényeges nevemre,grat :P
  • JP Forever
    #3727
    Értelek köszi Kabuto(ka) :P
  • Doomista
    #3726
    95 lv.,de ez nem olyan egyszerű,sok questet megkell csinni,legtöbbnek 96 lvlre sikerült nemzetet választania,nekem régen 95re megvolt.