7396
Cabal Online
  • Super Saiyan
    #7073
    #7069
  • kgeri1992
    #7072
    Segitség kéne. Egyszerüen nem tudok regelni a cabalra:S
  • Nethyrrea
    #7071
    ottvagyunk még, igen
  • Munszu
    #7070
    Azthiszem a lvl 80-90 körüli karaktereim, Mercuryn vannak, a Hungaricum nevü klán még ott van?,én annak voltam a tagja akkoriban,csak sajnos abba kellet hagynom
    egyéb okok miadt.
    Szerintem vissza nézek kabalba is :)
  • Super Saiyan
    #7069
    beszarok, a captcha kód kibaszik velem :( regnél, egyszerűen lehetetlen beírtni :S
  • zerocukor
    #7068
    sziasztok szerencsére már kevés botos játszik bár én csak a mercury servert tudom mert ott játszok
  • Nethyrrea
    #7067
    nemtom mitjelent a sok, botfarmerek még mindig akadnak, de már nemigen látom őket. hogy rendes játékosok mennyire botolnak azt nemtom.
  • Munszu
    #7066
    sziasztok,azt szeretnén kérdezni, hogy cabal bot ügyileg hogy áll?
    mostmár sok a botos?,mert ha igen akkor nem jövö jövök vissza.:\
    elöre is köszönöm a válaszokat.
  • Nethyrrea
    #7065
    veszel az aukciósházban, vagy ha hajlandó vagy forintot/eurót rááldozni, akkor a cash shopban.
  • pimpi001
    #7064
    haller. nemrég kezdtem a játékot. a kérdésem csak annyi lenne, hogy pet-et hogy lehet szerezni??
    thx a választ
  • Kiado
    #7063
    Küldtem privit.
  • zerocukor
    #7062
    melyik*
  • zerocukor
    #7061
    én menyik szerón van?
  • zerocukor
    #7060
    szia mennyiért adod?:D
  • Kiado
    #7059
    149-es wizard még mindig eladó, szóljon akinek kell :D
  • Nethyrrea
    #7058
    meg azért ír fehérrel mert mod bácsi lusta meghegeszteni a cabal fórum dizájnját :D
  • Nethyrrea
    #7057
    magához a problémához nemtudok hozzászólni, az igen/nem részéhez is csak annyit hogy annál csak azt döntöd el hogy akarsz-e cabaléknak értesítést küldeni arról hogy ez a bug történt veled, vagy sem.
  • KaszaN
    #7056
    Valaki a #7049-re lécci.
  • at16
    #7055
    Battleforge :S az meg stratégia..

    nekem olyasmi kellene mint Silkroad :S :)

    grafikailag meg mindenileg a Silkroad viszi a pálmát mmorpg-ben. csak hiába hogy ingyenes, mégis fizetős ... meg teli bottal meg áhh..

    legjobban a pvp része tetszik benne
  • Gando
    #7054
    szívemből szóltál :D
  • donatus13
    #7053
    jah hulladék mind a kettő, semmi értelmük nincs :) szerintem keress más játékot van ennél meg a silkroadnál is sokkal jobb , meg szerintem mmorpg el hagyj föl főleg ami koreai eredetű azoknak az a lényege hogy minnél többet grindelj függőség az egész, ha mmo akkor tolj te is Battleforge ot az legalább normálixssan megvan csinálva
  • Gando
    #7052
    sokkal látványosabb meg minden, én csak a társaság miatt játszottam vele egy darabig, de a végén ugyanúgy járt mind a 2-ő UNINSTALLL!!!!
  • at16
    #7051
    teljesen új vagyok cabalban.

    kérdésem hogy: silkroadhoz mérve mennyivel jobb a game, vagy mennyivel roszabb?
  • at16
    #7050
    miért fehérrel ír?
  • KaszaN
    #7049
    Valaki segítene? Valamiért hiába rakom fel akárhogyan is akárhányszor a cabalt állandóan ezt írja ki

    Akár az igenre akár a nemre kattintok bezárul a cabal és semmi. Valaki help.
  • Nethyrrea
    #7048
    legújabb nemmindig a legjobb, de nemtudok több okosat mondani hozzá :s
  • JP Forever
    #7047
    Mármint melyiket? Nem értem:D 9500gt legujabb driver van elvileg hozzá.. Help:P
  • JP Forever
    #7046
    Milyen drivert?
  • donatus13
    #7045
    Drivert kell telepíteni
  • JP Forever
    #7044
    1. Szeretnék segítséget kérni
    2. Manuálisan kell updatelni
  • Imrusssss
    #7043
    Sziasztok !!!
    Segítséget szeretnék kérdezni!
    Most szeretném elkezdeni a Cabal-t de amikor elindítom a launcert cakkor elkezd updatelni a 430_dat nevű mitudom énet és ezt csinálja 2 napja és nem tudok játszani!!!
    Kérlek segítsetek
  • JP Forever
    #7042
    VGA-t cseréltem, és megint azt csinálja, hogyha bizonyos szögbe fordítom, akkor sötét lesz. Látok mindent, csak mintha este lenne, bvagy ha ráhúzom a kurzort a skillekre akkor is.. Miért van ez???? :S Help pls.
  • Doomista
    #7041
    már egyre többen szidták az oldalt hogy milyen szar már a többihez képest (pl ogplanet)
    én is köztük voltam :( :)
  • JP Forever
    #7040
    doomista én már láttam jó lett.
  • Doomista
    #7039
    nézzétek meg a cabal hiv. oldalát...überbrutál lett.
  • Nethyrrea
    #7038
    kösz de mi a hivataloson játszunk
  • JP Forever
    #7036
    Írj privit.
  • Kiado
    #7035
    Lvl 149 es wizard eladó, ha érdekel írj.
  • JP Forever
    #7034
    Jó ez a gyűjtögetős event. Sok pénz van benne.^^
  • Nethyrrea
    #7033
    ugyan, csak idő kérdése :) magasabb szinten már több tíz-százmillákkal szállingóznak az emberek :D