7396
Cabal Online
  • Gordis2k
    #7114
    Na viccesek vagytok:P:P:P én odamentem azt engedi és most 30as a master a és még megy ez fura:) és nem vagyok premis(most nem)
  • Doomista
    #7113
    remek kérdés :D
  • Nethyrrea
    #7112
    a kérdés jó. amikor nekem kellett akkor még csak premisek skillezhettek rajta :D
  • Gordis2k
    #7111
    most meddig lehet huzni skillt tréning babán?
  • aki124
    #7110
    sziasztok
    hát ez a fórum nem nagyon él pedig amikor cabaloztam elég sok magyar szaladgált minden fele
    lehet a hivatalos magyat fórumot használjákxD
    na mind1 nekem volt vagy is még meg van egy lvl 121-es Blader
    azzal egész jól aprítottam waron a szintemhez képest bár most már szart se érnék vele
  • Razuel
    #7109
    Hát te valami fantasztikusan nagy pro lehetsz amúgy.. na mind1
  • Kiado
    #7108
    Inkább eladom karit és meek Archlord-ba dupe-hackelni.
  • Nethyrrea
    #7107
    kénytelen leszel normálisan játszani ezután?
  • Doomista
    #7106
    :D
  • Kiado
    #7105
    Rák egye ki a lelküket, fixelték dmg hack-et :(
  • Razuel
    #7104
    Mit nem értessz rajta? Skillezel mobokon és kapod a skill expet.. Ha behozod a skill menüt ott meg kiírja hogy * ből mennyi van már kész.. Mostmár megvan szabva, hogy melyik skill rankot mikortól tudod meglépni (1. skill rank up az asszem 20tól lehet) ha pirosan írja ki a cuccost akkor nincs meg a szinted ahhoz hogy rupolj. kész.
  • bali13
    #7103
    Ha lehet gyorsan
  • bali13
    #7102
    Lehet hogy hűlye kérdés de nem tom hogy lehet skill rank up ot csinálni tehát skill rank szintet lépni.előre is kőszi.
  • Razuel
    #7101
    Csak az elejét olvasgattam el, de nagyon a GG-re gyanakodnak.. és nem feltétlen win 7..

    Egyébként jobban nem is reklámozhatnád, hogy illegális windowsod van.. -.-
  • Apocalipto
    #7100
    Ha nem jönne ki a GameGuard a Win7-el, a játék el se indulna.
  • Doomista
    #7099
    Ennyi.
  • Razuel
    #7098
    Egyébként tudom mi a hiba és a megoldást is rá.. egy gameguard.dest kell szedni, de legalább tudom, hogy olvassák a topicot.. ^^
  • Razuel
    #7096
    Windows 7 alatt 10percenként kiváág a cabal.. gondolom gameguard még nem jön ki a win7el.. Van már megoldás rá? Őszintén szólva ha van megtudnám énis keresni se perc alatt de így legalább él a fórum :P
  • kdenes16
    #7095
    hoho !!! sikerült!!! :DDD köszi elfeljtettem számot írni a jelszóba xD^^
  • kdenes16
    #7094
    Mármint cabalonline.com? mert az nem jó nem tudom miért..... próbáltam és mindig mást ír ki. egyszer nem jó az felhasználónév egyszer nem jó a jelszó... :/
  • vzajcev
    #7093
    Belépsz az intró után, aztán REGISTER és volá :)
    Próbáltam tuti jó
  • kdenes16
    #7092
    nem igazán mert ott nem tudok regisztrálni :/
  • vzajcev
    #7091
    Itt van a bannerbe a honlap címe, az se nyerő?
  • kdenes16
    #7090
    Sziasztok. Én még új vagyok és kiszeretném próbálni a Cabalt, de nem tudom ,hogy hol lehet regisztrálni rá.. Már mindenhol próbáltam,de sehol sem lehet.
    Lécci segítsetek :((( előre is kösz :)
  • Szuperkaraj
    #7089
    Mivel MMORPG(lényegében internetes szerepjáték), így nem
  • zotya14
    #7088
    Hali!
    Nekem az lenne a kérdésem fut a játék internet nélkül is?
    Mert a gépemen nincs még internet.
    Mert ha kiírnám egy cd-re az exe fájlt és utána felraknám az én gépemre akkor úgy menne a játék?
  • Razuel
    #7087
    Nekem van egy eladó karim érdekel valakit..?
    Jupiter - Amorah 132-es Full Trans Force Blader.. Honor Rank asszem olyan 7,6 körül lehet.. kb 80millája van, slotos TG +6os cuccok, +6 redosm és topaz, de eredetileg a full titanium armour ampra mentem.. ebből csak a sapi és a ruha van meg (ezek is +6osak).. akkor van nálla még vagy 35 UCH, egy halom nagyobb dungi entry meg kurvasok mati.. Armour crafter mindenböl lvl2 csak a sapi lvl3 és lvl3as basic craft. Kb ennyi akit érdekel írjon akár képet is tudok csinálni..
  • Ace McCloud
    #7086
    Meg van a probléma!
    Sima space az elválasztó, és .hu mailcímet nem fogad el.
    Sok szerencsét a többieknek.
  • Ace McCloud
    #7085
    Sziasztok!
    Jómagam sem tudok regelni a cabalra, gondolom a dupla biztonsági kód miatt...
    Aki regelt így már, meg tudná mondani, hogy a két kód között szóköz van, vagy egybeírta, esetleg más a trükkje ??
  • bulitka
    #7084
    Hali srácok lehet ne 1 jo kérdésem aki adna ojan kabalt amit le tok szedni meg regelni is tok rál léci linket tegyetek be
  • ranex15
    #7083
    NE TÖRÖLJÉTEK EZ EREDETI:D
    akit érdekel irjon e-mailt+!!!!!!! elöröl
    Hátulrol
    Szerintem k..... jo!!!!:D
  • Kiado
    #7082
    Vennék karit, server mind1, kövi a fontos:

    107-111 lvl honour rank: 5
    112-118 lvl honour rank: 6
    119-125 lvl honour rank: 7
    126-131 lvl honour rank: 8

    Privi jöhet, ha valakinek van.
  • tibiv11
    #7081
    en pl tegnap regisztraltam.....
  • tibiv11
    #7080
    Mukodik a biztonsagi kod csak eppen nagy betuu es kisbetu szamit + a jelszonal kell legyen NAGY BETU,KIS BETU,SZAM,!@#$%^&*().,/\=- jel......
    bocs az ekezetek miatt.....
  • Kiado
    #7079
    Lvl 120 körüli karit vennék lehetőleg wiz, vagy FA.
    Privit írj.
  • mihalkagabor
    #7078
    szia szerintem a biztonsági kóddal van a baj mert 2 szót kell beütni és az nem megy szerintm
  • Nethyrrea
    #7077
    akik itt játszanak azok elég rég regisztráltak, szóval ha esetleg lépésről lépésre leírnátok hogy hol akadtok el akkor tán többet tudnánk mondani
  • mihalkagabor
    #7076
    sziasztok segítsetek pls mert nem megy a regisztráció szüval gha lehet akkor mondjátok ell hogy lehet
  • Nethyrrea
    #7075
    miért, szeretnél ilyet használni?
  • Kiado
    #7074
    Valaki hallott már 2 slot drop exploitról?
    Van ilyen bug amivel minden cucc, ami esik 2 slot-os lesz.