Cabal Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Imrusssss
#7043
Sziasztok !!!
Segítséget szeretnék kérdezni!
Most szeretném elkezdeni a Cabal-t de amikor elindítom a launcert cakkor elkezd updatelni a 430_dat nevû mitudom énet és ezt csinálja 2 napja és nem tudok játszani!!!
Kérlek segítsetek

HP Pavilon g6-1336sa AMD Quad Core A6-3420M 750GB Drive 8192MB DDR3 SDRAM

JP Forever
#7042
VGA-t cseréltem, és megint azt csinálja, hogyha bizonyos szögbe fordítom, akkor sötét lesz. Látok mindent, csak mintha este lenne, bvagy ha ráhúzom a kurzort a skillekre akkor is.. Miért van ez???? :S Help pls.

\"A sorsod egyetlen irányítója, te magad vagy!\" Jonathan Kent www.streky.blog.hu

Doomista
#7041
már egyre többen szidták az oldalt hogy milyen szar már a többihez képest (pl ogplanet)
én is köztük voltam 😞 😊

Első a biztonság! - Avira Premium Security Suite megfelelő beállítással - más semmi.

JP Forever
#7040
doomista én már láttam jó lett.

\"A sorsod egyetlen irányítója, te magad vagy!\" Jonathan Kent www.streky.blog.hu

Doomista
#7039
nézzétek meg a cabal hiv. oldalát...überbrutál lett.

Első a biztonság! - Avira Premium Security Suite megfelelő beállítással - más semmi.

Nethyrrea
#7038
kösz de mi a hivataloson játszunk

RF ONLINE Nethyrrea -LVL51 ARMOR RIDER - Novus server BlackTide L2- BDEyes Lvl 87 ISS/73necro EVE Online - Nethyrrean FGC/RAX

JP Forever
#7036
Írj privit.

\"A sorsod egyetlen irányítója, te magad vagy!\" Jonathan Kent www.streky.blog.hu

#7035
Lvl 149 es wizard eladó, ha érdekel írj.

JP Forever
#7034
Jó ez a gyûjtögetõs event. Sok pénz van benne.^^

\"A sorsod egyetlen irányítója, te magad vagy!\" Jonathan Kent www.streky.blog.hu

Nethyrrea
#7033
ugyan, csak idõ kérdése 😊 magasabb szinten már több tíz-százmillákkal szállingóznak az emberek 😄

RF ONLINE Nethyrrea -LVL51 ARMOR RIDER - Novus server BlackTide L2- BDEyes Lvl 87 ISS/73necro EVE Online - Nethyrrean FGC/RAX

Gando
#7032
70 körül nemgyõzöd bankba pakolni a pénzed 😄

Mentsd meg a Földet... az egyetlen bolygó ahol lehet SÖRT kapni!

Tatyla
#7031
tök mindegy az életben nem lesz annyi pénzem,igaz még csak 31-es vagyok...

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#7030
jad de én a mercury-n vok és ott már 1 ideje 25kk fölött van de mars-on is kb ugyanaz az árfojam mert ott is van 1 karim
#7029
mikor utoljára néztem 18-19kk volt egy, de valóban, most 27kk a legolcsóbb ( mars )

#7028
sziasztok persze szerinted 20kk még tegyél hozzáminimum 5kk-t 25kk az alsó határ<#smile>
#7027
AH-ban 20kk körül már lehet kapni

Tatyla
#7026
petet hol lehet venni vagy csak cabal cash-ért tudok?

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Tatyla
#7025
oké köszi átolvasom

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Tatyla
#7024
ok felvehetnél majd ugyan így hívják a karaktert is,gyanítottam hogy az alkimista csinálja de hiába nyitottam meg nem akart semmit sehova betenni...

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

MEdievil
#7023
Ah köszi elég furcsa ez így nekm hasonló rendszert még nem láttam <#worship>

F

#7022
Rosszul vannak elosztva a statjaid, ha C-t nyomsz látsz egy Growth Goal nevû sort, az mindenbõl a minimumot jelöli, ami az adott battle style level up questhez kell, amit minden 10. szinten kapsz.

#7019 : slotba rakni force core-t lehet, ajánlom figyelmedbe ezt a "tutorialt"

#7021
szia mi a quest neve amit nem értesz? és mien karid van? mert attól függ.
Tatyla neked meg a slot-ba követ a core amethist nél hetet tenni bele de attól függ hogy mien ruhába akarsz tenni de általában az ucl (uprade core low) elég szokott lenni a gyengébb ruháknál de ha valakinek kell segítség a mercury-n akkor felveszek a játékba barátnak és ott tudok segíteni.<#smile>
MEdievil
#7020
Lenne egy nagyon newbie kérdésem <#help>
(Kép A questrõl Katt ide) Lvl10-en kaptam ezt a questet próbáltam karakter lapon bekapcsolni az egyetlen lehetõséget amit lehet de innentõl?
Nem értem mit is kellene csinálni ezzel a questel ha segítenétek elmagyarázni pontosan mit is kell csinálni hálás lennék. <#worship>

F

Tatyla
#7019
két kérdés:
1. hogy kell a különbözõ slotos ruhákba köveket rakni egyáltalán milyet lehet belerakni?
2.nincs valami gomb amivel automatán tovább tudok targetelni a következõ mobra?

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#7018
sziasztok én a DarkDemons nevû magyar guild-ba vagyok és az szerintem nagyon jó. sok jó fej játékos van benne. traktor007 próbáltad már ujratenni a játékot?
#7017
mar irtam es meg irok mert nemkaptam valaszt a problemamra ami az hogy nincs aukcios haz blodyce benn legyszi segicsetek
#7016
kurvára nem érdemes, a klánok 10-30 emberbõl állnak, csupa low lv az értelmes emberek szerintem külföldi klánba vannak

Gando
#7015
hát a hajnal gyermekei nagyon jófej kis társulat volt, szerettem ott lenni de már nemnagyon tudom, hogy mivan velük. Ch9en asszem megtalálhatod õket

Mentsd meg a Földet... az egyetlen bolygó ahol lehet SÖRT kapni!

Doomista
#7014
egyik se

Első a biztonság! - Avira Premium Security Suite megfelelő beállítással - más semmi.

Tatyla
#7013
melyik a legigényesebb magyar klán a mercuryn?

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Tatyla
#7012
analfabéta e vagy?<#idiota>

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Gando
#7011
inkább a betüidet rendezd át, értelmes mondattá, mert amíg nem értjük addig nehéz segíteni <#idiota>

Mentsd meg a Földet... az egyetlen bolygó ahol lehet SÖRT kapni!

#7010
segicsetek legyszi na nemtoook semit venni minden atvan rendezve

Doomista
#7009
grenpair
fortuna
des scream

Első a biztonság! - Avira Premium Security Suite megfelelő beállítással - más semmi.

Gando
#7008
blodyce 😄

Mentsd meg a Földet... az egyetlen bolygó ahol lehet SÖRT kapni!

Doomista
#7007
már megint mi a szart kurtál el ?
ilyet hibát sem láttam sem hallottam még sehol!

Első a biztonság! - Avira Premium Security Suite megfelelő beállítással - más semmi.

#7006
sziasztok az a problemam hogy nincsen trade avagy aukcios haz blodyce bann miert van ez es olyan mintha atlenne rendezve blodyce .miert van ez surgos lenne es nagyon megkoszonnem a segitseget sziasztok
#7005
valaki nem akar cserélni egy 52-es bl-t vmi másra??a.exp a bl

spaxZ
#7004
ok thx az infot én amugy is csak 7végente tok fent lenni

MSI 770-G45 & X2 240 & Kingston 2GB & Sapphire HD5750 & Gigabyte Luxo M1004 + Superb 460W & Samsung P2250

Tatyla
#7003
kedden jön a patch elméletileg...

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#7002
ok
spaxZ
#7001
nem semmit nem kell
bár mostanság fog kijönni vmi uj patche de ez a verzio elintézi majd normálisan azt is

MSI 770-G45 & X2 240 & Kingston 2GB & Sapphire HD5750 & Gigabyte Luxo M1004 + Superb 460W & Samsung P2250

#7000
de azt ha fölrakom nem kell már petch-elni?
#6999
ok akk remélem nekem is menni fog
spaxZ
#6998
én azzal kezdtem pályafutásom és tökéletes

MSI 770-G45 & X2 240 & Kingston 2GB & Sapphire HD5750 & Gigabyte Luxo M1004 + Superb 460W & Samsung P2250

#6997
valaki próbálta már a trimex installert??és mûködött annak aki próbálta?
Gando
#6996
wizardhozt nem értek, defontos az int nagyon 😄

Mentsd meg a Földet... az egyetlen bolygó ahol lehet SÖRT kapni!

Tatyla
#6995
wizardnal inkább int-re rakjak vagy fontos 1-1 pont a str,dex-re is?

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Gando
#6994
szépen regeltek az eredeti fórumra és ott bekeresitek a shinobi vagy egyéb skin-t, letöltitek, kicsomagoljátok, és felülírva bemásoljátok oda ahova kell, és ennyi

Mentsd meg a Földet... az egyetlen bolygó ahol lehet SÖRT kapni!

Gando
#6993
a 9es ch-n sok magyar van, és a mercury a legnépszerübb magyarok körében is

Mentsd meg a Földet... az egyetlen bolygó ahol lehet SÖRT kapni!