7396
Cabal Online
  • JP Forever
    #3925
    Nincs premium????
  • Kicsikiraly
    #3924
    nem úgy volt hogy ma van ingyen prémium nap a free-seknek is? o.O
  • Kicsikiraly
    #3923
    na combora visszatérve: mostmár sikerül eljutnom a másodikig, de amikor a harmadikat csinálnám, bárhol van a csík, elrontom :O
  • donatus13
    #3922
    Nahát ott hagytad srot:D:D:D:D
  • Iridescent
    #3921
    Adam: Igen erre akartam kilyukadni. Comboban a sárga 0%, a narancssárga 10%, a piros csík 20% bonusz skillt XP-t ad.

    Demila van sok dolog amire minden karinál figyelni kell, és az hogy USA szerverre mentél annyira nemjó, mert 1 magyarral se fogsz találkozni, plusz ha GM-ek megtudják, hogy nem Európai vagy megy a perma ban az accodra. Van is rá okuk :) Amikor az a verzió amit mi tolunk csak az Európaiaknak lett kinyitva, repült 1k+ USA a perma ban kukába, szal morcik xD
    Azt ajánlom gyere Európai szerverre, MERCURYRA és ha megvagy lvl 50 keress meg Gameban, márha el akarsz érni vmit CABAL-ban. És jó ha sok az ember, jobb a piac, nincs annyi szenvedés.
    peace
  • draxler12345
    #3920
    Gyere jupiterre demila , legjobb :P
  • Demila
    #3919
    Wizzardot kezdtem vagy mit :)

    Van valami amire különösebben figyelnem kell ,h el ne csesszem a karit ?


    ja és Voodoo pfujj silk :P , nem is akarok rá emlékezni ^^ , bár örülnék ha legalább megvenné a karim :( , de már az is jót tesz az idegeimnek ,ha csak szimplán otthagyom XD


    Cabal szép , be lehet lépni :) , ráadásul USA szerverre mentem ami cseppet sem lagol ;) mindig zöld szal állat ^^
  • Adam69852
    #3918
    tehát arra akarsz kilyukadni hogy bármit használok bárhogy, ugyan annyi idö lessz egy sup? kivéve comboban... igaz?
  • HencStein
    #3917
    holnap lesz//


    demila
    magus=wizzard :D

    AMugy kezdj force shildert kb olyan mint a silkbe a blader
  • JP Forever
    #3916
    Ma nem premium nap lenne???????
  • JP Forever
    #3915
    Nos nincs külön mágus meg Wizard.. Egy van a Wizard:D
    A pisztolyos az megy a nyilsa (Force Archer) különleges képessége. Minden kasztnak van a bladernek pengék lesznek a kezein stb. Én ajánlani tudom a bladert és a Wizardot:)
  • Demila
    #3914
    sziasztok k ezdő Cabalos lennék :P és szeretnék elsőre frankót csinálni .
    Van valami magyar karakter leírás a fejlesztésről ,h hogy a legfrankóbb ???

    Máguson , vagy Wizzardon gondokodom , vagy láttam olyan pisztolyosat
  • Iridescent
    #3913
    NEM xD. Minél nagyobb skillrankban levő skillt használsz annál több a kapott skill XP. Az sem számít mennyire gyors a skill, mert százalékosan megvizsgálva a kapott skill XP egyenesen arányos a skill castolási idejével, minden skilledet megvizsgálva.
    Ez így van, én is meglepődtem rajta, de ez van xD
  • Kicsikiraly
    #3912
    na hát én is ebben reménykedtem :)
  • sanyiiiii
    #3911
    Zarache arra mondta hogy butaság hogy ha kevesebb xp-t kapsz a szörnyböl akkor tobb skill xp-t. És igaza van. Minden elnyomott skillért ugyanannyi skillexp jár. Mindegy mire lovod, milyen skill, mennyi sima xp-t kapsz, mennyit sebez stb.
  • Kicsikiraly
    #3910
    hát próbálkozom :D
  • Scareface
    #3909
    Tegyük hozzá, hogy combó közben 3 skillt használj, és egymás után süsd el őket. Amikor a 3.ikat ellőtted, kezdheted előröl az első skillel.
  • JP Forever
    #3908
    Amikor el kezd töltődni a csík az utolsó elötti függőleges vonal után nyomd a skillt, aztán ha el lőtte a skillt elkezd megint töltődni a csík akkor megint ott kel megállítani az utolsó két csíkon belül és ez a kis skála szűkülni fog.. Remélem érthető voltam.
  • Kicsikiraly
    #3907
    ja akkor jól értettem, akkor csak szimplán laggolok.... megnyomom a skill billentyűt, megáll, és utána kész vége, következő skill nem "nyomódik" elég gyorsan, hogy folytatódjon :S mert velem vmiért olyan probléma van, hogy nyomom a skillt izomból és semmi nem történik, cd is lement már, mana is van, tökéletesen mennie kéne, de csak vár...
  • Adam69852
    #3906
    mindenkinek ezzel van baja... de most komolyan mi olyan nehéz rajta? én egyböl levágtam mit kell csinálni... rányomsz a combo starter skillre akkor megjelenik egy ilyen cucc amiben elkezd töltödni egy csík.. majd megállítod a két függöleges vonal közt azzal hogy megnyomod a használandó skill billentyüét.. nagyon nehéz dolog ám
  • Absint
    #3905
    köszi akokr ujra nkeifutok egy jó adagnak:D
    Lehet hogy a party modba nagyon belemelegedtünk és elmentem az mellett ami kellett volna
  • Kicsikiraly
    #3904
    olvasd el a szörny nevét, azt öld... ha a zombie csajra gondolna akkor azt írná. ha zombie akkor a zombie...
  • Absint
    #3903
    Egy bloody ice-os questet csinálok és ha jól forditottam akor valami olyasmi a feladat hogy a zombiktol szerezzek valami fertözést és találkozzak a groceerrel.
    Nem vagyok benne biztos hogy ezt jól forditottam. Hogy szerezzek fertözést? azokat a kalapácsos zombikat gyilkoljam?
  • Kicsikiraly
    #3902
    nekem van egy kis problémám kombóval :D mégpedig az hogy nem nagyon értem :S el tudná magyarázni vki hogy hogy is működik pontosan?
  • JP Forever
    #3901
    Zarache igen én is erre gondoltam.. És ezt mondtam én is.. Csak közben valami nagyokos meg azt mondta amit én írtam.. Szóval én is arra gondoltam hogy nem fejlődök:D

    És köszi a választ
  • Adam69852
    #3900
    figyelj... öljél saját szintü mobokat a fejlödös cuccodban... és a legalabb skillekkel amiket húzz fel olyan lvl 9re és nyomasd kombóban
    nekem így rohadt gyorsan fejlödik.
    hajrá!
  • Tresh
    #3899
    sealed box-os küldikhez nincs valami trükk? most zombie slayer-ből kell gyűjtenem, 27-et kinyírtam, de semmi :/
  • Kicsikiraly
    #3898
    bocsi hogy ezt mondom de amit irtal butasag :)
    mivel épp erről beszélünk, hogy a skillt fejleszteném rajta.
  • Zarache
    #3897
    bocsi hogy ezt mondom de amit irtal butasag :)
    azert olnek kisebb iletve gyengeb mobokat mivel azon nem fejlodnek ezek mellet novice magickel lehet oket combozva loni es melette nem serul a karakter ezert gyorsan es hatasosan tudja huzni a skill rankot
  • JP Forever
    #3896
    mondjuk amiért kapsz ilyen 10 exp-t.
  • Kicsikiraly
    #3895
    és mondjuk egy lvl 1es mob? azért 0 expet kapok :D
  • JP Forever
    #3894
    Mercury, Channel 10 and 7, Wizard, Master 26/126, LvL. 71, Name: Streky:)
  • gaborvok
    #3893
    Hyy valaki nem tudja devinesek Honlapját?:) Am nektek hol van a karitok mek Chanal és server?És mekkorák vagytok?
  • Madmano
    #3892
    Hali.Grafikailag is újjítottak rajta?
  • JP Forever
    #3891
    Én úgy hallottam hogy akkor fejlődik jobban a skill hogyha olyan mobot ütsz amiért nagyon kevés exp-t kapsz. Az én esetemben az úgy 400 exp. Legtöbbet úgy 4600at kapok egy ütésért:P
  • Kicsikiraly
    #3890
    ha egy nálam sokkal alacsonyabb szintű mobba beleütök egy fajta skillel, akkor a skillem ugyanúgy fejlődik mintha egy velem egyszintű/nagyobb mobba ütném? (mármint a skill)
  • Adam69852
    #3889
    mercury
  • Absint
    #3888
    köszi a segitséget a Wizarrdal meg is csináltam már, és most leesett hogy ott is kétfajtát öltem meg:D
    Melyikn játszol? Mars?
  • Adam69852
    #3887
    figy ha tovább olvasod akkor látni fogod hogy más mobot is kell ölni... (most segitek) red garlie-kat... menj desert screambe és a városból BAL oldalt lesznek
  • Kicsikiraly
    #3886
    öld, öld egyszercsak dobni fogja, azzal én is szórakoztam egy ideig