7396
Cabal Online
  • SG rock
    #3965
    Most töltöm a játékot. Jó játék ?
  • Iridescent
    #3964
    Muszáj, mert ne írj le hülyeségeket hanem előtte gondolkodj. Aztán nekem 1dül 7szer több honorom van, mint az egész kis csoportosulásodnak.
    Streky amikor PvP-t küldesz az az ablak egyből felugrik ha jól emlékszem már lvl 50-től, de aztán lehet EP2-ben feljebb vitték, fene se tudja, de kétlem.

    http://www.cabalonline.com/game/top20guilds.asp Nézd meg ki a 14. a top20 guildok között, szal ne magyarázz, hanem inkább tanulj tőlem.
  • Latya17
    #3963
    Iridescent vegyél be akkor pls.
  • GamerAdams007
    #3962
    Az biztos, hogy fejlödik, mert egyszer dungeon közbe elfogyott a manapoti, rákényszerültem arra, hogy normal attackal üssek, és pont akkor lett rank-upom.
  • JP Forever
    #3961
    Normal attackra gondolsz? Attól nem fejlődik ha jól tudom.
  • GamerAdams007
    #3960
    Hy! Arra gondoltam befizetek egy premium accot és nekiállok skillt farmolni vele. Kérdésem az lenne, hogy jobb/gyorsabb, ha felváltva használok sword/magic skilleket, vagy ha kézzel (karddal) ütöm a mobot skill nélkül, így egyszerre fejlődik a 2?
  • JP Forever
    #3959
    Hogy kell belőni, hogyha kihívok vkit pvp-re hogy belehessen írni azt hogy mennyi pénzért meg honourért.?
  • sanyiiiii
    #3958
    Olvasás? Azkiaz?
  • JP Forever
    #3957
    Jah :D tényleg:D
  • Latya17
    #3956
    Bazzeg oda van írva a srác alá h guild master te észkombájn addíg nem jutottál el az olvasásban?:D xD
  • JP Forever
    #3955
    Muszáj beszólogatni te pöcs?:D
    Milyen kis csoportulat te nyomi... Neked saját guildod van? Vagy csicskulsz valahol ekkora lvl-el?
  • Iridescent
    #3954
    Streky muszáj butának látszani?
    Amúgymeg nekem nem üti le egymást, tudom a gameban a nevedet és a kis csoportosulásodat is ismerem. Amit meg 2-szor kérdeztem azt NiXoN-tól. Amúgy ma felfedeztema Perfect Stun PvE combomat, szal happy vok.
  • Latya17
    #3953
    Mennyiér viszik el most az eos+3-at vajon?Stone golem bácsi megszánt 1-el...xD...monnyuk nembaj me cash kéne a gmaster skillre:S
  • JP Forever
    #3952
    Iri ezt mért kérdezted amúgy??
    Vegyél fel msn-re és segíthetnél a karim fejlesztésében tanácsokkal, mert azért mégis 140+ vagy.
  • JP Forever
    #3951
    Félreértesz...
    Szal van az a buff amit most rakta ep2-ben a master rnakba. Vágod?
    Meg van a hp ado az aminek ilyen kéz a jele...
    Na és ezek kiütik egymást érted?:)

    Streky néven játszok és nem Amplhilionban vagyok hanem saját klánom van nem rég óta. XxHUNterSxX néven futunk:)
  • Doomista
    #3950
    bannert akarok...
  • Iridescent
    #3949
    Te milyen néven játszol CABAL-ban? Amphilion klánban vagy? Olvasol hivatalos fórumot?
  • Iridescent
    #3948
    Streky te CABAL-lal játszol?
    Regeneration Body buff és mit ad az ég, a High Regeneration is Body buff. Micsoda véletlen, hogy a regenerációs buffok mind a Body kategóriába tartoznak.
  • JP Forever
    #3947
    Én rárakom magamra a regenerationt, azt az öklöt ami +attackot ad, +a hp-s buffot, meg azt a pajzsot ami defenset ad. Iri tudja melyikekről vanszó. Na szal bennt van az az ököl ami hp-t ad, ez eddig 4 és aztán ha be akarom rakni mellé azt z új master buffot akkor eltűnik a hp-s de akkor is ha csak a hp-s van bennt. És az uj buff a resistekre pakol.
  • Fiv76
    #3946
    Köszi a segítséget. Reméltem hogy csak nálam van valami hiba amit lehet javítani.
  • Adam69852
    #3945
    igen valamiért csak 3 bufft tehetsz magadra... nem tom mért
  • NixoN
    #3944
    Iridescent hello!figyu eltutnád mondani mejik a legjobb PVP és PVE combo a WIznek!és te mijen buffokat használsz!elöre is kössz
  • JP Forever
    #3943
    Óhh yeah ma csak faarmolásból ráraktaam 3 szintet a karimra:D:D
    + master rankkal végigvittem a lake in dustot
  • Iridescent
    #3942
    Szvsz Regeneration tuti, hogy Spirit buff és az Eagel Eye is Spirit buff lesz és ez 2 azonos kategória.
  • Hamond
    #3941
    Nekem sem tudja használni, elég érdekes.
  • Fiv76
    #3940
    Köszönöm a válaszod. Csak továbra se értem hogy az eagle eye-t és a regent miért nem tudom egyszerre használni. Mindig kikapcsolják egymást.
    Ezt a kettőt a frissítés előtt tudtam egyszerre használni.
  • Shadow42
    #3939
    jaja átlag 9 perc egy sup :)
  • Adam69852
    #3938
    a regenerationnak ugyan az a hatása mint a vital bless-nek és amiatt
  • Shadow42
    #3937
    Az excelent az jobb.
  • Fiv76
    #3936
    Sziasztok!

    Van egy Force Archerem ami 58-as szintű és jelenleg novice/a expert. K érdésem az hogy a buffskillek közül hármat nem tudok egyszerre használni. Nem értem miért, pedig nem azonos a hatásuk. Ezekröl lenne szó: Vital Force, Regeneration, Eagle Eye.
    Valakinek ha van ezzel kapcsolatban tapasztalata, kérem segítsen.
  • JP Forever
    #3935
    Hát én +skill expes ruhában alig fejlődök ettől a traning dummytól inkább megyek ölöm a mechzardokat attól jobban fejlődöm.
  • JP Forever
    #3934
    Ha a combot excelentben találom el az a jó vagy a good?
  • JP Forever
    #3933
    Van premium gyerekek:)
  • JP Forever
    #3932
    Ez mi?: You have 23 hours 36 minutas on the playtime vagy ilyesmi
  • JP Forever
    #3931
    Mert kéne nagyon a lé:S:S
  • JP Forever
    #3930
    Micsoda shadowtzita? Megdobhatnál vele:D

    Figyelj Iri, 140es wizard vagy??
    Én nekem str ponta követelménynek megfelelő a dex is az int meg sokkal több:)
  • Iridescent
    #3929
    Streky:
    1. Hát úgy látszik nincs xD
    2. A ruha str követelményénél ne legyen több str, orbnál a dex van ugyanígy, többi mehet intre.
    3. Ez így van.
    4. Kell vagy 5 db ingyen? Többet nem ér.
  • JP Forever
    #3928
    Mercurysok: Nem kell valakinek +50hp-s +1es wizard only shadowtitanium suit 800k-jért?
  • JP Forever
    #3927
    Legjobb a mercury:)
  • JP Forever
    #3926
    a legtöbb pontot int-re rakd, aztán dexre és végül str..