7396
Cabal Online
  • donatus13
    #4005
    Á értem kössz mindenki :) remélem jó lesz szükség van a jó skillekre :D
  • Tresh
    #4004
    Az azért van mert nem skilleztél...

    Akkor érdemes skillezni ha már fel tudod venni az aramid skillex ruhákat, meg a skilles ékszereket!
  • Scareface
    #4003
    Kérdés. Ha megcsináltam Astral Board License questet, megkaptam a skillt, és skill aktiválásnál valami Astral Board key-ért nyökög a skill. Azt hol tudok szerezni?
  • Shadow42
    #4002
    Jónak mondod :) Én anno 4 csíkra az lv 100-tól még A.Master voltam :)
    Most hasonlóan vagyok az lv 106-tól..
  • Tresh
    #4001
    lvl 40 alatt nem érdemes skillezni ;)
  • Shadow42
    #4000
    Dehogynem, max kombózni nem tudsz még. Telivásárolod magad potival és beálsz valahova ahol a szintednek megfelelően sok Mob van és gyilkolod őket skillel halomra. Ha a Mob feletti felirat szürke akkor EXP-et nem kapsz érte tehát a kék csíkod nem megy feljebb, DE Skil Exp-et igen :)
  • GamerAdams007
    #3999
    1-es szinten is tudsz már skillezni. Lényeg, hogy ne csinálj skilleket, csak öld a mobokat a skillekkel, és fejlődik, ennyi. :) 14-esen már apprentice 10/32 vagyok swordből és magicből is.
  • donatus13
    #3998
    értem kössz mindent
  • Scareface
    #3997
    A teleport kapu elött tobzódnak a kis genyák, ha megnézed highlvl csókák is ott irtanak néha.
  • donatus13
    #3996
    hmm az jó:D akkor majd felszaladok 40 re össze kapok adeptes cuccokat és akkor jó lesz remélem gondolom most nem tudok skillezni lvl 16 on:D
  • Scareface
    #3995
    Üss nipperlugokat Bloody Ice-ban. Igaz exp-et nem kapsz érte, de gyprsan fejlődsz skillileg :)
  • donatus13
    #3994
    ugy értem rangokat meglépjem,ugy tudom olyan lvl 40 től tudok venni olyan ruhát ami ilyen adeptes azaz skill + os :)
  • Shadow42
    #3993
    Használd őket :) Használat közben növexik a szétosztható skillpontok száma.
  • donatus13
    #3992
    Kössz :) CSak nem tom hogyan toljam fel a skilljeimet gyorsan magas szintre:)
  • Shadow42
    #3991
    Igazából az számít hogy mennyire gyorsan tölt újra a skil és milyen gyorsan tudod elsütni megint. Keress 3 olyan 1,6 másodbperc alatt (9-es szinten) újratöltődő skilt és azokkal kombózgass. Ugyanis nem igazán a sebzése számít, hanem hogy minél többször süsd el, minél rövidebb idő alatt. A kombó pont ebben segít.
  • Shadow42
    #3990
    Amint elég pénzed lessz megvenni őket :)
    Persze megveheted a piacon, ha szerencséd van és kifogsz egy madarat, akkor olyan 20millió Alz-tól indul az ára.
    Mindkettőt húzzad.
  • JaSoN HuNTeR #3989
    sziasztok.Ez a játék még mindig ingyenes?
  • JP Forever
    #3988
    Király akkor felmek a masterreXD
  • JP Forever
    #3987
    XD egy nap alatt 11 lvl... lol
    0-ról egy nap alatt elmek 0ra ha komolyan veszem...:D
  • Scareface
    #3986
    "Részletek a kárpótló eventért, ami egyben egy húsvéti event is: március 13-27. között rendezik meg, 50% plusz Exp/skill exp/alz drop rate-t kapunk, de nem egyszerre, hanem óránként változóan (egy órában exp növelés, következőben skill exp, majd alz drop rate, majd elölről). Lássuk ez mit is jelent:

    50% plusz exp: ez olyan, mintha normál körülmények között (pl most) csak a szint kétharmadáig kéne feltolni az XP csíkot, vagyis kb. 13 bar-ig, hogy szintet lépj. Természetesen a csík hossza nem fog változni, csak gyorsabban fog jönni az EXP.

    50% plusz skill exp: itt is ugyanaz, olyan, mintha most csak 2/3ig kellene feltolni minden szinten a skill EXP csíkot. Más megközelítésben: ha eddig naponta pl. 30 skill szintet tudtál fejlődni, ez most 45-re fog emelkedni!

    50% plusz alz: 1,5× több alzot dobnak a mobok. Nagyon nem lesz érezhető, de biztosan észre lehet majd venni."
    DarkSite
  • SG rock
    #3985
    Énis elkezdtem játszani. 1nap alatt 11lvl :D... Szereztem egy 24ezer pénz értékű nemtommmijen páncélt :P. Na ezt valaki Cabalosnak el kellet mondanom.
    üdv
  • nagyszegib
    #3984
    Ezer köszi
  • Tresh
    #3983
    A játék mappájából töröld ki az update.exe fájlt, és indítsd el utána a cabalmain.exe-t, és jó is lesz :) Kár volt előbb próbálkozni :)
  • nagyszegib
    #3982
    hello!azt szeretném megtudni hogy mit kell csinálni hogy mennyen a játék,mert mikor elinditom mindig ezt irja ki:

    "Access violation at address 004A3F6D in module 'update.exe'. Read of address 00000000."

    Lécci segitsen vki mert akárhányszor telepitem ujra ugyanez jön ki,pedig már naon akarok jáccani!PLS HELP!!
    Előre is köszi
  • GamerAdams007
    #3981
    Ez engem is érdekelne, illetve az is, hogy számít-e, hogy mennyit sebez egy skill? Pl. vegyük, hogy apprentice vagyok magicbe, és választhatok a legjobb apprentice skill és a legszarabb novice közt? Az apprentice-al gyorsabban fogok fejlődni?
  • donatus13
    #3980
    Pár alap vető kérdés ha valaki jobban értő tudna segíteni nagyon meg köszönném ...
    1 Mikortól tudok jó adeptes cuccokat felvenni?
    2 Ezt a repülős deszkát lehet játék lovén venni vagy csak valós pénzen?
    3 Fs el mikor és hogy kell ezt a skill fejlesztést csinálni valaki tudna valami tanácsot vagy taktikát adni ami jó thx:). ja és miket huzzak ? mind két ágat a swordot is és magicot is?:S
  • Doomista
    #3979
    roflamo vagy =)
  • MURopi
    #3978
    Iridescent, én ugy tudom hogy ha mágikus skilleket ( nem FS-es shield shock meg ilyenek!) ahhoz nem kell fegyver és akkor ugy fejlődik a skill is nem?:) és figy: ha a leg gyengébb fegyverrel tolom akkor is ugyan ugy fejlődik skill mint ha a leg erősebbel?(1-ik se adept:) ) csak mert akkor jobban lehetne gyenge fegyókkal skillezni =)
  • Iridescent
    #3977
    1. Épp azért ne szóljál be.
    2. Épp azért ne szóljál be.
    3. Tresh írta, honour class 2, azt hittem azért 20k honorod már megvan, PL-ben Officertől lehet venni, hogy meglegyen a 2es rank.
    4. Jó játékos is vagyok meg kocka is. Nekem ez a hobbym.
    5. 14-15 tök8, hetente jön vmi új nagy guild akik kiválnak máshonnan.
    6. Weboldalhoz közöm sincs, aki csinálja kicsit lusta, majd megvesszőzöm.
  • Tresh
    #3976
    Honour Class Rank 2-nek kell lenned!
  • JP Forever
    #3975
    És a weboldalatok... World of Warcrafts logoval... LoL
  • JP Forever
    #3974
    Nem akarok beszólni de 15.-ek vagytok XD
  • JP Forever
    #3973
    Irén:
    1. Szerintem a te guildod kicsit idősebb mint az enyém
    2. Nézdd meg hogy te milyóta játszol, és hanyas vagy meg hogy én.
    3. Nekem nem jelent meg 50től
    4. Te nem jó játékos vagy és ilyesmi hanem szipmlán kocka.:)
  • circa
    #3972
    Hali, tudna valaki nekem linkelni egy oldalt ahol találok egy leírást a játékről, leginkább a karakter buildek érdekelnének.
    thx előre is
  • Madmano
    #3971
    Nincs vkinek eladó Shadowtitánium csukája a Mercury-n?FS-nek való kéne....
  • NixoN
    #3970
    hello iridescent!én vagyok gerinc a régi kis warrior!:D:DÉn már egy 130 as wizz vagyok jupiteren!nem tolom már mercen.figy akkor elmondanád azt a perfect PVE combot meg a PVP combot?elöre kösz a helpet.üdv minenkinek
  • Iridescent
    #3969
    Ebben csak az a problem, hogy a skilljeidet csak fegyóval a kézben tudod használni. Régebben a meele stílusoknál lehetett ilyet csinálni és skill expes cucc se kellett, de már nem lehet.
  • Kicsikiraly
    #3968
    jójáték :D jupiterre gyere :D
  • MURopi
    #3967
    Iridescent, kérdeznék én is tőled.
    Ha fegyverek nélkül ütöm a szörnyet novice skillekkel akkor is ugyan annyi Skill Exp-t kapok mint ha fegyverrel ütném?Ezt úgy értem hogy a fegyvereim nem Skill Exp-sek.Ugye így többet tudok 1 szörnybe Kombózni ami több Skill Exp.Tévedek vagy igazam van?:)
  • siedrenn
    #3966
    milyen érdekes,h az emberek arca a játékbeli szinttel egyenes arányosságban de hatványozottan növekszik...