Cabal Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#7093
Belépsz az intró után, aztán REGISTER és volá 😊
Próbáltam tuti jó

\"Az optimista a fényt látja az alagút végén, a pesszimista a sötétet az alagútban, a realista a közeledő vonatot, a mozdonyvezető pedig a három idiótát a síneken.\"

#7092
nem igazán mert ott nem tudok regisztrálni :/
#7091
Itt van a bannerbe a honlap címe, az se nyerõ? <#idiota>

\"Az optimista a fényt látja az alagút végén, a pesszimista a sötétet az alagútban, a realista a közeledő vonatot, a mozdonyvezető pedig a három idiótát a síneken.\"

#7090
Sziasztok. Én még új vagyok és kiszeretném próbálni a Cabalt, de nem tudom ,hogy hol lehet regisztrálni rá.. Már mindenhol próbáltam,de sehol sem lehet.
Lécci segítsetek 😞(( elõre is kösz 😊
#7089
Mivel MMORPG(lényegében internetes szerepjáték), így nem

#7088
Hali!
Nekem az lenne a kérdésem fut a játék internet nélkül is?
Mert a gépemen nincs még internet.
Mert ha kiírnám egy cd-re az exe fájlt és utána felraknám az én gépemre akkor úgy menne a játék?
#7087
Nekem van egy eladó karim érdekel valakit..?
Jupiter - Amorah 132-es Full Trans Force Blader.. Honor Rank asszem olyan 7,6 körül lehet.. kb 80millája van, slotos TG +6os cuccok, +6 redosm és topaz, de eredetileg a full titanium armour ampra mentem.. ebbõl csak a sapi és a ruha van meg (ezek is +6osak).. akkor van nálla még vagy 35 UCH, egy halom nagyobb dungi entry meg kurvasok mati.. Armour crafter mindenböl lvl2 csak a sapi lvl3 és lvl3as basic craft. Kb ennyi akit érdekel írjon akár képet is tudok csinálni..

Gigabyte-P35C-DS3R@F10, [email protected], 2x1Gb Crucial Ballistix Tracer, ASUS EN8600GT, FSP Everest 400W Aion: [Spatalos] - [Ryougi Lv.50 Elyos Assassin]

#7086
Meg van a probléma!
Sima space az elválasztó, és .hu mailcímet nem fogad el.
Sok szerencsét a többieknek.
#7085
Sziasztok!
Jómagam sem tudok regelni a cabalra, gondolom a dupla biztonsági kód miatt...
Aki regelt így már, meg tudná mondani, hogy a két kód között szóköz van, vagy egybeírta, esetleg más a trükkje ??
#7084
Hali srácok lehet ne 1 jo kérdésem aki adna ojan kabalt amit le tok szedni meg regelni is tok rál léci linket tegyetek be
#7083
NE TÖRÖLJÉTEK EZ EREDETI😄
akit érdekel irjon e-mailt+!!!!!!! elöröl
Hátulrol
Szerintem k..... jo!!!!😄
#7082
Vennék karit, server mind1, kövi a fontos:

107-111 lvl honour rank: 5
112-118 lvl honour rank: 6
119-125 lvl honour rank: 7
126-131 lvl honour rank: 8

Privi jöhet, ha valakinek van.

#7081
en pl tegnap regisztraltam.....
#7080
Mukodik a biztonsagi kod csak eppen nagy betuu es kisbetu szamit + a jelszonal kell legyen NAGY BETU,KIS BETU,SZAM,!@#$%^&*().,/\=- jel......
bocs az ekezetek miatt.....
#7079
Lvl 120 körüli karit vennék lehetõleg wiz, vagy FA.
Privit írj.

#7078
szia szerintem a biztonsági kóddal van a baj mert 2 szót kell beütni és az nem megy szerintm
Nethyrrea
#7077
akik itt játszanak azok elég rég regisztráltak, szóval ha esetleg lépésrõl lépésre leírnátok hogy hol akadtok el akkor tán többet tudnánk mondani

RF ONLINE Nethyrrea -LVL51 ARMOR RIDER - Novus server BlackTide L2- BDEyes Lvl 87 ISS/73necro EVE Online - Nethyrrean FGC/RAX

#7076
sziasztok segítsetek pls mert nem megy a regisztráció szüval gha lehet akkor mondjátok ell hogy lehet
Nethyrrea
#7075
miért, szeretnél ilyet használni?

RF ONLINE Nethyrrea -LVL51 ARMOR RIDER - Novus server BlackTide L2- BDEyes Lvl 87 ISS/73necro EVE Online - Nethyrrean FGC/RAX

#7074
Valaki hallott már 2 slot drop exploitról?
Van ilyen bug amivel minden cucc, ami esik 2 slot-os lesz.

Super Saiyan
#7073
#7069

>:C

#7072
Segitség kéne. Egyszerüen nem tudok regelni a cabalra:S
Nethyrrea
#7071
ottvagyunk még, igen

RF ONLINE Nethyrrea -LVL51 ARMOR RIDER - Novus server BlackTide L2- BDEyes Lvl 87 ISS/73necro EVE Online - Nethyrrean FGC/RAX

#7070
Azthiszem a lvl 80-90 körüli karaktereim, Mercuryn vannak, a Hungaricum nevü klán még ott van?,én annak voltam a tagja akkoriban,csak sajnos abba kellet hagynom
egyéb okok miadt.
Szerintem vissza nézek kabalba is 😊
Super Saiyan
#7069
beszarok, a captcha kód kibaszik velem 😞 regnél, egyszerûen lehetetlen beírtni :S

>:C

#7068
sziasztok szerencsére már kevés botos játszik bár én csak a mercury servert tudom mert ott játszok
Nethyrrea
#7067
nemtom mitjelent a sok, botfarmerek még mindig akadnak, de már nemigen látom õket. hogy rendes játékosok mennyire botolnak azt nemtom.

RF ONLINE Nethyrrea -LVL51 ARMOR RIDER - Novus server BlackTide L2- BDEyes Lvl 87 ISS/73necro EVE Online - Nethyrrean FGC/RAX

#7066
sziasztok,azt szeretnén kérdezni, hogy cabal bot ügyileg hogy áll?
mostmár sok a botos?,mert ha igen akkor nem jövö jövök vissza.:\
elöre is köszönöm a válaszokat.
Nethyrrea
#7065
veszel az aukciósházban, vagy ha hajlandó vagy forintot/eurót rááldozni, akkor a cash shopban.

RF ONLINE Nethyrrea -LVL51 ARMOR RIDER - Novus server BlackTide L2- BDEyes Lvl 87 ISS/73necro EVE Online - Nethyrrean FGC/RAX

#7064
haller. nemrég kezdtem a játékot. a kérdésem csak annyi lenne, hogy pet-et hogy lehet szerezni??
thx a választ

tboypimpi ---Az idő nem vész el csak átalakul XP-vé--- :D tboypimpi#2319

#7063
Küldtem privit.

#7062
melyik*
#7061
én menyik szerón van?
#7060
szia mennyiért adod?😄
#7059
149-es wizard még mindig eladó, szóljon akinek kell 😄

Nethyrrea
#7058
meg azért ír fehérrel mert mod bácsi lusta meghegeszteni a cabal fórum dizájnját 😄

RF ONLINE Nethyrrea -LVL51 ARMOR RIDER - Novus server BlackTide L2- BDEyes Lvl 87 ISS/73necro EVE Online - Nethyrrean FGC/RAX

Nethyrrea
#7057
magához a problémához nemtudok hozzászólni, az igen/nem részéhez is csak annyit hogy annál csak azt döntöd el hogy akarsz-e cabaléknak értesítést küldeni arról hogy ez a bug történt veled, vagy sem.

RF ONLINE Nethyrrea -LVL51 ARMOR RIDER - Novus server BlackTide L2- BDEyes Lvl 87 ISS/73necro EVE Online - Nethyrrean FGC/RAX

KaszaN
#7056
Valaki a #7049-re lécci.

Windows7Ultimate,4GBRAM,IntelCore2QuadQ6600,AtiAsusEAH57501GB

#7055
Battleforge :S az meg stratégia..

nekem olyasmi kellene mint Silkroad :S 😊

grafikailag meg mindenileg a Silkroad viszi a pálmát mmorpg-ben. csak hiába hogy ingyenes, mégis fizetõs ... meg teli bottal meg áhh..

legjobban a pvp része tetszik benne

Gando
#7054
szívembõl szóltál 😄

Mentsd meg a Földet... az egyetlen bolygó ahol lehet SÖRT kapni!

#7053
jah hulladék mind a kettõ, semmi értelmük nincs 😊 szerintem keress más játékot van ennél meg a silkroadnál is sokkal jobb , meg szerintem mmorpg el hagyj föl fõleg ami koreai eredetû azoknak az a lényege hogy minnél többet grindelj függõség az egész, ha mmo akkor tolj te is Battleforge ot az legalább normálixssan megvan csinálva

Gando
#7052
sokkal látványosabb meg minden, én csak a társaság miatt játszottam vele egy darabig, de a végén ugyanúgy járt mind a 2-õ UNINSTALLL!!!!

Mentsd meg a Földet... az egyetlen bolygó ahol lehet SÖRT kapni!

#7051
teljesen új vagyok cabalban.

kérdésem hogy: silkroadhoz mérve mennyivel jobb a game, vagy mennyivel roszabb?

#7050
miért fehérrel ír?

KaszaN
#7049
Valaki segítene? Valamiért hiába rakom fel akárhogyan is akárhányszor a cabalt állandóan ezt írja ki

Akár az igenre akár a nemre kattintok bezárul a cabal és semmi. Valaki help.

Windows7Ultimate,4GBRAM,IntelCore2QuadQ6600,AtiAsusEAH57501GB

Nethyrrea
#7048
legújabb nemmindig a legjobb, de nemtudok több okosat mondani hozzá :s

RF ONLINE Nethyrrea -LVL51 ARMOR RIDER - Novus server BlackTide L2- BDEyes Lvl 87 ISS/73necro EVE Online - Nethyrrean FGC/RAX

JP Forever
#7047
Mármint melyiket? Nem értem😄 9500gt legujabb driver van elvileg hozzá.. Help😛

\"A sorsod egyetlen irányítója, te magad vagy!\" Jonathan Kent www.streky.blog.hu

JP Forever
#7046
Milyen drivert?

\"A sorsod egyetlen irányítója, te magad vagy!\" Jonathan Kent www.streky.blog.hu

#7045
Drivert kell telepíteni

JP Forever
#7044
1. Szeretnék segítséget kérni
2. Manuálisan kell updatelni

\"A sorsod egyetlen irányítója, te magad vagy!\" Jonathan Kent www.streky.blog.hu