7396
Cabal Online
  • KisDiller
    #7156
    hát van nagy karim is meg most kezdtem el egy kis karit van egy 112 sliderem meg egy egy 18 as force bladerem
  • Jana32
    #7155
    Az attól függ, hogy hanyas vagy... ha 100 felett vagy, akkor Seal of the Darkness dungeon, meg Epaulet of the dead b1f dungeon, ha meg még kisebb, akkor ne féljél, mert 100-as szintig lesz 100 milkád a questekből!
  • KisDiller
    #7154
    halli lenne egy kérdésem hogy lehet sok zsét szerezni mert már nagyon kellene?? várom a javaslatokat!!
  • KaszaN
    #7153
    Őőőő...izé... xD
  • Nethyrrea
    #7152
    jah. telepítsd fő oszt hajrá. nekem ennyire eccerű vót win7 alatt
  • Leagle
    #7151
    Skacok tudtok nekem abban segíteni h Windows 7 elindítsam a Cabalt és mennyen is?
  • serdulo
    #7150
    Hali! 111 es warriorom Mercury szerveren el szeretném cserélni egy Marson vagy Juiteren lévő Force Archerre vagy Wizardra (80+ jo lenne esetleg ms kaszt is érdekel) teljes cuccban van a kari transcender sword rankkal minden koddal ha érdekel vegyél be skype ra pisti2085 köszi
  • Doomista
    #7149
    Ha jól emlékszem, van 2 vagy 4 darab olyan szerver, hogy Premium, nah oda biztos nem tudsz belépni, ha nem vagy premiumos, amit pénzért tudsz venni item shopban. Meg vannak a PK vagy PVP szerverek, abból 2 van ha jól tudom, ott meg a 2 ellenséges nemzet öli egymást...capella meg a procyon...és mivel ha low lvl vagy, megvan hogy 75 vagy 80 vagy már nem emléxem hogy melyik lvl szinten tudsz majd nemzetet váltani, szóval addig mind a 2 nemzet tud ölni...úgy vigyázz :D
  • Adamikus
    #7148
    Kössz
  • Doomista
    #7147
    Mindegy.
  • Adamikus
    #7146
    Köszi,és olvastam, hogy azon belűl is szét vannak osztva valami msokra, ott mindegy ?
  • Doomista
    #7145
    Mercury
  • Adamikus
    #7144
    Melyik szerveren van a legtöbb magyar ?
  • tutika14
    #7143
    HALI :D kinek hanyas és milyen karija van? nekem van egy 93 as Force Shielder :D és ad el valaki akciósan Pet et mars szerón?
  • tutika14
    #7140
    az lv1 es kulcs ha szerencsédvan chaos arena kezdésekor olyan 50k ért elmegy . a force core highest 100k! De mindent meg tudsz nézni az Aukciós házban! az ott van ahol ilyen kis párkány vagy hogy mondjam min van egy emberke ő nála tudsz cuccokat nézegetni és eladni is! Észre fogod venni oda menj ahol legtöbb ember van 1 helyen XD
  • tutika14
    #7139
    Szia! A chaos arenáról! 4 óránként van! ch6,ch10, és még nem tudom hol.
    van 12:00 kor és 4:00 kor 8 kor és így tovább.
    Bloody ice-n a weapon shopper merreltt van egy tábla ! arra kell kattintanod és legalsó (enter chaos arena) 30-60 ig mircle key lv1 re lesz szükséged aztán 60-80 -ig lv2 es és így tovább...
  • Nethyrrea
    #7138
    aukciós ház a barátod.
  • tzugh
    #7137
    Miracle key az egy belépő egy Chaos aréna nevű dungeonban ami ch6 és ch15ön szokott lenni megadott idöközönként Bloody iceban Aukciós háztól jobbra egy táblára kell kattintani hogy betudj menni, értéke elenyésző mivel pillanatok alatt összelehet farmolni a hozzá szükséges itemeket
  • KaszaN
    #7136
    Hi
    Valaki megtudná mondani mire jó az a "Miracle Key"? Mennyit ér(lvl1-es)? Köszi. Ja és, hogy mennyiért adhatnék egy egy Force Core Highest?
  • tutika14
    #7135
    csak sztem költséges meg akkor csak a skill rang megy fel se az exp se pénz az is csak elfogy XD
  • tutika14
    #7134
    sztem dummy-n jobban megy a skill :D
  • Nethyrrea
    #7133
    angoltudás nélkül mmo-zni kb halálos ítélet kb
  • Nethyrrea
    #7132
    skillezés manapság nem arról szól hogy a dummyn húzd fel magad. normál játékkal adept szetben 3-4x hamarabb megvan mintha dummyznál. az afk-ra van.
  • KaszaN
    #7131
    Egyesek hogyan fejlődnek fel így masterre? Két év alatt?
  • KaszaN
    #7130
    Aztarohadt, tönkretették a cabalt. Baromi lassan fejlődik a skillem. Má aprentice-n 20perc alatt van 1skill up traningdumpozással. Így 1óra altt lesz 3 skill up. Azta. Így lehet tönkretenni egy jó játékot. :( (N)
  • tutika14
    #7129
    Én is kipróbáltam :D és tetszik :D 35 lvl shielder vagyok :D
    nevem Tibeo és a masrs szerón vagyok állatalában ch12
    PM ME XD
  • KaszaN
    #7128
    Megtudja valaki mondani holvan az a "Veradrix"???
  • Doomista
    #7127
    Bocs, de év óta nem játszom ezzel az MMORPG-vel..abbahagytam.
  • KaszaN
    #7126
    És az most fentvagy, hogy karbantartás van? Mert nemenged fel. Bocs, hogy kérdezem de nemtudok angolul.
  • Doomista
    #7125
    Pár nappal előtte igen.

    A hivatalos oldal azért, van, hogy a legfrissebb hírekkel szolgáljon, ezen belül beletartoznak az eventtel kapcsolatos hírek is.
    Így az event előtt pár nappal már megkapod azt a hírt, hogy event lesz ettől eddig.
  • KaszaN
    #7124
    De általába jóval karácsony elött már az szokott lenni
  • Doomista
    #7123
    Karácsonykor.
  • KaszaN
    #7122
    Nemtudja valaki mikor lesz karácsony event?
  • Doomista
    #7121
    Az de szar is volt :D Max rankos voltam vagy vagyok sword magicben elvileg, csak nem tudom azóta mi változott, hogy pl új rankok jöttek e ki...de az új skillek buffok atom jók voltak, az volt a lekjobb update a játékban, imádtam.
  • Nethyrrea
    #7120
    nemtom, nemkellett csináljam, de nekem már az is elég boldogság volt hogy már nem kell külön húzni a magic/sword skilleket
  • Doomista
    #7119
    Nem asszem, ez biztos így van.
  • Nethyrrea
    #7118
    most asszem nem úgy van hogy csak a harmadáig skillezhetsz rajta, most valami szint megkötések vannak rankonként.
  • Doomista
    #7117
    Kockaaa!
    152 lvl bladerem még fexik e játékban, ránézek lehet, év óta nem láttam, elég táp :D
  • Gordis2k
    #7116
    Tolom én most is fut 10 kliens:P:P
  • Doomista
    #7115
    Inkább tolnád a lineaget...:DD