7396
Cabal Online
  • ChuckyHUN
    #4585
    Tegnap este, 26 rol 27re majd egy óra kellett!!
    Asse tudtam mivan:D rohadtul nem jött a drop... Chaos lamp se esett omg de szar volt.... De a héten célom 30 :D
    (nem játszok sokat)
    Akikkel tolom:
    -DZSOSZiKA
    -Slayerke
    -Spikeeee
    -Gameeer
    -Romi
  • ChuckyHUN
    #4584
    Skill XPzz
    (Még igazu, hogy nincs ruhá, de mondjuk scak magic skilleket használd, asszem regularon megkapod a buffodat.
  • Adam69852
    #4583
    a magic ban vannak a buffjai
  • Titan
    #4582
    Skacok!

    Lvl. 19-es pajzshuszár vagyok és nem tudom, hogy hol és mikor tudok buffokat használni ill. szerezni? Vagy ez a kari nem tud ilyeneket? Nézegettem az instruktornál és essen ki a szemem nem látok olyanokat..:(
  • Titan
    #4581
    Sajnos az kevés, mert beírja magát a regbe és nem enged bizonyos folyamatokat...Sajnos csak a teljes reinstall segít NOD és Outpost nélkűl..:(
  • nagyszegib
    #4580
    nekem meg az a bibi, hogy ugynazok a tüzfalak és virusirtok vannak mint eddig, de most valamiért nem működik
  • kas123
    #4579
    Még mindig nem jo :(.
    Letöltöttem egy másik helyről, majd megin felraktam.
    Kikapcsoltam az outpostot és a nod-ot is, de még mindig nem jo :(.
  • Titan
    #4578
    Ilyen nekem is ez volt az előbbi konfigurációmon...
    Outpost és Nod32 volt fent a gépen és állítólag ezek valamelyike zavart be! Most Avast van fent és semmi gondom...
  • JP Forever
    #4577
    kas problémája:D
  • JP Forever
    #4576
    Egyik haveromnak ezt írja:

    An error has occurred while start Game Guard. please reboot your computer or start the game again. if this problem continues to occur, please make an iquiry with the *.erl file inside the Game Guard folder within the Cabal Online folder to the 1 on 1 inquiry center on the official website.


    Hogy oldja meg?
  • nagyszegib
    #4575
    még a windowst is ujratettem :S
  • Kurt97
    #4574
    Újratetted a játékot, windows tűzfalban kivételekhez tetted és egyebeket próbáltál?
  • nagyszegib
    #4573
    hello! sajna nekem nem indul el a játék,mindig ezt hozza ki,és nem enged csatlakozni a szerverhez:

    a "0x1001c6f1" cimen találhato utasitás a "0x7e3aa1c5" memóriacimre hivatkozott. A memóriaterületen nem végezhető el a következő művelet: "written".

    mit tegyek?pls help,előre is köszi
  • kas123
    #4572
    látogass el a kulturáltviselkedés.forumokon.hu-ra ;)
  • Iridescent
    #4571
    www.cabalonline.com Látogasd meg ezt az oldalt és választ kapsz a kérdésedre, de ha mégse sikerül akkor felejtsd el, hogy te tudsz premiumot venni.
  • Super Saiyan
    #4570
    a prémium mennyibe kerül? és hogy lehet venni?
  • Iridescent
    #4569
    Streky te még mindig nem érted egy MMO lényegét, szal noob vagy -.-. War klán OMG, anyu hátbavert, mert nem mostál fogat azt ez jutott eszedbe épp?

    Amúgy ajánlom figyelmetekbe a hivatalos fórumon a magyar részleget, kaptunk különálló Fórumrészt magyar Moderátorokkal szal tessék átfáradni oda. Ha vmit nem tudsz és nincs még róla topic akkor bátran nyiss egyet, azért van!
    http://forum.cabalonline.com/forumdisplay.php?f=122
  • Kiado
    #4568
    Prémium + Training Dummy minden este, amíg alszol és egy pill. alatt megvan.
  • Super Saiyan
    #4567
    vannak olyan kockák akik olyan szinre G. Masterek :D
  • Kurt97
    #4566
    Nagyon menő.
  • KaszaN
    #4565
    nagydolog szerintetek hogy én 40szinten expert vagyok??
  • Shadow42
    #4564
    Ahogy fejlődsz, egy több skill helyed lesz.
  • Adam69852
    #4563
    a defense az az hogy ha eltalálnak akkor minél kissebbet sebzödj a defense rate meg minél nagyobb annál kissebb az esélye annak hogy eltalálnak ugyan ez az attack meg az attack rate
  • Doomista
    #4562
    nemvagytok nagy klán,ezért nem érted meg miért miért miét is csak 95+ capellásokat veszünk be,én meg többet nem irom mert fáradt vagyok hogy 50 mondatot leirjak,max majd iri beszol megint,benne van aktivitás.
  • Titan
    #4561
    Skacok!
    Így a játék elején felmerül bennem 3 kérdés:
    A socetes? armorba hogyan lehet valamit belerakni és miket?
    Ill. az armoroknál a deffence (ezt sejtem)és a def rate mit jelől?
    A skill táblában a skill helyeket lehet valahogy növelni?
  • JP Forever
    #4560
    Mert a ti klánotok olyan nyomorék hogy csak nagyokat vesznek be.. A XxHUNter$xX nem war klán és nem akarunk elsők lenni a toplistán.. Inkább csak egy baráti társaság.. És bárkit szívesen várunk..
  • nagyszegib
    #4559
    hello! sajna nekem nem indul el a játék,mindig azt hozza ki,és nem enged csatlakozni a szerverhez:

    a "0x1001c6f1" cimen találhato utasitás a "0x7e3aa1c5" memóriacimre hivatkozott. A memóriaterületen nem végezhető el a következő művelet: "written".

    mit tegyek?pls help,előre is köszi
  • Doomista
    #4558
    miért akarod vinni máris abba a halálba ?
  • JP Forever
    #4557
    Kurt, úgy értettem hogy nincs lvl határ......
    Szóval lv1es is jöhet:)))
  • Super Saiyan
    #4556
    Ott a pont. :) Jhááá lv11. XD De legalább nem tünt el (eddig).
  • Adam69852
    #4555
    http://darksiteonline.gportal.hu/
    nem teszem linkbe mert lusta vok
  • GamerAdams007
    #4554
    És szvsz amúgy is szar...
  • donatus13
    #4553
    DEh nincs fent fel se rakom többet undoríto egy játék ... Bot az egész belépni meg nem lehet a sok bot miatt premet meg 3 k ért nem veszek mert akkor meg belépek elsőre csak játszani nem tudok mert összes bot kilövi elölled a mobot ennyit a sro ról.
  • Titan
    #4552
    Skacok nemrég regiztem és keresek olyan oldalakat,ahol találok valami részletekbe menő leírásokat, ha lehet akkor ékes anyanyelvünkön!
    A google 10K+ fórumokat lök.. :(
  • GamerAdams007
    #4551
    Nah de fel is van rakva még az SRO? Mert szerintem nekik még fel van rakva, és az akadhat össze a cabal kliensel. Más mmonál volt már azt hiszem ilyen gond, hogy összeakad SRO-val, nemtom már melyik volt az.
  • GamerAdams007
    #4550
    Te vagy az első akiről tudok. :D
  • donatus13
    #4549
    NÁlam nem ált meg egyszer sem:S:S
    Saiyan : Én is sros voltam és nem ált meg:D
  • Kurt97
    #4548
    Újoncokat neveltek? Ez nagyon érdekesen hangzott.
  • JP Forever
    #4547
    Chemo, keress engem.. Ch10 . Streky a nevem. Guild name: XxHUNter$xX:)
    Újoncokat nevelünk.
  • GamerAdams007
    #4546
    Az updater mindig megáll egy idő után. :D Zárd be, indítsd el újra az updatert és hagyd tölteni, ha megint megáll megint zárd be nyisd meg újra. Check files-t ne nyomj mindig mert akkor előlröl végignézi az összes fájlt... Lehet, hogy SRO kliens baxtatja a Cabal klienst azért van vele gondotok. Jah és ha jól emlékszem mindkettő ugyanazt az nProtect Gameguard-ot használja, ez is bekavarhat.