7396
Cabal Online
  • Bally
    #4625
    Regeltem de nem enged be vele!
  • donatus13
    #4624
    Úgy érzem lassan elkelne már egy faq ...
  • Bally
    #4623
    Sziasztok!Kéne 1kis segítség felraktam a játékot utána mitcsináljak hogy tudjak vele játszani?
  • Titan
    #4622
    Ó, bakker!
    Essen ki a szemem már körbejártam az egész területet és mindenhol voltam csak a temetőnél nem!
    De megtaláltam... THX!
  • Doomista
    #4621
    desert scream-mummyk-kereszt.
  • Titan
    #4620
    A Hidden helper küldetést hol kell felvenni? Táblázatot találtam, hogyhol és mit kell megölni, de...
  • sanyiiiii
    #4619
    Missre is kapsz skillexpet
  • Doomista
    #4618
    win besz*rt...
  • kenny0603
    #4617
    Doomista, biztos hogy nem vírus :)
    sajnos itt valami extrémebb dolog a baj :S
  • Doomista
    #4616
    találjon,legalábbis én ugy tudom...pls magic novice skillekkel skilleztem pl port lux dark bladernél,aztán kiprobáltam a magic expertes skilleket is undeadban,ugyanugy fejlödött a kék csik...szal én azt ajánlom hogy 9 lvls novice skillekkel comboval nyomd olyan mobokon,amik nem sebeznek,vagy nem nagyot sebeznek,és sokat tucc rájuk nyomni,hogy minnél tovább nyomd a combot,érdemes a combot gyakorolni minnél hamarabb ^^
  • Titan
    #4615
    A skillfejlődésnél számít a bevitt ütés sebzése vagy csak az a lényeg, hogy találjon?
  • Doomista
    #4614
    vírus
  • kenny0603
    #4613
    Hali, az lenne a problémám hogy elkezdek játszani és fél vagy 1 óra múlva befagy a játék fél percre, majd azt látom hogy eltünik valakinek a neve, valakinek a teste, eltünnek az irányítópulthaim... hasonlók. Mi lehet a baj?
  • Titan
    #4612
    Köszi!
  • JP Forever
    #4611
    Mármint a saját átlagodnál:)
  • JP Forever
    #4610
    Azt jelenti, hogy Criticalt ütsz, tehát nagyobbat az átlagnál.
  • Titan
    #4609
    Sebzésekkor néha megjelenő kék számok mit jelölnek?
  • Super Saiyan
    #4608
    könnyen, csak öltem XD nem is skilleztem vele semennyit :)
  • Titan
    #4607
    Ügyes, és hogy csináltad? :)
  • Super Saiyan
    #4606
    az én bladerem 32-n lett expert
  • Titan
    #4605
    Nektek is be szokot ragadni az auramode? Nincs rá valami trükk a kilépésen kívül, hogy megszünjön?

    Nem tudjátok véletlen, hogy van van valami trükk, hogyan lehet a sword és magic skilleket csorsan fejleszteni?? Mert normális dolog, hogy level 34-en csak Apprentice 14/32???
  • Titan
    #4604
    Ha televörös a csík annál a csatornánál ahova csatlakozni szeretnél, akkor várni kell egy kicsit! Egyszer rákattintasz és vársz, amíg lesz hely!
  • Ákos90
    #4603
    hellósztok!!! Olyan problémám lenne hogy feltelepítetem a játékot minden szép és yoo fel is van patchelve csak nem akkar csatlakozni a szerverre szóval beírom a felhasználó nevet és jelszót rányomom hogy ok és ki írja hogy probáljam meg később....... mi lehet a probléma ???
  • Shadow42
    #4602
    Én sem.
  • Nethyrrea
    #4601
    minden mmorpg-ben vannak botok. és legfőképp a kezdőhelyeken (már ahol foglalkoznak azzal hogy banolják őket, mert valahol újra kell kezdeniük, ahol nem, ott magasabb helyeken is okoznak fejfájást rendszeresen)
  • Kiado
    #4600
    Erről valamit tudnál mesélni?:D
  • Silversting17
    #4599
    Na már nem is állok olyan rosszul :) Ahhoz képest, hogy lvl 61-n ez a kari még a.expert volt, mostanra meg feltoltam g.masterre... Imádom a Whirlwind-t :D, eddig ez a legütősebb skill, kivi vagyok majd composra is, csak el kéne jutni odáig, meg szerezni pénzt skillekre :P
  • sanyiiiii
    #4598
    Smash the alz sellers xD első viszont szvsz elég gyenge volt.
  • tomiboy1989
    #4597
    Csá all lenne egy nagy kérésem tőletek. Ha van ,vagy lesz valakinek Titanium Martialgloves +0 1slotos itemetek azt pls ne adjátok be NPC-nek.Irjatok rám (név: xXKislucXx)és én megveszem, előre is köszi.Ja és bocsi hogy itt akarok venni, de sajna játékba nem nagyon tudok venni mert kevés embernek van vagy nem tudom...14:00 -tól fent vagyok kb este 21:00-ig.Előre is köszi.
    Üdv:Kisluc
  • Doomista
    #4596
    offot belehet fejezni,ez nem sro topik,abbol a játékbol nekem amugyis elegem van.
  • donatus13
    #4595
    HAnyas voltál? én 44 és hotanból kiérve már sorba áltak a botok ennyit erről:D
  • Doomista
    #4594
    az oké hogy jáccotok,de olvassátok e a cabal comicot ?! igaz kell angol tudás hozzá XD de majd kitalálunk valamit hogy leforditsuk vagy valami =)
  • Super Saiyan
    #4593
    De nemtok angolul, azért kéredezem itt! >.<
  • Shadow42
    #4592
    Bár lehet már 10,25€
  • Shadow42
    #4591
    www.cabalonline.com és kb 9,25 € utalással együtt
  • JP Forever
    #4590
    Iri hogy áll a bladered?
  • Super Saiyan
    #4589
    aha ha feljutsz és a sok bottol nem kapst idegrohamot... + alig lehet fejlödni, rá vagy utalva a prémiumra, farmolhatsz reggel-este :D 1szóval szar XD
  • mama2
    #4588
    Ez nem igaz. Én eddig csak kétszer találkoztam vagy 50 bottal, na azok állandóan kilövik a mobot. Jó talán alig lehet feljutni, de sztem jó:).
  • Titan
    #4587
    grat.!:D
  • kas123
    #4586
    megcsináltam, az outpost volt a hibás, lekellett törölnöm :(, de müxik