7396
Cabal Online
  • Jana32
    #7196
    Hát nem tudom mit mondjak, sztem nincs különbség a szerverek között igazából. Én a Marson játszom, általában a 23-as channel-en. Ott elég sok magyar található. Esetleg mondhatok magyar klánokat akitől segítséget kérhetsz, ha elakadsz. Az én klánom az AVENGERS, de ott van még a SilentKillers, Plumahunters, VortexTeam. Hirtelen ennyi jut eszembe. Ha meglátsz valakit és kérdésed van fordulj hozzájuk, vagy itt is leírhatod a bánatod!:) Ja de egyébként ne lepődjél meg ha a magyarok közül sokan válaszolni sem fognak, ugyanis nagy részük óriási paraszt.. örüljél ha nem gyilkolnak le egyből..:D de azért találni normálisat is.
  • Akuman
    #7195
    köszi a válaszokat.
    Szerintem kiprobálom, már csak az lenne akérdésem, hogy valaki mondana egy szervert ami jó, és ahol az elején valaki tudna istápolni csak infokkal? Egyedül nem az igazi egy online játék elkezdése.

    köszi
  • Jana32
    #7194
    Jah és sztem azért indul be 90-es szinttől, mert ha belegondolsz, akkor jönnek az 1 milkás questek, meg akkor jönnek az igazi kihívást jelentő dungeonok. Én nagyon nem szerettem ezt a ölj meg 100db wriggleleaf-es questeket, számomra ezek unalmasak voltak, és nem volt bennük kihívás..
    Viszont a 100 fölötti dungeonok sztem már túl nagy kihívást jelentenek... úgyértem ft b1f-be, eod b2f-be meg sem próbálok egyedül bemenni, mivel értelmetlen.. szörnyethalok az első moboknál... viszont a sod az meg már kevés... tehették volna kicsit egyszerűbbre ezeket szvsz... el sem bírom képzelni hogy milyen lehet mondjuk az Altar of Siena B2F!!!:D:D
  • Jana32
    #7193
    Hmm... nem piszkálódásból mondom, de érdekes, hogy épp te "szidod" a játékot, amikor 170-ig felhúztad. Gondolom nem azért húztad fel, mert kényszerítettek rá, hanem azért, mert tetszett. Elhiszem viszont, hogy kiégtél a játékból, én 129-es wa létemre kezdek belőle kiábrándulni, pedig még kb 4* ennyit kéne ahhoz játszanom, hogy 170 legyek. Egyértelmű, hogy vannak a játéknak hibái és hiányosságai, dehát melyik játéknak nincs ugyebár. Az engem is idegesített máskor, hogy állandóan blokkolni kellett a hirdetőket, de már hozzászoktam ahhoz is. Engem a legjobban az idegesít, hogy a prémiumosoknak mennyi előnyük van a normál játékosokkal szemben... vicc, hogy az a +25% drop rate mennyit ad nekik... én úgy próbálok okoskodni, hogy vettem 2 slot item dropos cuccokat, így összesen már 1000% 2slot item dropom van, de ha hiszitek, ha nem, azóta még cska nem is láttam 2 slotos cuccot... nah én ezért kezdek kiégni...:(
  • Nethyrrea
    #7192
    egyszóval, nagyjából oké a játék, az ingyenes mmo-k összes hátrányával "megáldva".
  • Nethyrrea
    #7191
    én pont fordítva fogalmaznék. 100-ig nagyjából oké, talán még változatos is, felette kezd el ellaposodni, hála annak hogy a küldik kvázi megszűnnek, leszámítva a style upokat 10 szintenként, 150 felett meg kifejezetten fájdalmas, sok játékot és energiát ignylő grinddé válik.

    ha hozzá tudod szoktatni magad ahhoz, hogy ha esetleg nem premium userként játszol akkor minden csatin a szófosó farmerek blokkolásával kell kezdened minden logint, ahoz, hogy TG és chaos aréna esetén kb megáll a loginszerver, hogy időnként, főleg alacsony szinten farmerbotok miatt idegeskedj, plusz, hogy jó cuccok beszerzéséhez elképesztő mákra, vagy napi 16+ óra farmolásra lesz szükséged, akkor tetszeni fog a játék.

    (van 170-es karim a mercuryn, ennek fényében nyilatkoztam)
  • Jana32
    #7190
    Sztem technikailag is jó a game, én mindig könnyen bejutok, bug sincs sok. Annyit mondhatok, hogy 80-90-es szintig uncsi 1 kicsit, utána viszont durván beindul!!!:)
  • Akuman
    #7189
    Sziasztok

    Nagyon tetszik küldőre a játék, és gondolom a játékmenet sem lehet rosz, a kérdésem csak az hogy technikailag is jó? Lagok, szerver sorbanállások, stb, illetve hogy ajánlanátok e a játékot. Ano kérdeztem egy a silkroad nevű játéknál is ahol egyből azt javasolták hogy nem éri meg belekezdeni a sok bot meg sorbanállás miat.

    Mit gondoltok, köszi előre is
  • Nethyrrea
    #7188
    kisbetűre nagybetűre erősen figyelj, egyébiránt passz.
  • Nova910
    #7187
    Sziasztok!

    Lenne egy problémám. Szóval eredetileg 9dragons-szal játszok, de h ne unjam meg, kerestem mellé egy másik játékot, kikapcsolódás gyanánt. Ez lett a Cabal. Beregisztráltam, minden szép volt és jó. feltettem a game-et, felfrissítettem, el is indult. A bejelentkezésnél viszont azt az üzenetet vágja a fejemhez, h nem egyezik az ID-m és a password-öm, holott ugyanazt adtam meg neki, amivel beregeltem az oldalon. Ha vki tudna segíteni kiküszöbölni ezt a hibát, megköszönném, mivel eléggé érdekelne a játék. Előre is köszi a segítséget.
  • farkas05
    #7186
    én is mikor regisztrálni akartam akkor nem engedett be.kipróbáltam.
    még szerencse hogy én már 1-évvel ezelőtt megtettem ezt
  • MadeInHell
    #7185
    Sziasztok nem tudok regelni a játékra mert hiába tőltök ki mindent rendesen nem fogadja el ólvastam többen is jártak így.Ha valakinek van valami ötlete írjon kösz
  • Jana32
    #7184
    Hát mivel nem túl drága, ezért nem érdemes sztem vadászni rá... amúgy beírod gógülbe, hogy cabal drop list, onnan ki tudod keresni.
  • Smyth01
    #7183
    Sziasztok, nemtudjátok hol esik Formula Card amiből miracle key lv2-t lehet craftolni?!.. Vagy van-e olyan personal shop Ah-on kívűl ahol lehet venni?!.. Köszi, vagy ha valakinek van ilyen miracle key lv2-es formulája megveszem.. ;)
  • KisDiller
    #7182
    ja tényleg :D hoppi :D
  • Jana32
    #7181
    A battlemode 2 az 50-en jön... :)
  • Nethyrrea
    #7180
    cabal online fórumán nézelődsz előbb kapsz választ. ottaniak még játszanak is.
  • farkas05
    #7179
    köszi
  • KisDiller
    #7178
    lvl 20-nál vagy 30 nál
  • farkas05
    #7177
    na mi van senki nem játszik a Caballal?
  • farkas05
    #7176
    Sziasztok nem tudjátok mikor jön meg a Wariornál a Battle mód 2???
    Ha valaki megmondaná akkor nagyon megköszönném :-D
  • KisDiller
    #7175
    hát nem tudom nekem nem nagyon jőtt be a prémium mert nem ad semi jó cucot csak más lesz a ruhád meg már halotam olyat hogy 4000 Ft ért kapsz 200 millát de már az a baj hogy nem tudom hol van ez :S én is ugy vagyok velle inkáb iszok mit erre fizesek :D
  • Jana32
    #7174
    Hát ez pontosan így van ahogy mondod... egyébként sztem a Cabal Cash is nagyon drága. 20 euró-ért kapsz 20000-et, ami úgy átszámítva alz-ra kb 100 milkára jön ki, tehát nem nagyon éri meg, legalábbis ilyen csóró gyerek számára, mint én.:) Épp ezen a héten gondolkodtunk a haverokkal, hogy elő kellene fizetni valami 30 napos prémiumra, de ilyen 3000HUF-ra jönne ki fejenként, azt meg inkább elisszuk...:P
  • Doomista
    #7173
    Persze, én megértelek, az igaziba én sem voltam egy mákker sajnos, de sikerült valahogy megélnem rendesen a játékban, de tenni is kell azért hogy jó cuccok essenek neked. De itt is a gazdagok azok lesznek, akik goldot vesznek igazi pénzért, és így megint el van rontva az ember hangulata.
  • Jana32
    #7172
    Úgy mondod, mintha fizetős lenne a játék... :) KisDiller érdekelne az az oldal, megköszönném, ha pm-ben elküldenéd, de én úgy tudom, hogy nem fizetős az Infernal cabal..
  • KisDiller
    #7171
    ha érdekel hogy tudc fel menni oda akor szolj mert tudok egy oldalt ahol teljesen le van irva mit kell hozzá de szerintem hűlyeség mert fizetős 20 papir havonta
  • Doomista
    #7170
    Sajnálom, de itt nem foglalkozunk tört szerverekkel.
  • Jana32
    #7169
    Valaki nem játszik véletlenül valami tört caballal? Mert van 1 amin szinte csak magyarok vannak, Infernal Cabal a neve, de egyszerűen az istenért nem bírom elindítani. Mellesleg játszok a rendes caballal is csak kicsit unom, hogy lassan fél éve játszok, és eddig a legjobb drop-om egy 24 milkát érő 2 slotos osmium katana volt...
  • Doomista
    #7168
    nem is, cabalban sok munkád volt...
  • Nethyrrea
    #7167
    akkoriban úgyhívték a dolgot hogy munkanélküli :D
  • Doomista
    #7166
    kozkageci lehetsz, ha napi 14 órát tudtál farmolni, nincs életed :DD
  • Nethyrrea
    #7165
    elbaxtam sokpénzt egy tera 7 ampos kraftra, ami nemsikerült, és elment a kedvem attól hogy 2 perc alatt semmivé lett kb másfél havi napi 14 órás farmolásom eredménye. ennyire azért kevés mmoban van elrontva a gazdaság.
  • Doomista
    #7164
    akkor nem volt sok értelme max lvl-ig húzni :D
  • Nethyrrea
    #7163
    így. hogy abbahagytam :D
  • Doomista
    #7162
    hogy bírtad 170 lvl-ig ? én bekattantam a sok grindeléstől.
  • Nethyrrea
    #7161
    nemtom, megint abbahagytam, eve onlinezok. ott legalább jön a pénz normálisan meggebedés vagy lottóval egyenlő mák nélkül is.
  • Doomista
    #7160
    úgy értve hogy valami olyan cuccot viszel, aminek értéke igen nagy a piacon.
  • Doomista
    #7159
    ha becsületes módon nem is, de dungeonokból ha mákod van és te viszed a lotot,avagy épp solozod, és úgy viszed, akkor abból is jól meg lehet élni...csak mák kérdése.

    170-ig eltoltad ? most látom...szép :DD én csak 150+ig bírtam, aztán át tértem másra...új skillek nem jönnek ?
  • Nethyrrea
    #7158
    max úgy hogy qrvasokat játszol. máshogy becsületes mód nemigen.
  • KisDiller
    #7157
    hát a nagy karival bf1-et ki tudom vinni de a sod-t már nem nagyon de azért kőszi a segitséget