7396
Cabal Online
  • Kiado
    #4705
    Eskü fizetnék valakinek 10 ezret, hogy lépjen be Kabutokához és adja el az összes cuccát, a pénzét stb. csak kíváncsiságból, hogy mit szólna utána.
  • Unknow
    #4704
    Ilyen erővel semmihez semmi köze az embernek ami nem közvetlenül vele történik. A rendőrségnek se lenne semmi köze a lopáshoz , mert nem őket lopják meg, és így tovább. Hülye gondolat meneted van ám :D

    Emberünk elszégyelte magát,hogy levette a nevét a signojából? Na ez mostmár így konkrétan szánalmas :D
  • Super Saiyan
    #4703
    de érdekes hogy lopott vagy nem... és ha igen akkor mivan? nem mint ha sok köz(ünk)ötök lenne hozzá... amugy lv 43as FA novice skillekekkel hol tud jól skillezni?
  • Doomista
    #4702
    kül meg az én blue boardomat elloptad !!!
    meg még a tbabal 40 k honouromat is ellopták !!! most akkor énis hirsztelni fogom mindenhol hogy ki mikor hol mit lopott el,mert olyan izé leszek,hogy tudnia kell mindenkinek !
  • Doomista
    #4701
    survivor ?
  • Adam69852
    #4700
    valaki olyan szegény hogy lopnia kell az életben maradáshoz :D ez egy túlélési ösztön :D
  • Doomista
    #4699
    milyen doomista ? cabalban nincs is semmilyen doomista nick :D
  • Unknow
    #4698
    Azért az ilyen embereket mint Doomista megnéznék irl XD Akinek annyira fontos egy játék,hogy más szórakozását elcsessze, és még büszke is arra,hogy lop kb azt mutatja,hogy irl egy lúzer és így éli ki magát. Hm...WoW után azt hittem legalább a Cabal onlinban nincsenek ilyen kisebbségi komplexussal rendelkező nyomik, erre tadam. Ráadásul honfitársat... Omg ^^
  • JP Forever
    #4697
    Na doomista és akkor te oltogatsz emgem te nyomorék, hogy low vagyok te --.-.-.-.-!!!!! Gondolkodjál már te lopós sz... Ennyi vagy xD
  • Kiado
    #4696
    Hamisítás?:D
    Énis itt olvastam, nem kitalálta.

    Cabal Online hivatalos fórum
  • Doomista
    #4695
    most mivan ? hamisitásban jo vagy
  • Kiado
    #4694
    Hivatalos fórumról magyar szekcióban:

    Kabutokat idézve "150+ vagyok és még nincs semmi jó cuccom ezért loptam el a dolgokat"
  • Kiado
    #4693
    Ht tényleg nem nagy szám a lvl 150, ha közben lopod a red bike ot meg a +5-s blue bike ot és 50kk-t
    szánalmas
  • kenny0603
    #4692
    nah lenne ismét pár kérdésem :)
    mire jó a formula card?
    és a DT skeleton card ugyan az mint a map part? vagy mi a különbség? és hogy tudom aktiválni? mert már megvan a megfelelő szint
  • silkroadbot
    #4691
    Valószínű igény volt rá, ha elkészült.
    3 napja tesztelem, eddig semmi ban ;)
  • Doomista
    #4690
    kösz,és ennek a botnak hála pár nap mulva ban :)
    kül nem értem cabalban miért érdemes botozni,ahol én tudok fejlödni oda bot szoba sem jöhet,mert a másik nemzet leirt ha meglát :)
  • silkroadbot
    #4689
    Parancsolj a link, kellemes tesztelgetést.
  • ChuckyHUN
    #4688
    WTB EoF+4 Mercury szerőn cserélném +3 ra vagy fizetnék érte.
  • ChuckyHUN
    #4687
    Megcsináltuk LVL chaos arenát lol miket dobott FAELO:D
  • Doomista
    #4686
    :))
  • ChuckyHUN
    #4685
    Mindjárt CHAOS ARENA!!!
  • Tresh
    #4684
    miért nyúltad le a bikeot?
  • Doomista
    #4683
    linket
  • silkroadbot
    #4682
    Megjelent a Cabal EU Bot!
    Egyenlőre tesztidőszak van, így ingyenes, a jövőben megvásárolhatjátok a BotsMall Hungary-től.
    Kellemes időtöltést!
  • JP Forever
    #4681
    Mert már csak 19 kell a maxhoz?:D
  • Doomista
    #4680
    nem értem miért olyan nagy szám a 150+ ...
  • Super Saiyan
    #4679
    gz kabutoka^.-
  • Doomista
    #4678
    köcc all,de majd nyáron 170 lvlröl nézek rátok :s
    nem szoktam,mert nem érdekel xD inkább mék helyette mostanság chaos arena-ba.
  • JP Forever
    #4677
    Kabutoka szoktál menni tierrára?
  • JP Forever
    #4676
    Ja most olvastam 91.. Grat:)
  • JP Forever
    #4675
    Most mennyi vagy?
  • Silversting17
    #4674
    Gz Kabu-Toka :) Pitypang beinvitált hozzátok, majd 95-n megyek :)
  • JP Forever
    #4673
    Grat
  • JP Forever
    #4672
    Bazdd Kabutoka 151?:D xD
  • JP Forever
    #4671
    1. Merciryn van a legtöbb magyar
    2. CH10en is vannak annyian mint 22-őn.
  • ChuckyHUN
    #4670
    Mercury 14 általában
  • Doomista
    #4669
    attol még nem magyar server...nincs magyar server és nem is lesz...mercuryn a ch22 is telivan magyarokkal,mégsem magyar server,csak telivan magyarokkal,ne keverd a farkadat a seggeddel
  • Jakecovics
    #4668
    van magyar szerver a jupiter ch19 ott magyarok vannak

  • tomiboy1989
    #4667
    Csá botosel
    Magyar serverek nincsenek.De a a Mars szerveren találod szerintem a legtöbb megyar játékost.Én is a Marson vagyok.Sok a magyar klán (kicsik és nagyok)... :D Szerintem MARS a király :D
  • botoseli
    #4666
    Sziasztok, lenne egy kérdésem nekem is, most akarok elkezdeni játtszani, de hol érdemes, hivatalos server van csak?? nincsenek magyar serverek?? thx