7396
Cabal Online
  • Super Saiyan
    #4745
    heal, meg van 1 buff ami tölti
  • HUmanHunter
    #4744
    kipróbáltam; omg :D elég bonyolult
    amúgy az életet hogy lehet tölteni, poti nélkül?
  • Super Saiyan
    #4743
    hát akkor én mit szóljak? raw platinum, royal fixer-t se a keyt nem látom! skillek közbe néha a karakter ami elsüti a skillt nem mozog! csak az effect... stbstb... csak most nem jut eszembe
  • Doomista
    #4742
    ez nem uj,nálam sem ugyan az a jelszó...
  • HUmanHunter
    #4741
    lol most beengedett, de nem azzal a jelszóval amivel az weblapra is
  • HUmanHunter
    #4740
    wtf
    a hivatalos oldalon beenged lépni az accomra[legtöbbször] de a játékba nem enged belogolni
    mi lehet a gond?
  • Silversting17
    #4739
    Tudom, szinte mind1, hogy milyen géped van ez is egy általános probléma. Van akinek lefagyasztja, van akinek szimplán újraindítja játék közben, pedig az is egy vadiúj gép. Sztem a GameGuard a tettes; ha minden indítás előtt kitörlöd a GG mappa tartalmát, akkor sem segít szinte semmit.
  • peter01
    #4738
    Nekem is rendszeresen elkékhalálozik Cabal alatt a gépem de CSAK az alatt 8600GT, Core2Duo E6300, 3gb ram
  • donatus13
    #4737
    Rossz helyen kopogtatsz
  • HUmanHunter
    #4736
    ha tényleg régi a géped akkor lehet hogy annak tudható be^^
    nekem a 8600GT , 1,5gb ram amd 64 3000+ al szvsz nem elssz ilyen gondom ^^max ha játékhiba, azt meg el kell küldeni a fejlesztőknek hogy csináljátok meg vazze'
  • vegita24
    #4735
    tudna valaki segiteni nekem valami jo kis csalás kéne cheats tranier hacker vagy valami ???????? aki tudna vegyen fel emesenre [email protected]
  • Adam69852
    #4734
    próbáld ki a perfect worldöt hátha bejön, van topikja is
  • Silversting17
    #4733
    Wowhoz képest ez 1 bughalmaz, igaz azzal sosem játszottam. Nálam ilyeneket csinál, hogy a gép naponta minimum kétszer lefagy Cabal közben(ez annak tudható be, hogy kicsit régi és agyonhasznált XD), és Cabal újraindításakor újraindítja a kurva gépet is. Ezen csak a Check Files gomb segít és ha újra felpatchelem az egészet -.-
    Általános probléma hogy belépésnél vmikor nem léptet fel rendesen, vagyis nem mutatja a friend listet, guildot, nem tudsz whisperelni. Vagy nekem még azt is játsza néha, hogy rosszul tölt be 1-2 textúrát, vagy a combó romlik el stb stb. Így hirtelen más nem jut eszembe.
  • HUmanHunter
    #4732
    akkor nem hasonlít az általam megszokott wow ra :D azt abbahagytam kb 2 hónapja, ki akarok má próbálni vmi mást mmorpg t :)
  • Adam69852
    #4731
    nah meg persze ott vannak a közös "map"-ok 100+on ahol legyilkolhatnak a mobok közt is
  • Adam69852
    #4730
    hát duelek azok vannak a saját nemzeten belülis... de igazi pvp úgy lvl 95 től lehetséges mert akkor jön be az úgynevezett Tierra Gloriblabla XD ez abból áll hogy a 2 nemzet összecsap (Procyon-Capella) és itt is van olyan cucc amit megkell semmisiteni... átvinni ide oda meg gyilkolászni egymást
  • HUmanHunter
    #4729
    amúgy van benne kb pvp mint a wowban?
  • HUmanHunter
    #4728
    azt olvastam hogy cuccokat, ingame pénzt lehet venni jópénzért
  • Doomista
    #4727
    ingyenes,de lehet fizetni érte,hogy élvezhetöbb legyen,jobb legyen a fejlödés,stb,csak egykis lové kell és bankártya :D
  • HUmanHunter
    #4726
    ezmost mien gém? ingyenes vagy fizetni kell érte?
  • Doomista
    #4725
    nem botolok,csak eszembejutott :D fejlödésre még mindig nem vágom hogy lenne jo...pl 125 lv. mapnál ugyemár 2 nemzet harcol sokszor a fejlödsö helyekért,ha erös a karid akkor tuc ott egyedül farmolni,+ még jön az ellenséges nemzet,ami leöl,szal ennyit a botrol ott :) egy idejig jo csak..vagy nincs igazam ?
  • Super Saiyan
    #4724
    xD lopsz, botolsz, mi lesz még? XD
  • Doomista
    #4723
    botrol még annyit hogy szrtm itt a skillezésre krv jo...
  • sanyiiiii
    #4722
    Majd későbbi rankokkal fog bővülni a slotok száma.
  • LeonSilver
    #4721
    Srácok.Van ez az Upgrade izé amiben 2 slot van.Itt lehet több slot és ha igen hogyan?Mert a magic "már" Regular, kaptam is slotokat de ott nem és jólenne némi buffot megvenni.
    THX
  • gaborvok
    #4720
    jojo igazad van :)Én is utéálom ott is öket de ott nincs mit veszteni max cod 4 dben !4de akkor is huzzanak a gecibe akik ezt csináljákmár bocs a csunya kifejezéséert
  • GamerAdams007
    #4719
    Így is van ott elég csíter meg cod 4-be is, ne küldj oda mégtöbbet, thx...
  • ChuckyHUN
    #4718
    Most mi a f*sz van, miért szűnt meg az Amphilion?
  • gaborvok
    #4717
    hyy!Hát nem tom Én ugy voki vele hogy tölem már loptak 2 szer ...De személyesen ha taliznék az illetővel tuti ugy basznám szájba hogy leszopná magát....Am ennyit a lopásrol Van pár gyökér aki nem tud Normálisan játszani menjen aztán nyomja Cod2 öt chattel .... Ha már máshogy nem birja a sok kis noooob..
  • Adam69852
    #4716
    sztem tök király dolog a lopás.. lessz belőle sok jó cuccod, meg pénzed és vidám dolog :D szégyen a lopás de hasznos...

    és csak annak rontja el a játékát akitöl ellopták


    ÉLJEN A LOPÁÁÁÁS!!!!
    hmm meek haverhoz lopok egy ZSÁK krumplit... mondjuk mint a ti fejetek
  • Doomista
    #4715
    nincs rá lovém ! xD
  • sanyiiiii
    #4714
    .....

    ez azt jelenti hogy vett mégegy rename cardot te buta
  • Unknow
    #4713
    Na és Te elhiszed? XD Úgyse hagyja abba, ez az élete :D
  • Unknow
    #4712
    14 körüli vagy igaz? :D Apró logikai összefüggések és egyéb dolgok értelmezése = failed. Te mint ember = failed.
  • JP Forever
    #4711
    xD Végreeee egy nyomorék noobbal kevesebb...
  • Doomista
    #4710
    jolvan,meglett a nevem,de már nem jáccom :\ abbahagytam !
  • Kiado
    #4709
    Pff és még be is ismeri szánalmas vagy.

    Amúgy cabal fórumon:

    "Kabutoka repült is egyből a guildünkből, ahogy megudtuk h mi történt.

    Már vett is egy rename card-ot, most a neve: forlearn

    Ha látjátok vhol és guildben van, szóljatok."
  • Doomista
    #4708
    mondtam én hogy loptam ?:D talán nem kellet volna odaadni.
  • ChuckyHUN
    #4707
    Minek lopni? kezdjük itt.
    Azt írod ez csak egy játék. Hát akkor mi a lóf*szért kell elrontani más élményét??? Dolgozz magadnak!!!
    Én még csak 57es vagyok de nem loptam... Úgy érzem nem is fogok, mert nincs rá szükségem. Ha lenne se lopnék inkább farmolnék... erre most mit mondjak??? SzánalmaS?
  • Doomista
    #4706
    azért vettem le kedves n00b hattoriman,mert már nincs olyan nick hogy kabutoka,igy nincs értelme mit kiirni.

    és mindenki lrszja ki mit lop kitöl,ha nem is ismeri,nahmeg ugy beszélsz mintha most lopna az ember egy ferrarit...ez egy virtuális játék,nincs becsült igazi pénzértéke ha valamit lopsz,HA a valoságban lopnál,nah az lenne a gáz,nahmeg a valoságot ne keverjük a virtuális játékkal,ez cabal topik,ne gyere a életben lévö rendörségi gondolokkal thx.