Cabal Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#4235
De amikor kiesik vagy 20 szor az ALZ a mob-ból, space-el se tudod összeszedni az egészet, mert más is elkezdi lopkodni :\

Shadow42
#4234
Tudtommal nincs. Vadul nyomkodod a Spacet és szeded.

CABAL Online - The Revolution of Action | Server: Mercury Char: TrefiliodelaSaga - lv11x Wizard | Rank: Transcender | Completer Guild: TerrorisT | Nation: Procyon

#4233
Igen, pontosan arra. Azért köszönöm a gyors választ.

#4232
olyasmira gondolsz mint az sro-ban a kis tolvaj majom meg a mókus és egyebek? nincsenek

#4231
Sziasztok!
Van ebben a játékban item szedõ állat? Valószínûleg számotokra butának tûnik a kérdésem, de sajna csekély angol tudással rendelkezem így nem tudtam lefordítani. Elõre is köszönöm válaszotok.

#4230
egyszerû... lvl 50-es questet kell keresni, amiben captain markhoz kell menni...

GamerAdams007
#4229
Köszi ez aztán sokat segített, végülis eddig csak a battle style questeket csináltam meg, semmi mást, úgyhogy majd megkeresem az 120 Q közül melyik lehet az.... xD Igazából közbe megtaláltam, hogy a The Book of Apocalypse - Part 3 : The Last Knight adja, csak az a baj, hogy ahhoz, hogy ezt megkapjam rengeteget kell még elõtte megcsinálnom. :S

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

#4228
captain markos quest

#4227
Van most valami event? Mert én nem nagyon tudok kiigazodni.

#4226
perti999.nemtudom,hogy megoldódott-e már a dc problémád,de ha nem,akkor annyit tudok ajánlani,hogy keresd fel a szolgáltatódat és írasd át fix ip címre az ipdet mert 99% hogy az a baj!!!A lényeg az hogy a netszolgáltatódnál lesz a gebasz,ez szinte tuti!!Ha mégsem oldja meg a gondot akkor válts szolgáltatót ha megteheted!!vagy szopjál a dckell..XD
#4225
luxban csinálsz questeket és az egyikben jutalomként megkapod... nem kell félni mert azok a questek könnyüek mert asszem csak teknösöket kell ölni vagy olyan rákokat 😄

GamerAdams007
#4224
Valaki nem tudja melyik quest adja Port Lux map code-ját és warp code-ját? Már át tudok menni, de csak green despairbõl, és térképem sincs még róla...

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

#4223
akkor én elvileg a régi verziót töltöm az rosszabb mint az újabb? és ha igen hol tudom letölteni az újabbat?

Bardo:XialaHUN GB3 SF WARI

#4222
üdv
mi lehet a gond? az nProtect GameGuard végigmegy de utánna a játék nem indul 😞 már 2 játékot próbáltam és mind a2 ezt csinálja
#4221
így is van 2xer megált dobtam restartot és aztán megint tettem a és betoltotte végig 😊 lvl3as warr vagyok de kitudja hol tegnap láttam valami nagyobbat gondolom mert télapós szánkoval jott a városba 😄😄😄

Aquaman IS hyb,DrunkenGod IS nuker,ThePhoenix IS warrior,Lawless HI nuker

GamerAdams007
#4220
Ha régi a verziód akkor 2 részletben updateli, szal normális, ha megállt, akkor zárd be a launchert és indítsd el megint a játékot akkor elvileg nem áll meg megint.

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

#4219
hát in is most rakom föl naszóval végig ment a betöltés és elkezdte mégegyszer ez normális?és amikor másodszor töltötte megált a közepén ez is normális?lécc segítsetek.ha tudtok

Bardo:XialaHUN GB3 SF WARI

JP Forever
#4218
LoL... Nem uncsi csak a skillezés. Hanyas karid van?
Mert 80+on sõt elötte is izgalmas a game. Szerintem

\"A sorsod egyetlen irányítója, te magad vagy!\" Jonathan Kent www.streky.blog.hu

#4217
Ja, és még valami, kinek mennyire tetszik ez a game? Mert én amit játszottam vele, a DC-tõl elég idegesítõ volt, de néha úgy érzem, ez király, igazán király game, utána meg hát eléggé uncsi, aztán meg ezek váltakozva.
#4216
peter01 és lawless olvassatok vissza pár oldalt most nincs kedvem leirni ha megbocsátotok 😄

#4215
Fuck, ez egyre jobb, most már nem DC-zek, msot már játszani se tudok!!! Ahogy újraraktam, azóta hibát ír ki:S
#4214
szevasztok most instalállom a játékot és hát kellene 1 kis help 😊 mert nemtom mi merre hogy van 😄 ! van tobb világ vagy hogy totál kezdo vagyok segítsetek 😄
és hol talállok magyarokat akikkel nyomhatom? 😊 ! pls jo lenne minnél hamarabb tudnom 😊 ezelott 9Dragonst nyomtam 😊

Aquaman IS hyb,DrunkenGod IS nuker,ThePhoenix IS warrior,Lawless HI nuker

#4213
Egy ki segítség kéne nagyon új vok cabal-ba és nem tudtam rájönni hogy mire való a battle style. Azt felfogtam hogy mikor a sárga csík elélggé feltellik akkor tom használni de csak végigfut 1 csík a kép közepén és 0 kill.
#4212
Sztem nem Irid volt õ nem ts-re jár hanem ventrire ja és sztemm hallgass a tagra jófej és tud!!
#4211
iridescent elvagytok a rosseb a kurva anyátokba

#4210
valamelyik cigánygeci feljön tsünkre olyan nevekkel, hogy kurvaanyátok, meg geciarmies... ván pár tippem hogy ki az...

#4209
Én örülnék, ha 10 percenként lenne😄 DE én fél percenként:s Épp most updatel, és majd most megnézem
#4208
cs all!! Mien event lesz ha lesz??
#4207
a jupiter szerveren majik ch-án van a legtöbb magyar?
#4206
perti, nálam is dczne 10 percenként, de rájöttem hogyha fut a mikrotorrent valami oknál fogva nodc..megmagyarázni nemtom, de nálam bevált😄

#4205
Hm, vírusirtót megnéztem, vírus nicns, tûzfal nem blokkolja, netem jó, már csak az újratelepítés maradt...
GamerAdams007
#4204
Tûzfal vagy vírusírtó fogja, esetleg egy vírusírtást futtass le, tedd újra a Cabalt, ellenõrizd a netkapcsolatod mennyire stabil így gyorsba ennyi...

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

#4203
Esetleg más tipp??? PLS, adjatok még tippet, mitõl DC-zhetek állandóan... PLS
Doomista
#4202
elvileg már eventnek kéne lenni...dungiba azért nem ajánlatos menni,neha akkor legyen az update,és csokolom dungi
😄

Első a biztonság! - Avira Premium Security Suite megfelelő beállítással - más semmi.

GamerAdams007
#4201
Nemtom, nekem semmi nem esik... Viszont délután 4-ig exp-bonus van, úgyhogy gyorsba felhúzom magam 50-re. 😄

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

JP Forever
#4200
Kabutoka azért egy- két dolgot kiszíneztél😉

Nincs event srácok?

\"A sorsod egyetlen irányítója, te magad vagy!\" Jonathan Kent www.streky.blog.hu

#4199
Megnéztem, kivételek között van a cbaal, nem blokkolja, és ugyanúgy DC
#4198
nézd már meg azt a vacak tüzfalt vazeg, falszeg az nem engedi át a próbálkozásodat....
én nekem eddig sohasem dc-zett, illetve 2x de azt is azért mert a netem szakadt meg és nem a szerver szarozott

#4197
Ja, és mialatt megírtam ezt a szöveget, 3x DC-ztem
#4196
FIGYELJETEK PLS!!!!!!! És klégyszi válaszoljatok végre, hogy miért DC-zik nekem a Cabal fél percenként? Haveromnak is modntam, õ is leszedte, és neki is fél percenként DC-zik. Egy mobot nem tudok megölni, me mielõtt megölném DC. PLS VÁLASZ? pls pls pls
Doomista
#4195
streky sztár lett

Első a biztonság! - Avira Premium Security Suite megfelelő beállítással - más semmi.

#4194
😮OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
elsõ reakcio
2<#fejvakaras><#email><#wow1><#wow1><#wow1><#falbav><#falbav><#banplz>

#4193
"ittvan pár msn beszélgetés vele,ha nem is röhögni de székröl leesni fogsz 😄

(11:46) KaBuTo: hali
(11:46) KaBuTo: miért akartad hogy felvegyelek?
(11:46) Snip: cs
(11:46) Snip: Doomista?😄
(11:46) KaBuTo: igen
(11:47) Snip: Hát nemtod hogy lehet feltörni karikat?
(11:47) Snip: Mielött
(11:47) Snip: félreértenéf
(11:47) Snip: nem nekem kell
(11:47) KaBuTo: lol
---------
(11:49) Snip: lol
(11:49) Snip: Én úgy hülyítettem hogy
(11:49) Snip: beraktam egy aqua orbot
(11:49) Snip: és mondtam hogy 100k
(11:49) Snip: beírta
(11:49) Snip: a 100at
(11:49) Snip: nyomtam cancelt
(11:49) Snip: mondtam sry again pls
(11:49) Snip: rámentem
(11:50) Snip: beírta a 100 ezret
(11:50) Snip: én még nem raktam be az orbot
(11:50) Snip: erre ilyet írok
(11:50) Snip: click ok later me click
(11:50) Snip: erre rákattinanak az okra
(11:50) Snip: én rákattintok és van potya 100 ezrem
(11:50) Snip: és tegnap ezt úgy 15en befvették
------
(11:51) Snip: hogy kell beállítani hogy ha pl 200 azá megy az életem automatán potit nyom?
(11:51) KaBuTo: nincs olyan
(11:51) KaBuTo: mp automata
(11:51) KaBuTo: hp az nem
(11:51) Snip: oké
------
(11:51) Snip: 137es a bladered?!!!:-O
(11:51) Snip: egyszer majd kipróbálhatooom???(A)😊
(11:51) Snip: 😄
(11:51) KaBuTo: nem 😄
(11:52) Snip: cserébe a biztonság kedvéért én iss odaadom az enyémet hogy ne tudjak rosszat cisnálni😄
------

és még jön.... 😄

(13:32) Snip: van klánod?
(13:32) KaBuTo: nekem nincs
(13:32) KaBuTo: csak benne vagyok
(13:32) Snip: ugy értem
(13:32) Snip: nem jössz a miénkbe?
(13:32) Snip: 100% hungarian guild
(13:33) Snip: nem jössz?
(13:33) KaBuTo: itt nagyon megvagyok kösz nem 😄
(13:33) Snip: XxHUNter$XX
(13:33) Snip: mindegy😄
(13:34) KaBuTo: ujab kis klán
(13:34) KaBuTo: van 2 nagy magyar klán
(13:35) KaBuTo: amphillion meg az armiesofheaven elég az 😄
(13:35) Snip: enyém jobb
(13:35) Snip: én vok a leader
(13:35) KaBuTo: hm
(13:35) KaBuTo: kihivást hallok ?
(13:35) Snip: akár😄
(13:35) Snip: kicsit késöbb
(13:35) Snip: van nálunk olyaan aki sztem tõletek bárkit lekapcsolna😄
(13:36) KaBuTo: hm
(13:36) KaBuTo: ember
(13:36) KaBuTo: szerintem ne gyere ellenünk
(13:36) Snip: lvl161😄
(13:36) KaBuTo: verni fogunk
(13:36) Snip: még nem
(13:36) Snip: kevesen vagyunk..
(13:36) KaBuTo: lol
(13:36) KaBuTo: de te mondtam
(13:36) KaBuTo: hogy jobbak vagytok
(13:36) KaBuTo: akkor gyere
(13:36) KaBuTo: mára egy warra
(13:42) KaBuTo: nincs 161 lvl-s -.-
(13:42) Snip: jobb hangulatú😄
(13:42) KaBuTo: a guildotokban
(13:42) KaBuTo: ha lenne a toplistán mutatja ember,hülyének nézel, te gyökér...
(13:42) Snip: Hn?
(13:42) KaBuTo: nem kell kamuzni
(13:42) Snip: nem nem
(13:42) Snip: nincs bennt
(13:42) Snip: de magyar haverom
(13:42) Snip: elárulom
(13:42) Snip: ha szólok neki
(13:42) Snip: jön😄

itt aztán elterelte a témát 😄

-------------

(20:01) Snip: Figyi kérhetek egy nagy szívességet?😊
(20:01) Snip: Nem tudsz kis pénzt kölcsön adni?:S
(20:01) KaBuTo: mennyit ?
(20:01) Snip: Mennyit tudnál?
(20:02) KaBuTo: hát mondj árat
(20:02) KaBuTo: de ne gondolj nagyra
(20:02) Snip: 1 milla😄

omgroflmaowtf

--------

(11:40) Snip: Mi lesz ha 170 leszel?😄
(11:40) Snip: Am ki akarják bõvíteni 200ra nemsokára
(11:40) KaBuTo: pfff,az még jo soká lesz...... noob

------------

(18:04) Snip: akkor tudnál kölcsönadni?
(18:04) KaBuTo: lol
(18:04) KaBuTo: nem
(18:04) Snip: bazz😄

hahhaahahahah

--------

(18:05) Snip: figyi itt egy barátopm õ is blader. Nem próbálhatnám ki a karidat? vigyázok rááá... csak 1 perc
(18:05) Snip: télleg
(18:05) Snip: 2 perc mert neki is mennire kell
(18:05) Snip: bízz bennem
(18:05) Snip: odaadom cserébe az én accomat
(18:06) KaBuTo: nem , neked soha 😄
(18:06) Snip: áá
(18:06) KaBuTo: képeket viszont láthatsz rola xD
(18:06) Snip: de mért
(18:06) Snip: nem vagyok szemét ismert
(18:06) KaBuTo: mert nem bizom benned 😄
(18:06) Snip: nem kell kép
(18:06) Snip: meg akarom nézni a skilljeidet
(18:06) KaBuTo: senkiben sem bizok
(18:06) KaBuTo: még a bátyámban sem !
(18:06) Snip: a garliknál
(18:06) Snip: nem megyek erõsekhez
(18:06) Snip: kérlek...
(18:06) Snip: bennem bízhatsz
(18:06) Snip: cserébe odaadom az enyémet és akkor az garancia
(18:07) Snip: de én bladerre vagyok kiváncsi..
(18:07) Snip: látod de bazz
(18:07) Snip: nem hiszem el hogy nem lehet bennem bízni
(18:07) Snip: 100 meg 100 karit
(18:07) Snip: próbáltam már
(18:07) Snip: és még snekiében sem tettem kárt
(18:08) Snip: 104es nyilassal farmoltam tegnap
(18:08) Snip: 10 percet
(18:08) Snip: semmi baja nem lett
(18:08) Snip: de ezzel csak a skilleket akarom megnézni
(18:08) KaBuTo: a szivem nem engedi
(18:08) KaBuTo: a testem se
(18:08) KaBuTo: de a lelkem engedné
(18:08) KaBuTo: dehát ellenem van a testem meg a szivem
(18:08) Snip: pff
(18:08) KaBuTo: ezért nem tudom odaadni
(18:08) Snip: mindegy akkor nem kell..
(18:08) Snip: nem tom mért nem bízol bennem.
(18:08) Snip: Nem adtam még rá okot hogy ne bízz bennem szal...
(18:08) Snip: nem értelek
(18:09) Snip: mindegy azé kösz
(18:09) Snip: lépek
(18:09) Snip: csöcs

-----------------

(18:12) Snip: figyi
(18:12) Snip: cserébe lépj be az enyémmel oks?
(18:12) Snip: megávrom míg belépsz
(18:12) Snip: ok?
(18:13) KaBuTo: nem ok
(18:13) Snip: Akkor megnézhetem?😄
(18:13) KaBuTo: nem adom oda senkinek egy percre sem

valszeg azért sem adja fel,ezmár a 3 . probálkozás.....noob

----------

(22:39) Snip: figyi
(22:39) Snip: van deszkád
(22:39) Snip: ?
(22:40) KaBuTo: van
(22:40) Snip: kipróbálhatom
(22:40) Snip: ?
(22:41) KaBuTo: használom épp
(22:41) Snip: de csak 1 percre menni vele egy kört.
(22:41) KaBuTo: használom !
(22:41) Snip: ok
(22:42) Snip: mindegy..

xDD
-------------

(16:09) Snip: Figyi
(16:09) Snip: Kérhetek szíveséget?
(16:09) Snip: Nem jönnél a mi klánunkba?
(16:10) Snip: Nem vagyunk egy erõs és nagy klán még
(16:10) KaBuTo: az lehetetlen 😄
(16:10) Snip: de az leszünk
(16:10) KaBuTo: soha a büdös életbe !
(16:10) Snip: már készül a Hunter$ academy is

---------

(16:14) Snip: figyi
(16:14) Snip: gyere csak próbáld ki
(16:15) Snip: nálunk az a jó hogy összetartó klán
(16:15) Snip: mindneki segít mindenkinek
(16:15) Snip: csak 2 hétre gyere
(16:15) Snip: ha tetszik maradsz
(16:15) Snip: ha nem nem..
(16:15) Snip: oks?

---------

(16:31) KaBuTo: nemsokára full +6ban leszek
(16:31) Snip: az mi?😄

ezen padlot fogtam 😄DDDDDDDDDD

--------

(16:33) Snip: mennyi léd van?
(16:33) KaBuTo: nemsok
(16:33) Snip: deszkád van?
(16:33) KaBuTo: van

ujra megkérdezi pár nap után...

------

(16:35) Snip: mennyibe fájna nekem 60 milla Cabal cash?😄

-----

(16:36) Snip: Fuck fel kéne törni karaktert😄

-----

(16:37) Snip: figyi
(16:38) Snip: segíts benne és tied a fele lové
(16:38) Snip: oks:
(16:38) Snip: ?

-------

(16:42) Snip: és egyáltalán tudod hogy kell feltörni?😄
(16:42) KaBuTo: és te ?😄
(16:42) Snip: Ezt nem de mást igen
(16:42) Snip: Gépet, msn-t,weblapot,....
(16:42) KaBuTo: akkor erröl ennnyit
(16:42) KaBuTo: hát persze
(16:43) KaBuTo: xD
(16:43) Snip: Kipróbáljuk?
(16:43) KaBuTo: ki
(16:43) KaBuTo: törd fel a weblapomat
(16:43) KaBuTo: http://www.mitomenweb.extra.hu
(16:43) Snip: meg van az ip.d
(16:43) Snip: nincs is ilyen weblapXD
(16:43) KaBuTo: de van
(16:43) KaBuTo: egy fájl bennevan
(16:43) KaBuTo: ennyi
(16:43) KaBuTo: hajrá
(16:43) Snip: jaah😄
(16:44) KaBuTo: ha az a fájl eltünik
(16:44) KaBuTo: akkor hiszem hogy feltörted
(16:44) KaBuTo: menni fog ?
(16:45) Snip: van olyan lapod aminek van külseje?
(16:45) KaBuTo: nincs
(16:45) KaBuTo: vagyis van
(16:46) Snip: mutasd
(16:46) KaBuTo: http://mycelebs.extra.hu
(16:46) Snip: Ez aztán dizájnosXD
(16:46) KaBuTo: haverral csintuk xD
(16:46) Snip: mutassak sajátos designos weboldalt?😄
(16:46) KaBuTo: nah
(16:47) KaBuTo: törjed
(16:47) KaBuTo: nem érdekel
(16:47) KaBuTo: csak az hogy feltörd
(16:47) Snip: www.clankiller.extra.hu
(16:47) Snip: ez kinéz😄
(16:47) KaBuTo: mikorra várhatom hogy feltörted ?😄
(16:47) Snip: pill
(16:47) KaBuTo: ok
(16:50) Snip: gyá nem megy...😄
(16:50) KaBuTo: ennyit rólad gyökérszár
(16:50) Snip: Citromailt fel tudtam
(16:50) Snip: de itt uta a forráskód
(16:50) Snip: php?
(16:51) KaBuTo: lol
(16:51) KaBuTo: nemtudsz feltörni te sem,it
(16:52) KaBuTo: citromailt is azért
(16:52) KaBuTo: mert van külön weblap
(16:52) KaBuTo: amibe ha beirod a jelszavat nevet
(16:52) KaBuTo: és helyes
(16:52) KaBuTo: akor jegyzi egy jegyzetömbe
(16:52) KaBuTo: ismerem a régi trüköket 😄
(16:52) Snip: buta vagy😄
(16:52) KaBuTo: ez van iwiwben,myvipben,freemailben,messengerbe xD
(16:52) KaBuTo: sajnos tul okos XD
(16:52) Snip: azt a forráskódot nem te írtad..
(16:52) KaBuTo: és ?
(16:52) Snip: akkor mért mondod?
(16:52) KaBuTo: te sem 😄
(16:52) Snip: de ezt igen
(16:52) Snip: www.clankiller.extra.hu
(16:52) KaBuTo: éls ?
(16:52) Snip: ...
(16:53) KaBuTo: nem is arol van szo
(16:53) Snip: kicsit komolyabb

végén már láthatod hogy elterelte ismét a témát..."

Szal ezek után jobb lesz Streky ha te nem szólsz be senkinek és megváltozol -.-

A vélemény olyan, mint a segglyuk; mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra.

JP Forever
#4192
De most mi lesz? Majd tojásokat droppolnak vagy mi?😄 És lesz egy nagy nyuszi?

\"A sorsod egyetlen irányítója, te magad vagy!\" Jonathan Kent www.streky.blog.hu

GamerAdams007
#4191
Akkomá nekem is, ha ennyire poén! 😄

Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB

JP Forever
#4190
2 perc😄

\"A sorsod egyetlen irányítója, te magad vagy!\" Jonathan Kent www.streky.blog.hu

JP Forever
#4189
pls küldjétek már el, kíváncsi vagyok milyen baromságot írtam😄

\"A sorsod egyetlen irányítója, te magad vagy!\" Jonathan Kent www.streky.blog.hu

#4188
fú ez a streky szánalom :o már értem miért hozzák fel sokszor ezeket az msn beszélgetéseket 😄

#4187
Jupiteren lehet hogy így vannak az árak 😊

#4186
Szal senki se tud nekem segíteni ezen a fórumon?