Cabal Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
CABAL Online - The Revolution of Action | Server: Mercury Char: TrefiliodelaSaga - lv11x Wizard | Rank: Transcender | Completer Guild: TerrorisT | Nation: Procyon
Van ebben a játékban item szedõ állat? Valószínûleg számotokra butának tûnik a kérdésem, de sajna csekély angol tudással rendelkezem így nem tudtam lefordítani. Elõre is köszönöm válaszotok.
Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB
Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB
Bardo:XialaHUN GB3 SF WARI
mi lehet a gond? az nProtect GameGuard végigmegy de utánna a játék nem indul 😞 már 2 játékot próbáltam és mind a2 ezt csinálja
Aquaman IS hyb,DrunkenGod IS nuker,ThePhoenix IS warrior,Lawless HI nuker
Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB
Bardo:XialaHUN GB3 SF WARI
Mert 80+on sõt elötte is izgalmas a game. Szerintem
\"A sorsod egyetlen irányítója, te magad vagy!\" Jonathan Kent www.streky.blog.hu
és hol talállok magyarokat akikkel nyomhatom? 😊 ! pls jo lenne minnél hamarabb tudnom 😊 ezelott 9Dragonst nyomtam 😊
Aquaman IS hyb,DrunkenGod IS nuker,ThePhoenix IS warrior,Lawless HI nuker
Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB
😄
Első a biztonság! - Avira Premium Security Suite megfelelő beállítással - más semmi.
Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB
Nincs event srácok?
\"A sorsod egyetlen irányítója, te magad vagy!\" Jonathan Kent www.streky.blog.hu
én nekem eddig sohasem dc-zett, illetve 2x de azt is azért mert a netem szakadt meg és nem a szerver szarozott
Első a biztonság! - Avira Premium Security Suite megfelelő beállítással - más semmi.
elsõ reakcio
2<#fejvakaras>#fejvakaras><#email>#email><#wow1>#wow1><#wow1>#wow1><#wow1>#wow1><#falbav>#falbav><#falbav>#falbav><#banplz>#banplz>
(11:46) KaBuTo: hali
(11:46) KaBuTo: miért akartad hogy felvegyelek?
(11:46)
(11:46)
(11:46) KaBuTo: igen
(11:47)
(11:47)
(11:47)
(11:47)
(11:47) KaBuTo: lol
---------
(11:49)
(11:49)
(11:49)
(11:49)
(11:49)
(11:49)
(11:49)
(11:49)
(11:49)
(11:50)
(11:50)
(11:50)
(11:50)
(11:50)
(11:50)
(11:50)
------
(11:51)
(11:51) KaBuTo: nincs olyan
(11:51) KaBuTo: mp automata
(11:51) KaBuTo: hp az nem
(11:51)
------
(11:51)
(11:51)
(11:51)
(11:51) KaBuTo: nem 😄
(11:52)
------
és még jön.... 😄
(13:32)
(13:32) KaBuTo: nekem nincs
(13:32) KaBuTo: csak benne vagyok
(13:32)
(13:32)
(13:32)
(13:33)
(13:33) KaBuTo: itt nagyon megvagyok kösz nem 😄
(13:33)
(13:33)
(13:34) KaBuTo: ujab kis klán
(13:34) KaBuTo: van 2 nagy magyar klán
(13:35) KaBuTo: amphillion meg az armiesofheaven elég az 😄
(13:35)
(13:35)
(13:35) KaBuTo: hm
(13:35) KaBuTo: kihivást hallok ?
(13:35)
(13:35)
(13:35)
(13:36) KaBuTo: hm
(13:36) KaBuTo: ember
(13:36) KaBuTo: szerintem ne gyere ellenünk
(13:36)
(13:36) KaBuTo: verni fogunk
(13:36)
(13:36)
(13:36) KaBuTo: lol
(13:36) KaBuTo: de te mondtam
(13:36) KaBuTo: hogy jobbak vagytok
(13:36) KaBuTo: akkor gyere
(13:36) KaBuTo: mára egy warra
(13:42) KaBuTo: nincs 161 lvl-s -.-
(13:42)
(13:42) KaBuTo: a guildotokban
(13:42) KaBuTo: ha lenne a toplistán mutatja ember,hülyének nézel, te gyökér...
(13:42)
(13:42) KaBuTo: nem kell kamuzni
(13:42)
(13:42)
(13:42)
(13:42)
(13:42)
(13:42)
itt aztán elterelte a témát 😄
-------------
(20:01)
(20:01)
(20:01) KaBuTo: mennyit ?
(20:01)
(20:02) KaBuTo: hát mondj árat
(20:02) KaBuTo: de ne gondolj nagyra
(20:02)
omgroflmaowtf
--------
(11:40)
(11:40)
(11:40) KaBuTo: pfff,az még jo soká lesz...... noob
------------
(18:04)
(18:04) KaBuTo: lol
(18:04) KaBuTo: nem
(18:04)
hahhaahahahah
--------
(18:05)
(18:05)
(18:05)
(18:05)
(18:05)
(18:06) KaBuTo: nem , neked soha 😄
(18:06)
(18:06) KaBuTo: képeket viszont láthatsz rola xD
(18:06)
(18:06)
(18:06) KaBuTo: mert nem bizom benned 😄
(18:06)
(18:06)
(18:06) KaBuTo: senkiben sem bizok
(18:06) KaBuTo: még a bátyámban sem !
(18:06)
(18:06)
(18:06)
(18:06)
(18:06)
(18:07)
(18:07)
(18:07)
(18:07)
(18:07)
(18:07)
(18:08)
(18:08)
(18:08)
(18:08)
(18:08) KaBuTo: a szivem nem engedi
(18:08) KaBuTo: a testem se
(18:08) KaBuTo: de a lelkem engedné
(18:08) KaBuTo: dehát ellenem van a testem meg a szivem
(18:08)
(18:08) KaBuTo: ezért nem tudom odaadni
(18:08)
(18:08)
(18:08)
(18:08)
(18:09)
(18:09)
(18:09)
-----------------
(18:12)
(18:12)
(18:12)
(18:12)
(18:13) KaBuTo: nem ok
(18:13)
(18:13) KaBuTo: nem adom oda senkinek egy percre sem
valszeg azért sem adja fel,ezmár a 3 . probálkozás.....noob
----------
(22:39)
(22:39)
(22:39)
(22:40) KaBuTo: van
(22:40)
(22:40)
(22:41) KaBuTo: használom épp
(22:41)
(22:41) KaBuTo: használom !
(22:41)
(22:42)
xDD
-------------
(16:09)
(16:09)
(16:09)
(16:10)
(16:10) KaBuTo: az lehetetlen 😄
(16:10)
(16:10) KaBuTo: soha a büdös életbe !
(16:10)
---------
(16:14)
(16:14)
(16:15)
(16:15)
(16:15)
(16:15)
(16:15)
(16:15)
---------
(16:31) KaBuTo: nemsokára full +6ban leszek
(16:31)
ezen padlot fogtam 😄DDDDDDDDDD
--------
(16:33)
(16:33) KaBuTo: nemsok
(16:33)
(16:33) KaBuTo: van
ujra megkérdezi pár nap után...
------
(16:35)
-----
(16:36)
-----
(16:37)
(16:38)
(16:38)
(16:38)
-------
(16:42)
(16:42) KaBuTo: és te ?😄
(16:42)
(16:42)
(16:42) KaBuTo: akkor erröl ennnyit
(16:42) KaBuTo: hát persze
(16:43) KaBuTo: xD
(16:43)
(16:43) KaBuTo: ki
(16:43) KaBuTo: törd fel a weblapomat
(16:43) KaBuTo: http://www.mitomenweb.extra.hu
(16:43)
(16:43)
(16:43) KaBuTo: de van
(16:43) KaBuTo: egy fájl bennevan
(16:43) KaBuTo: ennyi
(16:43) KaBuTo: hajrá
(16:43)
(16:44) KaBuTo: ha az a fájl eltünik
(16:44) KaBuTo: akkor hiszem hogy feltörted
(16:44) KaBuTo: menni fog ?
(16:45)
(16:45) KaBuTo: nincs
(16:45) KaBuTo: vagyis van
(16:46)
(16:46) KaBuTo: http://mycelebs.extra.hu
(16:46)
(16:46) KaBuTo: haverral csintuk xD
(16:46)
(16:46) KaBuTo: nah
(16:47) KaBuTo: törjed
(16:47) KaBuTo: nem érdekel
(16:47) KaBuTo: csak az hogy feltörd
(16:47)
(16:47)
(16:47) KaBuTo: mikorra várhatom hogy feltörted ?😄
(16:47)
(16:47) KaBuTo: ok
(16:50)
(16:50) KaBuTo: ennyit rólad gyökérszár
(16:50)
(16:50)
(16:50)
(16:51) KaBuTo: lol
(16:51) KaBuTo: nemtudsz feltörni te sem,it
(16:52) KaBuTo: citromailt is azért
(16:52) KaBuTo: mert van külön weblap
(16:52) KaBuTo: amibe ha beirod a jelszavat nevet
(16:52) KaBuTo: és helyes
(16:52) KaBuTo: akor jegyzi egy jegyzetömbe
(16:52) KaBuTo: ismerem a régi trüköket 😄
(16:52)
(16:52) KaBuTo: ez van iwiwben,myvipben,freemailben,messengerbe xD
(16:52) KaBuTo: sajnos tul okos XD
(16:52)
(16:52) KaBuTo: és ?
(16:52)
(16:52) KaBuTo: te sem 😄
(16:52)
(16:52)
(16:52) KaBuTo: éls ?
(16:52)
(16:53) KaBuTo: nem is arol van szo
(16:53)
végén már láthatod hogy elterelte ismét a témát..."
Szal ezek után jobb lesz Streky ha te nem szólsz be senkinek és megváltozol -.-
A vélemény olyan, mint a segglyuk; mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra.
\"A sorsod egyetlen irányítója, te magad vagy!\" Jonathan Kent www.streky.blog.hu
Config - Raidmax Sagitta | GB P35-DS3 | 2GB Kingston DDR2 800Mhz | C2D E6550 | Gainward GTX275 896MB
\"A sorsod egyetlen irányítója, te magad vagy!\" Jonathan Kent www.streky.blog.hu