7396
Cabal Online
  • kakimakika
    #4865
    indi mivan veled kukiharcos?vaze miota tolod már lassan egy éve és még nem untad meg?:DD még játszhatsz kicsit me Aion csak év elején ha lesz..:) pár éven belül meg diablo3,amit lentebb belinkeltem nézzétek végig a videot,kurvajó minőségű videó
  • kakimakika
    #4864
    na de ilyet ?
  • Balintrial
    #4863
    az, 30.-áig tart..
  • Pyroman
    #4862
    hi! valaki meg tudná mondani, hogy lettem egyik pillanatról a másikra prémium felhasználó?? ez valami hétvégi díj, vagy mi?
  • Iridescent
    #4861
    Yoshi: ezen a fórumon nem is fogsz segítséget/választ kapni a loginos problémádra.
    Érdemes lenne a játék hivatalos fórumját megpróbálnod, ahol van magyar rész is.
    http://forum.cabalonline.com/forumdisplay.php?f=123
    Nézz körül itt.
  • DElTER
    #4860
    mercury,amikor még én játszottam a 10ch-n sok magyar volt
  • ronihun
    #4859
    melyik szerverre érdemes menni hol a több magyar melyik a jobb? Mercury v MArs
  • DElTER
    #4858
    Én már 3 hónapja nem cabaloztam, azért hagytam abba mert nagyon belekockultam a skillezésbe. Most meg egy ideje gondolkodok rajta, hogy felteszem, és nem fogok annyit játszani, de úgyis belekockulnék megint szerintem. szerintetek?:)
  • Doomista
    #4857
    az élet kegyetlen,nálam meg a perfect worldot sehogysem akarja leszedni,requiemt meg nem tudom sehogysem kitömöriteni,nem csak neked vannak ám gondjaid ember...mézz más mmo után amivel nálad nincs gond,nálam caballal nincs gond es megsorolhatnám,van 1000xxxxx0x0x1x1x00x mmo...
  • Yosimicu
    #4856
    Már megtörtént. Igényes GÁMA lehet. Ahogy olvasom a játék nyitása óta léteznek ezek a troblémák /ENC,LogIn,updatestb/ és másfél két év alatt semmit sem tettek ellene. Egy délutánom ráment a file-ok töltögetésére másolgatására hogy legalább a login képernyőig eljussak. nah mindegy nem untatok senkit tovább a szövegemmel.
  • Hrosba
    #4855
    töröld le a cabalt és játsz mással
  • Yosimicu
    #4854
    Látom már mások is kérdezték de semmi válasz, attól én is betróbálom. Miért nem tok belépni? Beírom az ID-t PW-t tölt és kidobja hogy tróbáld később. Olvasgattam más fórumokat is de sehol semmi megoldás írva. Remélem itt valaki tud segíteni. Előrre is THX
  • Flaviaa
    #4853
    köszi
  • Doomista
    #4852
    sro? azmi
  • Super Saiyan
    #4851
    én srozni meg cabalozni szoktam 1szerre xD
  • donatus13
    #4850
    Azért jó hogy neked a hsz-eid 95% a csak totál hülyeség valaki segítséget kér te meg jössz a baromságaiddal...Ugyan ez a sro fórumba:) htx bb.
  • Doomista
    #4849
    erre nincs megoldás,én is régebben igy akartam,de sehogysem lehet megoldani,egyikkel kell nyomnod :s
  • Super Saiyan
    #4848
    nemtom
  • Flaviaa
    #4847
    ez hogy nem jutott eszembe?
  • Super Saiyan
    #4846
    nekem van, jászt az 1ikkel
  • Flaviaa
    #4845
    üdv!

    kérdés: (lehet már volt de nemakarok keresgélni)
    lineage mellett jóvolna cabaolzni de a 2 játék gameguardja meggyilkolja egymást (mind1 melyik indul előbb, a másikat mindig kivágja). erre valakinek valami megoldása?
  • kakimakika
    #4844
    látom traki szeretsz még mindíg osztani,helyes:))én is visszaolvastam MURopi írását,jó nagy faszságokat írt,de legalább jót borultam:))
  • Super Saiyan
    #4843
    már bocs, de tudsz te írni? :D:D
  • Iridescent
    #4842
    Olvasgatom itt ezeket a hozzászólásokat és látszik még mindig tudatlanok sokan, MURopi te idióta, az Fa EP2 előtt 720at healelt Fs meg kb. 270et, most FA 1440et healel buffban FS meg kb. 270et, lényeg = low, nyomi vagy.
    Doomista keress már meg gameban vagy a cabal forumon (nem ezen a szutykon) és dobd már meg PMben a folyószámla számod mert eltűntél és visszaadnám a 4500 Ft-ot, mert köcsög C&B még válaszolni se válaszol.
    Na pá nyomik -.-
  • KremPeti
    #4841
    Sziasztok! Valaki segítsen!
    Nem tok belépni a karimhoz. Amikor belépek a játékba, beírom az acc-ot és a pw-t elkezd alul tölteni és végigmegy, végül kiírja hogy próbálja meg újra. ha valaki tud segíteni szoljon lécci. mert van egy 47-es FS-em.
  • Latya17
    #4840
    ja és töröltem az update.exet is meg ezt a filet is és ugyanez mindíg...:S...elkezdi updateolni és 1% nál jön ez...
  • Latya17
    #4839
  • Latya17
    #4838
    Szevasztok!
    Sürgős segítségre lenne szükségem remélem valaki tudja a megoldást!:S
    Azvan, hogy feltettem a cabalt xp újratelepítés után és elkezdtem updateolni és hát putty...meghal...inkábbb mutatom a képet...újraraktam megin a rendszert mondom lehet azér...és megin ugyanez...remélem tud valaki segíteni előre is köszi!

  • Super Saiyan
    #4837
    már van
  • ChuckyHUN
    #4836
    Premium mikortól lesz???:)
  • Silversting17
    #4835
    Tierrán
  • JP Forever
    #4834
    Nekem már 9.én jó volt. Amúgy WExp-et hogy lehet szerezni?
  • nagyszegib
    #4833
    hiába már 12.-e van és nekem még mindig hibár ír ki :(
  • kakimakika
    #4832
    jól teszed,tényleg kibaszott unalmas:)
  • Silversting17
    #4831
    Na Cabalt én abba is fejeztem(direkt írtam így), nem a szerverköltöztetés miatt. Nekem ez túl unalmas meg bugos, amióta nem játszottam Caballal, azóta egyszer sem fagyott le a gépem más program alatt sem, mint ahogy azt eddig tette. De talán fél év múlva újra nekiállok.
  • JP Forever
    #4830
    Szerintem megodlja a problémát az, hogyha nem játszol :D:D
  • bsyrex
    #4829
    mért van az hogy elindítanám a klienst és corrupt file hiba miatt nem megy? Eddig meg nem volt semmi baj vele
  • Doomista
    #4828
    uj kasztok? karakterek ? omg xD wtf xD roflmao xD
    nyáron még lesz update...szal sok jo dolog lesz még itt...
  • Adam69852
    #4827
    mit vársz most volt nem rég ep2-re váltás aztis tolták már mióta
  • Secter
    #4826
    és semmi újítást nem terveznek a nyáron?:(