7396
Cabal Online
  • Doomista
    #4945
    ha mákod van akkor 30 kk,ha kicsit van mákod 40kk,ha nincs mákod 50 kk,de akér 60 kk is lehet.
  • ChuckyHUN
    #4944
    alzban vagy is ben miben menyi?
  • Doomista
    #4943
    item shopban,vagy alzban ?
  • Slipknot14
    #4942
    nah amúgy ti hány xfire event cuccnál tartotok?^^ nekem eddig 2 van csak :S úgy, hogy egyiket a botok mellett sétálva találtam -.-'
  • ChuckyHUN
    #4941
    szevasztok pajtásaim.
    Rename card mennyibe kerül??
  • Slipknot14
    #4940
    hát a nevedből és a beszédstílusodból itélve lehecc olyan 13.. am meg igaza van, ne itt verjed magad ha nem is jáccol...

    nah amúgy keztem egy FS-t, mer unatkoztam a bladerel, sajna elég gagyi cuccai vannak, mer mikor újrakeztem, lvl 109 volt és alap titanium armor set volt rajta meg titanium kardok :/ Mostanra kicsivel jobb, de remélem az FS-el idővel farmolok egynéhány uch-t amivel kicsit feltuningolhatom a bladerem:)
  • kakimakika
    #4939
    blaaablaaablaaaaaaa.majd pont egy kis pondró mondja meg nekem hogy mit csináljak meg mit nem...
  • Krezga
    #4938
    Én most kezdtem el, eddig tetszik, remélem még sokáig kitartok vele:)
    Már lassan 1 éve nem játszottam semmivel(elötte is csak Guild Wars 2 évig kb.)
    Jah, Marson tolom.
  • Slipknot14
    #4937
    ja értem:)
  • Razuel
    #4936
    Neked meg csak annyit, hogy ha már nem játszol akkor ne járj ide beszólogatni.. ennyi
  • Razuel
    #4935
    Nem azóta játszok.. a régi karimat eladtam amikor meguntam az egész játékot tökös eventtel meg mindennel együtt :D
    Most vagy 3 hete jött rám és indítottam egy FB-t a jupiteren :)
  • Slipknot14
    #4934
    hmm újra itt a cabalba:) Razuel o.O te még jáccol aztóa?:) nah am van 1 110-es bladerem Completer(lassan trans)/Expert-el:) amm volncanic citadelbe meg mutant forestbe hanyastól lehet menni?:) B1F meg Lakeside-ot tegnap soloztam le és nemigazán fejlődtem, csak egy fél lvl-nyit:S B2F-be meg nemakarok menni még, meg oda nem is tudnék ha jóltom:)
  • Gando
    #4933
    jóvan én se :D legyünk jóbarátok mitszólsz? :D ( te keci) :D
  • kakimakika
    #4932
    én kedves razu már nem tolom egyiken sem,annyi helyen elkúrták a gamet h rövidtávon jó,de hosszútávon nemigazán nyújt élvezetet.amugy mercurin van egy 147es shilderem,127es wizardom,meg feltoltam egy f.bladert 107ig aztán átadtam havernak mert külön accon volt:)jah gando,"úgy nézek én ki",mint aki komolyan vesz bármit is?:))
  • Gando
    #4931
    én meg olyan jót tudok rajtad röhögni hogy ezt komolyan vetted :D
  • Razuel
    #4930
    Egyébként meg te se tudsz írni.. "bogózni"? jó hogy nem már pogózni..
  • Razuel
    #4929
    Haha hát ez kurva nagy poén volt.. Melyik serveren is játszol? Hmm?
  • kakimakika
    #4928
    jajj olyan jó volt végigolvasni ezeket a beírásokat:) lehet semminek köze nincsen a cabalhoz,de olyan jót tudok röhögni pl gandon,akinek fingja sincsen hogy kell magyarul írni,néha szótár kell ahoz,hogy kilehessen bogózni mit írsz csávó:) ja és razuel neked azért bugos a game mert téged nemengedett át a noobszűrő..
  • Gando
    #4927
    ez diszkrimináció :D
  • Doomista
    #4926
    nálam nincs semmi bug :o
  • Razuel
    #4925
    Én ma 2x töltöttem le és vagy 4-5x raktam újra, mert bugos volt.. nem láttam teljesen a comp skilleket és a CA-s itemeknek nem volt skinje -.-
  • Gando
    #4924
    instabil a dolog nemé?
  • Super Saiyan
    #4923
    Mindig szarozik valahogy... xD
  • Razuel
    #4922
    Szvsz most nálad lesz a baj, mert én fent vagyok :)
  • Super Saiyan
    #4921
    -.- inkább meg se kérdezem miért írja a cabal hogy "Failed to connect" vagymi
  • Gando
    #4920
    SZÁLJ LE RÓLAM MIT ÁRTOTTAM NEKED NE KÖVESSÉL!!!!!!!!!
  • JP Forever
    #4919
    Pár év elvonó, és meggyógyulsz.. :D
  • Gando
    #4918
    ne letyél már nyomorég... amuty mek a cod az cod kész, jah és Te foktat mek a sekkem?
  • JP Forever
    #4917
    Amúgy a befokot az egy új szó?
  • JP Forever
    #4916
    cod1ben kezdték el te szánalmas csicska xD
  • JP Forever
    #4915
    Nem talált. :D csicska gennyagyú
  • Gando
    #4914
    befokot a pofád!!!!!!!!!!!!!!!!
  • JP Forever
    #4913
    Ez is szánalmas.-.- :DXD
    Te vagy a szar öcsém te:D
  • Gando
    #4912
    ez neked ment hogy rohadnál össze
    és mi ez a LOWozás???? A tetü Cod4ből kezdték el és minden kis nyomorék átvette: Nézed egy LOW!!! Meg csiszoLOWpapír... azt is lelőném aki elterjesztette olyan rohadtul nagy baromság hogy az hihetetlen

    ja és mér jössz csak oltogatni mi???(én nem számítok ) legalább a játékról pofáznál és nem dugnád bele az orrod mások ügyeibe

    nah te akkor most elnémulsz és további szép éjszakát
  • Gando
    #4911
    mi a farok... már egy-két hónapja semmi mozgás a tápigban erre most nézem 15 új üzenet és ez a JaniPöcs(JP) itt oltogat mindenkit :D jah és szerintem is szar az oldalad :D és ezzel árasztod el az egész netet... te bujjá el hogy ilyen szart képes vagy belinkelni!!!



    ON: Amugy az Epaulettek ára még mindig egyre rosszabbodik meg az UCH-k ára is? Csak azért kérdezem mert lehet hogy visszatérek.. rég cabaloztam már
  • JP Forever
    #4910
    Razuel te low... Hogy jössz ahoz, hogy mások munkáját szidjad.. Gyerünk csinálj olyat 5 perc alatt! Na hajrá!! Öcsád öcséd te csak azzal tudsz jönni? LeszopHat ő is.
    Apukám te egy szánalmas csicska vagy. Bujjál el-.-
  • Razuel
    #4909
    legalább fellendül a topic ;)
  • sanyiiiii
    #4908
    ugyan már én csak spammelek nem flamelek:D
  • Doomista
    #4907
    mostmár teis beflamelted egy üzivel,ennyi-.-
  • sanyiiiii
    #4906
    <3 bejöttök egy halott topicba és teleflamelitek^^