7396
Cabal Online
  • Zarache
    #5025
    ez igy is van figyeljetek meg majd holnap a paltikaja is befog szolni
  • ChuckyHUN
    #5024
    Már füstölög az agya :DDD
  • Zarache
    #5023
    megenztem latom ahogy kezd egyre jobban raizgulni Razuel annal hullyeb xD
    marcsak 7 betut tudott leirni meg egy !
    dahat ezvan mar nemtud mit reagalni tudom sajnalni hogy ertelni fogyatekos szegeny
  • JP Forever
    #5022
    Igen.. És nicsak ki mondja ezt..
    Zarache ment prv msg.. Nézdd meg. :)
    Razuka, mondtam hogy menj aludni, már nem tudod miket beszélsz, az álomtól..
  • Razuel
    #5021
    S Z Á N A L O M !
  • JP Forever
    #5020
    Honnan tudtad?
  • Zarache
    #5019
    szerintem is jo game :)
    Razuel utolso hsz reszemrol feled mert ugylatszik tul sekelyes vagy ha megnezted iwiwen a kepeket ott lathatod hogy eppen hol voltam ;) es az nem eppen egy kocsma ;) de hat aki ilyen sotet mint te mar nem emlekszik :)
    amugy meg minek nezzek tukorbe? ha nem nekem van nagy pofam hanem neked? :)
    es mivel en nem egy discopatkany vagyok en nem egy nyamnyila vagyok majd ha te is elmesz dolgozni es mondjuk fizikai munkat rajosz milyen jo is az ;)
    remelem amikor leirtad a hszeket anyuci letorolte a habzo szadat :D
    gondolom utana pelus valtas is volt nagy izgalomtol bekaksiztal aztan mivel akkor tehnos vagy csorgo gyanant kaptal egy party rudat

    ui.:szuleidnek uzenem barcsak samlit csinaltak volna helyetted
  • Razuel
    #5018
    Én vagyok a legnagyobb kocka.. persze.. :D:D:D
    Mi van te vagy a szomszéd kis kölyök és szemmel tartasz vagy mi, hogy ilyen sok mindent tudsz rólam? :D
  • JP Forever
    #5017
    Igen.. Ez alapján amit leírtál, 6-unk közül a legnagyobb koccka te vagy.. Ha jól értelmeztem.. És büntit fogsz kapni a trágárkodásért..
    Menjél aludni.
  • Razuel
    #5016
    Szánalmas vagy.. :)
    Egyébként meg nézz már tükörbe, sztem hamarabb fogják a te képedet beverni mint az enyémet, de legyen igazad.. Tudod mit gondolok? Sztem te megnézted az Antiface-es videót (sztem kurva jó lett, nem fikázom) és ezért vagy ilyen véleménnyel a technoról.. már abba se vagyok biztos, hogy voltál-e discoba.. sztem te otthon ülsz és vered magad az ilyen fórumokba meg az MMOkban.. :/

    Streky: Te biztos tudod, hogy én hányszor voltam discoba hiszen te olyan jól ismersz igaz? pff
  • JP Forever
    #5015
    Zarache ez a hackelős game tök jó:D
  • Zarache
    #5014
    igazad van es reszemrol vita lezarva es Rauzel elkonyvelve egy nethuszarnak akinek nagy a pofaja amig benem verik ;)
  • Zarache
    #5013
    istenem valakinek hol felnyilt mar a csipaja de igyvan a rendszer a hibas csak azert mert 6 ember szerint is gyoker vagy ;)
    dehat ezvan
    amugy meg hiaba akarod bemagyarazni hogy nem a zenetol fugg hogy milyen az az ember nezd meg bizonyos zenehalgatoknak a nagy resze egy taho paraszt
    es ebbe beletartozik a techno is elvanak szalva maguktol es bekepzelt nyalgepek az enyhen langyi rozsaszin divatal amit nemelyik hord illetve a szoros dzseki :)
    es ha megnezed ez a sablon illik is rad egy bekepzelt sekely nyalgep vagy aki itt forumon nyeri a nyalat 6 emberel szembe ;)
    vagy talan a speedtol vagy igy felporogve igaz azt ketlem ;)
  • Krezga
    #5012
    Nem akarok beleszolni, de a CABAL Online fórumban vagyunk.
    Légyszíves ne flémeljétek tele az egészet.
  • JP Forever
    #5011
    Szeretem a komolyzenét.. Ráadásul, lehet hogy többet voltam discoba mint te, ugyanis tavaly, minden második hétévgén egy discoban kevertem.. Nem a zenéd alapján ítéllek el, uyanis amikor írtam odaírtam, hogy Saját vélemény..
  • Razuel
    #5010
    Én nem terelek sehova semmit.. te hoztad fel az emot nem én.. így van?
    Egyébként meg ha jól tudom te szóltál be, ezek után mit vársz, hogy a válladra boruljak?
  • Razuel
    #5009
    Figyelj lehet, hogy te nem szereted a hard technot de lehet, hogy másnak meg az tetszik.. közöd nincs hozzá.. gondolom az operákat meg a többi sz*rságot se szereted, én se, de k*rvára nem érdekel, ha valaki azt hallgatja..
    Az meg lehet, hogy engem csesztetnek ilyen kis looserek, de nem nekem van 4warnom azért, mert akkora paraszt itt valaki mint a nem is tudom mi ;)
  • Zarache
    #5008
    teged nem a zened alapjan iteltek el hanem a viselkedesed alapjan :)
    es folosleges zenei iranyzatba terelned :)
  • JP Forever
    #5007
    Igen a techno odáig okéss! De ne hard techno aminek semmi értelme!
    Ha már zene:
    Techno, Dance, Hip Hop..-.-
    Rappet és Hip Hopot is hallgatok, bunkó tahó is vagyok aláírom, de nem engem csesztetnek a fórumon kisfiam-.-
  • Razuel
    #5006
    Sztem inkább fejezd be, mert már így is 4 warnod van és a végén bannt kapsz ;)
    Őszintén, te hányszor voltál discoba, mert szerintem még egyszer se.. :P
  • JP Forever
    #5005
    Bármelyik falusi bódé jobb mint az e-klub és hasonló drogbányák te szánalomhegy.. Ha nem fogod be én pöccintelek nyakon te nyomi..
    Menjél aludni, álmodj szépeket, vagy tényleg "lerajzollak és széttéplek."
    ($|($|<@...
  • Razuel
    #5004
    szánalom emberek hallgatnak technot? Igen?
    Szerintem meg az a szánalmas, aki ilyen felfogással van a zene iránt, hogy "juj emos/technos/rocker/rapper geci fúúj"
    Közöd nincs hozzá, hogy más mit hallgat quvára senkit se érdekel, hogy ki mit milyen formába hallgat, egy rapper lehet ugyan akkor tahó paraszt mint egy bármilyen más ember.. Nem azt kell nézni, hogy mit hallgat.. Pontosan ez az amit a "gyerekek" csinálnak.. ez alapján ítélnek meg másokat..
  • Slipknot14
    #5003
    khm, nemkéneszidni a zenét.. én is nagy techno fan vok, és ha elmész szórakozni electro vagy techno közül választhacc. de sztem te még nemjártál ilyen helyen.
  • JP Forever
    #5002
    Szánalom ember...
  • Razuel
    #5001
    Ohohoh beverik a képemet? :D:D:D
    Biztos pont te leszel az aki beveri a képemet.. Az élet koromra egész pontosan 4x tettél említést.. na akkor ki is menjen vissza általánosba? Azt meg elárulom, hogy azért nincs kint a teljes nevem, mert senkinek semmi köze hozzá, hogy hogy hívnak ;)
    Arról meg, hogy a hard techno vs gyerekek.. nemtom, hogy te hova jártál discoba, biztos valami falusi bódéba.. de itt debrecenbe nemigen látsz "gyerekeket"..
  • Zarache
    #5000
    jogos amugy veled egyutt mar 6 ember xD
    lassan eszre veszi magat a kiscsavo :)
  • JP Forever
    #4999
    1. NGOHT zene... Nos a véleményem, NGOHT zenét, csak a szánalom "én vagyok a kemény csávó" emberek hallgatnak.. (Saját vélemény)
    2. Miért húztad fel magad?
    3. Ha én beírom adatlapra, hogy 120-450, elhiszed?
  • Zarache
    #4998
    tudom mi az ngoht new generatio of hard techno regen en is halgattam
    amugy ha picit inteligensebb lennel talan latnad hogy 1* irtam le azt hogy vagd fel az ereider es parszor emlitettem meg az elet korodat az meg hogy mivan az adatlapon az lenyegtelen nem veletlen nincsen kint az egesz neved felsz hogy beverik a kepedet ;)
    en mar kinottem a hard teknobol meghagyom a gyerekeknek:)
  • Razuel
    #4997
    Mi van ennyi az össz szókincsed, hogy 14-16 éves huhúú te aztán tudsz valamit.. nézd már meg az adatlapomat, szted mért ír 18-25öt? Mert 14 éves vagyok?
    Én vágjam fel az ereimet, mert pár ilyen kis Looser beszólogat?
    De ha ennyire a rögeszméddé vált az EMO stílus, hogy minden második mondatodban benne van a "vágd fel az ered", "emos" stbstb.. sőőt még emos embert is linkelgetsz ilyen helyen.. ha akkor csak sajnálni tudlak..

    Amúgy hogy megnyugodjon a kis lelked én NGOHT-s zenéket hallgatok.. Hogy ne kelljen fáradnod megsúgom, hogy ez HARD TECHNO.. nemtom sztem elég távol áll az emotól te te biztos jobban tudod..
  • JP Forever
    #4996
    Viráglelkű kis emos! xDDDDD NA EZEN SZAKADTAM XDDD
  • Zarache
    #4995
    jaj bocs tevedtem 14-16-se lehetsz ilyen korban mar illen tudni 3-al tovabb szamaolni valami alsotagozatos kis gyereklehetsz legalabbis amiket irkalsz egyre jobban ezt mutatja ;)
  • Doomista
    #4994
  • Zarache
    #4993
    mondjuk vagd fel az ereidet? :)
    masik meg szamolni tudni kene ;)
    #4982
    #4986
    #4988
    ja +fincsi meg en az majdnem 3 iq betyar
    most attol hogy ugy gondolod hogy 14-16 evesen neten meno vagy es pufogtatod a forumos beszolasaidat attol meg mindig egy sekelyes ember vagy ;)
  • Razuel
    #4992
    Ajánlom figyelmedbe a nagy haverod hsz-ét ;) (#4969)
    De igazad van én 14 éves EMO-s vagyok.. sőőt nekem van emós emberkém a neten.. igaz?
    Mindenki utál.. hááhá.. beírtak 3an a fórumba úú vazze mindenki utál, most mit csináljak? :'(
  • Zarache
    #4991
    haat nembirtam megalni de nemveszed eszre hogy mindenki ruhel teged es csak beszolsz mindenkinek valami virag lelku kis emos lehetsz hogy azt hiszed mindenki bant pedig eleinte nemakartak csakte kapasbol tamadsz es a beszolasaid tenyleg csak egy primitv 14-16 eves gyerekre emlekeztet

    dehat ezvan hamarosan mar ugyse irsz mivel anyu agyba parancsol :)
  • Razuel
    #4990
    Mért mit csinálsz ha így írom le "csaki"? Lerajzolsz és széttépsz? hehe
  • Razuel
    #4989
    Mi van?*
  • ChuckyHUN
    #4988
    Tanuld meg leírni a nevem...
  • Razuel
    #4987
    Rosszul értelmezed.. menj vissza általánosba és tanulj meg szöveget érteni ;)

    Mi csaki? Elromlott a cabal és felbasztad az agyad vagy mi? ^^
    Hajajj
  • sanyiiiii
    #4986
    Értelmezzük szépen amit írsz.

    Nem csak neten, hanem élőben is egy nagypofájú seggfej vagy és még büszke is vagy magadra ezér

    No offense nem személyes én csak forditom magyarról magyarra amit írsz.