Cabal Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#7196
Hát nem tudom mit mondjak, sztem nincs különbség a szerverek között igazából. Én a Marson játszom, általában a 23-as channel-en. Ott elég sok magyar található. Esetleg mondhatok magyar klánokat akitõl segítséget kérhetsz, ha elakadsz. Az én klánom az AVENGERS, de ott van még a SilentKillers, Plumahunters, VortexTeam. Hirtelen ennyi jut eszembe. Ha meglátsz valakit és kérdésed van fordulj hozzájuk, vagy itt is leírhatod a bánatod!😊 Ja de egyébként ne lepõdjél meg ha a magyarok közül sokan válaszolni sem fognak, ugyanis nagy részük óriási paraszt.. örüljél ha nem gyilkolnak le egybõl..😄 de azért találni normálisat is.

Gigabyte H110M S2H | Intel Core i5-6500 | Gigabyte GTX 960 4gb | HyperX 8gb DDR4 | Thermaltake 530W Hamburg | Kolink Aviator

#7195
köszi a válaszokat.
Szerintem kiprobálom, már csak az lenne akérdésem, hogy valaki mondana egy szervert ami jó, és ahol az elején valaki tudna istápolni csak infokkal? Egyedül nem az igazi egy online játék elkezdése.

köszi

#7194
Jah és sztem azért indul be 90-es szinttõl, mert ha belegondolsz, akkor jönnek az 1 milkás questek, meg akkor jönnek az igazi kihívást jelentõ dungeonok. Én nagyon nem szerettem ezt a ölj meg 100db wriggleleaf-es questeket, számomra ezek unalmasak voltak, és nem volt bennük kihívás..
Viszont a 100 fölötti dungeonok sztem már túl nagy kihívást jelentenek... úgyértem ft b1f-be, eod b2f-be meg sem próbálok egyedül bemenni, mivel értelmetlen.. szörnyethalok az elsõ moboknál... viszont a sod az meg már kevés... tehették volna kicsit egyszerûbbre ezeket szvsz... el sem bírom képzelni hogy milyen lehet mondjuk az Altar of Siena B2F!!!😄😄

Gigabyte H110M S2H | Intel Core i5-6500 | Gigabyte GTX 960 4gb | HyperX 8gb DDR4 | Thermaltake 530W Hamburg | Kolink Aviator

#7193
Hmm... nem piszkálódásból mondom, de érdekes, hogy épp te "szidod" a játékot, amikor 170-ig felhúztad. Gondolom nem azért húztad fel, mert kényszerítettek rá, hanem azért, mert tetszett. Elhiszem viszont, hogy kiégtél a játékból, én 129-es wa létemre kezdek belõle kiábrándulni, pedig még kb 4* ennyit kéne ahhoz játszanom, hogy 170 legyek. Egyértelmû, hogy vannak a játéknak hibái és hiányosságai, dehát melyik játéknak nincs ugyebár. Az engem is idegesített máskor, hogy állandóan blokkolni kellett a hirdetõket, de már hozzászoktam ahhoz is. Engem a legjobban az idegesít, hogy a prémiumosoknak mennyi elõnyük van a normál játékosokkal szemben... vicc, hogy az a +25% drop rate mennyit ad nekik... én úgy próbálok okoskodni, hogy vettem 2 slot item dropos cuccokat, így összesen már 1000% 2slot item dropom van, de ha hiszitek, ha nem, azóta még cska nem is láttam 2 slotos cuccot... nah én ezért kezdek kiégni...😞

Gigabyte H110M S2H | Intel Core i5-6500 | Gigabyte GTX 960 4gb | HyperX 8gb DDR4 | Thermaltake 530W Hamburg | Kolink Aviator

Nethyrrea
#7192
egyszóval, nagyjából oké a játék, az ingyenes mmo-k összes hátrányával "megáldva".

RF ONLINE Nethyrrea -LVL51 ARMOR RIDER - Novus server BlackTide L2- BDEyes Lvl 87 ISS/73necro EVE Online - Nethyrrean FGC/RAX

Nethyrrea
#7191
én pont fordítva fogalmaznék. 100-ig nagyjából oké, talán még változatos is, felette kezd el ellaposodni, hála annak hogy a küldik kvázi megszûnnek, leszámítva a style upokat 10 szintenként, 150 felett meg kifejezetten fájdalmas, sok játékot és energiát ignylõ grinddé válik.

ha hozzá tudod szoktatni magad ahhoz, hogy ha esetleg nem premium userként játszol akkor minden csatin a szófosó farmerek blokkolásával kell kezdened minden logint, ahoz, hogy TG és chaos aréna esetén kb megáll a loginszerver, hogy idõnként, fõleg alacsony szinten farmerbotok miatt idegeskedj, plusz, hogy jó cuccok beszerzéséhez elképesztõ mákra, vagy napi 16+ óra farmolásra lesz szükséged, akkor tetszeni fog a játék.

(van 170-es karim a mercuryn, ennek fényében nyilatkoztam)

RF ONLINE Nethyrrea -LVL51 ARMOR RIDER - Novus server BlackTide L2- BDEyes Lvl 87 ISS/73necro EVE Online - Nethyrrean FGC/RAX

#7190
Sztem technikailag is jó a game, én mindig könnyen bejutok, bug sincs sok. Annyit mondhatok, hogy 80-90-es szintig uncsi 1 kicsit, utána viszont durván beindul!!!😊

Gigabyte H110M S2H | Intel Core i5-6500 | Gigabyte GTX 960 4gb | HyperX 8gb DDR4 | Thermaltake 530W Hamburg | Kolink Aviator

#7189
Sziasztok

Nagyon tetszik küldõre a játék, és gondolom a játékmenet sem lehet rosz, a kérdésem csak az hogy technikailag is jó? Lagok, szerver sorbanállások, stb, illetve hogy ajánlanátok e a játékot. Ano kérdeztem egy a silkroad nevû játéknál is ahol egybõl azt javasolták hogy nem éri meg belekezdeni a sok bot meg sorbanállás miat.

Mit gondoltok, köszi elõre is

Nethyrrea
#7188
kisbetûre nagybetûre erõsen figyelj, egyébiránt passz.

RF ONLINE Nethyrrea -LVL51 ARMOR RIDER - Novus server BlackTide L2- BDEyes Lvl 87 ISS/73necro EVE Online - Nethyrrean FGC/RAX

Nova910
#7187
Sziasztok!

Lenne egy problémám. Szóval eredetileg 9dragons-szal játszok, de h ne unjam meg, kerestem mellé egy másik játékot, kikapcsolódás gyanánt. Ez lett a Cabal. Beregisztráltam, minden szép volt és jó. feltettem a game-et, felfrissítettem, el is indult. A bejelentkezésnél viszont azt az üzenetet vágja a fejemhez, h nem egyezik az ID-m és a password-öm, holott ugyanazt adtam meg neki, amivel beregeltem az oldalon. Ha vki tudna segíteni kiküszöbölni ezt a hibát, megköszönném, mivel eléggé érdekelne a játék. Elõre is köszi a segítséget.

_El_Diablo_, Blod Demon, Bardo, Dark_Rebirth_of_Hungary league\'s master

#7186
én is mikor regisztrálni akartam akkor nem engedett be.kipróbáltam.
még szerencse hogy én már 1-évvel ezelõtt megtettem ezt <#vigyor><#vigyor>
MadeInHell
#7185
Sziasztok nem tudok regelni a játékra mert hiába tõltök ki mindent rendesen nem fogadja el ólvastam többen is jártak így.Ha valakinek van valami ötlete írjon kösz

TAO BoT Warr

#7184
Hát mivel nem túl drága, ezért nem érdemes sztem vadászni rá... amúgy beírod gógülbe, hogy cabal drop list, onnan ki tudod keresni.

Gigabyte H110M S2H | Intel Core i5-6500 | Gigabyte GTX 960 4gb | HyperX 8gb DDR4 | Thermaltake 530W Hamburg | Kolink Aviator

#7183
Sziasztok, nemtudjátok hol esik Formula Card amibõl miracle key lv2-t lehet craftolni?!.. Vagy van-e olyan personal shop Ah-on kívûl ahol lehet venni?!.. Köszi, vagy ha valakinek van ilyen miracle key lv2-es formulája megveszem.. 😉
#7182
ja tényleg 😄 hoppi 😄
#7181
A battlemode 2 az 50-en jön... 😊

Gigabyte H110M S2H | Intel Core i5-6500 | Gigabyte GTX 960 4gb | HyperX 8gb DDR4 | Thermaltake 530W Hamburg | Kolink Aviator

Nethyrrea
#7180
cabal online fórumán nézelõdsz elõbb kapsz választ. ottaniak még játszanak is.

RF ONLINE Nethyrrea -LVL51 ARMOR RIDER - Novus server BlackTide L2- BDEyes Lvl 87 ISS/73necro EVE Online - Nethyrrean FGC/RAX

#7179
köszi
#7178
lvl 20-nál vagy 30 nál
#7177
na mi van senki nem játszik a Caballal?<#wilting><#guluszem1><#conf><#csodalk><#guluszem1><#wilting><#conf><#confused><#confused><#guluszem1>
#7176
Sziasztok nem tudjátok mikor jön meg a Wariornál a Battle mód 2???
Ha valaki megmondaná akkor nagyon megköszönném :-D<#smile><#smile><#smile><#smile>
#7175
hát nem tudom nekem nem nagyon jõtt be a prémium mert nem ad semi jó cucot csak más lesz a ruhád meg már halotam olyat hogy 4000 Ft ért kapsz 200 millát de már az a baj hogy nem tudom hol van ez :S én is ugy vagyok velle inkáb iszok mit erre fizesek 😄
#7174
Hát ez pontosan így van ahogy mondod... egyébként sztem a Cabal Cash is nagyon drága. 20 euró-ért kapsz 20000-et, ami úgy átszámítva alz-ra kb 100 milkára jön ki, tehát nem nagyon éri meg, legalábbis ilyen csóró gyerek számára, mint én.😊 Épp ezen a héten gondolkodtunk a haverokkal, hogy elõ kellene fizetni valami 30 napos prémiumra, de ilyen 3000HUF-ra jönne ki fejenként, azt meg inkább elisszuk...😛

Gigabyte H110M S2H | Intel Core i5-6500 | Gigabyte GTX 960 4gb | HyperX 8gb DDR4 | Thermaltake 530W Hamburg | Kolink Aviator

Doomista
#7173
Persze, én megértelek, az igaziba én sem voltam egy mákker sajnos, de sikerült valahogy megélnem rendesen a játékban, de tenni is kell azért hogy jó cuccok essenek neked. De itt is a gazdagok azok lesznek, akik goldot vesznek igazi pénzért, és így megint el van rontva az ember hangulata.

Első a biztonság! - Avira Premium Security Suite megfelelő beállítással - más semmi.

#7172
Úgy mondod, mintha fizetõs lenne a játék... 😊 KisDiller érdekelne az az oldal, megköszönném, ha pm-ben elküldenéd, de én úgy tudom, hogy nem fizetõs az Infernal cabal..

Gigabyte H110M S2H | Intel Core i5-6500 | Gigabyte GTX 960 4gb | HyperX 8gb DDR4 | Thermaltake 530W Hamburg | Kolink Aviator

#7171
ha érdekel hogy tudc fel menni oda akor szolj mert tudok egy oldalt ahol teljesen le van irva mit kell hozzá de szerintem hûlyeség mert fizetõs 20 papir havonta
Doomista
#7170
Sajnálom, de itt nem foglalkozunk tört szerverekkel.

Első a biztonság! - Avira Premium Security Suite megfelelő beállítással - más semmi.

#7169
Valaki nem játszik véletlenül valami tört caballal? Mert van 1 amin szinte csak magyarok vannak, Infernal Cabal a neve, de egyszerûen az istenért nem bírom elindítani. Mellesleg játszok a rendes caballal is csak kicsit unom, hogy lassan fél éve játszok, és eddig a legjobb drop-om egy 24 milkát érõ 2 slotos osmium katana volt...

Gigabyte H110M S2H | Intel Core i5-6500 | Gigabyte GTX 960 4gb | HyperX 8gb DDR4 | Thermaltake 530W Hamburg | Kolink Aviator

Doomista
#7168
nem is, cabalban sok munkád volt...

Első a biztonság! - Avira Premium Security Suite megfelelő beállítással - más semmi.

Nethyrrea
#7167
akkoriban úgyhívték a dolgot hogy munkanélküli 😄

RF ONLINE Nethyrrea -LVL51 ARMOR RIDER - Novus server BlackTide L2- BDEyes Lvl 87 ISS/73necro EVE Online - Nethyrrean FGC/RAX

Doomista
#7166
kozkageci lehetsz, ha napi 14 órát tudtál farmolni, nincs életed 😄D

Első a biztonság! - Avira Premium Security Suite megfelelő beállítással - más semmi.

Nethyrrea
#7165
elbaxtam sokpénzt egy tera 7 ampos kraftra, ami nemsikerült, és elment a kedvem attól hogy 2 perc alatt semmivé lett kb másfél havi napi 14 órás farmolásom eredménye. ennyire azért kevés mmoban van elrontva a gazdaság.

RF ONLINE Nethyrrea -LVL51 ARMOR RIDER - Novus server BlackTide L2- BDEyes Lvl 87 ISS/73necro EVE Online - Nethyrrean FGC/RAX

Doomista
#7164
akkor nem volt sok értelme max lvl-ig húzni 😄

Első a biztonság! - Avira Premium Security Suite megfelelő beállítással - más semmi.

Nethyrrea
#7163
így. hogy abbahagytam 😄

RF ONLINE Nethyrrea -LVL51 ARMOR RIDER - Novus server BlackTide L2- BDEyes Lvl 87 ISS/73necro EVE Online - Nethyrrean FGC/RAX

Doomista
#7162
hogy bírtad 170 lvl-ig ? én bekattantam a sok grindeléstõl.

Első a biztonság! - Avira Premium Security Suite megfelelő beállítással - más semmi.

Nethyrrea
#7161
nemtom, megint abbahagytam, eve onlinezok. ott legalább jön a pénz normálisan meggebedés vagy lottóval egyenlõ mák nélkül is.

RF ONLINE Nethyrrea -LVL51 ARMOR RIDER - Novus server BlackTide L2- BDEyes Lvl 87 ISS/73necro EVE Online - Nethyrrean FGC/RAX

Doomista
#7160
úgy értve hogy valami olyan cuccot viszel, aminek értéke igen nagy a piacon.

Első a biztonság! - Avira Premium Security Suite megfelelő beállítással - más semmi.

Doomista
#7159
ha becsületes módon nem is, de dungeonokból ha mákod van és te viszed a lotot,avagy épp solozod, és úgy viszed, akkor abból is jól meg lehet élni...csak mák kérdése.

170-ig eltoltad ? most látom...szép 😄D én csak 150+ig bírtam, aztán át tértem másra...új skillek nem jönnek ?

Első a biztonság! - Avira Premium Security Suite megfelelő beállítással - más semmi.

Nethyrrea
#7158
max úgy hogy qrvasokat játszol. máshogy becsületes mód nemigen.

RF ONLINE Nethyrrea -LVL51 ARMOR RIDER - Novus server BlackTide L2- BDEyes Lvl 87 ISS/73necro EVE Online - Nethyrrean FGC/RAX

#7157
hát a nagy karival bf1-et ki tudom vinni de a sod-t már nem nagyon de azért kõszi a segitséget
#7156
hát van nagy karim is meg most kezdtem el egy kis karit van egy 112 sliderem meg egy egy 18 as force bladerem
#7155
Az attól függ, hogy hanyas vagy... ha 100 felett vagy, akkor Seal of the Darkness dungeon, meg Epaulet of the dead b1f dungeon, ha meg még kisebb, akkor ne féljél, mert 100-as szintig lesz 100 milkád a questekbõl!

Gigabyte H110M S2H | Intel Core i5-6500 | Gigabyte GTX 960 4gb | HyperX 8gb DDR4 | Thermaltake 530W Hamburg | Kolink Aviator

#7154
halli lenne egy kérdésem hogy lehet sok zsét szerezni mert már nagyon kellene?? várom a javaslatokat!!
KaszaN
#7153

Windows7Ultimate,4GBRAM,IntelCore2QuadQ6600,AtiAsusEAH57501GB

Nethyrrea
#7152
jah. telepítsd fõ oszt hajrá. nekem ennyire eccerû vót win7 alatt

RF ONLINE Nethyrrea -LVL51 ARMOR RIDER - Novus server BlackTide L2- BDEyes Lvl 87 ISS/73necro EVE Online - Nethyrrean FGC/RAX

#7151
Skacok tudtok nekem abban segíteni h Windows 7 elindítsam a Cabalt és mennyen is?
#7150
Hali! 111 es warriorom Mercury szerveren el szeretném cserélni egy Marson vagy Juiteren lévõ Force Archerre vagy Wizardra (80+ jo lenne esetleg ms kaszt is érdekel) teljes cuccban van a kari transcender sword rankkal minden koddal ha érdekel vegyél be skype ra pisti2085 köszi
Doomista
#7149
Ha jól emlékszem, van 2 vagy 4 darab olyan szerver, hogy Premium, nah oda biztos nem tudsz belépni, ha nem vagy premiumos, amit pénzért tudsz venni item shopban. Meg vannak a PK vagy PVP szerverek, abból 2 van ha jól tudom, ott meg a 2 ellenséges nemzet öli egymást...capella meg a procyon...és mivel ha low lvl vagy, megvan hogy 75 vagy 80 vagy már nem emléxem hogy melyik lvl szinten tudsz majd nemzetet váltani, szóval addig mind a 2 nemzet tud ölni...úgy vigyázz 😄

Első a biztonság! - Avira Premium Security Suite megfelelő beállítással - más semmi.

#7148
Kössz
Doomista
#7147
Mindegy.

Első a biztonság! - Avira Premium Security Suite megfelelő beállítással - más semmi.