7396
Cabal Online
  • Jana32
    #7236
    Ha eléred a 40-et (vagy 35-öt nem emlékszem) be tudsz menni ilyen gyengébb Lake in dusk-ba ahol 1 run 1 lup, aztán 45-ön kis RS, ott 1,5-2 szint, a kis eod-ról már nem is merek beszélni...:D
  • Super Saiyan
    #7235
    Úgy tom 30on jön a combo. Annak meg mi értelme volt h 30ra tegyék?
  • sanyiiiii
    #7234
    Valatmit rosszul csinálhatsz, igyzából könnyebb lett de éerdemes csinálgatni a questeket mert alacsony szintre igen durva rewardokat raktak be + 4 gyűrű slot (aka joval könnyebb crit ratet szerezni, illetve crit buffos classoknak crit dmg-t -> több dps -> gyorsabb xp), illetve erdemes amint lehet tolni a weakened dungeonokat, tudnak esni durva cuccok (character bindesek).
  • Super Saiyan
    #7233
    Mi lett a Caballal? ._. Alig lehet fejlődni. Régen legalább lv25 voltam 1 nap alatt questek nélül, most meg 2 napja szórakozok és csak 18.
  • KisDiller
    #7232
    Csá mikot lesz az uj event??
  • Jana32
    #7231
    Visszaemlékezve nekem ilyen privát szervernél volt. És azt ajánlották, hogy a data mappában kell valamit állítgatni, de az sem ért semmit. Fogalmam sincs, hogy mi lehet a probléma... :S
  • Super Saiyan
    #7230
    Nem. Bezárja az egész játékot hibaüzenet nélkül.
  • Jana32
    #7229
    Ez a hip-hop exit ez nem az, hogy kidob bejelentkező ablakra? Mert az mindennapos dolog.:D
  • Super Saiyan
    #7228
    XP-m van. Megfogadom a tanácsod, este újrapakolom. A játék már meg volt, azzal nem értem el eredményt. :( Azaz de, mostmár nem laggol, viszont a hip-hop exit megvan.
  • Jana32
    #7227
    Akkor nem tudom nekem még soha nem volt problémám vele, esetleg rendszert újrarakni vagy magát a játékot egyebet nem tudok mondani. Nekem Vista-n tökéletesen megy, gondolom xp-n se lehet baj. Esetleg nem win7-ed van?
  • Super Saiyan
    #7226
    Írnák, ha tudnám.:) Már 1 éve nem játszottam priváton. Am ott több ember volt s képernyőmön (kevés channel). Eredetin meg ilyen hülyeségek, h fehér kocka a mob körül, és hip-hop eltünt a cabal... Mi lehet a baja?
  • Jana32
    #7225
    Még mielőtt valaki leoltana, hogy egy ingyenes játékot miért akarok törtön játszani, hát azért, mert 3 hónap alatt a legjobb dropom egy 2 slotos osmi blade volt, ami nem elég arra, hogy felöltöztessek egy 144-es warriort... Kezd már nagyon elegem lenni, hogy nem dob semmi értékeset.
  • Jana32
    #7224
    Talán annak tudható be, hogy gyengébb a géped, és nem bírja el a sok embert az eredetin, mivel törtön ugye sokkal kevesebben játszanak. Esetleg még, hogy valamilyen szinten sztem több effekt lehet az eredetiben és jobban eszi a gépet. Másra nem bírok gondolni. Törtön nem játszottam még, de csak azért, mert nem bírtam elindítani...:( írnál egy pm-et hogy melyiken játszol és hogy kell rábírni, hogy menjen?:P
  • Super Saiyan
    #7223
    Sziasztok. Miért van az, hogy az eredeti cabal játszhatatlanúl laggol/szaggat, míg bármeik privát szeró hibátlanúl megy?
  • Vicodine
    #7222
    Jó olvasni hogy még mindíg ugyanaz megy mint mikor még én is toltam,hihetetlen balfasz egy csapat,mondjuk ez meg is látszik Cabal minden porcikáján:D
  • KaszaN
    #7221
    A fenébe multkor adtam el 4et 500kért.
  • Jana32
    #7220
    Nem számít 1 milka körül van az UCH adjátok elfele!!!:D
  • sanyiiiii
    #7219
    Balfaszkodnak, mi más lenne.

    Komplikációk léptek fel és elhúzódott a mai maintenance.
  • KaszaN
    #7218
    Megint nemjó ez a szar. Pedig aztírja az oldalán, hogy most üzeleml. Beírom a jelszóm és kiírja:
    You have ben disconnected from the server.
    Please relog in after clicking.
    Most akkor mivan?
  • sanyiiiii
    #7217
    http://www.cabalonline.com/news/view.asp?articleID=956&catID=1
  • KaszaN
    #7216
    Nemtudja valaki mivan a játékkal? Egésznap nemtudtam belépni. Megnéztem oldalát de betöltődött, vagyis csak nem csinálják. De késöbb visszamentem meg már nemtöltött be az oldal. Azt most megin van oldal és a játék is elindul,de nemlehet belépni.
  • Ecoterrorist
    #7215
    Üdv!

    Gold-ért cserébe egy FS acc.(Lv89, A.Master/Master)??
    Mars szero.
  • KaszaN
    #7214
    Na megvan, valami rohadt nagy bug volt. Újrakezdtem a questet elölről és már be engedett.
  • KaszaN
    #7213
    Valaki! Nagyon elakadtam benne és addíg nemtudok továbmenni.
  • KaszaN
    #7212
    Hi
    Megint elakadtam, de most ha beírom googleba, akkorsem talál semmit erre a questre. 65ös quest: skaild you've gone too far! a neve és azt írja, és aszondja menjek skalidhoz. Valami 4rh-t ír, de engem oda nemenged be! Valaki?
  • sanyiiiii
    #7211
    http://www.cabalwiki.com/wiki/Doubt
  • Jana32
    #7210
    Sztem senki sem tudja pontosan a küldiket, szóval írd be google-ba és kiadja. Én is sokszor használtam, és még te is sokszor rá leszel szorulva.:)
  • KaszaN
    #7209
    Szevasztok
    Elakadtam ebben a küldetésben "Doubt". lvl 61es quest amit Mezias (weapon dealer) adott fel. Azt írja menjek Yuan hoz...de az hol a rákban van? Térképen sem jelöli sehol, warpcenter 4.kapuban sincs, sehol. Köszi a segítséget.
  • sanyiiiii
    #7208
    Én nemrég raktam fel megnézni mi is történt cabalföldén és meglepődve tapasztaltam hogy a telepito elinditasa utan kevesebb mint fel ora mulva jatszottam is, lenyegesen rovidebb ido alatt felment es updatelt mint amire emlekeztem. Hogy a videókártyáddal mennyire barátkozik arra viszont sajnos nem tudok választ adni.

    Egyébként egész pofás lett az uj ui, kezelhetőbb is, kaptunk agy alt+számmal használhato extra skillbart, meg némiképp megkönnyítették a kezdők életét. Szóval ha régen tetszett a dolog szerintem érdemes vetni rá egy pillantást.
  • Maszat95
    #7207
    Hy!!!
    Régen sokáig játszottam elég sok buildet elkezdtem 80lvl blader 60 lvl WA 40 lvl FS.Volt egy update ami után eltűntek a +-olt cuccok.(Láthatatlanok lettek).És még lagolt is a game...
    Ezt a 64MB videocard-nak tudtam be.De ma felmentem a cabal honlapjára és olvastam hogy elvileg 64Megás-on gyengébb grafikai beállításon simán kéne futnia...
    Tapasztalatok ezzel kapcsolatban???(Csak mert nem akarok megnt hónapokig hiába telepítgetni...
  • KisDiller
    #7206
    Hy
    nekem sikerűlt felrakni. nem volt velle semi probléma
    szerintem rakjad megint urja vagy tőltsed le a cabalt
  • Farki09
    #7205
    Hali!
    Újra lett rakva gépem Windows 7-re azelőtt vistám volt arra felment a cabal online. Ma próbáltam feltenni egy ideig tölt aztán semmi a setupra próbáltam jobb klikk hogy beállítsam kompatibilitást vagy vmit de ott meg lefagy.
    Ha valakinek windows7-re sikerült valahogy feltennie légyszi segítsen!
  • perchno
    #7204
    Már mind1 meg oldottam hát meg is van a véleményem a tőrt szerverekről de mind1 töltöm már az eredetit
  • Nethyrrea
    #7203
    egy eleve ingyenes mmot tört szerveren akar valaki játszani. hmm.
  • perchno
    #7202
    Sziasztok!Én a napogban töltöttem le ezt a gamet.Infernal Cabal nevű magyar szerveren szeretnék játszani ahol a játékot le is töltöttem de patch nélkül nem enged be az accountunkba.Fle szeretném patchelni és ezt írja vorbis_synthesis_halfrate Ez mi lehet?
  • Nethyrrea
    #7201
    item MALL nem mail. máshol item shop. vagy cash shop.
  • Jana32
    #7200
    Óh hát persze, hogy van ilyen... de mondjuk itt nem fegyvert, meg ruhát lehet venni, hanem mittomén prémiumos tudsz lenni, ami annyit jelent, hogy 25%-kal több xp-t kapsz, tudsz ugrálni a warp-ok között, nem kell egyik városból a másikba menni, 25% plusz drop rate, meg ilyenek. Csak az a baj, hogy ezeket el is lehet adni a másiknak jó pénzért, amiből meg akármit lehet venni. Én a Mars-on vagyok egyébként, mivel itt rengeteg magyar van. (Mondjuk nemtudom ott mennyien vannak) De egyébként Mars, Jupiter, meg Mercury szerverek vannak! :D
  • WorldTorrent
    #7199
    nem dropp rate, item mail az amit igazi penzbol lehet venni azok a cuccok ;) sok jatekban csak akkor tudsz eros lenni ha onnan rendszeresen vasarolsz:S am mar elkezdtem a jatekot Pluto szerveren
  • Jana32
    #7198
    Persze sok magyar klán van.. de mi az a item mail? Drop rate-re gondolsz? mert akkor igen, az nagyon rossz... most 30% plusz drop rate-s event van, de semmiven nem ad többet...
  • WorldTorrent
    #7197
    hi all, mi a helyzet ezzel a jatekkal vannak meg magyar aktiv klanok?, itt az item mail rontsa a jatekot ?