7396
Cabal Online
  • gaborvok
    #5385
    Nalátod mondtam én hogy ismerlek..
    Hm nevemet nem szoktam kiadni de a kasztom elárulom wizzard ..
    Még blas87 is ott volt amikor kezdtem Ladydestiny guildvezetö:)
    Archangelhun, Én meg 2 spanom egyszerre mentünk mmint léptünk be a guildba.
    mind3 an wizzardal kezdtük de akivel bezélgettél 3 unk közül az én voltam
    nah rájössz ?:)
  • KaszaN
    #5384
    Mintha valami drámasorozatot néznék
  • Balintrial
    #5383
  • Razuel
    #5382
    Látom megint hozod a formád szánalomhuszár barátom.. Az viszont biztos, hogy nevetni mindig lehet itt amikor te megjelensz.
    Amúgy kicsit utánnad néztem.. jónagy kocka vagy te hallod-e. Cs-zel, dotázol, cabal meg miegymás.. szociális életed nuku. De büszke lehetsz magadra, mert így fórumon be mersz szólni.. wow de kemény vagy, szaladj gratulálj magadnak..
    Gyere CS-zünk egyet ott is megmutathatod, hogy mekkora ász vagy.. úgysincs esélyed..

    gábor: Igen mint már említettem lentebb eladtam azt a karimat, és igen az exteel klánba voltam, de azt még mindig nem mondtad meg, hogy neked mi volt a neved..
  • gaborvok
    #5381
    ehh:D ez se rossz:D
    Am razu ha jol sejtem talán még a karid is eladtad !
    Assze, ,ég talán egy guildban is voltunk söt biztos.. exteel? vagy fusion?
  • Iridescent
    #5380
    :ASD:ASD:ASD
    gaborvok adjad neki
    Razuel egyszerűen szerencsétlen nyomi MMO-s, nem ért hozzá. Régen is gyenge volt, most is az, azt sem értem miért CABAL-ozik. Biztos vagánykodik a LOW haverjainak. :ASD:ASD:ASD
    Meg ezek a gyerekes fenyegetései, legalább mindig tudok egy jót nevetni a szerencsétlen fajtáján. A családját meg ne bántsd Razuelnek gaborvok.
    Nem szép dolog szellemileg sérült embereket kinevetni :ASD:ASD:ASD
    És ha Razuel ezt elolvassa, gyorsan ír vmi primitív, értelmetlen, már ezerszer hallottuk hozzászólást :ASD:ASD:ASD
    Nevetni mindig lehet ezen a fórumon.
  • Razuel
    #5379
    Mert? Mivolt a neved?
  • gaborvok
    #5378
    És ha jol sejtem talán Bl-ered volt....
  • gaborvok
    #5377
    Nahát nem mondod de ezt már én is leirtam....És ha ott is razuel volt a neved.. akkor mi joban voltunk ...
  • Razuel
    #5376
    Régebben mint te.. marson még akkor játszottam amikor jupiter se volt..
  • gaborvok
    #5375
    Igen miota játszol? ....
    creep neked ki sztott lapot?...
  • Nethyrrea
    #5374
    gabor is meg raz is moderálja magát. ha anyázni akartok menjetek a gumiszobába, mert erre senki más nem kíváncsi.
  • Slipknot14
    #5373
    gaborvok állítsál már magadon omg..
  • Razuel
    #5372
    Neked mondták és te el is hiszed..
    Cabal fórumon azért van az a topic, mert amikor én csináltam topicot és beszélgettünk, kicsit elszabadultak az indulatok és zárták.. aztán akinek volt még mondani valója nyitott egy újat..
    Elhiszed, hogy régebben kezdtem el cabalozni mint te? :P
  • gaborvok
    #5371
    a tegnap ellötti leállás oka:A CABAL augusztus 24-25-én offline volt. A probléma okozója egy elektromos vezeték meghibásodása volt az adatközpontban.

    Ennek következtében minden olyan szerver kikapcsolt, amihez egy vezeték csatlakozott.

    Ez sajnos mind a 7 CABAL szervert érintette, amelyeket az adatközpont rossul kötött rá az elektromos hálózatra. Csak egy vezetéket kapcsoltak mindegyikhez ( a többi szerverhez viszont kettő volt kapcsolva).

    Mivel a probléma érintette többek között a login szervert és a webszervert, a játék teljesen offline volt, senki nem tudott bejutni a játékba.

    A jövőben szándékunkban áll néhány dolgon javítani, hogy ilyen ne történhessen meg.

    Örömmel jelentjük, hogy a játék ismét működik és további problémák nem várhatók.
  • gaborvok
    #5370
    1 közöd?
    2: Mert mi lessz ? csak nem lecsapsz? ...
  • Doomista
    #5369
    aha...
  • Nethyrrea
    #5368
    szarul de büszkén
  • Doomista
    #5367
    nah hogy állsz cabalon ? én most szrtm nemsokára ujra elkezdem...pár honap kihagyás után :D
  • Nethyrrea
    #5366
    állíts magadon mielőtt legközelebb itt megszólalsz.
  • Doomista
    #5365
    te hány éves vagy ?
  • gaborvok
    #5364
    Jah és jupiter akkor jo rég ota játszhatsz...
    Mars kicsit régebbi de hajrá...
  • gaborvok
    #5363
    Hy!Nahh gyere ember basszál ketté igen csak megnézném...
    1:mert mi lessz? huh most szted megilyedtem wow de befostam !amugy anyád még nem lötte a pizsit?
    2: nem beveszem mondták..
    3: Motor, akkor minek csináltak rolad topicot hivatalos forumon?Noob vagy ember ennyi..
    4:mars gyere és zuzzz le.....
    jah és tudod ki a barom?anyád amiért megszült téged nah erröl ennyit
  • Razuel
    #5362
    Am marson volt egy bladerem még nagyon régen és azt adtam el.. lehet azzal keversz össze vagy nemtom, de akkor nagyon benézted..
  • Razuel
    #5361
    1. ne kurva anyázz mert kettébaszlak
    2. ha ilyeneket beveszel, hogy 10es szinten dual trans akkor elég nagy barom lehetsz
    3. te miről beszélsz én nem vettem még sose senkitől karit és nem is fogok.. ezt én csináltam nem más..
    4. haver alzot akart venni és szvsz keyloggerrel behúzták az accját és épp nálla volt a motorom.. ennyi a történet.. ez egy játék.. könnyen jött könnyen ment.. nem nagyon érdekel már..
    5. jupiteren vagy? mert ha igen akkor jöhetsz ellenem olyan cuccba amilyenbe akarsz nekem elég gagyi cuccaim vannak de téged kettébaszlak..
  • gaborvok
    #5360
    jah és most szereztem infot Koreain 10 Iv nél du trans... majd ha megdöntöd szolj..
  • gaborvok
    #5359
    Jah és igen nem 15 hanem 30 a legjobb!
    Am az eredeti tulajdonosát a karidnak ismertem ... és te beszélsz nekem játszol 2 honapja ... eggyet szolok adnak oan cucot hogy nem vok du trans de téged leverlek az tuti
    Ennyit rolad...
  • gaborvok
    #5358
    Razuel mi a kurvaanyádat ugatsz? mintha te nem vetted volna a karidat.. jah és bocs nem vok akkora láma hogy lenyulják a rw3 amat erröl ennyit !Luser vagy !
  • Doomista
    #5357
    add az oda az accod mert lehet nemkell :)
  • Razuel
    #5356
    Mostmár nemérdekel.. abbahagytam és várom az Aiont.. addig meg pihi, buli, csajok.. :)
  • ChuckyHUN
    #5355
    Szedem ezt a tfn peccset
  • Super Saiyan
    #5354
    engem nem enged be :|
  • Super Saiyan
    #5353
    még 8 perc és meek én is :D
  • JP Forever
    #5352
    Szerintem lvl20iig felmegyek g. masterre. Most vagyok 17 és a. expert..:D
  • szami2
    #5351
    na most már müxik
  • Sonhador
    #5350
    Ha megfigyeltétek az oldal sem érhető el. Szerintem az új kieget fogják feltenni.
  • szami2
    #5349
    miért nem tudok belépni most a játékba?
    tegnap még működött.
  • gyalaj
    #5348
    miért nem jó tegnap előtt este tettem fel ma se tegnap se volt jó délelőtt??ez mindig így van??????am a zombia mid bloody iceban hol van valami lvl up küldihpz kell de nem tom h hol van meg desert scream ban a farkasokból leöltwm az összeset de csak 2 oan bőr esett belőle mai 10kell!
  • ForsyS
    #5347
    kösz mindent :)
  • Doomista
    #5346
    itt sok info van.