7396
Cabal Online
  • JP Forever
    #5425
    De péter ki kérdezett téged? Meg ki a noob? Szerintem a rendes cabalban lévő karim is lenyomna téged..:)
  • Doomista
    #5424
    akkor ne is folytassák :D
  • Super Saiyan
    #5423
    hát, nekem slotos aqua crsytaljaim vannak
  • Balintrial
    #5422
    de ebbe az a"szép" hogy nem a rendes cabalon nyomják :|
  • Doomista
    #5421
    nem azért de a semmiért vagyok büszkék :) a trans rans az olyan alap,hogy már nem is azon mulik hogy erösebb vagy e,csak a setten és a fegyon,meg a lv szinten,de ha elég erös vagy azon sem [persze van korlát]...szal inkább a "krvv jó settben vagyok" dalt énekeljétek itt,és linkeljétek hogy milyen krv jo settben vagy,avagy jobba vagy mint más :D
  • Super Saiyan
    #5420
    én lv18on értem el a g.mastert :D
  • peter01
    #5419
    De áruljátok már el 1 noob-nak hogy hogyan lehet ilyen gyorsan fejlődni én nekem hóbnapokig tarott a lvl 62 a. expert
  • JP Forever
    #5418
    Saiyan ment privát..:)
  • JP Forever
    #5417
    de én nem játszotta, ma kezdtem megint.. és ráadásul én 62-őn kb trans leszek:D
  • Super Saiyan
    #5416
    ennyi idő alatt? én 2 napja kezdtem, lv62 g.master
  • JP Forever
    #5415
    Hehe lvl 28 és master.. De most leállok a fejlődéssel, és 28on felmegyek compra..:)
  • Super Saiyan
    #5414
    TFN-en 5kk körül a sima 2kk a B2f
  • Balintrial
    #5413
    mercuryn 1,2kk körül
  • Razuel
    #5412
    Jupiteren eod b1f card - 350k, b2f card - 4m
  • ChuckyHUN
    #5411
    120k
  • KaszaN
    #5410
    ja meg mennyit és a Epaulet of the Dead meg a Epaulet of the Dead(b2f)part1? Fontos lenne mert nagyon foglalják a helyet:D köszi
  • KaszaN
    #5409
    Nem tudja esetleg véletlenül valaki hogy mennyit kaphatnék egy Plate of Honor-ért?
  • Doomista
    #5408
    questek adnak honour pontot,meg tudsz szerezni ha megölsz egy másik nemzetet majd,van az ugy nevezett +plate of honour+ sárga könyv,azh egy questet ad,aha megcsinálod honour pontot kapsz,de leginkább járj warra majd,ha leszel valamelyik nemzetbe,ott ha ölsz stb,kapsz warexpet,azt beválthatod port luxban az officernél honour pontért.
  • szami2
    #5407
    sziasztok azt szeretném kérdezni hogy a Honour rank és Honour points mikor növekedik?
  • Kiado
    #5406
    Potionokat lehet venni, ami 1 használattal 1 statpontot visszavesz és újra eloszthatod.
  • Dingoday
    #5405
    Lehet statresettelni?
  • sanyiiiii
    #5404
    Igazából ugye nem gondolod hogy komolyan írtam?:D

    Csak már egy bizonyos egyén rename carddal nemtudott elég jól rejtőzködni egy aprocska tolvajlás után ezért ebben a formában nyyögtem be.

    Amugy meg peace.
  • Razuel
    #5403
    Kiado: Nem fogom most elregélni, hogy hogy működik egy keylogger.. inkább hagyjuk..

    sanyii: te abbahagynál egy 150+os full geares FS-t ami top20klánba van és fentvan a toplistán egy motorért + az összes haverod abba a klánba van stbstb..

    dingo: FA-nak rakj martial cumókat és full int buildes legyen sztem az a fasza pvp-re..
  • Titan
    #5402
    Te jó ég! Hol van az óvónéni ilyenkor???!
  • gaborvok
    #5401
    Hm!
    Mars jupiter mercury:D én az elsöre szavazok :)
    Int ha jol vágom:D igaz nincs Fa m de asszem ö Magic szal arra kell:D
  • Dingoday
    #5400
    Nem találtam semmi normális magyar leírást Archerrel majd milyen statra meg nem tudom még mire pakoljak
  • Dingoday
    #5399
    Helló, most fogok kezdeni és melyik szerveren kezdjek játszani?
  • sanyiiiii
    #5398
    Haverja azota csinalta egy uj accot, neki azt mondta hogy abbahagyta cabalt és mostanra vigan motorozik
  • Kiado
    #5397
    Hallottam, csak furának találom, hisz az ég világon semmit nem kell letölteni se... kifizeted PayPal-al a pénzt és DS-ben átadják az ALZ-t, ennyi :/
  • Razuel
    #5396
    A map code-ot FGR-be kapod meg a madár oszlopos gecire felbaszós questnél..

    Kiado: keyloggerről hallottál már?
  • Kiado
    #5395
    Alz vásárláshoz nem is kell megadni az accountod, trade-ben kapod a pénzt... :/
  • Nethyrrea
    #5394
    nincs ahoz valami quest hogy a mapcode-t megkapd?
  • Razuel
    #5393
    Mint ahogy már írtam is.. Grocernél kell hozzá gyűrűt venni..
  • KaszaN
    #5392
    Azt jóltudom holvan meg holjelzi mi én arra vagyok kiváncsi hogy hogyan mennyek oda be? Mert mintha nemis lenne ott ajtó. Nemjelöli ki pedig lvl99 vagyok és aztmondták hogy 95 kell ahoz hogy bemenjek. Talán kell valami hozzá? Map part biztos nem mert mindig van nálam pár darab és ugyse.
  • Razuel
    #5391
    Az a helyzet, hogy annyira a te kis "világod" rabja vagy, hogy már nem veszel észre ilyeneket, én se CS-zek, se dotázok 1 jó ideje, sőtt nem is cabalozok.. Van egy 152es Bladered, azt nem két nap feltolni oda, közbe mással is játszol, úgyhogy sztem ne mondj ilyeneket.. mindíg is szánalmas voltál, most is az vagy sőőőt az is leszel mindörökké.. ebből orvos már nem fog kigyógyítani ne is reménykedj..
    Szaladj hívd ide 2-3 kocka havert, hogy azok is szóljanak be és akkor milyen noob vagyok már, hogy minden kocka nekem szól be.. pff

    KaszaN: DS-be hátul a queeneknél van a kapu ott kell átmenni, de csak akkor tudsz ha vettél gyűrűt a grocerbe.. ugyan úgy mint UG-nél
  • Iridescent
    #5390
    Mondtam, hogy butaságot fogsz írni és nem gondolod végig.
    CS-be biztos leversz, mert nem játszottam úgy 2 éve, tehát te nagyobb kocka vagy CS-ben, mint én.
    DotA is csak akkor volt amíg nem volt CABAL szerver leállások, stb... miatt, de 4 hónapja azt is hanyagolom.
    CABAL meg szimplán időtöltés, a szociális életem meg rendben van, de te ezt, úgyse értheted meg, mert nem tudod mit jelent, csak olvastad vhol neten.
    Az aláírásodból meg szedd ki azt az RW3-at, már rég nem oda való te noob -.-
    Másik fele te vagy az aki fórumon mindenkit elküld a jó kurva anyjába ha csak egy rossz szót indít feléd. Ez van, belátom túl buta vagy hozzá, hogy megértsd azt amit nem a te primitív, szellemileg enyhén sérült társaságodon felülállóktól kapsz.
    Gyerünk nyomd csak a megszokott szöveget, többre úgyse vagy képes, de erről a természet tehet, nem te...
    Muhaha!!!!!!
  • gaborvok
    #5389
    Frg=desert ott a mmuny warioro felé valami lövösök is vannak nah ott van egy átjáro de mostmár ha nyomsz egy m betüt ki is jelzi az átjáro jelét..
  • Slipknot14
    #5388
    -.- te nemtom miről beszélsz. ott ruina station van.
  • ChuckyHUN
    #5387
    Elmész port luxba greenből és a port luxban ha kimész a crag turtlek fele ott vasn még 1 teleport kapu
  • KaszaN
    #5386
    Valaki megtudná mondani hogy mehetek be Forgotten Ruinba? lvl95 lehet bemenni de má 99 vagyok mégse tudok bemenni hogy lehet ez? Biztos nemkell hozzá map part mert van nálam és mégsem enged be. Hogy juthatok be?