7396
Cabal Online
  • kovalik
    #7276
    Jupiter szerveren van magyar klán, aki kis szintű de aktív játékosokat is bevesz ?
  • Nethyrrea
    #7275
    "rajongói klub" nincs. de a www.cabalonline.com fórumán van magyar részleg is.
  • Kiado
    #7274
    149es wizard eladó cuccokkal + pénz, ha valakinek kell privizzen.
  • McFrost
    #7273
    Helló!
    Minden játék indításkor a letöltés előtte az szabályos? Nem lehet kikerülni, mert 30-40 óra letöltés időt írogat ki....
  • zeze97
    #7272
    helo meg szeretném így tudakolni h van e Cabal os rajongói klub?
    ha van és valaki visszajelez akkor tudok csinálni egyet csak hogy legyen 1 magyar is a terepen
  • serdulo
    #7271
    Sziasztok 112-es warrioromat cserélném trans/comp rankon van egy 60 körüli FB érdekelne a warrior a Mercury-n van. Azért csak 60 asra mert nincs cucca a warriornak de nem törték én adtam el mert meguntam:)
    Titkos kérdés válasz e-mail minden megvan ami kell ha érdekel cabalban keress meg (Hisera (mercury)) vagy priviben itt irj :) köszike :)
  • netmester
    #7270
    hi
    mikor indítanám játékot a patcher felvillan majd eltűnik és újraindul
  • Atesz1245
    #7269
    Nézzétek meg az oldalam Cabal-al és MMorpg-kel folgalkozok http://mmorpg.lapunk.hu
  • darkmenx
    #7268
    en minden honap elejen megszoktam latogatni a cabalrider.net -et de meg egyszer sem pakoltak le a karijaimat :(
  • Mardel
    #7267
    Érdekes a 140-es FBmet egyszer nem pakolták le.
    Miért?
    Nem adom meg senkinek a loginom és a jelszóm!
    Nem nézek alz selleres oldalakra, nem nézem meg a freepetes acc lopó oldalt. Van egy jól beállított tűzfal+virusírtó kombó a gépen, van egy jól beállított routerem ami +1 tűzfal.

    A lényeg, hogy csak azt lopják le aki, nem ért valamihez, de ez mindenhol így van.
  • Smyth01
    #7266
    Köszi! Igen egyébként azt jelenti hogy az update fájlok nagyobbak mint a teljes kliens! De akkor letöltök egy másikat :) Csak azt hittem van rá valami egyszerű megoldás!
  • Jana32
    #7265
    Ha jól fordítom a gyenge angol tudásommal, akkor ez annyit jelent, hogy a letöltendő fájlok nagysága nagyobb, mint maga a teljes játék. Olyat bírok elképzelni, hogy neked régóta megvan 1 telepítő és azt tetted fel, így annyi letöltendő fájl lett, ami több, mint az alap játék. Töltsd le a Cabal honlapjáról az ott található full clientet és úgy próbálkozz. (Ha eddig is így csináltad, akkor passz...)
  • KisDiller
    #7264
    Csá
    szerintem az a baja hogy fel kell upgradezni várj velle egy kicsit egy sárga csiknak kell felmanie :P
  • Smyth01
    #7263
    Sziasztok, felraktam a cabalt, és azt írja ki hogy "the update files larger then the full client" Mi baja lehet?!.. aki tudja a megoldást pls írjon! Csőő
  • Nethyrrea
    #7262
    elmész mondjuk megnézel egy alz seller oldalt, már az elég hogy benyelj egyet. vagy olyan fórumot ahol botprogit hirdetnek hogy letölthető. vagy egész egyszerűen elmondod egy haverodnak az acc belépésed. onnantól már esélyes hogy bármikor csupaszon találhatod magad.

    elég sok olyan történetet olvastam már ahol haverok lopták meg egymás accountját. akár még RL haverok is, nemcsak játékbeliek.
  • sanyiiiii
    #7261
    Legegyszerűbb módja egy keylogger, de van jópár egyéb lehetőség, például sokan elkövetik azt a hibát hogy a jelszavuk kapcsolódik a személyes adataikhoz, amiket pedig közszemlére tesznek egy rakat közösségi oldalon, miközben még a login nevüket is odaírják mellé becenévnek....
  • Jana32
    #7260
    Én nem azt mondom, hogy akárhányszor rádtradelnek az mind ilyen acc feltörő... Természetesen rám is rámszoktak, így árulják közvetlenül a cuccokat. De ha ez így nem lehetséges, akkor magyarázzátok el, hogy hogyan jönnek rá a bejelentkező névre, meg a jelszóra is? Csak úgy próbálgatják aztán egyszer csak bejön?:D
  • sanyiiiii
    #7259
    Minden szempontból teljesen retardált lenne ha a játék bejelentkezési adatokat kommunikálne agy tradenél.

    Egyébként meg ahányszor random rámtradeltek már vagy 20szor kipakoltak volna engem is pedig nem...
  • Doomista
    #7258
  • Smyth01
    #7257
    Ja regisztráljak aztán kérdezzek?!
  • Doomista
    #7256
    http://support.cabalonline.com/index.php?_m=core&_a=register
  • Smyth01
    #7255
    Itt meg rámegyek h. lost password beírom az e-mail címem és azt írja hogy nemvagyok erről regisztrálva pedig más e-mail címem nincs is, máshonnan nem lehetek.. :D :S
  • Doomista
    #7254
    Supportnál próbálkozz, angolul leírod a problémád, és meglátod mi lesz. Click
  • Smyth01
    #7253
    Sziasztok!
    beléptem a Cabalonline.com ra a nevemmel jelszavammal még anno és mindig szólt hogy túl könnyű változtassam meg, megváltoztattam azthittem a játékba lépés során is ezt a jelszót kell majd megadnom, de nem a régit, így nemhasználtam a cabalonline.com-on lecserélt jelszavamat, és elfelejtettem egy idő után..
    a secret question választ sem tudom, lehet valamit tenni?! Aki tud valami megoldást lécci segítsen!
  • Doomista
    #7252
    Véletlen egybeesés, ilyen nincs.
    Ezt már 1000x leírták a 2 év alatt a hivatalos cabal fórum magyar részlegében. Leírom én is ide még1x, utoljára. Ha valaki nem érti meg, így járt.
  • Jana32
    #7251
    Jó hát akkor kamu. Mindenesetre mielőtt kipakolták, aznap este venni akart 30 napos BB-t. Egy gyerek hirdette, hogy árul, haver ráírt, azt mondta menjen bloody-ba. Haver odament, gyerek rányomja a trade-t, majd nem történik semmi. Haver megkérdezte mi van, azt mondta, hogy account bindinges a bb. Kicsit érdekesnek tartotta, mivel nincs accountos bb, de nem tulajdonított neki nagyobb figyelmet. Reggelre ki volt pakolva. Biztos máshogy jöttek rá a jelszavára meg a bejelentkező nevére...
  • sanyiiiii
    #7250
    Ez kamu...
  • Jana32
    #7249
    Igen ezt útálom én is több haveromat kipakolták már többször is. És nem lehet kivédeni. Már olyan is van hogy ha trade-t nyomnak rád és elfogadod, már leszedik minden adatodat, még az sem kell hogy árucsere történjen... vicc... ezért útálom, és kezdtem el egy privát szerveren. Ott legalább nincs értelme csalni.
  • KMKM
    #7248
    CABAL!!annyira jó hogy 2napja pakolták le a 164es warimat bírom ezt a játékot semilyen mmorpg be nincsenek ilyen nagy feltörések 2hete 170es társamat törtek
  • KaszaN
    #7247
    Én multkor két órát öltem FR-ban de egyetsem dobott. Ellenben portluxban dobott 3 chaos lampot is.
  • Super Saiyan
    #7246
    De igen, mert első karim, nem lesz annyi pénzem max annyi hogy vegyek kettőt.
  • Jana32
    #7245
    Fort Ruinában sztem bárhol, meg undead ground-ban is bárhol. Továbba chaos lamp.:D Saiyan nemtom melyik szerveren játszol, de tegnap már egész olcsó volt a copy of map part a marson, meg lehetett kapni,300-350-ért, annyiért meg már meg sem éri dobatni sztem.
  • Super Saiyan
    #7244
    Engem pedig az érdekelne, hogy copy of map part hol esik. :)
  • KaszaN
    #7243
    Nemtudja valaki, hogy hol dobálnak a mobok map partot? Régebben tudtam, de már nemtudom. Asszem FortRuinában volt.
  • sanyiiiii
    #7242
    140en 2 17en 3
  • KaszaN
    #7241
    Jaa...ő 104es...ez mindent megmagyaráz. És olyan mikortól lesz, hogy több bufot nyomhatok magamra? pl két sword aura...
  • Jana32
    #7240
    Valószínűleg az lehet a gond, hogy ő nagyobb nálad, és meg van a lvling up-os quest-je. Ugyanis nőni szokott némely lvl-ing up-okkal a buffok ideje is. asszem 90,110,130,150 így valahogy.
  • KaszaN
    #7239
    Hi
    Hogylehet az, hogy forcebladerrel az összes buff 20asra tolva csak 924 másodpercig jó, amikor egy ismerősömnek meg 1200valamennyi? Valami bug?:S
  • Jana32
    #7238
    Legjobb kérdés... 400-450-et még adtam a kis lake in dusk-ért, mert fun, hogy szinte csak craftoltat dob, nekem már 2* esett max craftos shadowsteel katana, csak a baj az, hogy archer vagyok...:D
  • Super Saiyan
    #7237
    És ezek hol esnek? Mert megvenni nincs pénzem ezeket.