7396
Cabal Online
  • Titan
    #5665
    Szép! Hogyan változtattad meg a menü kinézetét?
  • Hirk
    #5664
    mi ez a tört szerveres fasság? fizetős lett?
  • Gando
    #5663
    khmm... már megint sok a törtös xarság :D csak jelzem :D
  • JP Forever
    #5662
    engem beenged, van egy Test Server, azon belül ch1 trade azon egy csík van szal üres meg egy ch50 az meg piros.. És mindegyiknél azt írja hogy nem enged be, azt írja amit akkor szokott ha tele van..
  • JP Forever
    #5661
    Ezt az xtrap rart leszedted? És ha igen abból a cuccokat hova másoltad?
  • Super Saiyan
    #5660
    egész pontosan 290x
  • JP Forever
    #5659
    Mennyivel gyorsabb mint a tfn?
  • Super Saiyan
    #5658
    leszedtem, kitömöritettem, felmentem, belépek, és 1ből beenged
  • JP Forever
    #5657
    Nem én tfn-en játszok nem latinon.. Latinoba nem engd be soha.. Azt írja hogy mindig tele van. Te csak a patchet szedted le és ráraktad a játékra?
  • Super Saiyan
    #5656
    ez nem tfn, hanem latino, és 11ig fejlödsz...
  • Balintrial
    #5655
    ez cabal online, nem tfn cabal
  • JP Forever
    #5654
    Miért járnánk rosszul? Ez cabal...
  • JP Forever
    #5653
    11en nem lehet, mert 13ig fejlődsz fel a nippereken...
  • Super Saiyan
    #5652
    kemény vagy, de mondom ez semmi, én 11en lettem dual trans, de mostmá kuss, (te érdekedbe mondtam igy) mert rosszul jársz/járunk
  • JP Forever
    #5651
    Hehhee lvl38 10 skill up és comp wáá:P
  • JP Forever
    #5650

    Creep igazad van, d eez egyenlőre csak egy minta lesz.. És már rég nem ClanKiller a nevünk.. cK| néven játszunk. Egyébként huncb 19. helyezettet megvertük.. Majd akár nyomhatunk egyet.. :)
  • Doomista
    #5649
    akkor már a napi 10 mill alap lesz ha jol tolod :D
  • Doomista
    #5648
    még kicsi szintü vagy,majd ha nagyobb leszel,jobb cuccok esnek stb ;)
  • Nethyrrea
    #5647
    na aggyá pénzt klántársnak hamar sokat :D émmeg izzadok napi 3-4 misi haszonért :s
  • Doomista
    #5646
    huu de várom már hogy töröljem az ilyen hszeket !
  • Razuel
    #5645
    "html vagy php - elavult. Ma már midnenki flashben dolgozik.." jól van kisfiam inkább ne szólj bele, mert te még annyira se értesz hozzá mint JP :D:D
  • Doomista
    #5644
    kösz,csak ha most azt mondanám,hogy még igy sem vagyok jó,akkor szrtm csak néznél.mert igy igaz...ez a lové elmegy most armour settekre,ha még belefér akkor fegyokra is,és ennyi.elment az 1 kkk :-o pedig még jo lenne egy RW3,dehát 4-5 bill alapbol az :D vagy eog+7 az is 1 bill + most...
    szal ez a lové már nem ér itt annyit. thx gold buyereknek...
  • Balintrial
    #5643
    nah ennyi pénzem sosem lesz.. :D
    fasza az az eof+7 :)
    jó karinak néz ki, grat hozzá
  • Doomista
    #5642
    str-re és dex-re egyenlöen nyomom,intre meg annyi amennyi kell a setre fegyora...
  • wordsworth
    #5641
    és a statokat hogy osztod el?
  • Doomista
    #5640
    leszek
  • wordsworth
    #5639
    heavy vagy?
  • Doomista
    #5638
    én most csak igy állok =(
  • wordsworth
    #5637
  • Nethyrrea
    #5636
    ööö....nemtom olvastátok-e a topik címét.

    CABAL ONLINE


    offolni menjetek máshova.
  • Slipknot14
    #5635
    pff:D am meg vitáztok itt hogyí jó avyg rossz, hát lássuk egyik szempont, extra.hu - html vagy php - elavult. Ma már midnenki flashben dolgozik... ha igényes oldalt akarsz azt flash-ben kell csinálni. Én személyszerint évek óta foglalkozok vele, csináltam már elég sok jó dolgot benne:)

    másikszempont amit max sniper érthet... én is cod2-es vok, hunscene legrankosabb clanjaiból meg emberei közül :D(nem kamu:)) cb-n folyton ott vok a top clanok valmeikébe. és hát izé... ien név bazmeg ho ClanKiller meg az a jelölés, meg csak a sok lowacska aki beleéli magát a játékba,azok csinálnak a honlapon ieneket ho warok meg stb:D:d:D kb 1 éve nem pcw-vztem már csak cb:DD mi úgyhívjuk az ieneket mint pl te , hogy HUNpistikék:D sok noname kisgyerek aki beleéli magát a játékba:DD nah asszem ennyi. egyébként rámkereshecc cb-n cREeP a nevem, megnézheted a clan historymat, ha te egyáltalán ismered a neves clanokat, akkor biztos megleszel győzve -.-
  • Razuel
    #5634
    3om vari skillt a legkissebb fire, ice meg wind (nemtom melyik rankba vannak)lv9re és azzal combozol VAGY botolsz.. persze mind a 2öt full adeptbe :D
    Ha swordot akarsz akkor is ugyan ez kell csak upgrade skillek közé megveszed a force change skillt port lux instructortól..
  • JP Forever
    #5633
    Az vagyok ;)
  • Gando
    #5632
    büszke lehetsz rá... :D
  • JP Forever
    #5631
    nekem rekord 49 :)
  • Gando
    #5630
    legfosabb skillek lvl 1en, sárga mobok, kombózva full legalább+3as adept, fegyverből a leggyengébb +3/6 adeptes is jó lessz, kis sebzés---> sok kombó(kombózva nincs miss, és jobban jön a skillpont) ---> viszonylag gyors skillezés (és még a kombózást is lehet gyakorolni) nekem a rekordom 20 és büszke vagyok rá mert eddig 18 volt a max
  • JP Forever
    #5629
    hát attól függ. Én pl 90 körül a wizarrdal fogtam 3 novice skillet, mivel az nem fogyaszt manát, beálltam mechzardokhoz, és csináltam a 30-40 combokat... Simán jó..:)
  • Titan
    #5628
    Felesleges a vita! Inkább skillezés trükköket mondjatok..:) Mivel, hol érdemes...
  • JP Forever
    #5627
    Így van teljesen igazad van..
  • Razuel
    #5626
    Hát ha te ezt tudásnak nevezed.. ne menj szerintem számítástechnikai pályára.. jobb lesz neked.. :D