7396
Cabal Online
  • JP Forever
    #5785
    Ez így van.. Bár én nem mondom hogy erősebb mint a bl mert ez attól függ hogy hogy van megcsinálva.. Amúgy a WA hátránya hogy lassúak a skillek szerintem. Pl az a. master.. De amúgy igazad van.. Bár a comp skill hát pff.. Gyengébb mint a gm és az a. master..
  • Doomista
    #5784
    jah...WA-sk def,van azért sebzés is.
    persze updatenek köszönhetöen.mivel mikor nemvolt ez az ep II update,nemvoltak még meg a completer,trans skillek buffok,akkor a BL sokszor verte pvpben a WA-t,de miota kijött az update,minden bl haverom jelzi hogy basszus a WA-kat akiket levertek régen,most öket verik agyba föbe....nálam is ez a helyzet...
  • JP Forever
    #5783
    WA... Trans vagyok, és hát az upgradek sem orsszak.. Minden attackon van.. Ráadásul, nagyon el van találva.. Semmivel sem vagy erősebb tört szerveren.. A warrior nyersen erősebb.. NEM JOBB... Erősebbet üt.
  • Doomista
    #5782
    ilyen cuccban én sosem gyöztem le bl-ként akkoriban.
    WA ereje,vagy tört szerver ereje....
  • JP Forever
    #5781
    Osmi szett..
    Helm: +3 def+2
    Suit: +3 +50hp
    Boots: +1 mp auto heal +2
    Kesztyű: 1 slot attack +2
    Osmi great sword alap.
  • Doomista
    #5780
    jólvan most egyenlöre marad igy minden,banner még nem bejövös,szrtm a többi jóó :D ha valakinek van ötlete,sohaja,kivánsága,nyalánsága,mondja :D
    háttér az gázos,de egyenlöre még nem találtam jobbat :D kisméretben mégszarabb :D
  • Doomista
    #5779
    attol függ milyen cuccban vagy :D voltak idök mikor nem tudtam megölni,de már réges rég solozom az összes fg bosst :D
  • JP Forever
    #5778
    Jó a szövegmező..:)
  • JP Forever
    #5777
    forgettenbe van a nagy skorpió, tudjátok.. De annál van még egy sokkal nagyobb sckorpio, a Virulent Cauda.. Valaki megbírja egyeüdl ölni? Én 95ön lezúztam egyszer!!! Aztán simán megölt..:D
  • Doomista
    #5776
    remélem a további fejlesztések is "bejönnek" :D
  • Gando
    #5775
    az lett :D
  • JP Forever
    #5774
    Próbáld ki a warriort.. :)
  • Doomista
    #5773
    ttttttt
  • inviciblealex
    #5772
    hol van az a create account?
  • Doomista
    #5771
    de
  • Gando
    #5770
    ejj még mindíg nem bírom eldönteni hogy wa vagy bl XD mer nézem nézem a pvp vidiket és hol ide hol oda billen a mérleg.... XD (ezt úgy szeretem...)
  • wordsworth
    #5769
    azthittem valami jo cuccot dobott a lámpa de nagy szar, ejjen :D
  • Super Saiyan
    #5768
    7kk max? 5kk-ért lehet venni NPCnél nem?
  • Doomista
    #5767
    mercuryn :D
  • wordsworth
    #5766
    mercury
  • Doomista
    #5765
    epaulette of the dead b1f 400 k min,800 k max.
    epaulette of the dead b2f part 1. 4 kk min 7 kk max
  • Gando
    #5764
    attól függ hogy melyik szerveren

  • Doomista
    #5763
    1.) Először is irány a Cabal eu honlapja: www.cabalonline.com
    Itt a játékba belépéshez használt felhasználó névvel és jelszóval lépjetek be, így valahogy:



    2.) Ha ez sikerült, akkor a következő képernyőn kell megtalálni a "Forum Registration" menüpontot



    3.) Ezután már csak el kell fogadni az ide vonatkozó házirendet,


    és már kész is.
  • wordsworth
    #5762
    Epaulette of dead mennyit ér?
  • Gando
    #5761
    akko lépj be és kattints a linkre
  • inviciblealex
    #5760
    regisztráltam
  • Gando
    #5759
    regisztrálni kell....
  • inviciblealex
    #5758
    nem tudok belépni a forumba
    valaki írja már le h h kell megcsinálni
  • Gando
    #5757
    há ja csak nem mindegy hogy master vagy trans vagy 65ösön XD
  • Doomista
    #5756
    kösz,de a linkeket kedves mono barátom rakta bele,mert nálam a flashel problémák adodtak,de most sikerült helyreállitani,szal majd a közelhonapban uj banner várhato ^^
    de még nem végeztem a topik designelésével.


    (u.i.: szrtm meg a banner nem tul jó)
  • JP Forever
    #5755
    Gando ajánlom a Warriort mert eszméletlenül erős.. 65ön egy skillből öltem a mechzardot..
  • Titan
    #5754
    Az mi?
  • JP Forever
    #5753
    Szép lett Doomista.. Grat. :)
  • Doomista
    #5752
    100% :)
    most viszont kicsivel jobb volt,mert régen ugyebár volt ez a honour lopásos dolog,rengeteg ilyen eset történt,sok gyerek felhuzta magát rendesen honour rankban [scammerés miatt],az egyik haveromat igy kiis bannolták,mert ö igy szerezte meg akkor a 5 mill honourját,ami elég szép szám volt akkor...de persze ugyebár ezt a honour átadást kinyomták aminek örülök.
  • sanyiiiii
    #5751
    99% hogy scammer volt.
  • Doomista
    #5750
    oké akkor az emblémát kiraktam,azért kicsit funos volt,de a ti érdeketeket akarom :) közben probléma merült fel,szal másolhatod meg irhatom át az egész scriptet xD
  • Titan
    #5749
    Az embléma engem is zavar..:( A többi nagyon tetszik..grat!
    Más.
    Ma megkérdezte tőlem egy gyerek, hogy cserélek-e vele karit. A válasuom természetesen NEM volt!
    Erre kérdezte miért? Ekkor gondolkodtam el, hogy nem értem, a kérdést!
    Miért kérdezi meg? Miért érdekli, hogy miért nem? A válasz után miért koccol le szó nélkül? Miért motoszkál bennem, hogy de tarkón rúgnám!? Egyáltalán hogy gondolta a cserét? Nem értem..:(

    lvl. 62 FS master/A.exp. vagyok
  • Nethyrrea
    #5748
    nincs erre időd? akkor játszani hogy fogsz?
  • Gando
    #5747
    hát ezaz... tetszik a banner csak az egér melletti embléjma nem XD
  • sanyiiiii
    #5746
    Lehet én vagyok a hülye de nekem az jön le a postjából hogy dícséri a bannert-.-''

    És a kurzor melletti kis cabal emblémára panaszkodik aminek szvsz nem sok köze van a bannerhoz:)