7396
Cabal Online
  • Gando
    #5825
    jah és ha gondolod tolhatnál egy linket
  • Nethyrrea
    #5824
    nyomsz egy linket? amilyen sebességgel ez jön, aszongya 10 óra
  • Gando
    #5823
    és akkor már működőképesek a szerverek?
  • Doomista
    #5822
    nah forumon irják hogy rapidrol szedjük...én onnét szedem.
  • Gando
    #5821
    jujj de sudár lett itten minden.... :D
  • Doomista
    #5820
    nekem még mindig azt irja ki xd
  • Nethyrrea
    #5819
    na mostmár nekem is, de eddig mindig azt írta hogy failed to download essential components, restart launcher plíz
  • Doomista
    #5818
    nekem is tölti...
  • JP Forever
    #5817
    Neke már lennt van minden. Még tölti magában az autorunban, néha 20 órát ír néha ezt azt,,
  • JP Forever
    #5816
    LoL.. Visszaolvasgattam, és láttam az első kommentedet Doomista. :) ARANYOS:D
    Marha jó.. Milyen buták voltunk mi?:P
  • Nethyrrea
    #5815
    nemigazán megy még az az update :D
  • JP Forever
    #5814
    Ez már fáj gyerekek.. Doomista írd ki 70es betűkkel hátha azt sem látják..
    Amúgy azt mondtam hogy az előzőhöz képest láthatóságra jó.. :)
  • Doomista
    #5813
    szövegmezö fellett piros nagybetükkel leirtam már délután.
  • DlESEL
    #5812
    Mikorra lesz jó a cabal? azon gondolkozok hogy felrakom fél év szünet után :)
  • inviciblealex
    #5811
    ugyanazt irja ki amit eddig. file is corrupt
  • Doomista
    #5810
    nekem nem tetszik,de hát ez nem photoshop,ez flash készitésre jó program,szoval probáltam kihuzni a maxot,szrtm elöbbi jobb volt,max nem kellet volna pirosos betü,vagy valami.
  • JP Forever
    #5809
    Ez jó...:)
  • Doomista
    #5808
    itt egy másik betütipus,átlátszó...kicsit feketés árnyalat...
  • Nethyrrea
    #5807
    mondjuk attól hogy még zajlik az update és kitudja meddig tart
  • Doomista
    #5806
    ez azért fáj,direkt nagy betü,piros szin,középre,nah mind1,most akkor valamit rosszul csinálnék ?:DD
  • JP Forever
    #5805
    Ki van írva hogy 8 felé..-.-
  • JP Forever
    #5804
    Igen és ez nagyon frappánsan meg van írva. Tettszik..
  • inviciblealex
    #5803
    valamitöl még nem indul a játék
  • Doomista
    #5802
    elolvastam ember ! bocs de én nem adobe photoshop meg ilyenekkel csinálom...én adobe flash 8cal és ebben nincs opacty .
  • Nethyrrea
    #5801
    akkor csak a felét olvastad el :D

    OPACTY

    játszogass vele fehér fonton, és nézd meg hogy mekkora átlátszóságnál olvasható még és kulturált is. esetleg cseréld le a fontot is.
  • Doomista
    #5800
    hát egy játékhoz történelem is kell nemde ? :DD
  • Doomista
    #5799
    de fehér nem átlátszó betükkel szar =( mind1 még probálkozom,hátha valami frappáns beugrik.
  • JP Forever
    #5798
    Na ez nagyon érdekes..

    http://hu.wikipedia.org/wiki/Cabal_Online#J.C3.A1tszhat.C3.B3_Kasztok
  • JP Forever
    #5797
    Például, ami a szövegmező fölé van írva (aktív hír) marha jó ötlet..:)
  • Nethyrrea
    #5796
    sztem simán csak ne átlátszó betűket rakj oda, hanem fehéret, aztán az opacty-val játsz hogy még olvasható legyen. és ha nagyon szőrszálhasogató akarok lenni akkor meg sztem pozicionáld pont a CABAL szó fölé mert így sehogysincs szimmetriában :D
  • Doomista
    #5795
    nah nethy jo lesz az uj banner ? :P
    ezt ne mond hogy nem látod meg...
    bár lehet összefonyodtak kicsit,igy zavaro,ha igen,erre van megoldásom.
  • Doomista
    #5794
    :D sajna én maximalista vagyok valamennyire,szal addig nem nyugszom mig elnem tünnek valahogy azok a csikok :s
  • sanyiiiii
    #5793
    Őszintén szólva ha nem mondod sosem veszem észre az a két fehér csíkot .
  • Doomista
    #5792
    rendben keresek valami más megoldást :)
    bár az most a kérdés hogy a banner alatt a fehér csik meg felett is a fehér csik hogy van az ott...scriptet átfutotam 50x,nem találtam hibát,bannerrel sincs hiba =(
  • Doomista
    #5791
    tba nemszünt meg,él sok gyökérrel...az egy nagy darab kaki klán volt,jonak indult,de a sok pöcs miatt lesüllyedt...

    u.i.: uj magyar klán alakult,amiben capik vannak,de mindenki átvált procyra az updatekor.ebbe vagyok én is,régi haverokkal stb,nagyon jó.
  • Nethyrrea
    #5790
    mercuryn ha nincs legalább 30 magyar klán akkor egyse. én még ma is ahogy futkorászok a csatikon látok olyan magyar klánneveket amiket eddig nem... O.o


    doomista, egy észrevétel bannerrel kapcsolatban, ha esetleg így fog maradni valahogy, a kis linkek a tetején nehezen olvashatók, valami jobban elütő megoldást adj majd neki. és ne oda középre rakd :D
  • DlESEL
    #5789
    Mercury-n most milyen nagy magyar klánok vannak? tba-t nem látom a top20 guildben :( megszűnt?
  • Doomista
    #5788
    mutant forest,pontus ferrum.
  • JP Forever
    #5787
    Mindegy.. :) Én nekem most tettszik a WA..:) És feltolom 170re ha beledöglök is.. Am ilyen 150 felé hol fejlődtök?:D
  • Doomista
    #5786
    gyengébb,de az akkorsem számit...haveromal egyenlö setben vagyunk,nagyobb is a crt dmg-m,neki nagyob a rate,de nem sokat számit ez,igyis kevesebbet critel rám,mégis mindig lever...pár szor szikerült levernem,de kicsit jobb...
    mondja hogy gyengéb skilljei vannak,nekem meg jobb,ez igaz,de látod,mit sem ér vele szemben :D ennyi
    nembaj,bl rulez :D