7396
Cabal Online
  • Gando
    #5865
    hohóóó nállam száguld :D 175kb/s -el XD
  • Nethyrrea
    #5864
    van, láttam egyesen jópár fchh-t, átlag 8 millától 15-ig darabját :D

    pár nap és beáll az ára.
  • Doomista
    #5863
    nah :)) végre :))) szedi a 404 updatet,és 20 + kbittel,szal 3 ora alatt lejön min,hurrá ! talán ha igy szedem le nem lesznek bugjaim [imádkozik]
  • Doomista
    #5862
    manuálisan én 30 perc alatt leszedtem másoltam felülirtam és már nyomtam a cabalt,csakhát azok a hüle bugok :D
  • Kiado
    #5861
    10 kb/sec el megy nekem az updater, már csak 4 óra hohó! :D
  • Doomista
    #5860
    ujraraktam a cabalt,updatal...valszeg nekem manuális updatelés után ujab bugok keletkeztek,hogy hülyét kaptam :-o most várhatok erre a szar 38x updatere orákat,aztán jöhet a 404 405 ....deha megint lassan szedi,megint manuáisan fogom,hátha nem lesz már bugos...
  • Doomista
    #5859
    öszintén ésem láttam piacon :DDDDD
    de ird ki hogy wtb,meg ilyenek.majd lesz ;) nincs sok belöle,de azért van mindig pár db...
    ah jo neked,nekem nincs petem,de tervben van mar...
    piacon 200-400 kkért van haha :D
    majd lemegy az ára...mivel a koreaiban már egy pet értéke 30 kk :)
    persze én venni fogom inkább.
  • Titan
    #5858
    Csak azért kérdeztem, mert gondolom tanítani kéne a petet, hogy harcolni tudjon, de ahhoz meg highest force core kell...és a piacon nincs sehol...
    Vagy rosszul tudom?
  • Doomista
    #5857
    ósehogy :)
    de nembaj,a force core highest amugy is olcso...
    én most majd megprobálkozok a +8 +9cel :D
    kül kevesen vannak a szerokon,de az is elég,hogy minden macit leöljenek.
    most sikerült egy fél hpsat elkapnom,low core megint :-o
    slot extender low eset havernak 1 db,valakinek 2 db...szal azért végülis érdemes keresni ölni,de ugyis sokáig tart az event,szal idö van :)
  • Titan
    #5856
    Köszi! Ezt akartam elkerülni hátha van valami gyors gomb-rá...:(
    Nem tudjátok véletlen, hogy high force core-ból hogyan lehet Highest-et csinálni?
  • Doomista
    #5855
    mind1
    esc-options-game-misc. camere views-auto attack pipát ki
  • Titan
    #5854
    Mind1, hogy melyik szerverre mész? Mert pl. a prémiumon majdnem egyedül voltam fent hajnalban és 1 db pandát se láttam..:(
    Jó pofa ez az auto attack, de jó lenne ha valahogy jobban testre lehetne szabni és ne azt az első 2 spelt nyomja egymás után....
    Nincs valami gyors gomb az auto attack kikapcsolására?
  • Doomista
    #5853
    nah kéremszépen...
    megöltem 2 pandát 40 perc alatt.
    elsö pandábol 2 low core jött...hehe...undeadban öltem pedig.
    másikat desertben,abbol meg return stone jött :DDDDDDD
    gázos
  • Doomista
    #5852
    FIGYELEM !!
    KIPROBÁLTAM EZT A CUCCOST,ÉS 100%BAN MEGY !!!
    FIGYELEM !!
  • Doomista
    #5851
    a másik az télleg kaki...update 405 150 MB ?! 2 MB csak :)))) szal ratyi :SD
  • Doomista
    #5850
    ezt már GM irta...
    http://forum.cabalonline.com/showthread.php?t=67279
    én kül manuálisan kapok,6 orája megy,félig lekapta az elsö updatet,most megprobálom ezt...
  • Nethyrrea
    #5849
    ha ezt nem GM írta akkor vagy fasság vagy valami hackelésgyanús dolog sztem....
  • Doomista
    #5848
    én igy csináltam,de nem megy...szal lekapom launcherrel,holnap lejön....jo8 én inkább alszok mert külömben zuzni fogok.
  • Nethyrrea
    #5847
    husky? miez, kutyakaja patch? :D
  • Doomista
    #5846
    Manuális patch:

    WinRAR-t indítsd el, nyisd meg az update_404.dat -ot (megnyitás ablakban -> fájltípust állítsd minden fájlra!).
    Tömörítsd ki (extract) a cabal FŐMAPPÁJÁBA a fájlokat, MINDENT írj felül! Ugyanezt tedd meg update_405.dat -tal is!

    Ezek után:

    cabalmain.exe -re jobb katt, Parancsikon létrehozása.
    A Parancsikon - cabalmain.exe -re jobb katt, tulajdonságok, a cél mezőben lévő szöveg végére (ami cabalmain.exe -re végződik) írd oda hogy husky. Alapértelmezésben így néz ki a Cím meződ:

    C:\Program Files\Games-Masters.com\CABAL Online (Europe)\cabalmain.exe husky

    Parancsikonra kattintás.
  • Doomista
    #5845
    C:\Program Files\Games-Masters.com\CABAL Online (Europe)\launcher\update
    látom hogy ide másolja azt az update dat fájlt,hát bameg...én is pont oda másoltam,erre a krv launcher felülirja 0 kb-tel,és szedi....pedig már ottvan :@@@@@ nah mind1,estére lejön,holnap ugy is délutános vagyok ugyhogy délelött eltökölök a caballal,ha most nem oldodik meg :D
  • Doomista
    #5844
    letöltöttem öket,aztán ugyanugy updatel nálam is hivatalosan...szal pasz de egyenlöre ez nemjött be...
  • Nethyrrea
    #5843
    én letöltöm ezeket az extrákat, de hagyom menni a hivatalos updatert is, hátha begyorsul előbbutóbb.
  • Doomista
    #5842
    lejött a 3 linkröl a fájl,az egyiben felülkell irni a cabal mappában lévö fájlokat [cabalmain.exe] etc,viszont ezel a 404 update.dat fájllal nemtudok mit kezdeni,vagy hova kell máslni...egyenlöre ide oda másoltam,most update.xet meg imgxxxx.exe-t updatel...remélem j lesz..
  • Doomista
    #5841
    az nem lesz :)
    panda az durva lesz,érdemes lesz ölni.
    havernak esett slot extender low !!
  • Gando
    #5840
    akkor lehetne 1-2 skillfrissítés hogy ingyen supokhoz jussak XD (mint az ep2nél)
  • Doomista
    #5839
    persze :D ez a legnagyobb update a cabal történetében...és ezt nem viccnek szántam.
  • Gando
    #5838
    óóó ezmár ep 3 :D
  • Doomista
    #5837
    FIGYELEM !
    http://rapidshare.com/files/146339877/update_404.part1.rar
    http://rapidshare.com/files/146335401/update_404.part2.rar
    http://files.filefront.com/update+405zip/;11827216;/fileinfo.html
    EZ KELL AZ EP3-HOZ !!!
  • Doomista
    #5836
    EZ KELL !! ez a 2. fele.
    2 része van,az egyik a 2 rapidos,ez meg a másik !!!
  • Gando
    #5835
    ööö ez is kell?? ?:D
  • Doomista
    #5834
    valami ilyet is beraktak... :D
  • Gando
    #5833
    basszus... ez rohadt gyors XD, már kétszer lejött volna... de nembaaaaj, egyszer úgyis lejön :D
  • Doomista
    #5832
    másolni kell
  • Gando
    #5831
    sztem ha 2darabból áll akko másolós

  • Nethyrrea
    #5830
    ha ezt rapidról leszedtem, ez egy öntelepítős valami lesz, vagy be kell másolni valahova, vagy mi a procedúra?
  • szami2
    #5829
    na nekem már működik és tök menő a wizardok astral weaponja:)
  • Doomista
    #5828
    már megy... hol megy hol nem :)
  • Doomista
    #5827
    http://rapidshare.com/files/146339877/update_404.part1.rar
    http://rapidshare.com/files/146335401/update_404.part2.rar

    itt 1 ora alatt lefog jönni :) szal mindenk innét szedi.GA megirja al eirást az uj updatehez,de a forum most megint nem megy...
  • JP Forever
    #5826
    LoL.. B1Fet 100 millájért vitték el..:)