7396
Cabal Online
  • KisDiller
    #7316
    csá a regisztráció szerintem azért nem jó mert a jelszavadba kell nagybetű,szám,írás jel, elméletileg ha így se sikerül akkor nem tudom :S
    ja és engem érdekel ez a klánfelvétel :D
  • Talon
    #7315
    Regisztrálni sem tudunk. Nincs levél. Tudtok valami infot?
  • Majesty
    #7314
    Sziasztok Én most fogom elkezdeni a Cabalt.Játszik még valaki vele?
  • csakatina
    #7313
    Nexum guildbe(lv2) még mindig van pár üres hely.
    Aki Marson játszik, és nincs guildje, vagy újat keres nézze meg
    a www.nexumguild.5mp.eu-t,minden info a joinnal kapcsba.
  • Gaben78
    #7312
    szóval kuka...
  • Bal0924
    #7311
    Miért nem tudok belépni a szervere?
  • Gaben78
    #7310
    Üdv! Mit lehet kezdeni ezzel a tetű sok kis mikulással ami nálam van, meg egyéb event item????
  • Bal0924
    #7309
    Hello!

    Valakinek működik?

    Mi a gond?
  • Culram #7308
    Nekem sem megy. Valami protect baja van. Töröltem Gameguardot, újraindítottam, újrainstalltam, engedélyeztem tűzfalon, frissítettem directx-et vididrájvert. Fingom sincs mit tehetnék még. Találkozott már valaki ezzel a problémával?

    WinXp, Dell Latitude E6400
  • mrxxx
    #7307
    csá all
    1.valaki nem akar valamilyen más mmorpg-s acc-ra cabalos acc-ot cserélni?
    2.Cabalba csak nekem nem jön be a cash shop vagy másnak se?Tud valaki róla valamit?
  • ShadowRises
    #7306
    Próbáltad újra tenni?
  • Norberto88
    #7305
    pls help! nekem eddig évekig rendesen műnködött a Cabal, de most amikor start gamet nyomok ezt írja: "Access violation at adress 75ADAAE8 in module 'KERNELBASE'.dll'. Read of address CCCCCCCC." mi lehet a gond??
  • Nethyrrea
    #7304
    cabal fórumon nincs róla valami infó?
  • Gordis2k
    #7303
    :) azota sem irtak semmi választ lol 3 üzenetben jeleztem , hogy nem tudok belépni... de semmi...
  • Nethyrrea
    #7302
    jé, egy gordi
  • Doomista
    #7301
    CABAL Online
    The servers are back online. We thank you for your patience.
  • Gordis2k
    #7300
    És azt is miért áll a játék 16 orája:) ilyen hosszú az update? Amúgy én is klánt keresek mercuryn
  • Szakesz
    #7299
    Sziasztok!

    Ha valaki ide tévedne megtudná mondani, hol van nagyobb magyar klán, a Jupiteren vagy Mercuryn? :))
  • Gordis2k
    #7298
    Mi van a játékkal? Nem megy az oldal és nem lehet sehova logolni:(
  • Mardel
    #7297
    Minden mmorpghez sok idő kell vagy ha nem akkor az tört high rate szerver ahol cska a pvpnek élnek (l2ből sok ilyen van, többit nemtudom).
    Én most a Lord of the Rings Onlinera kattantam rá, nemrég lett ingyenes euban is.
  • KisDiller
    #7296
    Hy ezek lesznek az új karik a CABAL ONLINE II-be :D
  • Doomista
    #7295
    Sajnos nem.
    Nyílt bétától kb 1-2 évig játszottam, de végül több ok miatt abbahagytam...azóta megpróbáltam újrakezdeni, de rájöttem hogy nincs erőm az egészhez. Már nem is nagyon játszok MMORPG-vel, rég szüneteltetem, most teszteltem nem rég a Forsaken Worldot, épp zárt béta van, de ehhez sincs erőm, túl sok idő kellene arra is...
  • Gordis2k
    #7294
    Te már évek óta tolod:) nem térek át amúgy. Fél éve nem Játszok semmivel és kikapcsolódásnak tökéletes a cabal. L2 túl sok energia.
  • Doomista
    #7293
    A kérdésedre ugyan nem tudok válaszolni, de annyival tudok segíteni, hogy ezen a fórumon éljél, az összes magyar ide ír, és a kérdésedre is kapsz választ! Ez itt egy elhagyatott hely :-( ;D

    Hogy hogy áttérsz erre az MMORPG-re? Azért ez nem L2 minőség :-)

  • Gordis2k
    #7292
    Ügy látom megváltozott az egész rendszer. Ha a dummyt ütöm swordskillel nő a magic is ráadásul 12es szinten apprentice 35on vagyok es meg nő.. , hogy működik ez most?
  • csakatina
    #7291
    ha valaki marson guildet keres, akkor:
    nexumguild.mp5.eu
    fenntvan minden info az oldalon, hogy hogy lehet csatlakozni:)
  • Gordis2k
    #7290
    Valaki tud támogatni egy kis lovéval mercury-n? Pls. Mert a fő accomra nem tudok belépni kodhiba miatt.. és a support nem válaszolt.

  • Jana32
    #7289
    Előfizetsz valami prémiumos cuccra, aztán eladod... drop ebben a játékban nem sűrűn van (sajnos)...
  • KisDiller
    #7288
    meg haljátok hogy lehet sok zsét szakitani mert kéne a zsé az uj cucokra :D kőszi előre is :D
  • KisDiller
    #7287
    nagyon jó lesz a game :D remélem majd Free lessz :D
  • KaszaN
    #7286
    CryEngine 3 demonstráció videója
  • Doomista
    #7285
    Ezt biztos kifogom próbálni, csak kicsit szívás hogy a karaktereket nem lehet átvinni, szóval a cabal online, és a cabal online 2 két külön dolog lesz.
  • KaszaN
    #7284
    Cabal 2 bejelentve
  • dev007
    #7283
    Sziasztok!

    Szabálytalan időközönként ledob a szerver, "Disconnected from the server".

    Routeren keresztül csatlakozom, 5mbites ADSL, öcsém is ugyanezen a hálózaton van és neki tökéletesen fut.

    Nem töltünk közben, többször raktam újra a játékot törlés után ccleanerrel kipucoltam a rendszert is. Próbáltuk , hogy az Ő kliensét áttettük ide , de azzal is ugyanez.

    Próbáltam az indításnál a "Check files" lehetőséget többször is.

    PC: Win 7 64bit , MSI X58 , i7 920, 3*2Gb DDR3, ATI 5870 1GB

    Frissek a driverek, Eset Smart securityből is most tettem fel az újabbat hátha az, de nem segített.


    Valakinek valami ötlet ??

    Köszönöm előre is!
  • KaszaN
    #7282
    Asszem nekem volt régen, manual patchel megoldottam.
  • darkerlomy
    #7281
    egy kis gondom akadt!
    The updates is larger than the full client.Download full client instead?
    akármelyikre megyek ezt írja ki: please re-install the game.
    Újratelepítettem de még mindig ezt írja ki vkinek ugyanez?
  • KaszaN
    #7280
    Érteni is kéne valamit belőle nekem? Találtam pár dolgot ott de volt ameik hibás is volt. Meik a legjobb?
  • sanyiiiii
    #7279
    nezz be ide
  • KaszaN
    #7278
    Hi

    Nemtud valaki valami nagyon dúrva combo sort pvphez Bladernél?
  • Mardel
    #7277
    Látom te is ráuntál. Üdv a klubban.
    Cabal jó lenne ha többet építettek volna a pvp részére van dual ami egy idő után unalmas van egy war channel ami szintén unalmas. Van egy TG amire ha atomerőműved van be is kerülsz, vagy nem ha az ellenfél oldalán kevesen léptek be.
    Van egy GvG rész benne ami időre megy kicsit GuildWars utánérzés bár ez ott sem tetszett.
    Akkor kicsik a területek ezt dungeonokkal próbálják ellensúlyzni, sok a pénz farmoló bot, és a chat spammer.
    A játékban van craft lehetőség de olyan szopás végig szenvedni mithrilig hogy 4 év után még mindig a top cucc a craftolt osmium...