7396
Cabal Online
  • Doomista
    #5905
    enc files
    itt megkeresed azt az enc filet ami hibás,és felülirod vele.
  • Gando
    #5904
    http://darksiteonline.gportal.hu/gindex.php?pg=26888905 suttyó vagyok és nincs kedvem linkelni
  • Gando
    #5903
    bládi ájszban kell beszélni egy táblával asszem... (de nem biztos) és akkor bekerülsz az arénába, lekell dönteni egy k*rvaerős kaput és szétverni a pályán a mobokat és partyval kell menni. A mobok hullámokban támadnak és a végén jön a boss ami dobhat jó dolgokat is

  • Nethyrrea
    #5902
    jah, de igazából a chaos aréna részletei érdekelnének, hogy megy, hol lehet bemenni, mit lehet ott csinálni, stb.
  • Kiado
    #5901
    .....\CABAL Online (Europe)\Data\Map

    mappán belül a "world_10.mcl" fájlt valaki fel tudná tölteni akárhova, hálás lennék (:
  • Kiado
    #5900
    Mi jöhet még...

    Gyilkolok pandát kb. 20 percig, amikor alig van élete berobban 2 Capella azt legyilkol, mire visszaértem ugye panda nincs...

    Menni akarok PF-ben bossrunozni guildd-al, erre belépésnél kiírja, hogy Corrupt file valami 10-es map, azóta vissza se enged lépni, mert kari PF-ben van, de a map meg nem jön be......
  • Balintrial
    #5899
    én az Arigato féle leírást követtem, de minden jó, semmi bug....
  • Gando
    #5898
    dobnak a mobok royal fixert, raw platinumot plussz kell szerválni egy kártyát és csinálni kell miracle keyt amivel beléphetsz a chaos arenába
  • Nethyrrea
    #5897
    én a comp skillemmel gond nélkül tudtam kombózni és nem volt semmi gáz :s

    amúgy valaki el tudná magyarázni nekem ezt a miracle keyes dolgot? lövésem nincs a dologról.
  • Doomista
    #5896
    haverodtol akinek megy a cabal,elkéred az enc fileket.és amelyik enc filere hibát ir ki,az felülirod azzal.nálam ez megoldotta a problémát.
    haveromnak ment a cabal,elkértem az enc fileket töle,és amire hibát irt ki,azt felülirtam,DE CSAK AZT AMIRE HIBÁT IRT KI !!! és aztán ment...
  • hup
    #5895
    Kéne egy kis segítség..cabal az magától helyre áll vagy le kell tölteni valamit ?..én amikor rámék hogy start cabal kijön 1 ablak amin ez áll:File is corrupt!
    C:\Program FIles\Games-masters.com\CABAl Online(Europe)\Data\cabal.enc
    Ha valaki tudja hogy mi ez és tud segíteni pls írjon...      
  • Doomista
    #5894
    nem mondod ?
    pandát öltem...jön egy pkzo fasz,és nem tudtam elleni kiállni,mert ugye nem ment comboval a comp skillem,és az a legeroseb skill stb,enélkül szart sem érnék,de ez minden karinál igyvan persze...
    nem tudok igy pkzni
    nem tudok igy combozni
    nem tudok igy egyedül farmolni

    eléggé lebénitott egy ilyen szaros kis hiba ...
  • Gando
    #5893
    az érdekes...
  • Doomista
    #5892
    hát mondok párat...
    blader completer skilljével nem tudtam combozni,és nem mutatta az effektet.
    resist buffot is magátol buffolta,nem mutatta az effektet.
    miracley keyket nem lehetett látni,üres semmi volt a key kép helyett...
    etc..most kül fire corrupt hiba etc...
  • Gando
    #5891
    mit értessz az alatt hogy bugos?
  • Doomista
    #5890
    nekem se megy.holnapig várok.ha manuális updateled,akkor 98% hogy menni fog...nálam ment,csak bugos lett,ezért updateltem launcherrel...holnapig várj,én is várok holnapig,holnap elvileg javitja lesz.
  • kakimakika
    #5889
    hát ez komolyan mondom hihetetlen.requiemmel nemtudok játszani mert a reggeli update óta nemtudom felpeccselni a klienst,ujraraktam 2szer,stb stb...na akkor tolom caballal mondom,egyszer majdcsak jó lesz.hát erre ez a fosrakás rakás fos szintén nem megy,baszik felupdatelni magát,letöltöttem a legújabb klienst is,na majd azt updatelem...aha persze h nem megy,szerintem a 2 cég összefogott mert hihetetlen h nemtud egyikse egy picike kis updatet összehozni úgy h mindenkinek gördülékenyen elsőre mennyen...
  • Doomista
    #5888
    már rég updatelt,mostmeg file corrupt hiba,eszem megál...mind1 kitalálok még ezt azt...ha holnapra nem javitják,akkor én perelem a céget ! HÁHÁ
  • Doomista
    #5887
    mindenkinek aki ottvan,felszedheti a droppot.
    gyorsaság és reflexen mulik...
    3man öltük a pandát,én reflexeim krv jok,meg minden,pillanatok alat látom hova esik a drop azonal dash oda és felszedtem mindent.
    de volt hogy egy low core másnak jutott,sza lez még nem gond...
    deha egy slot ext low med high esne és más szedné fel felakasztanám magam :)
  • Nethyrrea
    #5886
    én elkezdtem egy pandát de mire a végére érhettem volna odajött még vagy 6 másik ember, és más is kapta a dropot.... amúgy itt a drop kihez esik hogymegy? első ütés, utolsó ütés, overall dps, vagy hogy?
  • Doomista
    #5885
    JÖJJÖN MÁR LE AZ UPPPPPDAAAAAAAAATEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
  • Doomista
    #5884
    2x nyomtál a launcherre,2x nem indithatod el...egyszer inditsd el,ne 50x....
  • Super Saiyan
    #5883
    hogy néz ki* xD
  • inviciblealex
    #5882
    most amikor a start cabal-ra kattintok azt irja ki h
    another launcher is already started.Do you want to terminate?
  • Gando
    #5881
    mint 1 pálca :D csak hosszabb és középen fogja
  • Super Saiyan
    #5880
    hogy néz mi?
  • Doomista
    #5879
    alig várom hogy bof+8 vagy +7-m legyen....
  • Gando
    #5878
    az első szembetűnő változás az a wizard astral botja XD
  • Doomista
    #5877
    minden uj updatehoz adnak uj launcher képet :D

    közben figyelem rég az ogplanet cabalt is,hát ott baszki pont ugy állnak mint nálunk,pedig több honap után jött létre ott a cabal mint itt...ott eléggé gyorsabban felfejlödött.ottis ez az event van pont ugyanekkor etc.azért az oldaluk odabasz mennyire fasza :D
  • Gando
    #5876
    óóó je müködik :D
  • Gando
    #5875
    hohóóó a launcher kép az tetszik XD
  • Doomista
    #5874
    hihetetlen...:D
    jah az kell az update betöltéséhez,az elött meg update.exe-t töltött mi ?
    ez nekem 1 percig -% -s volt,aztán men szépen fel,szal én már ezt leszedtem.
  • Gando
    #5873
    nekem meg pont fordítva :D
    amikor launcherrel próbálkoztam több ezer korrupt file lett, amikor meg manuálisan csináltam akkor jó lett, most meg valami imgrepository.dll-t tölt le...
  • Doomista
    #5872
    hát én eddig minden frissitést launcherrel szedtem,és nem manuálisan,igy sosem volt semi gondom,semmi bug,semmi file correct meg egyéb hüle hibák.
    most kivételesen mert télleg krv lssan updatelt,manuálisan csináltam,és máris sok sok probléma jött,vesztetem kemény 6 orát...ha este nem nyomtam volna ki a launcher updatet,már rég végzet volna,és cabalozhatnénk.szal nekem van tanulság a dologbol.
  • Gando
    #5871
    én úgytudom hogy éppen launcherrel nagyobb a kockázat XD
  • Doomista
    #5870
    ez nálam akkor fordult elö,mikor valami nemjo helyre másoltam...
    de én a launcheres updatelést ajánlom...több haverom is szolt,hogy mivel manuálisan rakta fel az updatet,és nem launcherrel,ezért bugok keletkeztek náluk is mint nálam...szal kockáztatni lehet xD
  • Gando
    #5869
    nekem az a baj hogy mindent bemásolok meg minden és még akkor is updatelni akarja magát...
  • Doomista
    #5868
    milyen part2 ?
    update 405.dat ? az 2 MB csak...
  • Doomista
    #5867
    kezd nekem is egyre feljebb menni :DDD énmeg azt hittem egész nap updatelhetek :DD

    amugy 4 pandát megöltem,droppok:
    4 upgrade core low
    2x 50 db return stone
    6x 50 db mp poti hp poti 3 lv 3 lv
    adept ring +1 2x

    egyszoval semmi jó nem esett..de remélem egyszer esik millios értékü tárgy...
    mert eshet sod,temple,slot ext. low med high,uch,meg egyéb finomságok...

    az milyen krv nagy lenne már haesne slot ext. high O.o
  • Gando
    #5866
    ööö a part2 ben nincs semmi... ???