7396
Cabal Online
  • Doomista
    #6190
    mert debuff minden kasztál más,ezért nem kell pvpben használni.senki nem hsznál pvpben debuffot,söt másodperces skilleket sem !
    enyi a törvény.és sajna igy az fb egy kaki.egy nagy kaki.egy nagy darab kaki.
    persze akkor ég nagyot mikor a debuffjaival is pakoltatam vele a földet,az azért tetszik,még debuffokkal sem ver le.szánalmas kaszt tud lenni,ennyit roluk.
  • wordsworth
    #6189
    hmm ennyire utaljak az fbket? :D ha egyszer az a skillje akkor miért ne hasznalja?
  • Doomista
    #6188
    debuffokkal persze,egy nagy krv lámer fasz,ennyit a kasztrol...debuffok nélkül meg szopja a földet mint a torkos borz....
  • wordsworth
    #6187
    És Force blader az egyik legjobb PVPben nem? Ha dbltrans
  • Gordis2k
    #6186
    Ok akkor egy kis help kéne MSNen!
  • Doomista
    #6185
    !!!! FIGYELEM !!!! AKINEK NEM MEGY A 6107 HSZ ALAPJÁN SEM A CABAL,VAN MÉG EGY MEGOLDÁS RÁ !!!!!!!!!

    ***FONTOS*** - ez NEM egy hivatalos kliens, amit az ESTSoft készített; ez egy, RatzaTM által készített Cabal kliensprogram, ami tartalmazza a 406-os patchet. Megjegyzés: a fájlok szerzői jogi okok miatt nem a Games-Masters.com szerverein találhatóak.

    A letöltésük természetesen nem kötelező, de a fájlok 100%-ban vírusmentesek.

    Lehetőleg senkise töltse fel más szerverre a fájlokat, csak az itt felsorolt linkekről töltsétek le őket.

    Mikor érdemes ezt a javított klienset használni?

    *
    * Error Code 6-ok esetén
    * Ha sokszor kapsz guild bugot (belépéskor nincs guild+buddy list)
    * Ha a Cabal még a login képernyő megjelenése előtt kilép
    * Ha nem látod a completer skillek animációját, vagy a Miracle keyeket, raw materialokat stb.
    * Ha a játék különösebb ok nélkül kilép
    * Ha nem tudsz a Launcherrel updatelni
    * Ha update után nem tudod elindítani a cabalt
    * Ha gyakran kapsz DC-t (disconnect) dungeonokban
    * Ha internal driver error-t kapsz (ezt nem teljesen javítja ki, de ritkábban fordul elő)
    * Ha nem tudod megnyitni a guild boardot vagy az item shopot


    Miért jött létre ez a cabal kliens?

    Mert az eredeti (EstSoft) által készített Launcher rosszul updateli a játékot.

    Amíg nem jött az update, a legtöbb embernek tökéletesen működött a cabal kliense. Amikor azonban a 404, 405 és 406-os updatek jöttek, a legtöbben természetesen az automatikus patchel (Launcheren keresztül) frissítették a játék. Az ő fájljaik sérülhettek meg, ami a felsorolt problémákat okozhatja.

    Ez a kliens egy tökéletesen működő Cabal telepítés, amit csak LETÖLTENI és TELEPÍTENI kell!


    Verziótörténet:

    1.2

    * Update 406
    * Guild bug javítása


    1.1

    * Torrentről már nem lehet letölteni ezt a klienset, csak http oldalakról
    * Néhány rendszerleíró-adatbázis bejegyzés nem került bejegyzésre telepítéskor.
    * Silver Skin (felület) a telepítőnek
    * A Cabal és Xfire csak egymást után indul el, nem egyszerre
    * Egyéb belső javítások
    * HTTP linkek a letöltéshez



    1.0

    * Internal Driver Error hiba javítva (az ezt javító rendszerleíró-adatbázis bejegyzés automatikusan módosul)
    * Tartalmazza a legújabb (v1.97) Xfire telepítőt
    * Megjelenítés a Programok hozzáadása és eltávolítása ablakban
    * 2 új ikon
    * Ki lehet kapcsolni, hogy a telepítő a Start menübe tegyen parancsikonokat
    * Meg lehet szakítani a telepítést
    * A telepítő csak akkor indul el, ha rendszergazdai fiókkal vagy bejelentkezve az operációs rendszeredbe (otthoni rendszereken ez általában így van)
    * Tartalmazza a legújabb GameGuardot.



    Letöltés:
    * 1. részlet - link1
    * 2. részlet - link2
    * 3. részlet - link3
    * 4. részlet - link4
    * 5. részlet - link5
    * 6. részlet - link6

    A telepítés folyamata:

    1. Töltsd le mind a 6 részletet a fenti linkekről.
    2. Fontos, hogy mind a 6 fájl egy mappában legyen (ez teljesen mindegy, hogy melyik mappa, pl. C:\cabalinst).
    3. Győződj meg róla, hogy telepítve van-e a WinRAR (ha nincs, akkor innen letöltheted: http://rarlabs.com/rar/wrar38b5.exe).
    4. Kattints JOBB gombbal az első .rar fájlon (part1), majd Extract here... így a mappában megjelennek a kicsomagolt fájlok.
    5. Indítsd el a CABAL Online EU with Update406 included.exe fájlt, ez telepíteni fogja a javított klienst.
  • Gando
    #6184
    hjaa most eléggé felerősítették
  • Doomista
    #6183
    pveben is .
  • wordsworth
    #6182
    PVEben is megallja a helyét, nemcsak PVPben?
  • Doomista
    #6181
    erös sajna...szép skillek,magic fs is faszán erös,nemcsak a swordos.
  • wordsworth
    #6180
    Mi a véleményetek a FS-ről? PVP? PVE? mFS? sFS?
  • Doomista
    #6179
    nem vagyok én semmi ilyenen.
  • netmester
    #6178
    melyik ventryn vagy ts-en szoktatok lenni???
  • Doomista
    #6177
    no comment....
  • Super Saiyan
    #6176
    ampos osmium 8kkk XD
  • Doomista
    #6175
    azzal érsz valamit,ha jo a setted vele xD
    de esélyed nincs rá :D
    szal osmium amp + crit dmg,rate. és fejlödés.
    am 152 lvl-n én full mysticben voltam bigen,400+-t ütöttek rám a mobok. osmiumban is kb ennyi,viszont jo nagyot sebzek,eléggé darálom öket.persze ez már alap xD
  • Super Saiyan
    #6174
    mithrilt hiába veszek, mit érek vele? nincs UChighest, meg ha van is 3kkk körül van, és az én felsőm erősebb mint 1 mithril+0
  • Doomista
    #6173
    omg oda édes kevés a mystic :DDDDD
  • Super Saiyan
    #6172
    de azért +7es mystic settbe 600at sebezni OMFG
  • Doomista
    #6171
    mf nem gyenge hely :DDDDDDDDDD
  • Super Saiyan
    #6170
    őőőőőőőő ezek a mobok véletlen csapnak rám 1k-t vagy most mivan?
  • Doomista
    #6169
    meg még pár pve combo :
    VI(9)-BS(9)-VI(9)-LS(9)-SG(20) combó hossza: 8.8s
    VI(9) LS(9) SG(20) VI(9) BS(9)
  • Super Saiyan
    #6168
    thx
  • Doomista
    #6167
    mutant forestbe menj akkor,és a mob combok:
    Lightening Slash lv9 - Blade Scud lv9 - Storm Grind lv9 - Vital Intefere lv9
    Lightening Slash lv9 - Blade Scud lv9 - Double Rising lv9 - Vital Intefere lv9
    vagy kisebb forditásokkal:
    Lightening Slash lv9 - Storm Grind lv9 - Vital Intefere lv9 - Blade Scud lv9
    Lightening Slash lv9 - Double Rising lv9 - Blade Scud lv9 - Vital Intefere lv9
  • Super Saiyan
    #6166
    139 de kb 10 percenként upp, dualtrans, amugy hülye vok a játékhoz XD szal inkább te mond meg hol farmoljak :)
  • Doomista
    #6165
    hány lvl vagy ? hol akarsz farmolni ?
  • Super Saiyan
    #6164
    Doomista, te blader master, a te segitségedet kérném :D mondanál pár skillt (combo-ra) (név, skill lv, sorrend) ami hatásos? :D szörnyek ellen kellene, nem PVPre, ha ez számit vmit :D köszi ha segitesz :)
  • Gordis2k
    #6163
    Nekem megy simán nem is irtam felül semmit letöltöttem és azt inditottam ennyi:)

    MSN ok
  • Doomista
    #6162
    probálkasd még :o
  • walysko
    #6161
    hát ez kész....leszedtem és felülírtam a mappát egyszer sikerült elindítanom most már nem megy mert update hibát ír ki:@
  • Doomista
    #6160
    jah tudom,mi már ismerjük egymást :)

    msn-n én mindent elmondok neked,ha ráérsz,nemtudom hogy vagy msn-n,de ugy rémlik hogy már felvettük egymást. ha nem : kabuto kukac citromail pont hu
    mercuryra gyere,de ott vannak a karijaid amugyis:) jupiter ugyan az a server mint a többi,csak az még uj server a többihez képest :D szal ott nem olyan fejledt minden :o
  • Gordis2k
    #6159
    Én már egyszer játszottam és imádom:) elég hamar abahagytam mert L2 ugye teljes embert kíván, de attol még megvan az 56os wizardom meg az 54es balderem.

    Kicsit besokaltam L2vel és szeretnék valamit ami kevesebb idő és kicsit pörgősebb. Úgyhogy segíthetsz is mert kb mindent elfelejtettem.... van valahol egy leírás? Azt tudom, hogy valamiért megállás nálkül ütöttem egy dolgot és ettől nőt a skillem de már nem rémlik hogy hogyan.. meg aszem minden skill + pont meg hp ezért a nukerrel is gyurtem közelharcra... szal kiestem a támából és ami még rosszabb valszeg az update miatt van 260pontom elosztani de nem tudom mik a jó varázslatok mert elfelejtettem... valami olyat csináltam hogy területre löttem combóval meg tereltem ...de nem ma volt lol...ugyhogy I NEED INFO mindenről:) és nem ártana egy kis help. Meg hogy milyen szolgáltatást érdemes venni. Meg vegyetek be klánba, hogy megölhesek minden mocskos kis enemyt:P

    Ja és a jupiter az euro szerver?:)
  • JP Forever
    #6158
    Emlékszem az én wizem is akkor lett master.
    Most van egy 112es trans warim, egy 24es trans wizem, meg egy 151es dual trans fb-m. .:D
  • Doomista
    #6157
    kockulunk gyerekek kockulunk ?

    kocka1
    kocka2
  • Gando
    #6156
  • Doomista
    #6155
    failed reám :)
  • Gando
    #6154
    én úgy kaptam meg mastert :D
  • Doomista
    #6153
    hát ha episod II elött nyomtátok volna min gmasterig,akkor episode 2 updateben tiis kaptatok volna rank upokat,igy full transok lennétek már rég xD magatoknak köszönhetitek xD
    magicom gmaster volt akkor,transra felvitte ^^
  • Nethyrrea
    #6152
    az a baj hogy még ígyis, pandán, full adept szetbe is olyan lassan halad mintha örökkévalóság lenne ez a comp :D
  • Doomista
    #6151
    nah azért :)
    transig megne állj