7396
Cabal Online
  • Gaben78
    #7356
    Cabal shopban is lehet göncöt venni, csak éppen ropogós euróba kerül :) 1 vagy 2 hetente cserélgetik,,,jobb lent 2db aranypénz logó, berágtam és így lett K-red board.
  • Varikova
    #7355
    Sziasztok!
    fel patch-elve mennyi helyet foglal a játék?
  • serdulo
    #7354
    Sziasztok! Mercurys 112es WAm mellette 62es FA-m elcserélném mars vagy jupiteres karakterre. 65+ kari érdekelne leginkább wizard. Ha esetleg érdekel küldj egy skype/msn/xfire címet ide e-mail: [email protected]

    köszke
  • KaszaN
    #7353
    Mars
  • crackyS
    #7352
    Én más játékostól vettem, hogy ő honnan szerezte azt nem tudom, mercuryn vagy amúgy?
  • KaszaN
    #7351
    Ott is szoktam, semmi.
  • Grr1234
    #7350
    Próbáld meg trade channelen.
  • KaszaN
    #7349
    És hol lehet ilyet venni? Mert AH-ba abszolút nem találtam még hasonlót sem.
  • crackyS
    #7348
    Nekem pont ilyen van, 2 éve vettem azt hiszem 140 milláért, haj novice típust ~10kk-ba találni, fever type meg season az ~50kk mercuryn.
  • KaszaN
    #7347
    Egy olyan kérdésem lenne, hogy hol lehet szerezni ilyen ruhát?Plusz mi a neve és mennyibe fájna. Meg új haj is kéne de feltételezem megfizethetetlen drága lenne.
  • crackyS
    #7346
    várj egy kicsit, majd berak
    melyik szervert választottad?
  • GamEszti
    #7345
    Sziasztok
    Letöltöttem a játékot, feltettem, updateltem kb 3-4óra alatt, játékban belépek és ahol ki kell választani a "channelt" nem megy tovább. Hiába nyomkodom akármelyiket nem lép tovább. Mi lehet a baj?
  • darkerlomy
    #7344
    ja hoppá az Xfire nem ismeri fel bocsi ezt kihagytam :D
  • KaBuTo666
    #7343
    Szerintem a windows 95 rendszere.
  • crackyS
    #7342
    Mi nem ismeri fel?
  • darkerlomy
    #7341
    amúgy valaki tudna segíteni abban hogy miért nem ismeri fel a cabalt?
    vagy hogy, hogy oldhatnám meg hogy felismerje??
  • crackyS
    #7340
    Bármi kérdésetek van, itt nézzetek körül: http://dsonline.dtsh.hu/
    ha nem találtok választ a kérdésetekre, írjatok ide :D
  • crackyS
    #7339
    Jómagam mercuryn vagyok, de minden szerveren találni rengeteg magyart, EU cabalon, természetesen.
    Petet akárhányas szinten tudsz használni, vagy igazi pénzért veszed, vagy más játékosoktól játékbeliért.
  • KisDiller
    #7338
    csá
    gyertek a mars-ra ott a legjobb :D
  • Colt17
    #7337
    EU vagy US?
  • darkerlomy
    #7336
    elvileg Mercury-n van a legtöbb, de én jupiteren vok és ott is van elég magyar szntem
  • Colt17
    #7335
    Sziasztok! Ti az EU vagy az US Caballal játszotok? Mert én az EU-t szedtem le. És melyik szerverre érdemes menni, hol van több magyar?
  • darkerlomy
    #7334
    amúgy pet-t venni lehet vagy lehet vhogy szerezni is? és hányas szintől?
  • crackyS
    #7333
    Meg kell csinálnod az lv20-as bslupot, utána tudsz rankot lépni.
  • darkerlomy
    #7332
    ok. kösszi!
  • Gaben78
    #7331
    Csináld meg a küldiket és a Lvl up küldetést, akkor mehet tovább a dolog..level up-ot minden 10. szint után kell csinalni...
  • darkerlomy
    #7330
    egészen pontosan ezt írja Requirement: force shielder 2 grade azt vágom hogy kell neki de mi is ez a cucc pontosan?
  • darkerlomy
    #7329
    hali nemrég kezdtem a játékot. Az a kérdésem lenne hogy 10 lv-en vok és a skillen novice rank-m van de nem tudom tovább fejleszteni a skill-t...és ír vmi lv 10-t azt hittem hogy az arra vonatkozik hogy lv 10-t kell elérnem hát nem. Lécci vki segítsen
  • crackyS
    #7328
    nem
  • dvid95
    #7327
    csö a haverom adott egy karit de szeretném ha egy accounton lenne mind kettö megoldható ez
  • Grr1234
    #7326
    Igen, a BligthZ-nak.
  • Moonchild
    #7325
    Amugy te tagja vagy már valamelyik klánnak azon a szerveren?
  • Moonchild
    #7324
    Köszi az infót!
  • Grr1234
    #7323
    Szia!
    Mercuryn, 11-es channelen sokan vagyunk!
  • Moonchild
    #7322
    Sziasztok!

    Most kezdtem el játszani a Cabalt! Az lenne a kérdésem hogy melyik szerveren hényas csatornán játszik a legtöbb magyar? És hogy van-e olyan klán amihez lehetne csatlakozni? (Ha van itt a forumon klántag)
  • KisDiller
    #7321
    csá nem
  • dvid95
    #7320
    csö meg lehet oldani h egyszerre két cabalt futtatok??
  • dvid95
    #7319
    sikerült a 9-ik e-mailemen
    most a ques-eket csinálom de nem tudom mit kell teni a core upgrade part 1-ben
  • KisDiller
    #7318
    arról nem is kapsz email-t. csak le kell töltened és már nyomhatod is
  • dvid95
    #7317
    nekem is ez a gondom nem kapok levelet pedig 3 email-t is megadtam miért nem jo