7396
Cabal Online
  • Doomista
    #6351
    ez kérem szépen cabal online topik ^^
  • Snexi
    #6350
    gondolom majd választható lesz
    1-2 haverom nagyon megszívná ha nem,mert elég szar gépük van és most is itt-ott akad nekik
  • sanyiiiii
    #6349
    Már egy jó ideje szó van az új engineröl mostanra már tesztelgetik is.

  • Nethyrrea
    #6348
    9dragons grafikája télleg nemrossz, de nálam iszonyat bugos volt, olyan mintha gyorsított felvételben ment volna a játék. karim hadar mintha hasmenése lenne, házakból a füst meg úgy száll fel mintha valaki izomból finganá fel a levegőbe. aztán 1-2 másodpercre "normál sebességre lassul", és vissza megint.


    nade ennyit az offról.
  • Gando
    #6347
    jaja faszájos lesz :D
  • Doomista
    #6346
    ÚJ EVENT ! HALLOWEEN EVENT ! ISMÉT PROBLÉMÁK LÉPTEK FEL PÁR EMBERNÉL,AMINT KAPUNK INFORMÁCIÓT A MANUÁLIS PATCHELÉSRÖL,IDE IRNI FOGOM ! [NEKEM MINDEN FASZÁN MEGY]
  • Snexi
    #6345
    honnan tudod?
  • sanyiiiii
    #6344
    nemsokára szebb is lesz jon ala uj engine
  • Gando
    #6343
    az anarchy online ugyan nem szebb, de sokkal tartalmasabb és jobb, csak egyedül nem buli :D cabalban legalább vannak ismerős arcok
  • Razuel
    #6342
    Yo!
    Felnéztem már ide is, hogy mi folyik itt és mit látok? snipa már megint okos.. (ne aggódj jani se okosabb) :D

    Cabal megjelenés: 2006. június 20.
    VS
    Guild Wars megjelenés: 2005. április 28.
    Nah, hasonlítsd össze ezt a 2őt melyiknek szebb a grafja?

    Először is: A wowot ne hasonlítgasd össze ezzel, mert teljesen más világ a 2.. az egy fantasy és direkt ilyen "apraja falva" feelingő.. (más kérdés, hogy szerintem még mindig sokkal szebb mint ez a semmilyen graf egy kis blurral [lásd: cabal]..
    Másodszor: A wowot nem a grafikája, sokkal inkább a hihetetlen játékélmény miatt szeretik.. de ebbe nem is megyek bele, mert úgyse értenéd.. :p

    jani: Kár volt megemlíteni a skilroadot.. Kb 10 perc mire végre fel tudsz csatlakozni.. alap 2-3s delay, akit embert látsz városon kívül az nagy valószínűséggel botol.. hát ez tényleg remek egy játék.. xD

    Összességben az ilyen "ingyenes, itemshopos szemetek" közöl a cabal az első néhányba van.. ami talán jobb nála az a 9dragons (most így hirtelen ez jut eszembe)

  • Gando
    #6341
    jaja... van mikor több órán keresztül kell őket püfölni mire kidobálják az összeset
  • Nethyrrea
    #6340
    nos ezek a questek általában nem arról szólnak hogy hipphopp ijedtükben elédrakják az összes itemet :)
  • Snexi
    #6339
    írja igen,architeryx-től kéne összeszednem 10-et de nem nagyon van náluk

    legutobb warrior mummy-nál is fél óra volt mire 10-et összeszedtem,architeryx-nél pedig nehezebb lesz

    (megöltem vagy 10-et most így hirtelen de egyiknél se volt)

    polis vedas meg gondolom az a hely ahol vannak az architeryx-ek
  • Nethyrrea
    #6338
    gondolom quest item, mobtól esik. sztem írja is hogy miből.
  • JP Forever
    #6337
    Én sroztam, és szerintem hihetetlen rossz. Az irányítás katasztrófa, rondák a skillek, és csúnya is. Ami ingyenes és felveheti a versenyt a Caballal az a 2Moons...
  • Snexi
    #6336
    mi az a pecuilar blue feather?10-et kéne belőle gyüjtenem vagy nem tom mit
  • hunjani
    #6335
    Ez az a cabal idejét múlta és ráférne egy alapos rekonstrukció..
    A wow az valóban egy NULLA kipróbáltam kb 3 nap alatt telitödtem az élménnyel az aprajafalva hangulat nem fogott meg igazán engem sem.
    Pl a silkroad is ingyenes és szinte minden tekintetben leveri a legtöbb hasonló kaliberű játékot,hátránya a rengeteg botos és az ireálisan lassú fejlődés.
  • JP Forever
    #6334
    Amúgy mutass már olyan ingyenes mmo-t ami olyan idős mint a cabal és szebb... Mindneki jön hogy WoW stb.. hogy néz ki a wow cabalhoz képest? mint egy taliga sza*... Stb...
  • JP Forever
    #6333
    Egyáltalán nem szar.. Egy bug ami fellépet, és egy bugtól egy ilyen játék még nem szar.. :)
  • bence005
    #6332
    sziasztok!

    Ns letöltöttem a 2 tömörítettet felülis irtam vele az egészet mostmár beistöltött beírtam az idt meg a passt és kiírta hogy "most kilép a játékból és kérem frissítjen" vagy valami ilyesemit...most mit csináljak?hogyan frissítjek??
  • hunjani
    #6331
    Az ESTSoft általl készitett kliens működésképtelen,DE valaki vette a afáradságot és kijavitotta Hivtalos vackot egy NEm hivatalos jól müködőre.
    Clankiller! Ha jól értem amit irsz az azt jelenti hogy ami ingyenes az nyugodtan lehet 5zar? Örüljünk hogy van?
  • JP Forever
    #6330
    Az eredeti Cabalt szedted le? És honnan? És milyen tömörített fle-okat?:) Ha ezt elmondod talán tudok segíteni:))
  • bence005
    #6329
    teljesen igazad van!hunjani nézz már magadba hogy miket irsz!!!

    JP Forever....segíthetnél egy kicsit :D....letöltötem ezt a 2 tömörített fájlt mert nem ment játékom,mit kell velük csinálnom?mert azt nemtom
  • JP Forever
    #6328
    Te csak ne szánalmasozd őket, mert ők azok akik ingyen adnak neked egy nagyon jó gamet hogy unalomból gamelhess, és még fizetned sem kell.. Szóval inkább te vagy a szánalmas....
  • hunjani
    #6327
    Szánalmasnak tartom,hogy a cabal fejlesztő cspata egy hibásan működő klienst kienged a kezéböl,amit a játékosnak kell kijavítani,ha játszani szeretne..
    Minden elismerésem azoké akik képesek utánajárni,letölteni,felülirni,bemásolni meg még mittudom én mit csináli azért,hogy ezzel a kritikán aluli grafkóval megáldott ócska vaccakkal játszhassanak OMFG :DD
  • bence005
    #6326
    megnéztem már azt:) ennyire nem vok abnorma :).csak azt kérdezem hogy ezt leszedem látom ez az egész cabal ujra....na szoval letöltöm mind a 2t a part1 az az egész játék ugylátom.ha letöltöttem akkro utánna a 2.kal mit kell csinálnom?
  • Nethyrrea
    #6325
    fájna ha 3-4 hozzászólást visszaolvasnál? pont erről beszélnek.
  • bence005
    #6324
    sziasztok! Olyan gondom van hogy gyönyörűen feltelpíti magát a cabal megcsinálja az update-t minden jó...a gameguard betölt és beadja az indító képernyőt ahol ugye középen a nagy cabal logo van és a bal felső sarokban tölt....na és akkor tölt-tölt folyamatosan és egyszerr csak kilép mindenféle ok nélkül.mi a baj???Létszives segítsetek!!!:S
  • JP Forever
    #6323
    Köszönöm:P
  • Gando
    #6322
    gyere fel msnre átküdöm
  • Makma
    #6321
    erre kattints rá az egér gombjával, a #6107-es üzenetben: innen szedd le a cabalt,felülirod a cabal onlien mappát vele
  • Makma
    #6320
    mit nem lehet ezen érteni ?
    alul a keresöbe beirod : #6107 ,aztán megnyomod a "mehet" gombot ami sárga téglalap, fehér betükkel .
    ott látni fogsz jó sok betűt, de ne zavarjon össze, hogy nem ÁBC sorrendben lesz.
    rákattintasz a link1 és link 2-re - azaz letöltöd őket.
    utána meg a letöltött "dolgokat" "elindítod".
    ha ez megtörtént akkor a létrejött "izét" bemásolod a meglévő cabal mappájába és felülírod az ott lévő "izéket".

    -ha ki kell törölni a popódat vagy megrágni az ételed csak szólj nyugodtan-
  • mihalkagabika
    #6319
    na de hol van ez a cucc nem értem
  • Makma
    #6318
    látod ott felül a nagy piros írást ? : Cabal problémák megoldására --> #6107......
    ez segített nekem is.
  • mihalkagabika
    #6317
    kivan mindenem mi értelme a játéknak ha nem tudom telepíteni nem értem
  • mihalkagabika
    #6316
    :A második az hogy betölt a cabal képernyő és kilép. Ekkor rakjuk sorba újra az updateket.És indítsuk el a játékot
    Pirossal azért van kiemelve mert ezekre kell nagyon figyelni.

    na ezt nem értem pls magyarázzaell valaki
  • mihalkagabika
    #6315
    sziasztok nekem az lenne a kérdésem hogy amikor elindítom betölt meg minden de amikor a kék kör ott leáll kilép a game ezt nem értem pls help
  • JP Forever
    #6314
    Amikor el akarom indítania gamet, kiírja hogy cont.enc file nemjó.. Ez miért van? Nem tudná vki nekem azt ideadni? VAgy mit tegyek?
  • Gando
    #6313
    mert a two story house kveszt az nekem úgy rémlik hogy bloody iceban van az ape-eknél sőt szinte biztos mert folyton szivatott engem...
  • Makma
    #6312
    lehet én vok béna de ez a Two-story house entrance szivat engem.
    a 4. warp kapu mindig a Heill laboratóriumába visz pedig Tesky-hez kéne jutnom.