7396
Cabal Online
  • Snexi
    #6311
    jóvan reggel van

    6 quest volt,akkor most megcsinálok régebbieket
  • Snexi
    #6310
    igen tudok róla,de most csak az az 1 quest-em van és 12lv-nél (mert akkor kaptam) nem hiszem hogy megkéne felelni valaminek (mármint pontok szerint)
  • netmester
    #6309
    ugye tudod hogy csak 5 quested lehet egyszerre és 10 lvl-enként van egy követelmény aminek meg kell felelned
  • Snexi
    #6308
    megint én
    mért nem engedi hogy elválaljam a questet?(biztos hogy levan írva de láma vagyok és nem látom )
    a dialógus sorba (akármire megyek tök mind1 neki):

    kép1
    kép2
    kép3
    kép4
    kép5
  • Nethyrrea
    #6307
    első pár szintnél érdemes még figyelni a karakter infónál a tetején kiírja az elvárt STR InT DEX értékeket. asszem lesz egy szint ahol tuti nemtudod teljesíteni egyből, de akkoriban még elég hamar lépsz szintet, és később meg már úgyis jóval több lesz mint amennyit kér, akkor már lehet osztogatni ahogy jónaklátod (meg amit a cuccod kér :D )
  • Gando
    #6306
    jaaa, okosan kell osztani.. egyrészt úgy hogy megfeleljen a követelménynek másrészt hogy a cuccokat is tudd hordani. Ha ráraktad elvenni már nem lehet csak olyan vásárolható cuccossal. De inkább haggggyyyad... lépj egy pár szintet és később megcsinálod rendesen.
  • Doomista
    #6305
    de tudsz
    van int str dex poti traden,ami visszafejleszt 1 pontot. 1 db / 1 db
  • Snexi
    #6304
    jah már rájöttem miért nem engedi...

    nem tudok INT-ből DEX-be rakni pontokat vagy miket? (amik a characterbe vannak)
  • Snexi
    #6303
    de épp h az a quest hogy beszéljek vele és válaljak nála küldit,de nem lehet...
  • Gando
    #6302
    máma nálam is szarakodott, de nem jellemző rá
  • Gando
    #6301
    De azért ott virít már a shinobi skin :D
    nyomd meg a T betüt, válaszd ki a questet és ott lesz leírva, hogy hova kell menni meg mit kell csinálni, és általában ha a megfelelő mapon vagy akkor a minimapon is mutatja egy piros nyíl hogy merre kell menni. Ő konkrétabban nem tudom elmondani mert már nem emlékszem erre küldetésre, mert rég volt.
  • depos
    #6300
    sziasztok!
    én letöltöttem a cabalt és nem tom miért de amikor belépek kb 3 perc után kiírja a disconnectet:'(
    a netemmel semmi gond mert wowwal is játszok ami kb átlag 300 fő(tört) és kb 50x akkora tér és ott nincs semmi gond
  • Snexi
    #6299
    itt mit kell?
    nem kell lelámázni,most kezdtem és az mmo-kban sem vagyok nagyon otthon
  • rotyeszx
    #6298
    vki megtudja nekem mondani, hogy mit ad a 12-es leveling up-os q?
  • Nethyrrea
    #6297
    lehet már televan amikor próbálod. de sztem 120-130 alatt amúgyse sok sikerélményed lesz TG-n (saját tapasztalat)
  • Makma
    #6296
    hi
    lvl 10-en kapod meg a attól az officertől amelyik pályán kezdtél, bloody ice - desert scream - green despair.
  • Alex128
    #6295
    CS..Nemtudjátok miért nem tudok bemenni TG be ? 1kk megvan mert annyi a belépő de mikor lépek be kidob h irjam be azt a kódot és ahányszor rámék oda visszadob..vagy LV hez kötött?
  • Blaziuska
    #6294
    Hi all a Combo skillt hogy lehet megszerezni?
    A questet nem tudom elkezdeni mert nincs a listámban. T_T
    HELP!!!!
    Előre is kösz :D
  • Nethyrrea
    #6293
    21-et írnak oldalon


    te doom, valamit csináltál itt a háttérrel mert nemlátok semmit miközben írok :D még jó hogy tudok vakon gépelni :D
  • Gando
    #6292
    nem 27 ig??
  • Nethyrrea
    #6291
    még mindig vannak a pandák, az eventet 21-éig meghosszabbították
  • Gando
    #6290
    mostmár elvileg támadni is tud :D azért voltak a pandák hogy felfejlesszék őket
  • Makma
    #6289
    tényleg...mi a rákra jó az a pet ?
    simogatni ?....elbotlani benne ?
  • Gando
    #6288
    most eljutottam oda kb 50supra a gmastertől hogy elegem van a skillezésből :D
    szal jön a fejlődés :D
  • Doomista
    #6287
    áh de király cuccok vannak item shopban :D uj petek,ujra event cuccok,és gift meglepi csomagok :D
    ÉS NEKEM NINCS BANKÁRTYÁM HOGY *******
  • Doomista
    #6286
    oh istenem segits reám kérlek !

    erre csak annyit tudok mondani,hogy aki bedöl az ilyen fake oldalaknak,az vessenn magára,megis érdemli hogy lehuzzák ez miatt a kariját.köszöntem.

    nahmeg uj cuccok item shopban ^^ várom hogy mi ujdonságok :D
  • Doomista
    #6285
    kukábol szedem ki a napi kaját! ingyen kaja FTW
  • Gordis2k
    #6284
    Én tört mekit használok! Ingyen burger FTW!
  • Super Saiyan
    #6283
    nem szoktam pofázni róla, inkább általánosítok, vagy megkérdezem hogy megy a simába :D
  • Doomista
    #6282
    =( gz
  • Gordis2k
    #6281
    Kockultam btw sajna egy áramszünet kilőtte a szünetmentesem és mind a 3 gépem... de azért ütöttem magamnak experteket.
  • Doomista
    #6280
    helyes válasz.
  • Doomista
    #6279
    és te meg hol vltál hétvégén hm ? azt hittem bekockulsz 2 napig,erre se hir se hang xD
  • Nethyrrea
    #6278
    nem sátánista beszéd, hanem doomista :P :D
  • Gordis2k
    #6277
    Ja az más ha divatból Buzi az más:P
  • Doomista
    #6276
    mé ? a hellokitty a csucs,ez a divat,és ez mindenütt ottvan !
  • Gordis2k
    #6275
    HelloKitty online? Gay? OMG
  • Doomista
    #6274
    de tört szerorol hsz van :D
  • Super Saiyan
    #6273
    az jó, mert itt nincs is XD
  • Gando
    #6272
    hja és skillezek rajta :D még kell vagy 50 sup hogy meglegyen a gmaster :D