7396
Cabal Online
  • Roy4l
    #6391
    snexi itt a teljes cabal térkép
  • Doomista
    #6390
    Cabal problémák megoldására --> #6107 vagy #6185 és #6356

    nincs más megoldás.
  • donatus13
    #6389
    Hello elolvastam a probléma megoldásokat , nem szeretnék megint uj klienst letölteni :( meg tudja valaki mondani tud e esetleg más megoldást arra hogy töltés közbe kidob a cabal ? be se jön a login képernyő.
  • JP Forever
    #6388
    Emlékszem, mikor még 62 voltam, és mennyire vártam a 65öt.. Haverommal mindig jöttünk haza suliból, és mondogattuk, hogy hú bazz c3 szint és fort.. Wáá így wáá úgy.. Elég jók voltak azok az idők. Meg mikor 80on 3 szontet fejlődtem a mechzarokdnál 2 óra alatt.. Jók voltak.. :) De így 150en már nehéz fejlődni.. Pontusban is.. Hiába farmolok simán..
  • Doomista
    #6387
    lesz még egy warp center,ott 3 ajto lesz,de csak 2 pályába lehet bemenni :D fort ruina és lakeside :)
    port luxban egy barlangba mész ott lesz majd,igy fogsz tudni átmenni a fort ruina pályára,jo ha megjegyzed XD
  • Snexi
    #6386
    idöközbe haverom megmutatta,kár hogy nincs ez helyen (a warp centerbe)
  • Doomista
    #6385
    Bizony,itt már külön pályábol mész más pályára át.Majd ha jön a FORT RUINA,oda port luxbol fogsz tudni átmenni,és nem pedig alap pályákrol mint pl desert scream....
  • Makma
    #6384
    talán rossz helyen keresed az odavezető utat. probáld meg Green Despair-ban a Port Managar Karter-nél .
    na ő nagyon gyorsan áthajítja kendet abba portluxos koszfészekbe.
  • Snexi
    #6383
    miért van az hogy 50lv vagyok és már volt is olyan quest aminek a végén valami hosszu port lux-os szöveg volt (és már gps-be is benne van) de még mindig nem tudok oda menni?
  • Doomista
    #6382
    vagy születni rá ! xd
  • Nethyrrea
    #6381
    szokni kell szokni kell :D
  • Snexi
    #6380
    első 1 hétben tényleg hazajöttem és már toltam is de igy 2 hét után már nem köt le annyira :D tudom hogy sok mmo fan most felháborodik de én nem vagyok egy nagy mmo-s
  • Nethyrrea
    #6379
    MMO szabályzat #1: have no life. mert másra nem lesz nagyon időd ha elkezded :D
  • Doomista
    #6378
    jah forumrol ismerös ... makkolos gyerök lett belöle :\
  • Snexi
    #6377
    ez az első mmo-m :D inkább multi fps-eket toltam eddig
    amúgy haverom aki 157lv n4nom3,talán ismeri valamelyikőtök
  • Nethyrrea
    #6376
    akkor meg tényleg nemértem miért lep meg a dolog :D
  • Snexi
    #6375
    tudom,haverom 157lv :D
  • JP Forever
    #6374
    Ott már nem lesznek questek, csak farmolás.. És hidd el tényleg lassan halad.. :D
  • JP Forever
    #6373
    Akkor te hagyd abba a Cabalt, mert gondolj bele, mi lesz veled 150-en?:S
  • Doomista
    #6372
  • Snexi
    #6371
    jól van túloztam,félóra volt az egész de nekem az is sok :D
  • Doomista
    #6370
    ezen néztem én is :D
  • JP Forever
    #6369
    Sneci neked 48on órákat kell ölni hogy fejlődj?
    48-ról fél óra alatt ott vagyok 60....
  • Nethyrrea
    #6368
    lol, ez nem olyan mint wow hogy questből kihúzod következő szintig :D sőt, igen kevés mmo van úgy megcsinálva hogy questek lefoglaljanak annyira hogy ne kelljen grindelni szintlépéshez. szóval ha erre játszol szerintem nézz vissza wowhoz. mert ha már most eleged van a "jaj grindelni kell"-ből, akkor később mégjobban eleged lesz.
  • Nethyrrea
    #6367
    valamennyi honorpontot mindegyik quest ad.

    de rank 3-4 alatt sztem ne törd magad azon hogy "hú honor kelllllll". egyelőre szintezz fel, aztán helper questekből meg a többiből úgyis összejön rank 4 hamar, aztán elkezdheted a honorquesteket csinálni.
  • mihalkagabika
    #6366
    na akkor meik questek adnak honor pontott a lv 10 20 30 40 50 ...
    és ebben is a style uppossok vagy vannal mások is a T-helperen kívül??
  • JP Forever
    #6365
    Mikor akarsz codozni?:)
  • mihalkagabika
    #6364
    cs all
    az lenne a kérdésem hogy mejek azok a questek amik honor ponto adnak
    a :lvl,10 20 30 40 50 .... és itt is csak azok amik style upp-ot adnak
    vagy van ezeken kívül is olyan ami honor pontot ad
  • Snexi
    #6363
    tököm kivan má
    48lv vagyok,van 1 quest-em,kapok rá 200,000exp-et és semmi,mehetek megint órákig moobokat ölni hogy fejlődjek
    valszeg elviszem 50lv-ig,megnézem milyen az a map amire ráenged és abba hagyom
  • samu13
    #6362
    [ClanKiller]Sniper
    cod2-zünk vmikor?
  • Gando
    #6361
    szopacs...
  • nopudva07
    #6360
    Nekem is kilép!
    Sajna nem tudom mi lehet a baj....
  • samu13
    #6359
    van itt vki?BEJÖN AZ ABLAK ÉS KILP MI AZ OKA?
  • samu13
    #6358
    csá
    tudnátok segíteni a cabal update meg minden megvolt.
    bejön az abalék és kilép mi az oka?
    SEGÍTSETEK!KÉRLEK!
  • Doomista
    #6357
    de milyen kibaszás már hogy az elsö 3 helyezett csak 1-3 honapos biket kap :\
    tavaly ugy volt hogy limiteset kaptak...igy már nem nagyon éregeti meg gyujteni mint az istenállat.
  • Doomista
    #6356
    *** Letölthető javított CABAL kliens (+ a legújabb update!) *** - problémák esetén

    * Ezt nagyon jó barátomnak és kollégámnak, (SAL)Munk-nak ajánlom . . Mindig egy csapat leszünk, Munk *

    A halloweenes (408-as) manuális patch innen elérhető:

    * http://rapidshare.com/files/15673238...h_408.exe.html
    * http://www.mediafire.com/?jzzeiedmqwl
  • Gando
    #6355
    valaki tudna egy linket adni az úgy update-hez? magátol cseszik letölteni nekem...
  • sanyiiiii
    #6354
    Bocsi hogy itt offolunk, részemről abba is hagytam.
  • sanyiiiii
    #6353
    Több mint valószínű hogy EVEhez hasonlóan lesz egy külön kliens az uj graffal és a régi is használható marad.
  • Razuel
    #6352
    Nekem faszán megy minden benne, csak a skilleket hiányolom.. elég kevés skill van és nem is olyan lényegesek.. szóval csak a szint és a cuccok meghatározó..

    Helloween eventről meg csak annyit:
    Kezdjétek imára kulcsolni a kezeteket, hogy ne olyan legyen mint tavaly?!.. Amikor még én toltam elég érdekesre sikeredet.. :D