7396
Cabal Online
  • Gando
    #6431
    az dönti el hogy milyen cuccokat viselsz...
  • donatus13
    #6430
    Nincs olyan
  • Bally
    #6429
    hello! Mi a legjobb pvp kari?
  • Doomista
    #6428
    mind1...
    egyiknél kicsit több attack,masiknél meg kicsivel több magic és hit rate...blade szebb...katana durvább....blade és katana vagy blade blade még kezdésnek...majd ha már pro cuccokban leszel akkor döl el miben járkálsz.
  • zedleey
    #6427
    Mi a legjobb egy bladernek: katana-katana/ blade-blade/
    blade-katana?
  • Doomista
    #6426
    Lementek a lap aljára.
    Ott találtok olyat,hogy "Keresés a témában, vagy ugrás sorszámra",alatta egy szövegmezöt,oda bepöttyintetitek,hogy #6107,és a legelsö hsz amit kidob legfelül,az lesz az.Ezt ugyanigy...#6185...#6356,és kész.
  • LordTusy
    #6425
    A #6107,a #6185 és a #6356 hozzászólások.A 6185. hozzászólás a topic 3. oldalán található.(Egyébként ezt 4 hsz-el ez előtt is írtam)
  • Smyth01
    #6424
    Öö lehet hogy ez butus kérdés lesz de, miaza ''#6185'' ? :D azt látom h. valamit megold :P de most ez miez mit csináljak vele??..
  • LordTusy
    #6423
    na igen...az elég idegesítő volt...
    szerintem jobb lenne másik fájlcserélőhelyre rakni vagy egy torrentoldalra (isohunt és társai reginélküli helyre)
    tudom,hogy már kérdeztem,de melyik kasztot ajánlanátok kezdőknek?
  • donatus13
    #6422
    Hát azért elég lol hogy a készítők olyan faszán meg csinálják a hivatalos klienst hogy nem működik XDDD azt a másik módszert csak azért nem csinálom mert szar rapideshare os és ugye állandóan akadozik a letöltés 250 et kiírja de közbe meg áll olyan 5 mp ként....
  • LordTusy
    #6421
    próbáld ki a topic 3. oldalán a 6185. hozzászólást,nekem az segített.
  • Csacsa93
    #6420
    Sziasztok!
    Tudnátok segíteni? Nem indúl a Cabal online!! Nem tom mi lehet a baja. Letöltöttem az xfire-t is hátha az a baja de nem. Elindítom a cabalexe fájlt betölt mindent majd elindítanám a játékot. Teljes képernyőre teszi kiírja hogy cabal online és a bal fölső sarokban egy kerek bigyó tölt is de aztán foglya maát és kilép. Semmi error meg semmi. Ha valaki tudja miért van ez lécci írjon!! Már nagyon játszanék! Előre is köszi sziasztok.
  • LordTusy
    #6419
    Sziasztok!
    Nekem ugyanez volt a problémám.Nekem #6185 helyrevágta.
    Milyen kasztot ajánlanátok kezdőkarinak?(nem ez az első mmo-m,csak Cabal még szokatlan)
    Ja és mégvalami...legtöbb magyar melyik szeró melyik részén jáccik?Nem lenne rossz néha kockákkal találkozni monitorheadek helyett
  • Smyth01
    #6418
    Sziasztok, nálam ugyanez van amióta újra raktam a gépet és a Cabalt, updatel, aztán login ablak előtt, ledob..
    Valaki valami megoldás??
  • JP Forever
    #6417
    Nekem is ezt írja, De már hidegen hagy..
  • KremPeti
    #6416
    Sziasztok! PLZ segítsen valaki. Felraktam a Cabalt-t, de amikor végig patcholtam. Majd amikor a startra kattintottam azt írta ki, hogy: ,,C:\Cabal\CABAL Online(Europe)\Data\cont.enc" File is corript!. Lécci aki tud segítsen.
  • donatus13
    #6415
    Tökre lenne kedvem cabalozni de nem indul átnéztem a hsz eket amik fönt vannak írva de sehogy sem jó nem tudom elképzelni miért dobál állandóan ki login képernyő előtt :S régen ugyan ezzel a kliens el működött most meg nem jó xp sp 3 miatt nem hiszem hogy csinálnia kéne driver talán ?:S
  • donatus13
    #6414
    Hát nem tudom én mikor megnéztem és láttam minden szart kell töltögetni már felejtős isXD
  • Nethyrrea
    #6413
    ez vajon tudott magyarul, vagy a világ összes cabal című linkjét kigúglizta? :D
  • JP Forever
    #6412
    Úristen.... Rendes Cabalban, volt egy 10,es a. master shilderem, erre belépek és az az egy kari nincs meg... Gyerekek öngyilkos leszek.. :@
  • Doomista
    #6411
    ez viccnek is rossz,ezzel történelmet irt sg-n,nem törlöm :D
  • Doomista
    #6410
  • redpierrot
    #6409
    Hi friends, I'm playing Cabal Online in a great private server: Elite Cabal, and I want to invite you all to join and enjoy with this great community.

    These are the server rates:
    Xp: 100 | Sp: 90 |Craft xp: 20 |Drop: 10 |Alz : 50

    So, visit www.elitecabal.com and play with us!!

  • Doomista
    #6408
    cabal magyar forum a cabalonline oldalon,ott talán segitenek.vagy a klánod.
  • Snexi
    #6407
    tuom hogy mennie kéne de fingom sincs hogy hova kell menni
  • Doomista
    #6406
    valahogy mennie kell...én minden questet megtudtam csinálni,ha valamelyik nem ment,akkor vagy nemjo helyre mentem....egyszer emléxem hogy azt irta a quest hogy fort ruina dungeon,egész pályát 50x megnéztem,és undead groundban volt a dungeon.másszor meg a key nem volt meg mert vagy nemvolt lovém rá vagy nem adta le.
    mennie kell,csak te oldhatod meg a problémát.
  • Snexi
    #6405
    már abandoltam egyszer de semmi
  • Doomista
    #6404
    mert nincs hozzá keyd.a quest elvileg adott keyt,lehet hogy bedobtam eldobtad véletlen.ez volt nálam már,abandoltam a questet,és ujrakezdtem az elejétöl vagy ilyesmi.
  • Snexi
    #6403
    ez a quest viszont fingom sincs hogy hova kéne mennem
    a térképen jelöl egy dungeont,viszont oda nem tudok bemenni
  • Roy4l
    #6402
    nézd meg hogy azelött nem kell e ujra beszélni és ha ugysem enged el akkor abandold a questet és kezd ujra ha ugysem jó akkor passz
  • mihalkagabika
    #6401
    cs all nekem az lenne a kérdésem hogy nem megy a port luxos küldi mármint nincs meg desertbe kéne mennem a map-part ért de nem tudok bejutni ott a giant snake -nél mi a baj O.o??
  • mayk
    #6400
    Köszi.
  • JP Forever
    #6399
    xDDDDDDDDDDD
  • Roy4l
    #6398
    mayk meglehet hogy hiányzanak a régi updatek a official oldalon szedd le az összes updatet és 1esélve ird fel a telepitett játékot
  • Doomista
    #6397
    id: supersay
    pass: fuckme
  • Super Saiyan
    #6396
    rendben fiam, megoldjuk! na akkor add csak ide az id/pw-det :D
  • Doomista
    #6395

    nem hiszem el...de télleg...könyörgöm,istenem,könyörgök neked,hogy ölj meg...bárhogyan,csak gyorsan ! nem tudom meddig birom még ezt a huzamot...nem tudom...god help me pls pls ! még a cabal karimat is odaadom cserébe !
  • mayk
    #6394
    Sziasztok.
    Az lenne a problémám hogy feltettem a Cabalt európait és feltettem a 404-405,406os patchet de amikor rányomok a Start Game re akkor bejön a betöltő képernyő kicsit tölt és aztán kilép.
    Mi lehet az oka?
  • Snexi
    #6393
    lol,most már igen
  • Snexi
    #6392
    még szerencse h nem jeleníti meg ;D