7396
Cabal Online
  • Doomista
    #6471
    "haver" cabalbol xD
    am adtam neki egy fájlt...csak éppen nem hack program,hanem virus...1 ora alatt finomabbá teszi a gépét.elis fogadta,holnap letölti azt az exe fájlt..ennyire sik hülye.
  • Nethyrrea
    #6470
    ki ez a szerencsétlen? :D
  • Doomista
    #6469



    pfuuhhh..........
  • sanyiiiii
    #6468
    .....

    Tudod ez úgy működik hogy van egy termék amit ők el kívánnak adni. Te meg eldöntöd hogy megveszed-e. Erről szól a fogyasztói társadalom. Ha nem tetszik nem veszed meg.

    Itt meg mivel ingyen is játszhatsz... De játszani sem muszáj vele.
  • kakimakika
    #6467
    te gando,szerinted a cabal fejlesztői miből élnek,ha nem a játékosból??az h havi fizus vagy itemmailos az teljesen mind1,tőlünkkapják a fizetést(tőlem mondjuk má ugyan nem:)),és cserébe egy rakás fost tolnak az orrod alá!az itemmail sokkal nagyobb biznisz a fejlesztőknek mint a havidíj,szal igazán megmozgathatnák magukat,h vmit nyujtsanak cserébe,de ezt egy amatőr brigádtól hogy is lehetne elvárni...
  • Gando
    #6466
    ingyen játéktól ne várj túl sokat... és ezt nem csak a játékélményre értem(mert az egy ideig télleg jó) mert vannak kivételek, de a minőség... az már más kérdés
  • Doomista
    #6465
    félig csak a fejlesztök hibája.és nem is az eus cabal fejlesztök hibája,hanem a koreai fejlesztök hiába,mert ök tölük kapják ezeket,nem pedig az eus fejlesztök készitik.ez az egyik. a másik az,hogy mikor lejött az uj update,csomo embernél szépen letöltötte és ment ! viszont csomo embernél ez a hiba jött elö az a hiba jött elö.szoval akkor mégiscsak félig szar,mert fél emberitársaságnál ment.
  • donatus13
    #6464
    Nem az emberek hibája hanem az idiota készítőké akik nem tudnak össze rakni egy normálisan működő klienst az azért elég vicces hogy mindenkinek másikat kell letöltenie mert ilyen barmok...
  • Doomista
    #6463
    én már unon...

    Cabal problémák megoldására --> #6107 vagy #6185 és #6356

    csak ez lehet a segitség,más semmi.felesleges ide beirni hogy mi a gondod.
    még egyszer leirom:

    BÁRMI GONDOD VAN,A FENT LÁTHATO MONDATATOT OLVASD EL,ÉS CSINÁLD MEG.
    VAGY #6107 és #6356 VAGY #6185 és #6356. BÁRMI GONDOD VAN,EZT CSINÁLD MEG ! HIÁBA IRJA HOGY A LAUNCHERT JAVITJA, A #6107 ÉS A #6185 HSZ EGYARÁNT AZ EGÉSZ CABALT JAVITJA + A #6356 A HALLOWEEN EVENTET JAVITÁSÁRA SZOLGÁL.
  • sanyiiiii
    #6462
    Nem személyed elleni támadás szerintem csak az emberek már belefáradtak hogy minden második post az hogy jaj nem megy a cabal.
    szerintem.
  • Roy4l
    #6461
    ha betudsz lépni a cabalba és 5-10perc mulva kirug,nemtudsz belépni nekem olyan volt már egy windows reinstall megoldotta a problémákat és ha kell valakinek az update az irja le az emailját és átküldöm az egészet
  • adammmmmmm
    #6460
    Kérdeztem egy egyszreű dolgot és most hülyének néznek. Szép. NEM VAGYOK BAROM ÉS LÁTOM A KIÍRÁST. A #6107 az arra van ha a luncherel hiba van (arra a kérdésre válaszol) de nekem nem a luncherel van a hiba hanem nem indul el a játék mert töltés után kilép és az nem a luncher hibája(legalábbis nem olyan hiba amire a X6107 válaszol). A #6185 az arra jó ha nem jó a másik. A #6356 az meg valami jobb kliens de most nincs kedvem azzal cseszekedni. Csak azért kérdeztem mert franc se tudja hogy mikor kérdezték és nem volt kedvem oldalak olvasgatni ha régen kérdezték. De már mindegy gondos visza olvasás után megvan a válasz.
  • sanyiiiii
    #6459
    Engem nem zavar
  • donatus13
    #6458
    MARS szerveren klánt keresek lehetőleg nem bunkó parasztokkal telit...
  • Doomista
    #6457
    lusta vagyok csinálni bocs.
  • sanyiiiii
    #6456
    Lehet kéne egy FAQ akkor
  • Doomista
    #6455
    csak hogy a link maga kérem szépen kedves uram,nem elég,mert sok uj nem tudja mit kezdjek azokkal a fájlokkal,ha megnézed a hszeket,amik felül kivannak emelve,látod,hogy szinte már tutorial is van hozzjuk,hogy mit hogyan csinálj velük.
  • Snexi
    #6454
    lehet hogy aki új itt az nem tudja hogy az a komment számát jelzi,inkább link kéne a kommenthez
  • Doomista
    #6453
    szrtm még kicsi,lehet 60ra rakom :D
  • Gando
    #6452
    akkor még nem volt kiirva :D de így már talán észreveszik szép gyöngy betükkel
  • Doomista
    #6451
    jah lehet...:D
  • sanyiiiii
    #6450
    De a vicc az egész az hogy nem kell utanájaárni oda van irva felülre NAGY PIROS BETŰKKEL hogy hol található a megoldás. Persze lehet hogy doomista csúnyán ír ezért nem tudják elolvasni xD
  • Gando
    #6449
    de ez a sok nyomorék, vak vagy egyszerűen mind HÜLYE!!! nemigaz hogy nem lehet utánajárni a dolgoknak... én is utána tudtam járni hát nemigaz....
  • Doomista
    #6448
    -.-"
    semmi értelme nemvolt amit most irtál. 6107 ugyan olyan jo megoldás,és én jo gyerek voltam,nem egy megoldást adtam,mert NÁLAM nem ment a 6107,6185 viszont egen.köszöntem.
  • donatus13
    #6447
    Írd ki hogy 6185 a megoldás a menü előtti kivágásra nem egyszerűbb?:D
  • Doomista
    #6446
    most akkor én vagyok rossz topikházigazda,hogy kiirtam,leirtam vagy 50x azt az egy mondatot,és hozzáfüztem hogy találja meg az illetö a hsz keresést ? most én vagyok egy nagy fasz ?
  • Gando
    #6445
    már 3 oldalon belül 80szor kérdezték meg...
  • Doomista
    #6444
    ték
  • adammmmmmm
    #6443
    Akkor aszem a ma estémet olvasásal töltöm
  • Gando
    #6442
    pedig nem lenne nagyon megeröltető... mostanában csak erről van szó...
  • adammmmmmm
    #6441
    Bocsánat ha már volt de most nincs kedvem visza olvasgatni.
    Mit kell csinálni ha a luncher updatelt indíom a játékot megjelenik egy balak ami tölt és aztán eltünik az ablak és nem történik semmi?
  • donatus13
    #6440
    Lejönnek a kliensek feltöltöm normálisan jó helyre a raztatm es klienst mert ez a rapdisharos kúrva szar 15 perceket kell várni egy rész lejötte után...
  • Doomista
    #6439
    jó....jó...
  • donatus13
    #6438
    Ja és még egy volna:D A force shielder milyen pvp ben és fejlődésben? Olyan karim van és nem is tervezek másikat mert ez tetszik a legjobban.
  • Doomista
    #6437
    jah
  • donatus13
    #6436
    Kérdés:Ha pl teszek skill pontot a skillre és később le akarom venni rólik az sp vissza kapom mindet?
  • Doomista
    #6435
    Cabal problémák megoldására --> #6107 vagy #6185 és #6356


    Hsz keresés:
    Lementek a lap aljára.
    Ott találtok olyat,hogy "Keresés a témában, vagy ugrás sorszámra",alatta egy szövegmezöt,oda bepöttyintetitek,hogy #6107,és a legelsö hsz amit kidob legfelül,az lesz az.Ezt ugyanigy...#6185...#6356,és kész.
  • Bally
    #6434
    Le updateltem azt elkezdi tölteni fülü a karika pörög utána meg magától kilép és ennyi nem csinal semmit nem írki semmit ienkor mittok csinálni?
  • Bally
    #6433
    márrájöttem
  • Bally
    #6432
    és mért nem updatel a update_379_1.dat fájlt amioko le akkarja updatelni akkor kírja a letöltés fail azt próbáld késöbb ienkor mivan?