7396
Cabal Online
  • Kiado
    #6511
    3 hónap után kicsit meguntam Atlantica Online-t (hiába vagyok max lvl :D) és gondoltam visszajövök kicsit 149-es wizardomhoz, hátha még nem bannoltak, de login után azt írja ki, hogy bezárja az update miatt, de loader szerint jó a verzió és nem szed le semmit, valami ötlet?
  • Doomista
    #6510
    talán
  • JP Forever
    #6509
    xD.. Check files nem segít?:D
  • Doomista
    #6508
    ez egy bug.cabal fájlok download internetröl-felülir,vagy reinstall.
  • JP Forever
    #6507
    Megoldás?
  • Doomista
    #6506
    csak nálad.
  • JP Forever
    #6505
    A comp skillnél a karakter mozgása csak nálam nem látszik?
  • JP Forever
    #6504
    Dire board king <3 :D
  • m1hy
    #6503
    Aha értem, köszi...
  • Nethyrrea
    #6502
    a cash shopban olyan cuccokat vehetsz pénzért, amik megkönnyítik/meggyorsítják a karaktered fejlődését (xp bónusz, skill bónusz, stb), meg extra csilivili cuccokat, amik minimális bónuszaik mellett arra jók hogy vagizz bennük leginkább.

    asszem a mercuryn van a legtöbb magyar.
  • m1hy
    #6501
    Hello mindenkinek, most toltottem le a cabalt, szoval nem jatszottam meg vele, par haverom mondta hogy jo kis mmo el lehet vele szorakozni, csak az lenne a kerdesem hogy ugyebar lehet vele ingyen jatszni, de mi a kulonbseg az ingyen es a fizetos resz kozott? valaszotokat elore is koszonom, ja meg hoyg melyik szerveren erdemes karit csinalni, ahol tobb a magyar jatekos? aszem enyi :D koszi elore is.
  • Doomista
    #6500
    nincs mit,és köszi. én hiszek abban,hogy néha olyan játékosokat is bannolnak INGYENES online játékokban,akik télleg nem botoztak,nem probálták ki se...sroban is volt rá példa,és sok sok mmoban...
  • Alex128
    #6499
    köszönöm a segítséged :) bár sokat nem tudtam meg ..és komolyan semi közöm nemvolt semi hack hez ..=/ számomra véget ért a cabal mindenkinek szeretnék sok szerencsét kivánni,jó játékot :)
  • Doomista
    #6498
    Ezesetben írhatsz egy support ticketet ezen az oldalon, amelyben egy esetleges magyarázatot kérsz a bannolásodat illetően.
    [GM]Inquisitor viszont azt is elmondta a mai nap folyamán, hogy akit ezen a napon bannolnak, azt jó okkal teszik.
  • Doomista
    #6497
    A megtisztítás elkezdődött - 6700 account blockolva
    A csalók ellen történő folyamatos harc során, a mai napon több mint 6700 accountot blokkoltunk. Ezek az accountot mind kapcsolatba voltak hozhatóak különböző illegális tevékenységekkel, ezalatt értendőek a botok és különböző a játékhoz kapcsolódó nem megengedett programok.

    Ez csak az első lépés a szabályokat megszegő játékosok ellen, további történések várhatóak a közeljövőben. Továbbá a decemberben érkező updateban bemutatkozik jónéhány új intézkedés a már korábban említett programokat használó játékosok ellen, azonos nézeteket vallva a Game Masters nagyobb jelenlétében történő őrjárataival.

    Mindenkinek meg szeretnénk köszönni, akik közreműködtek ebben az eljárásban és ezúton is bátorítunk benneteket, hogy küldjetek reportokat, ha bármiféle gyanús tevékenységet véltek felfedezni. Reméljük és hisszük, hogy a CABAL Online egy cheat mentes játék lehet és a ti segítségetekkel lépésről lépésre közelebb kerülünk ehhez a célhoz.

  • Doomista
    #6496
    hát én most hogy olvastam a kommented,megnéztem én is,mert vagy 1 honapja nemvoltam fennt,szerencsére engem nem bannoltak ! amugy meg ha télleg nem csináltál semmit,akkor nem vágom miért...
  • Alex128
    #6495
    Na..eljött eza nap is amitől ugy féltem..a BAnn..=/ Lv141 WIZARD .életemben nem alkalmaztam botod..speedhacket semmi ilyesmi hacket és mégis ..ezt nemkellet volna..Pontus Ferrumot kemyén 2 napig élvezhettem :S 6700+ accountot bannoltak fele sem alkalmazott hacket bele érte többmint 15 havert akikkel msn-en vitatkozunk és kérdezzük magunktol: DE..miért??:(..
  • sanyiiiii
    #6494
    mivel offical forumon van magyar reszleg
  • draxler12345
    #6493
    De kivan halva ez a fórum:-)
  • tomiboy1989
    #6492
    Hali mindenkinek!
    Sajna mostanság nem nagyon tudok játszani ezért megválnék 2 karakteremtől.
    1, FA lvl 134 DT nem nagyon craftoltam vele.
    2, WI lvl 129 DT Martial craft majdnem minden osmi, sapi osmi a többi meg 100% csak át kell lépni kivéve a cipő az 80% körül van,Basic craft lvl 8 fontosabb FC-k megvannak(pl.ACBM,Plasma coating kit,SW/MA potion evasion potion ,plasma circuit, extender circuit stb).kb 1,5kk-nyi alz ot vagy többet öltem bele a craftba).
    Csak az írjon akit komolyan érdekel a kari.Ja a noob ajánlatokat mellőzétek.
    Üdv:Kisluc
    érd.:
    email:[email protected]
    msn:[email protected]
  • Chykai
    #6491
    Köszönöm!
  • Doomista
    #6490
    green despair városba bemész,ott az egyik npctöl,akir ad potikat,craft materialokat,veszel zöld kis gyürüt ! nem a városban,hanem kicsit kijjeb mész,a dummyknál van egy npc valahol a fele,az ad gyürüt.aztán van egy barlang a pálya végén,ahol a mosscythe mobok vannak vagy mik [szunyogok] oda bemész ha gyürüd van.egyszoval az a barlang,ahol a map part is van.
  • Chykai
    #6489
    H y, megtudnátok mondani hogy hogyan lehet Mutant-ba menni?
  • levi1989
    #6488
    az mitől van h. beírom az ID-t jelszót alul végig megy a csík és kiírja please try later?
    pedig amikor hazajöttem még jó volt:(
  • JP Forever
    #6487
    Relatív.. Ha bekockulnék 5 nap.
  • donatus13
    #6486
    fs el a lvl 100 kb mennyi idő 30 ról?
  • Gando
    #6485
    beteszed a warehouseba, vagy oda adod valakinek aki vissza adja a másik karidnak
  • musA112
    #6484
    Sziasztok
    volna 1 kérdésem egy acc-on belül tudok át adni ruhát fegyot pénzt stb...
    a karakterek között ha igen hogy?
    előre is köszi
  • Nethyrrea
    #6483
    ez a beetetőár :D
  • sanyiiiii
    #6482
    De olcsó vagy...
  • Doomista
    #6481
    ok
    orabérben dolgozom :D huzom az idöt mig kinem jön a 50 ezer huf,és fizecc
  • Snexi
    #6480
    felkéne törni haverom 157-es kariját amibe egy éve napi 7+ órát öl,asszem szívbajt is kapna :D
  • Doomista
    #6479
    van :D
  • JP Forever
    #6478
    hackod van Doomista? xd
  • JP Forever
    #6477
    Felvettem msn-re küldök neki énnnn is vírust:D
  • JP Forever
    #6476
    Az az msn xDDDD..
    Hajni pasija xd
  • Doomista
    #6475
    #6474
    :)
  • Nethyrrea
    #6474
    ha ennyi iq-ja van az ürgének, hadd röhögjön már rajta egy jót :D

    csak úgy süt belőle a primitívség (meg a csillagos egyes helyesírás, ha már kötözködni akarok :D) :D képzelem a nője milyen lehet ezekután xDD
  • Gando
    #6473
    hekkelni csúnya dolog XD
  • donatus13
    #6472
    Te is rendes vagy ha virust adsz neki :) pff....