7396
Cabal Online
  • Hitmanus
    #7396
    Okés. Akkor indítok egy karit Marson:) Új nekem minden eléggé kezdő vagyok e téren. Jó a game?
  • Jana32
    #7395
    Marson ha jól tudom 3 nagyobb magyar guild van, a miénkbe szívesen várjuk az utánpótlást. :)
  • Hitmanus
    #7394
    Hali! Melyik szerverre érdemes karit csinálni?
  • Jana32
    #7393
    Sziasztok! Ha valakinek van felesleges accountja szívesen "lehúznám" x), mivel csóróság van. Továbbá ha valakinek megjött a kedve dungeonozni, exp-zni 150-160 körül az is írhat! üdv
  • Pule2
    #7392
    mennék! írtam üzenete facebook on elérsz! :D
  • Pule2
    #7391
    Sziasztok.... most jött meg a kedvem újra cabalhoz [DE] meglepővolt hogy teljesen más weboldal... a másik amitől frászt kaptam hogy nem tudom a réi accountomnak az adataid.. -.-"" :D na most ismét el szeretném kezdeni a játékot nem érdekel hogy teljesen az alapból.. ha valakinek van kedve csatlakozni.. illetve valamiféle kezdési tanácsokat adni mert van már vagy 2 éve hogy nem nyúltam a game-hez.. jó vagyok az ilyen játékokban elég gyorsan tudok haladni ha arról van szó. akinek van kedve játszani írj itt .
  • tucumán
    #7390
    valaki jön cabalozni? már 2008 óta nem játszottam vele
  • Mardel
    #7389
    Én pl. diablo 3-azok.
  • StoneCold7
    #7388
    Látom már nem nagyon játszik senki a Caballal :D Mondjuk jól el is b@szták az egészet, pedig 2010 ig milyen jó játék volt... Kár érte.
  • TheDestroy
    #7387
    bakker hogy van az hogy be inditom cabal meg nyomom start ki jőn x trap 1 step 2 meg 3 aztán nem jőn be semmi sem mitől lehet ez? win xp sp3 32bit van fen regen ment ugyan igy de most valami hiba van vele
  • Nethyrrea
    #7386
    én a biztonsági számkódnál véreztem el :D lassan nehezebb belépni cabalba mint egy bankba betörni.
  • Mardel
    #7385
    Supportnak is emgírtam hogy ne fáradjanak segítséggel mert szopásabb mint volt 2 éve inkább megvároma cabal 2-t ha az nem lesz ennyire elcseszeve....
  • Mardel
    #7384
    Ezt a ...

    2 év után próbábálok belépni.

    1 órát szenvedtem a klienssel, mert nem indult a launcher csak update.exe ment a háttérben a folyamatok között.

    Husky módszerral bejött a cabal login kép, előtte lefrissítette a Gameguardot.

    Az is kiderült, hogy az elején azért nem indult mert ez a trágya nem csinált Gameguard mappát és bele gg fájlokat...


    Utána cabal weboldalán a fiókomhoz új jelszót kértem, megváltoztattam de nem enged be hiába változtatom meg újr aés újra. "Details not recognized, please try again".

    A régi jelszavakat meg nem lehet újra felhasználni, mert mindegyikre ezt írja: "Password has already been used".

    Ez mégszarabb lett mint mikor 2 éve otthagytam....
  • Iridescent
    #7383
    tudnám miért nem enged regelni a szutyok cabalonline.com és még a régi idmet se küldi el a régi mail címemre ...
  • Mazarex
    #7382
    hali, az éjszakai maintance alatt raktak be vmi ujjat a hardware-en kívül?
  • Gaben78
    #7381
    jah és a facebook/cabal-on szoktuk megbeszélni a dolgokat: gamában: Egabe3 lvl.167.WI
  • Gaben78
    #7380
    igen, sokan vagyunk
  • sanyiiiii
    #7379
    Nem a te készülékedben van a hiba, szerver oldalon az adatbázissal van némi problémájuk, dolgoznak rajta.
  • pedropedro
    #7378
    Üdv ismét.
    Lenne egy olyan gondom hogy nem enged be a játék.
    elindítom a játékot bejön a kis ablak ahonnét indítanám a játékot és ezt a hibát dobja ki.
    Server objectt error 'ASP 0177:800401f3'
    Server.createObject Failed/includes/rss.inc,line 10
    800401f3
    Ez most mi a franc?
    Elindítom a játékot felhozza a szervereket csatlakoznék semmi nem történik,várok egyszer csak nagy nehezen megjelennek a karijaim de a játékba már nem tölt be kidob.
    Valakinek valami ötlete?
  • xxisyxx
    #7377
    sziasztok kéne egy ksi segitség leszedtme a játékot regiztem és mikór beirom id/pw-t akkor tölt és kiirja hogyne mtudtma csatlakozni és hogy próbáljam meg késöbb és kb 3-4 napja tart már ez=/
  • Jana32
    #7376
    Úgy emlékszem, hogy már csak DT dungeonok-ban lehet dropolni, de azt meg CC-re kell venni. :/
  • pedropedro
    #7375
    Üdv mindenkinek!
    Bocs ha lusta vagyok végig olvasni a 92 oldalt.Arra lennék kíváncsi mi dobhat Crirical Ring +2, és RoL+2?Mit érdemes farmolni.
    Válaszokat előre is köszönöm szépen.
  • Mazarex
    #7374
    én nem tudok ijet, csinálni, a netet a környéken osztja egy arc, aki a t-online-tól bérli a a vonalajt, max akkor lesz ip váltás, ha ő úgy akarja, és a héten már 2x kapott a hálózatunk 31es ip-t, nincs vmi proxy vagy vmi megoldás?
  • Norelle0220
    #7373
    modem kihúz, 1 percet vár, és újra bedug?
  • Mazarex
    #7372
    hali, lenne egy kis problémám, 31-el kezdődő ip-t kaptam, ami cabalnak régi gondja, hogy ijen ip alatt nem lehet belépni, vki tud vmi megoldást?
  • crackyS
    #7371
    az tökéletes, én is wi vagyok
  • Norelle0220
    #7370
    Köszi a helpet!
    mercuryn vagyok wizard. Narena a nevem.
  • crackyS
    #7369
    forever alone lv110-ig tart, ha lakeside-ba bejutsz keresni fogod a partykat :D
    klán harc nincs csak tg (nemzetek harca, lv52-től)
    boss van rengeteg, most jöttek mini-bossok (3 alap pályán, port lux, hasznos itemeket dobnak) meg vannak keményebbek (pontus ferrumban pluma, penna hogy csak 2-t mondjak)

    tanácsot annyit adnék, hogy pénzed ne költsd el semmire, lv110ig csak a feltétlenül szükséges ruhákat, fegyvereket (+0 slotos megteszi) valamint skilleket vegyél, ez nagyon fontos, az upgrade skillek is!
    melyik kaszttal játszol? segítek, hogy ne költs feleslegesen, ha mercuryn vagy akkor in-game össszefuthatnánk esetleg
  • Norelle0220
    #7368
    a dungeonost sejtettem, hogy nem véletlenül megy az az óra ott
    és ilyen klánharcok vannak? meg bossok? vagy csak a questek, amiket folyamatosan jelez a map. (régen Linage2-ztem, wowoztam is egy keveset, meg néha aionozok)
    Nekem ilyen "forever alone"-os játéknak tűnik, mer eddig egyedül minden ment
  • crackyS
    #7367
    végcél az a lv180, meg hogy minél gyorsabban vigyél ki dungeonokat
  • Norelle0220
    #7366
    hááát :D
    vmi rövid info jól jönne róla, meg hogy mi a végcél meg ilyenek :D
  • crackyS
    #7365
    mond mi kell :D
  • Norelle0220
    #7364
    Sziasztok!
    Tegnap telepítettem fel a játékot, már kicsit játszogattam is vele, de aki esetleg ingert érez segítségnyújtásra azt szívesen fogadom
  • crackyS
    #7363
    rakd újra
    vki tolja mercuryn?
  • KaszaN
    #7362
    Hi

    Kijött ez az ep6 ugye. Próbálom elindítgatni, de a patchelés minden esetben lefagy. Szedtem le manual patchet, de amikor elindítom ugyanúgy elkezdi az auto patchelést. Mit tudok most tenni?
  • peter01
    #7361
    A pk-s ch-t nagy részén is vannak ahol nincs ott más farmol, de ha leütöm a bot-ot akkor is visszajön 2-3 percen belül, és ha épp nem sikerült úgy leütni hogy ne én öljem meg hanem a mob akkor megkapom a pk büntetést és nem tudom leadni a dropot az npc-nél.
  • Mardel
    #7360
    Fehér channelen nicsenek botok vagy ha igen le tudod legalább ölni őket. Meg war ch-n sincsnek. Bár war chn-n lehet vannak mások auto cannon exeknél.
  • peter01
    #7359
    Mi történt a cabalal 1-1.5 éve játszottam vele utoljára az árak az egekben, fort runia végén minden egyes ch-en bot van. Nem azt mondom hogy régebben nem voltak botok de max 1-1 ch-n és azokat is bannolták. Most akkor ez hogy van ha elérek arra a szintre hogy meg kell csinálnom a leveling up quest-et ahol az autocanaon ex-ekből kell gyűjteni az itemet akkor mit csinálok? reménykedek hogy néha néha el tudok kapni 1 mob-ot és néhány nap alatt ki is dropolom az itemeket v. mi?
  • Gaben78
    #7358
    Nekem most kb 4.2 GB
  • Gaben78
    #7357
    Más általi linkre nyomok a játékban, feszt kifagy a cabal...