7396
Cabal Online
  • CactuS007
    #1485
    Hát igen,én anno 1,5 vettem a +0/+2est egy-két részét,aztán már 2,és majd 1 hétbe került mire találtam 1 sisakot is,ami már majdnem 3 milla volt :/ (többen akartak sapkát eladni,csak azért 4 millát kértek,annyit meg nem ér:)
  • Dallie
    #1484
    Training dummyn gyakorolva is érvényesül az adept cuccok hatása? Gondoltam megspórolok pár órát és húzom rajta a magic első harmadát. Aki csinálta már: hogy csináljátok? Ráraktok valami nehezéket a gombra, vagy mipöcs?

    Amúgy ez a fizetési módszer mókásan van kitalálva. A silver opció ugye 6000-be kerül, és csak 2500/5000/10000 stb. casht lehet venni. 2500-ast nem lehet kártyával fizetni, úgyhogy vettem 10 000-et, ebből maradt 4000 a silver megvétele után. Jajdejó. Majd elverem savanyúcukorra.
  • Whitee
    #1483
    Ááááh..én is akarok kockulni és játszani francbaa... :SSS
  • Slipknot14
    #1482
    hohó, szülinapom alkalmából megleptem magam egy titanium set-el:D Igaz kicsit későn(lvl 64). De jó ez így is. Eddig nemigen találtam árban és skill exp-ben is arányosat.
  • Looooser
    #1481
    Sziasztok Damascus Daikatanákat adnék el (warrioroknak)
    +5 = 80k Alz
    +1 = 9k Alz
    +0 = 1,8k Alz
    Mercury szerveren vagyok az árból alku képes vagyok
  • Whitee
    #1480
    Az a poén, hogy én install után tettem fel a nod32-t és a XoftSpySE-t. A gond már előtte jelentkezett, még úgy is, hogy kikapcsoltam a tűzfalam. A gameguard szar....
  • tomiboy1989
    #1479
    thnx
  • Razuel
    #1478
    Odamész a csávóhoz katt rá.. behoz egy ablakot.. ott kiválasztod, hogy mit akarsz megvenni.. kijelölöd.. ott lent van egy gomb (már nemtom mivan ráírva) rákattintassz beírod a cucc árát amit az eladó megadott.. katt az okra és meg is vetted
  • tomiboy1989
    #1477
    Valaki tud segíteni abban hogy hogyan tudok venni cuccokat más online játékostól????
  • Razuel
    #1476
    Ha nem teccik a windows tegyél fel linuxot.. azzal kevesebb baj lesz, de nem is fogsz enyit játszani..
  • Shadow42
    #1475
    Ez nem érdekes, hanem Winfos. És ezzel azt hiszem mindent elmondtunk róla.
    Egyébként ez is egy lehetőség amit azok kipróbálhatnak, akiknek egyébként nem megy...
  • Razuel
    #1474
    Érdekes, mert nekem a Nod is ment amikor raktam a játékot.. :P
  • Shadow42
    #1473
    Hát ha olvasgattál volna abból az 1400-ból, akkor tudnád, hogy install közben a Nod32-t ki köll kapcsolni, vagy ha nem elég akkor le is köll takarítani a gépről. (Nekem a kkapcs elég volt) Ugyanis nemszereti a Cabal-t és blokkol valamit a játékban. Nekem még a Spyvare Terminátor is blokkolni akarta, de meggyőzherő volt Install után már mehet a Nod, akkor már nem okoz gondot. Eddig csak 2 külön gépre tettem fel így a játékot és mindkettőn gond nélkül fut.
  • ronhaven
    #1472
    na en leszedtem a hivatalos letoltovel, es azzal sincsenek irasok
    amugy korabban se koreait szedtem le, annyira hulye nem vagyok hogy ne tunjon fel, plane,hogy mindenhova europe europe europe volt irva, csak gondoltam gamershellen nem a legfrissebb valtozat van es rosszul peccsel, vagy valami
    mindegy,szar
  • CactuS007
    #1471
    Az még elmegy,én Formula force Feedback kormánnyal tolom :D Arra szoktam használni,hogy skillt huzzak vele selfheallel,es kozben olvasgatok :P Egyébként ez ilyen szürkezóna?Mert fórumon irták,hogy az auto it,autoklikkereket a GG kiszűri, a botokat tiltják,de a programozható input eszközökről egy nem nyilatkoznak egyértelműen. kicsit más: 1ik ismerősömet 1folytában kidobálja a játék.Pl most már 11edjére csinál 1 dungeont,mert bemegy,egyszercsak minden üzése miss,őt ütik a mobok,majd a GG kivágja,szóval disconnect. Valami javaslat rá?
  • Slipknot14
    #1470
    Slotos Itemekbe(Kék betűsök)-be való:) Core Alchemist-nél lehet felhasználni.

    Hmm én crafthoz az armor-t választottam, de Aramid cuccot nem tudok csinálni:S:).
    Jah igen és Blader-nek lesz föld szaggató skillje?:D Mer A.Expert vok de még nemigen van :S:)
  • Whitee
    #1469
    Én már sokszor letöröltem, és volt, hogy anélkül el sem indult. Nah majd kipróbálom úgy én is.
  • Gordis2k
    #1468
    Igen tudom de nincs egy rohadt /target hogy lehesen macrozni...

    De lehet neki nostromoja és lehet az nem megy.
  • seaedge
    #1467
    G15-el siman megy es meg a makrok is mukodnek.
  • tomiboy1989
    #1466
    Csak 1 kérdés.Mire jó a Force Core????
  • Gordis2k
    #1465
    Én ugy oldottam meg és mákom volt bejőtt, hogy töbször letöröltem a GG könyvtárat és rastartoltam a gépet majd a játékot inditotam elsőre letöltötte az ujjat és ment. Nincs macro funkciós billentyűd? Szoval nekem bejött és utána már mindig ment.
  • Whitee
    #1464
    Nah hi! Lenne egy kérdésem. Lehet már valaki feltette de, lusta vagyok 1400 hozzászólást visszaolvasni. Szóval a gondom a következő lenne. Letöltöttem a klienst(európai) feltettem, rendesen updatelte, indítottam, majd erre a gameguard hibát ír ki, hogy hacking tool van a gépemen. Nah akkor uninstall, majd megint fel, (közben nod32-vel meg a XoftSpySe-vel vírus meg adware,spyware írtóztam de nem találtak semmit), megint frissítés,játék elindít majd ugyanaz a hiba. Írtam már a cabal honlapján is, de ott segítség annyi van, hogy nem tudok betelni vele. Szóval aki így járt mint én, az elmondhatná hogy oldotta meg a gondot. Ezer kösz!
  • ronhaven
    #1463
    az alatta levo gamershellrol szedtem,mert a felso az 3k-val jott, amaz meg 400al
    megnezem, kosz
  • Gordis2k
    #1462
    100% hogy koreai verziót töltötél le!!

    Ezzek közül töltsd Az elsőt!
  • Nethyrrea
    #1461
    honnan szedted a telepítőt hozzá?
  • ronhaven
    #1460
    nem hasznalt, de azer kosz
    szerintem valami betu font hianyzik neki
    mindegy, max kihagyom ezt a jatekot
    igy nez ki amugy
  • CactuS007
    #1459
    Nekem 2 dolgot nem birt a játék,amitől akadt,szétesett:
    1: window modeban nem képes értelmesen futni
    2: alaplapi hangkártyát nem szerette

    Sajátgépen jobb klikk,tulajdonságok,eszközkezelő,hangkártyák,jobb klikk hardver tiltása,játék indit,beloggol,alt+tab hangkártya engedélyezése

    ha a hagnkártya használatban van,akkor csak gépresi után tudod letiltani, akkor jó,ha piros x van mellette
  • ronhaven
    #1458
    mondjuk az azsia nyelvcsomagok installalasaval/allitgatasaval, teruleti beallitasok, tobbek kozt, amivel csomo ilyen koreai meg japan proginak baja szokott lenni. es nincs felreganyolva semmi

    Cactus: pont ugyanezen a probleman segitett? es hol tiltsam le a hangkartyat?
  • CactuS007
    #1457
    próba: hangkártyák letilt,játék indit,beloggolsz,betöltesz, alt+tab hangkártya engedélyez.Hátha (nekem segitett)
  • Nethyrrea
    #1456
    nemértem hogy milyen windows beállítással lehetne ennyire félregányolni valamit
  • ronhaven
    #1455
    nem hiszem hogy azzal van a baj, inkabb a windows beallitasokkal
  • Nethyrrea
    #1454
    konfigod?
  • ronhaven
    #1453
    En most szedtem le a jatekot, de a login kepernyonel nincsen iras a betukon, csak szurke teglalapok, nem latszik amit az acc/pass mezobe irok, a karakterkrealasig mentem, de mindenhonnan hianyzik minden iras. Nem tudja valaki hogy lehetne ezt megoldani?
  • Slipknot14
    #1452
    Jaja tom én hogy ezek a Mithril-ek, és azt is hogy az Age of Man-el akarják behozni, de nem tuttam hogy már bent van. Pár napja linkeltem be az Age of Man-ről egy részletet,, akkor valaki azt mondta Aug végére várható:P:)

    :S Az úgy nem jó hogy offlinekor is megy :'(
  • siedrenn
    #1451
    Ha kicsit jobban körülnézel,és szerencséd van,akkor ilyen fegyvereket az európai szerveren is láthatsz, mithrilnek hívják őket. Nem tudom,milyen cuccokat gyártasz,de ha megnézed, ott lesz a lvl7es prof craftnál a mithril cucc is. Meg vannak új helyszínek is. Age of Man volt annak a kiegnek a neve,amelyikkel behozták őket cabalba,ha jól emlékszem,valamikor áprilisban.
  • Razuel
    #1450
    Miután aktiváltad.. 1 napig rajtad van aztán pás :)
    Hiába vagy offline, afk.. telik az idő.. :P
  • tomiboy1989
    #1449
    Köszi a segítséget!Azt hiszem menni fog!By
  • Slipknot14
    #1448
    Ha tradelni akarsz akkor rákattintasz az emberkére, és felül a Menu gombra kattintva a legördülő menüből kiválasztod a Trade-t. Onnan már menni fog sztem.
    Ha hirdetni szeretnél, akkor Enter nyoms, feljön a chat panel, ott ahova írsz annak a baloldalán van 1 gomb, egy betűvel, kattints rá és válaszd ki a T-t. Aztán írj és enter:) WTB-t használj vételnél(Want To Buy) és WTS(Want To Sell)-t ha eladni akarsz, általába így szokták írni:) Pl.: WTS Osmium Matrial Suit of Adept:)

    Ha meg rádírnak, akkor alul a chatpanelen, aki rádírt, annak a nevére kattints jobb klikk-el és már válaszolhatsz is neki.
  • Slipknot14
    #1447
    Nekik ienek is vannak :(



    meg ienek:P
  • tomiboy1989
    #1446
    Hali valaki tud segíteni?Csak anyit szeretnék tudni hogy hogyan adhatom el a cuccaimat másoknak!Még kezdő vagyok!