7396
Cabal Online
  • Slipknot14
    #1685
    akármennyi skill exp-et tehecc magadra, akkor is csak 20-at fog hozzáadni ;)
  • bodesz
    #1684
    kicsit sivár ez a topic...rakhatnátok be képeket karijaitokról és statjaikról stbstb :)
  • nubyy
    #1683
    Lol, a vegen meg kiderul jobb lett volna Mars-ra menniXD
    Ug-be akkor nekem makom volt, mert eleg rendesen dobaltak a core-okat is, meg a slotos osmit, es akkor meg siman elvittek 300k-ert. Alandoan menni kellett vissza kipakolni.
  • Razuel
    #1682
    Marson már árulják a mithril cuccokat.. egy sima katana 25m..
    de láttam már slotos +3ast is 300++ ért..
    UG-be jó drop? ehh.. megölök 40mobot és dob egy alap osm cuccot.. hát tényleg remek.. de ha még slotos is max 100k ért tudom eladni HA megveszik.. szal nem esik olyan jól a zsé mint ahogy te ezt elmondtad itt.. amúgy már elég sokan mászkálnak mithril fegyókkal..
  • nubyy
    #1681
    98-nal van egy Patren, Patren c. quest. Azt ne csinald meg, hanem kockulj ra, qrva joo dolgok eshetnek ott. A legrosszabb ami eshet talan a slotos shadowtit. fegyo, de inkabb slotos osmit es epauletteket dobalnak. Azt csinalod egesz nap, rohadt sok zse osszejon. En ugy szoktam, h csak az 1. bosst olom (meg neha a 2. 3. 4. mikor milyen kedvem van), az kb. 2 perc, relogolok (-300k xp), es csinalom megint. Es 82-tol 98-ig nagyon sok zset kapsz questekbol is. (pl. lvl95-on asszem v.mi 12 millat). Dropokert pedig, ha birod solozhatod lid-et, v. majd kesobb fort ruinat. Undead ground-ban pedig eleg jool dobaljak az osmi cuccokat is, azokat el tod adni.
  • CactuS007
    #1680
    Eh,megvan a bibi,magyarországi nyári időszámitás.Elvileg akkor 4től lesz premium
  • CactuS007
    #1679
    Hát nemtom,én 1enlőre lvl 83ason örülök,ha össze tudok szedni 1 double slotos (nem craftolt ) OSmi settet,de lehet csak a cipő+a suit lesz dupla. Kell a pénz a skillekre,majdnem dual master vagyok,a sword lassacskán talán már A.master,és a skillekre is alig tellik.A drophoz pedig mák is kell,mert pl eddig ami nekem esett legdrágább drop az talán 1 +7es ring of fighter volt.Se köpeny,se board,chaos lampot nem láttam kb 60as szint óta. Mercuryn egyébként nem nagyon találtam olyat,aki emberi áron craftolna osmit,aki tud az 99%ban aránytalanul drágán craftolja. Az off. fórum amúgy marsos crafterekkel van tele :( És tényleg nincsen prémium :(
  • nubyy
    #1678
    Mercuryn vok, ez az gond:) Mithrill-t te lattal mar?? Mert kb. 2x v. 3x talaltam eddig piacon. Es mire abbol osszeszeded a set-et, slotosat es craftoltat... Mysticbol pedig mar most is van slotos es craftolt. Es azt el tudod adni kesobb, meg lehet, h dragabban mint aminnyiert vetted. Amugy pedig a alap, h a mithrillnek kell jobbnak lennie, csak az meg most lehetetlen beszerezni:S Bar, marson nem tom, hogy van. De amugy tenyleg annyi drop van mar (foleg ha van joo partyd, es tudtok durvabb helyre is menni), h par nap alatt nagyon sokat ossze lehet szedni. Amugy, v.ki azt mondta, h mercury elorebb van craftban, marson viszontt jobban toljak a pvp-t. Eddig azt hittem mercuryn vagy te is, de ezekszerint nem, marson meg lehet mashogy van meg a mystic craft. Igy meg tok folosleges folytatni. Sztem.
  • KapuBen
    #1677
    nincs premium pedig elmúlt 3!!!
  • nubyy
    #1676
    Nezd meg mennyibe kerulnek az upgradek (comp/trans), azert azoknak nem gyenge aruk van. Zset szedni pedig tenyleg nem gaz, csak sokat kell jatszani hozza, csak nem mindenkinek van ra ideje. Es amugy dobalhatnak milliokat, csak nem zseben hanem dropban. Azert olyan szinten mar eleg joo droppok eshetnek (es esnek is).
  • Razuel
    #1675
    Tudod 115től (asszem) már vehetsz MITHRIL setet ami megint nem 2 fillér és mivel nem vettél előtte 99+os ruhát tellik mithrilre.. a másik meg hogy nem olyan könyű összeszedni anyi pénzt mint ahogy te gondolod.. főleg, hogy +7es cape 400m körül van szal arra is gyűjteni kell..
    Jah és ha gondolod gyere zúzzunk egyet.. megnézzük, hogy milyen nagy pro vagy.. ált mars c18on megtalálsz.. :P
  • CactuS007
    #1674
    Hát nemtom,de szerintem lvl 99 körnéykén sem dobálnak milliókat a mobok,ha igy lenne minden 99+os kari deszkával rohangálna meg EO*+6ban,de a legtöbbnek még köppenyre sem tellik
  • Nethyrrea
    #1673
    FB-nek mind3 statra egyenlő mód kell gyúrnia (az orb/crystal miatt ugye), szóval a specializáltabb kasztok mint warrior meg ilyesmi, az ő cuccaikat nemtudja felvenni később. vagy csak a pár kategóriával kisebbeket aminek meg értelme nincsen.
  • Nethyrrea
    #1672
    jah, osmiumot leginkább, már csak azért is ahogy mások is írták már, hogy a magasabb ruhákból 2slotost összeszedni szinte lehetetlen, míg osmiumból azért még van elég. és tűrhető áron ráadásul, szóval eltudsz vele szórakozni upgradelni.
  • nubyy
    #1671
    Te nem fogod fel amit en irtam lol, tudom, h heavy kell neki, de a mysticnek nagoybb defje lesz, van mar craftolt is belole, az meg jobb mint a 2 slotos osmid.... Sok STR-je van, k, kesobb meg majd potizhat mint a hulye, ha nem tudja felvenni a nekivalo cuccokat (v. felhuzza a magicet). Katanat meg a hulyek hordanak, mivel qrvara nem szamit az a par hitrate amit ad, viszont pvp-nel lehet pont azon az 2-4 dmg-en mulik majd, h nyer vagy nem. Es a heavy blader nem fog neked meg 150-sen is osmiban rohangalni, tehat az csak atmeneti... 104-esen g.master?? pfff, enyhen le van maradva... Kezdem gyanitani, h te nem felreertettel, hanem ........................
    Jha, es igen, ha mar akkroa lennel, h tudj 99+-os ruhat hordani, rajonnel, h azt a zset ott nem olyan nagy dolog osszeszedni...
  • Razuel
    #1670
    ui: jah és elmondanám, hogy egy jó osm ruhával többre mész mint egy 99+os ruhával.. mivel egy 2slotos osm ruhát veszel 500k-2m ig amíg a shinguard meg miegymás 1 slotos több mint 40milla..
  • Razuel
    #1669
    Elmondom neked akkor, ha nem fogod fel.. a heavy bladerhez ARMOUR ruha, BLADE és sok STR kell.. a sima bladernek MARTIAL ruha, KATANA és nagyrészt dex kell..

    Bladernek alapból martialt szántak ez tény, de aki HEAVY bladert akar csinálni az nem rak anyi dex-et, hogy feltudja venni a martial cuccot..

    Ja és énmeg elmondanám neked, hogy Gmaster volt és nem master..
  • nubyy
    #1668
    Nem vok en tulporogve:D Csak rajta kivul ugytunik senki nem ertette felre:D
    FB az sztem marad battle-nel, legalabbis meg nem lattam sem martialos sem pedig heavy fb-t. Meg neki kell pakolni int-re is asszem, es mire lenne anyi str-je, h heavy-t tudjon hordani, addigra mar tudja hordani a terragrace-t is.

    ui.: Jha, maradj battle-nel, terragrace-nek 195/195/146 kell. Kell intre is gyurnia, ha ezt akarja hordani. Sztem.
  • Jockey
    #1667
    sztem felesleges ezt tulpörögni, félreértettétek egymást és most egymás mellé beszéltek ennyi:-)
    mind2en tökéletesen tisztába vagytok vele mi a heavy és egyéb bladerek, inkább azt mondjátok meg nekem, hogy a Force bladerek milyen rucira koncertálnak magas szinten, mert nem nagyon láttam még magas szintű FB-t
  • CactuS007
    #1666
    Szerintem az 1ik legjobb hely a húzásra lvl 75tól az a Map partos dungeon. Az obeliskek novice skillekkel akár 30 percig is kitartanak combozva.Igaz azért 150-250k között mozog 1 map part:P
  • nubyy
    #1665
    Hm, es szted a heavy blader mibol van?? Blader, az mit hord? Martialt, tehat eredetileg martialos kari volt, es kesobb az is lesz, amint eleri a mystic-et. Az meg, h elverted, kb semmit nem jelent, mert en is lattam mar olyan karit, ami 102-esen master rankon volt, rapislogtam es fekudt...
  • seaedge
    #1664
    Comboval gyorsabb mint anelkul azt alairom, de ha combozni akarok akkor nekem kell nyomkodni a gombokat. Viszont hadd hangsulyozzam ki, hogy mennyivel kezkimolobb, ha a G15 1350ms-ekent nyomja el a skilleket es csak targetelni kell. Sot meg azt is megkockaztatom, hogy szinte semmivel sem lassabb igy, mintha comboval tolnam.
  • Nethyrrea
    #1663
    combóval pedig gyorsabb valamennyire, múltkor egyszer lemértem. combo nélkül dungeonban egy skillpont 13-16 perc volt, kombóval max 11. bár a kombós solo dungeonban nem működik annyira jól mint grouposban, grouposban egyetlen mobra el tudsz nyomni háromszor négyszer 11 kombós sorozatot mire behal, vagy akár többet is.
  • Razuel
    #1662
    bocs az offert de:
    HAHA eltűnt a warmom xD
  • Razuel
    #1661
    helló!
    Másik karinak a szintjét úgy tudod megnézni, hogy rá tradelsz vagy partyba veszed és ha elfogadja akkor kiírja.. (kijelölöd a karakterét és ott fent ahol a mobok hp-ja szokott lenne odaviszed, hogy menu és kiválasztod, hogy mit akarsz)

    Nos az FA sztem nemnagyon használ sword skilleket.. max ha fel akarja húzni a sword rankot hogy legyen dash-ja..
    Új skillek akkor lesznek ha rankokat lépsz.. odamész az instructorhoz rákatt, hogy pl magic skilleket akarsz tanulni és ott fent lehet lapozni, hogy novice, appricante, regular, expert, a expert, master, a master, g master.. ezek a rankok. akkor fogsz rankot lépni ha (megnyomod a K betűt) és ott a magic fülnél van egy csík meg egy szám. Anyiszor kell felmennije a csíknak amenyi ki van írva.. PL: 0/27 ennél 27x kell felmennije a csíknak..
    Sok szerencsét :d
  • xfactor
    #1660
    Sziasztok azt szeretném kérdezni h. egy másik kariról honnan lehet tudni h. hanyadik szintű?
    Másik h. force archerem van és megtanulhat 3 sword és 4 magic skillt meg 1 upgradet... ez a továbiakban nem fog bővülni?
  • Razuel
    #1659
    Upgrade skilleket tudsz venni az instructornál ugyan úgy mint a többi skillt.. azokra nem lehet + pontot tenni de rankonként fejlesztheted..
  • Razuel
    #1658
    Azt hogy? én most magamra aggattam +42 skill exp-nyi cuccot elkezdtem ölni magickel (force change miatt magickel) de meg se mozdul pedig még csak gmaster vagyok.. ez ilyen sebességnél több mint egy óra.. pedig combozok nagy szintű mobokra.. :p
  • Razuel
    #1657
    Alapjába véve se martialos kari, mert a heavy blader az azért heavy blader mert armour cuccot hord.. ha már martialt aggatsz rá már nem heavy bladerről beszélünk ;)
    Egyébként meg 82 őn elvertem egy 104es Heavy Bladert szóval enyit erről.. tudni kell játszani az a lényege..
  • nubyy
    #1656
    Sword az lassabb, cserebe kevesebb lvl van.
  • nubyy
    #1655
    Pff... osszehasonlitasnak volt ott, azt idezd be amikor azt irom pontosan, h a heavy blader martial cuccot hord lol... Amugy pedig alapjaban veve martialos kari, csak nem a kasztnak megfelelo ruha van rajta egy ideig...
  • seaedge
    #1654
    lol, completer magic-nel nem volt 26 perc egy skillup.
  • Jockey
    #1653
    srácok van egy dolog amit nem értek:
    upgrade skillek mikor nőnek é mitöl?
    van ugye egy forcebladerem, magic és sword skillekkel, ezeket értem hogy működnek, de az uprgade skillek?
  • Razuel
    #1652
    Nefélj lessz az több is ;D
  • seaedge
    #1651
    Nem hasznalok combot, de a G15 folyamatosan nyomja magic arrow + power shot skilleket, igy csak targetelni kell. Ezzel a modszerrel volt 15 perc egy sword skillup masteren, ami a. masteren most 26 perc.
  • Razuel
    #1650
    Hidd el nem maradsz le semmiről..

    nubyy: "Heavy bladerrol meg annyit, h rohogve tulelt egy scud critet, amiben amugy atlagban azert belehalnak a martialos karik, de tobbi karinak sem epp a kadvence"
    Ezen mit is értettem félre? Ezt úgy írtad le, mintha a heavy blader is martialos lenne.. inkább neked 1. a szövegszerkesztés ^^
  • Slipknot14
    #1649
    hát inkább maradok normális bladernél xP az a 437 str-el kicsit elkéstem. 50-nél kelllett volna átállnom, akkor még jó is lenne :)
  • nubyy
    #1648
    Akkor v.mi nem joo, mert nekem g.masteren volt 23 perc dungeonban... Combot hasznalod?
  • seaedge
    #1647
    Szerinted eddig hogy csinaltam?
  • nubyy
    #1646
    Change force-al party dungeonban huzd magic skillekkel. Nethyrrea irta asszem ezt a modszert, eddig ez a legjobb.