7396
Cabal Online
  • nubyy
    #1645
    Szovegertes: 1.

  • CactuS007
    #1644
    kár,hogy nincsen a shielderemnek teleport:S
  • seaedge
    #1643
    Na ez azert mar eleg durva. Master sword-nel 1 skillup kb 15 perc volt, de A. Masternel mar 26 perc.
  • Razuel
    #1642
    Jah és amúgy aki jól bánik a fade step-el és a teleporttal az bárkit elver :)
  • Razuel
    #1641
    Erről anyit, hogy a heavy blader nem martialos.. :)
  • nubyy
    #1640
    Ugyanannyit ad, itt is es a koreai verzioban is (japanrol nem lattam infot). Heavy blader kicsit koltseges, mert a mysticnek nagyobb a defje es ahhoz kell dex is. Osmi heavyhez pedig 437 STR kell (+5) es ugy eleg tap def lesz. Ha pedig skillekre kockultal, akkor meg a def. rate-el sem lesz gond, mert transon kap v.mi 750 koruli def. rate-et. Mysticig nagyon joo, de valtaskor lehet, h venni kell egy rakas str potit is. Masreszt, ha nem pvp-zik sokat, akkro joo a martial is, mert abban is van egesz turheto def-je. (nekem spec. transon kb. 620 lesz es 2500-as def rate. [hetvegen kiderul mennyire tippeltem jool:D]). Heavy bladerrol meg annyit, h rohogve tulelt egy scud critet, amiben amugy atlagban azert belehalnak a martialos karik, de tobbi karinak sem epp a kadvence.
  • CactuS007
    #1639
    Máshogy ad attack/def/rate-ekre,pontosan nem tudom,mert nem találom a táblázatot,de azt hiszem kicsit lejjebb volt linkelve.
  • wordsworth
    #1638
    DEX mihez ad amit STR nem ad?
  • CactuS007
    #1637
    Shielder az a legdefensiveebb karakter a játékban.Ebből szinte következik,hogy legkisebb a dmg outputja.Nem azt mondom,hogy nem lehet vele pvpzni,de eddigi tapasztalataim szerint magas critcal rate kell a sikerhez.Ha szereted a kihivásokat felneveled,mert nekem tetszik,feelinges,de nem a legkönnyebb PvP kari. (direkt nem irtam,hogy leggyengébb,mert mindenki a saját kasztját sajnáltatja általában:P)
  • CactuS007
    #1636
    De lehet kapni és ütni is -1 INT/Dex/Str levesz.Az ára kb 60-200k között mozog/db
  • CactuS007
    #1635
    dehogynem :) Alacsonyabb lesz a dexed,mint egyébként lehetne,mivel a STRet kell feltolni elég magasra
  • wordsworth
    #1634
    Ez a heavy blader dolog tenyleg erdekes lehet :D
    Nincs semmi hátránya, hogy teszem fel armort viselsz martial helyett?
  • wordsworth
    #1633
    Hmm es statot resetelni sehogy nem lehet amugy? gondolok itt arra, hogy lattam vlama potit, levesz x tulajdonsagbol 1-et és rak a többihez
  • nubyy
    #1632
    Forgottenben mikor rankrohantak a Capellak, akkor nagyon csunya dolgokat muvelt a heavy blader:D:D El is gondolkoztam rajta, h atvaltok en is, de mar keso:( Inkabb mar mystic akkor.
  • Gordis2k
    #1631
    Igen lehet! Bár a telefonok töbsége nem jól viseli ha ráálnak, de ez ne riaszon vissza állj rá bátran és fizesd be a cabalt a credit kártyádrol!
  • Razuel
    #1630
    Én nem heavy Blader vagyok..
    De amúgy a heavy blader az az str-es.. bladdel és warrior ruhába szaladgál.. sztem katana jobb :)
  • Slipknot14
    #1629
    Heavy Blader?:) Skilleket tuningoljam ki ien 1 mana poti / ütésre?:D
    Amúgy meggyőztetek:)
  • bodesz
    #1628
    ilyen cabal online casht vennék.telefonról lehet fizetni?
  • bodesz
    #1627
    indítottam 2 forces karit ugye archert és shieldert.shielder tetszik mert pirosakat megütögetem lazán :D.archer nemmegy még nagyon sajnos.megyeget de azlenne a lényeg hogy nemütnek meg mert defje ugye kevés ahozképest 1-2 ütéseket beszopom mindig így pirosakat offolom vele narancssárgák még mennek naggyából.
  • Razuel
    #1626
    Elmondanám, hogy a Blader Gmaster skillje sebez a legnagyobbat..
    Én most 82 vagyok és a 99+os warrior, archer, wizardot verem be..
    Persze nem mindíg én nyerek de erösebb vagyok mint a legtöbb lammer aki csak felhúzza a kariját 100+ra azt ámen..
  • CactuS007
    #1625
    Alakitsd át heavy bladerré,akkor kicsit csökken a különbség :P
  • Nethyrrea
    #1624
    lépjé szintet, fejleszd a skilleket, a normál attackot felejtsd el. tömören ennyi.
  • shader00
    #1623
    hy
    nemtudja valaki hogy warriornál mi kell ahhoz hogy újabb skilleket tanuljak? Már npc től megtanultam az alapokat de mi kell a többihez ?
    Mars szerveren vagyok lvl 10 warrior
  • wordsworth
    #1622
    Klantars 92-es balder es nem panaszkodik, de pvp-be érdekes, hogy alig csapkodsz warriorokra, persze megverhető csak zavar a nagy def különbség :))
  • bodesz
    #1621
    akik botolni akarnak(hehehe :D) azoknak üzenem hogy várjanak 1 GameGuard haxot és akkor lesz kb 10működő bot.
  • KapuBen
    #1620
    Csinálj egy Wizardot az nagyon jól támad!
    Nekem is az van!
  • Slipknot14
    #1619
    Amúgy érdemestovább vinnem a bladerem? Állítólag elég kicsi a critje még high lvl-en is :S Kezdek elbizonytalanodni :P
  • Slipknot14
    #1618
    tom hogy 50-től jönnek be, 70 vok:) Csak nekem ez a sablonos, futok előre téme nem teccik. Állandóan ugyan azt kell csinálni:s Én a dungikbaat szeretem ha vannak elágazások, oszt mászkálhacc le-fel mire megtalálod amit keresel :)
  • HencStein
    #1617
    "meg a kedvencem, hogy pl egy bizonyos pontnál, pl Port Lux-nál lehetne választani, hogy PL, vagy valami másik hely, és a 2 világ harcolna egymással"

    ez 95 töl már van mert forgoten ruin már 2 csapatra van osztva és ott lehet gyepálni 1 mást, +van rengeteg boss,

    -dungik is vannak 50-töl jönnek be a pt dungik amibe elég jol lehet fejlödni utána 75 lid , 85 master ruin , 95 b1f 105 b2f 105 sod , 115 forgoten temple , ezek mind pt questes pt dungik
  • CactuS007
    #1616
    szerintem teljesen korrekt hozzáállás,GWben,KOban sose volt ilyen :) (mondjuk pl GWben updateeknél csak a klienst kell újrainditani, a szervereket nem állitják le az update idejére)
  • Slipknot14
    #1615
    xP:)
    Enneka lényege, hogy gyorsan mindenki vegyen silver-t hogy platinum lehessen :D
    Amúgy a játékba nem ez kéne, hanem normális dungik, nem csak kardok. Ebből következik hogy más fegyver mastery-k a skill-nél:P Stb, elég hiányos a játék, én is csak a csili-vili skillek miatt szeretem. Ja igen és persze nagyobb land-ok (világok). Mer hát elég kicsi az összes, és hamar megunod azokat:D 5 perc alatt körbe futod.
    Akkor még pár játék hangulat feldobó, mint pl amit montam hogy mini bábuk, amit pl a C-nél egy gombra kattintva belehetne pakolni egy gyüjteménysorba, és minden világhoz lenne 1 sor:P. Így nem foglalná a helyet sehol. Csinálhatnának pl horgászat skill-t, craftot kicsit olcsóbbá tehetnék, meg a kedvencem, hogy pl egy bizonyos pontnál, pl Port Lux-nál lehetne választani, hogy PL, vagy valami másik hely, és a 2 világ harcolna egymással :D Stb.. Inkább ieneke kellenének mint ez :P:D Ez is csak a skillről fog szólni, hogy 25% emelés.
  • wordsworth
    #1614
    Mien kis nyalinka-falinka szöveg imo azt a látszatot keltik, hogy nyalva van a sejhaj, de itt legalább megvan a látszat nem ugy mint wowban :D
  • Nethyrrea
    #1613
    olvastátok a cabal hírlevelet?



    magyarán, a nem-előfizetőknek is prémium service-lesz péntek délután háromtóé vasárnap délután háromig.
  • CactuS007
    #1612
    jah az kimaradt,hogy Osmi :P
  • CactuS007
    #1611
    Skacok double slotos üres armourok hogyért mennek kb? 4-800k/darab,vagy mennyi a reális ára?
  • Nowi
    #1610
    sziasztok!

    Hol és mivel lehet a legjobban fejleszteni a Skill-eket?? Én most igy 50 felett aramid adeptes cuccban úgy érzem hogy nem igazán fejlődök túl jól..
    Vagy csak valamit rosszul csináltam? Mert látom hogy vannak itt már olyanok akik nagyjábol hasonló szinten lényegesen magasabb fokozaton vannak...

    THx
  • nubyy
    #1609
    Hm, ekkora retket, mikor felraktam meg ment:S
    Akkor itt egy masik:
    Blader | Str | Int | Dex | HP | MP |
    -----------------+-----+-----+-----+-----+-----+--
    Base Stats | 16 | 3 | 16 | 50 | 20 |
    -----------------+-----+-----+-----+-----+-----+--
    Atk |0.25 | -- |0.25 | -- | -- |
    Magic | 0.1 | 0.3 | 0.1 | -- | -- |
    Def |0.167| -- |0.167| -- | -- |
    Hit Rate | 2 | 0.4 | 2 | -- | -- |
    Def Rate | 1.2 | 0.1 | 1.2 | -- | -- |
  • Nethyrrea
    #1608
    tulajdonságokra ugyanaz, kinézetre nem
  • bodesz
    #1607
    vannak ezek az aurák.minden válaszra mást aurát ad tök8 hogy mit válaszalok azaz hogy mit kapok mind ua vagy mi?
  • CactuS007
    #1606
    heh,na végre kész a teljes +5ös titanium set :P Egyébként tényleg nem tudja senki a max critical rateet? Azért gondolom,hogy van,mert láttam már olyan cuccost,ami +2%max critical rateet adott