7396
Cabal Online
  • sanyiiiii
    #1765
    Attól függ hogy... ha sok pénzd van és nem vágott földhöz a három milla, valamint akkor már az egész napot átskillfarmolod (najó elég lesz 16-20 óra is^^) akkor nagyon.
  • Doomista
    #1764
    ezis egy megoldás,szerencsére alapbol a reguarok sem kerülnek sok manába.
    kül meg megérte 3 millért az a 25 %os skill exp cumo ?
  • nubyy
    #1763
    Hasznald a leggyengebb novice magic skilled, told fel lvl9-re es ugy hasznald. Tobbet kell loni a mobba (ha szurke akkor ugysem sebez), es alig kerul manaba.
  • Doomista
    #1762
    én magiccel nyomom a 44 lvls mobokon,abba 5 db magic skill kell,mert a magicom csak reguaros,szal igy végülis asszem jo okés minden.
  • Doomista
    #1761
    köszi all ^^
  • nubyy
    #1760
    1. Az mind1, h mien szinu mobot olsz, a skil hasznalataert kapod az xp-t.
    2. Skillek, buffok max lvl20. (De van ami csak 4-ig megy, asszem a hp-reges cucc amit meg az elejen megkapsz.)
  • sanyiiiii
    #1759
    Az erősebb mobokon tudsz kombózni és nem halnak meg két skilltől-> több skillt tudsz elnyomni.
  • Doomista
    #1758
    Egy két kérdést szeretnénk feltenni egy okos embernek,hogy biztos legyek a dolgokban full:

    1. Most vettem 3 millért 25%-os 1 days skill expes premium itemet,full adaptes cuccban vagyok,skill farmolok,szal ez a 25 %os kb nagyon de nagyon max 5 percet vont le abbol,hogy lassaban nö a kék csik,vagyis 20 perc volt nálam full adaptben 1 skill rank up,mostmeg nagyon max 15,szal ér valamit a 25 %os cumo,de szürke mobokat ölök,szal ha áttérnénk egy ugyan akkora lvl mobra mint én,akkor jobban növekedne a kék csik,vagyis a skill rank up ? mert én ugy gondolom,hogy nem...

    2.Egy adott skillet/buffot max hány lvlig lehet nyomni ? mert a dash azt ugye lvl 9ig hehe,de van amit gondolom 20,és van ami 40 (?!).
  • CactuS007
    #1757
    Knight Online,később Knight Empire,most már nem tudom mi a neve. 2 jellemző,hogy mit kapsz ott,ha prémiumos vagy: " Preferred game access 24/7,Ability to Seal Items" Magyarán,ha fizetsz be tudsz loggolni a szerverre,illetve sealelni tudod a cuccaidat,hogyha feltörik az accodat,akkor ne lehessen ellopni,illetve másnak használnia. Egyébként elég sok hasonlóság van a Cabal és a Ko között,anno jó móka volt :P
  • Gordis2k
    #1756
    Mi az a KO? Ebböl láthatod is, hogy valszeg nem KOztam, ha tipelnem kéne amugyakkro ....de nem kell igy nem is tippelek:)


    Néha elfelejtem:(----> "Elnézést ha valakit vérig sértettem az esetleges hibákkal. Szégyelem magam de ellenálhatatlan késztetést érzek arra, hogy segítsek...tudom taplo vagyok és analfabéta.
  • nubyy
    #1755
    Nem, mert akkor nem Mysticben lenne, nem ezen menne igy vegig, nem lennenek sargak a mobok es ha ampos cuccokban van akkor mivel blader, swordre fog adni, de nezd cask meg mekkorat lo magiccel:O Az ottani cabalban durvabbakat critelnek, de ennyivel??

    ui.: Itt talaltam, de mar irtak, h gm kari volt.
  • CactuS007
    #1754
    Valaki egy EoF+6ot egy EoG+6ra Mercuryn?:)
  • nubyy
    #1753
    Kerdezd ugy, h ne annak tunjon, h a helyesirast kiritizalod....
    Akkor meg1x:
    (Blader vok, szal ez arra vonatkozik)
    Vitality Mastery lv10 (+589hp)
    Damage Absorb lv3 (+55def)
    Offensive Sense lv8 (+45 attack)
    Deffensive Sense lv8 (+32def)
    Impact Control lv3 (+104 attack)
    Sixth Sense lv3 (+789def rate)
  • Shadow42
    #1752
    Most miért húzod fel magad? Nem értettem, nagy cucc. Nem kell ám elmagyarázni, majd kinövöm. Ennyi. Csak gondoltam ez egy fórum ahol kérdezni szokás és válaszolnak is. Mondjuk ez utóbbiban majd lehet nem hiszek....
  • CactuS007
    #1751
    Oki,köce:)
  • seaedge
    #1750
    Sztem ez egy 150-es kari lesz full amp-os cuccban.
  • nubyy
    #1749
    EZ MI A HALAL??

    Miez, GM kari vagy mi? V. ott ennyire kicsi a defje a moboknak, csereben atom hp-juk van?
  • seaedge
    #1748
    25M korul szokott lenni
  • CactuS007
    #1747
    Az "öregebbek" közül valaki erre? Nem sértődöm be,ha nem +-100 Alzon belül tippelitek az árakat:P
  • Razuel
    #1746
    hehe.. de most komolyan..
    egyébként vérig sértettél és nem írtad a hsz végére, hogy
    "Elnézést ha valakit vérig sértettem az esetleges hibákkal. Szégyelem magam de ellenálhatatlan késztetést érzek arra, hogy segítsek...tudom taplo vagyok és analfabéta."
  • Gordis2k
    #1745
    Tudom ezért irtam(probáltam viccesen) nekem is annyi 5-10 perc.

    Razuel:
    Ja egy időben keményen kokszoltam de a hernyo jobban bejött. A figyelmeztető részleg nevő behajtó cégem meg lecseréltem az új neve "Nem figyelmeztetés, igéret!" és 20% emeltem az uzsorakamatot. Viszont ujítás az első alkalommal nem lábat csak ujakat törünk, stratégia is mert igy könnyeb eljutni a rokonokhoz a stexért.
  • Razuel
    #1744
    Gordi amúgy te KO-ztál? és ha igen benne voltál egy olyan klánba aminek a neve "fegyelmező részleg" vagy valami ilyesmi ^^
  • vazzeg
    #1743
    Hali.Az hogy milyen gyorsan tölti le a frissitést azértkérdeztem mert ugyebár net füffő....
    Haveroknak is ugyanolyan netjük van mint nekem és nekik 1 óra ++ idő alatt szette le a frissitést nekem 10 perc kb...
    És nekik több dolog van letöltve mint nekem ....
    Magyarul én arra tipelek hogy nem töltött le mindent.....
  • Nethyrrea
    #1742
    nyugi nem fogom, se eladni se váltani :D majd dupla G-master után talán
  • Dallie
    #1741
    Nethy!!!!

    Lecci ne add el a titanium cipod es sisakod ha osmiumra valtanal jovo het vegeig, mert csak akkor megyek haza Varsobol:)

    Gordi:

    Allati a Witcher, csak jelenleg nagyon bugos meg a magyar build. De azert dolgozunk rajta!
  • Gordis2k
    #1740
    Válaszok:

    1. Nekünk is ennyi az update nem vagy különleges:)

    2. Jézus de kurvajó géped van aztaaaa tök irigy vagyok nekem volt már 17 perc is.

    3. Nekünk is enyi de minket nem érdekel mert müködik.

    Válaszd ki a legszimpatikusabbat!


    "Elnézést ha valakit vérig sértettem az esetleges hibákkal. Szégyelem magam de ellenálhatatlan késztetést érzek arra, hogy segítsek...tudom taplo vagyok és analfabéta."
  • CactuS007
    #1739
    Köszönöm:) Másik kérdés: EoF,EoS,EoG +6os széria milyen árban van kb? Mintha a legolcsóbb az a sage lenne,de nem igazán vagyok tisztában az árakkal :S
  • DStein
    #1738
    Oldalsztori röviden...
    Capella: ők a nagy reformerek, szabadságot a népnek meg hatalmat. Közoktatás, régi hagyományok eltörlése, egyenértékű társadalom. Persze a hagyományok elhagyásával pl együtt jár a lord of destruction elmélet nyílt tagadása, amit azért a játékos kis odafigyeléssel eléggé hihetőnek vélhet :)
    Procyon: egyeduralmi nézetek. Csak egy erős ember tarthatja egyben az embereket és csak a legerősebb lehet a vezető. Kiváltságosok részesülnek csak oktatásban, akik kiérdemlik a jogot hozzá. Nekik is van köze a lord of destructionhoz, hisz akár ő is lehetne a legerősebb :)

    Egyébként tökmindegy, hogy melyiket választod, akik kevesebben vannak (darabra), azok 2 honort kapnak warzoneban (mob)öléskor, akik meg többen, azok csak 1et. Amikor választani kell, a recommended is mindig a kisebb létszámú oldal lesz.
    A döntést leginkább az határozza meg, hogy melyik oldalon vannak ismerőseid (pl a klánod többsége, jó esetben mindenki).

    Gyakorlatban úgy vettem észre, hogy mercuryn capella oldalon több az erős pvp kari, míg a procyonosok leginkább csak farmolnak. De persze mindenki szeret öldökölni és általában kiegyenlített a helyzet... Egy óráig capellások állnak DS főterén 7es szerveren, egy óráig meg procyonok :)
  • vazzeg
    #1737
    Hali. Nektek menyi idő alatt updatelt?????
    Mert nekem kb 5-10 perc alat updatel
  • vazzeg
    #1736
    Nem megy sajna :/ .
  • CactuS007
    #1735
    Lassan ( 5 lvl) oldalt tudok választani.Tud valaki 1 linket,ahol lenne 1 rövid ismertető a 2 oldalról? Valami olyasmi,hogy ki hova mehet (ha jól tudom mások a területek), milyen előnyök,hátrányok,esetleg 1 rövid story:P Melyik oldal a gyengébb?(bár ahogy elnéztem közel 50-50 az arány)
  • vazzeg
    #1734
    Köszi.Megnézem.
  • Gordis2k
    #1733
    A game guard (leforditva játék őr) Ugy véli nem felelsz meg minden kritériumnak és a mocsok szemét ráklikelt a gépedre és nem hagy játszan!!

    Nem vertél meg mostanában valakit? Mert lehet ni a rokona és pikkel rád!!

    Ha mégsem vertél meg senkit:
    1. A torent letöltőprogramok esetenként ütköznek az őr haverral(haverja a hóhér)
    2. Másik játék nem futhat közben
    3. virusirto és tüzfal utban van a nyominak.
    4.
    a.)A játékon belül lévő Game Guard könyvtárat töröld majd indisd ujra a gépet és START
    b.)Töröl start ujrainditás nélkül.
    c.) ezeket kombinálni töbször és egy alternativa 2x 3x ismételendő!

    Kedvese egész-seggedre.

    Üdv: Gordi

    u.i.: Ez nem csak veled fordul elő töb százan naponta szinte minden MMORPGben..... kezd teleleni a tököm a rohadt GGval...

    "Elnézést ha valakit vérig sértettem az esetleges hibákkal. Szégyelem magam de ellenálhatatlan késztetést érzek arra, hogy segítsek...tudom taplo vagyok és analfabéta."
  • vazzeg
    #1732
    Hali mindenkinek van egy kis gondom.
    http://kepfeltolto.hu/index.php?img=45st
  • sanyiiiii
    #1731
    köszi:D
  • Gordis2k
    #1730
    Baszus rajta hagylak a bátran kérdez válaszolok listámon:)
  • sanyiiiii
    #1729
    GooooordI nézd a jó oldalát, nem vagy egyedül.

    ---Szerintem fontosabb hogy értelmeset írjon valaki mint hogy helyesen. De persze ez csak az én véleményem. És egyébként sem kötelező elolvasni minden postot, ha valakinek nem tetszik a stílusa egyszerűen átugrod.

    Én mondjuk jókat szoktam röhögni Gordi hülyeségein. Amikor meg nem hülyéskedik akkor még hasznos is
  • Slipknot14
    #1728
    hát valami konkrétabb leírás után talán tudnánk segíteni:P
  • Gordis2k
    #1727
    Én nekem inden commentemnek ez a vége egy idióta beszoló miat

    Elnézést ha valakit vérig sértettem az esetleges hibákkal. Szégyelem magam de ellenálhatatlan késztetést érzek arra, hogy segítsek...tudom taplo vagyok és analfabéta.
  • nubyy
    #1726
    Ha felfogtad, akkor mit erdekel, hogy van irva? Ha meg nem, akkor csak a te kedvedert teszek be kepet. Ha meg tokeletes irast akarsz latni, menj be egy nyelvtanorara, es ne olvass forumot. Amig el lehet olvasni kit erdekel, h hogy van irva? Jha, h teged? Az meg engem nem erdekel...