7396
Cabal Online
  • KapuBen
    #1805
    nem tölt automatán:P
  • Madmano
    #1804
    Szasztok.Én is nyomulgatok,42es "tanker"-ként.Most néztem pár videót a Yotube-on a Cabalról és vmit észrevettem:pár manus felcseréli,pontosabban az mp poti helyére rakja a hp potit,ami aztán gondolom így már automatikusan tőlt.Jól gondolom?Viszont az mp potit nem láttam a sorban.Azzal mit csinálhatnak?Bocsi,ha a kérdés.
  • KapuBen
    #1803
    hát mostanában "elfogaltuk" a channel 22-őt de ha az ingame neved megmondod szólok nekik és bevesznek!
  • Doomista
    #1802
    köszi :))

    mennénk,de mond meg hol legyek hogy inviteljanak:)
  • KapuBen
    #1801
    Gyere a HUNterz-be!
    btw:
    1. itt ha már mindenkit megöltél akkor sétálgass fölalá míg nincs meg heil (mindig ilyen szar labirintusai vannak)
    2. itt meg öld az ilyen szörnyeket és lehet dob egy babát v vmi
  • Doomista
    #1800
    2 guestnél megakadtam,valaki egy gyors érthető választ valamelyikről,vagy egyikről,mert már tkm teli vannak velük:

    1.:

    Doubt (Mezias Weapon Shopkeeper):

    Mr Tesky can help you in reinvestigating the Mage Guild.
    Lets go talk to Mr.Heill to see if he knows qhere Mr. Tesky is tying.

    in eccentric researchers lab dungeon
    lets mett heil.

    Itt a 4 th doorba mentem ott megcsináltam a dungeont 3x,de utána pasz hova menjek tovább :S

    ---------------------


    A monster doll. It does not sound right, but let's go see if it really exists.

    The Auto Cannon-Op Doll 0 / 10

    When complete, go to Fort. Ruina
    Let's meet Soyoung (C.A.)
    EXP: 32500
    Amount: 120,000 Alz
    Honour Points : 100

    Itt meg full pasz hogy mit csináljak...help me :S :))
  • Doomista
    #1799
    new guildet keresek,kivétel a naturesfury...mercury serveren vagyok,ott bármelyik chra rámék.
  • Doomista
    #1798
    bezony,de vannak olyan forumok,ahol igen,botok,cheatek,hackek vannak online gamekhez,de olyan az egész team,hogy ha egy bot kijön egy adott gamere,akkor azt lescannolják minden virusirto spyware irto programmal,ésha 1 , de 1 db virust tartalmaz az illetöt bannolják örökre a forumrol,mert virusos az a bot,vagy egyéb finomság.szal onnan jo tölteni,mert ingyé van,és nem virusos ez fix,de ez off,szal the end :)
    és cabalhoz meg minek bot ? a fejlödés igyis fsza,minek bot ?! ugyis kiszürik,update ota ugyebár rengeteg elszált.
  • CactuS007
    #1797
    Na igen,valahogy várható volt :) Ha valakinek ilyen kell,akkor az inkább a "gyártó" honlapjáról töltse, ne sokadik kézből :P (Anno walkerből volt nehéz szerezni egy tiszta példányt,amikor még l2j szervert üzemeltettünk. A legtöbb ami közkézen keringett tele volt keyloggerrel és egyéb nyalánkságokkal)
  • Doomista
    #1796
    jah,az install fszán virusos,ne tőcsétek le !
    jah és nem csak állvirus,hanem kártékony fajta.........
  • Nethyrrea
    #1795
    azért szép kis bejelentkezés...


    "heló, bot van?" akkor miafenének kezded el egyáltalán ha nem is te játszod?
  • KapuBen
    #1794
    elvileg ez valami hekk:P
  • KapuBen
    #1793
    hát sajna csak speedhack van azmeg nemtom mitcsinál:P
  • nubyy
    #1792
    3-ast meg, csak azt elfelejtettem odairni:S
  • Razuel
    #1791
    igen.. már megcsináltam.. valami török fórumon emgtaláltam.. -.-
    amikor a fő szoborral beszlsz akkor kell a 3,1,3,4 és utánna még 1et kell nyomni de azt már elfelejtettem ^^
    asszem az 1 es volt :)
  • nubyy
    #1790
    En ugy hallottam, h akkor van vege mikor megolod Patrent, de ez nagyon nem biztos, kesobb megnezem off. forumon, ott irtak. Nem gaz amugy megcsapni a bossokat, cask el kell csalni a mobokat.

    Razuel: 3,1,3,4.
  • Slipknot14
    #1789
    hát én meg személyszerint örülnék 1 működő botnak:P
  • CactuS007
    #1788
    Nem mondtam,hogy mind megölöm,csak azt,ha megölném mindet akkor is újra lehet még kezdeni,ugye?:)
  • CactuS007
    #1787
    sajnos létezik,bár hál istennek a legutolsó update óta a botolók száma jelentősen csökkent...
  • Gaga91
    #1786
    Sziasztok
    azt szeretném megkérdezni hogy ehet a játékhoz van e Bot program?
  • Razuel
    #1785
    Pls segítsen valaki a 96ös "Will Remains as a fossil" (amikor az altar of karional kell beszélni) questbe mert megőrülök.. hogy tudtak ilyen **** questet csinálni.. wáááá
  • Slipknot14
    #1784
    Hát ha te megölöd mind, grat:D
  • CactuS007
    #1783
    Patren, Patren questben megölhető az összes boss,csak a végén az npcvel ne m szabad beszélni,hogyha újra és újra meg akarom csinálni a questet?
  • CactuS007
    #1782
    Cabaldb itt is van elég sok minden. Eh megpóbáltam 3x lvl2őt tenni a glovesba,lett belőle 2xlvl1,sebaj,legalább ne mdefrateet ad :P És sikerült az első +4 skillexpes sapit lecraftolnom :)
  • nubyy
    #1781
    Upgradek es catalystok
    Jool johet, foleg ha meg is nyitja:S :D
  • CactuS007
    #1780
    Hát majd megróbálok 1 lvl2est beletolni,hátha,glovesba annyira rossz lvl2es nem lehet:P
  • DStein
    #1779
    Én attackra szavaznék, sajna az a pár def nem sokat ér :(
    Mondjuk attack se sokkal több. Tegyél bele swors skill ampot :D
    (vagy mobok ellen inkább def ratet)
  • CactuS007
    #1778
    eh,bocsi,új billentyűzet,hülye enter gombbal :) Szóval az még kimaradt,hogy ForceShieldernek :)
  • CactuS007
    #1777
    Szerintetek mi a jobb választás egy duplaslotos osmi keszty
    be? 2x+2def vagy 2x+4 attack?
  • nubyy
    #1776
    Jha, sry a duplapostert, de ha a Patren, Patren-t csinalod, de nem akarod megcsinalni, akkor visszamesz a karivalasztashoz, es akkro nem bukod a 300k xp-t sem.
  • nubyy
    #1775
    Jaja, ez az:)
  • CactuS007
    #1774
    Erre a questfarmolásra gondoltatok,ahol jó cuccok eshetnek? katt
  • Slipknot14
    #1773
    10-15 perc, attól függ mien szorgos vagyok :D
  • Nethyrrea
    #1772
    jah és így mennyi idő neked egy skillup
  • Slipknot14
    #1771
    minek ide group dungi?? Én fogtam egy dark soldier-t, csak 1-et!! És minden egyes dark soldier után 1 skill up-om volt, a.masteron:) Hogy hogyan?:) Fogj egy spotot, ahol 1 spawnol és nem zavarnak bele a többiek, agrózd be, vedd le a 2 kardod, és kombózz magiccel(én magiccel mert force change(sword)-el csináltam a bladeremnek) :). 8-akat ütök vele a crit 10 :D és van avgy 1k hp-ja :D Szóval lehet kezdeni unatkozni:)
  • nubyy
    #1770
    Hm, kiderult, h van kereses az off. forumon ha belogolokXD Ott az volt, h 1 skillel 1x kapsz hp-t mind1 hanyaszor ut. Azert kocce a valaszt:):)
  • Nethyrrea
    #1769
    két szó: group dungeon.

    magasabb szinten lesz jobb a dolog, group dt-ben a moboknak több az életereje, ezért jóval több skillt tudsz egyetlen mobon elnyomni, így ha kombózol, akkor mégrövidebb idő lesz. nekem ilyen 25%-os bogyó nélkül a premium jutalom időszak alatt 10 perc alá sikerült leszorítani egy skillpontot, kombózással full adept cuccban group dtben.
  • Razuel
    #1768
    Ha jóltom az skillekre nem vonatkozik csak sima ütésnél
  • nubyy
    #1767
    Akkor most en kerdezek:D Ezek a vampiricos cuccok skillenkent 1x tolt hp-t v. ha tobbszor ut a skill, akkor minden 1es utesnel tolti a hp-t?
  • Doomista
    #1766
    jah kb igy állok ahogy elmondtad xD