7396
Cabal Online
  • Ryleh
    #6871
    Magasabb szintu formula kartyakat mely mobok fognak dobni,es melyik map-okon?
    Kicsit huzos a zold zokni kartyaja miatt 250k-t kiadni,noha a kek zokni 850 ert elmegy hamar,,
  • Ryleh
    #6870
    nem is az ,hogy nem sembiz,hanem:
    mog,celtargy kijelol,a karaktart ra sem fordul,,,pl ha hattal allok ajtonak,kijelolom,,,a karakter hattal elnyomja a spellt a semmibe,,,oda fordul a cel fele,,,,relognal,restartnal meg minden ok,,tehat ez nem net,akadas,,hanem sztem kliens oldali bug,,,na de az a lenyeg:lvl 41:))
  • Roy4l
    #6869
    amugy ha támadz valakit és nem sebzi és nemis ki semmit akkor a géped lassu mert ilyen volt amikor update után nagyon laggos volt a Mars szerver akkor volt a legjobb TG re mennixD
  • Ryleh
    #6868
    restart ,es most ok
    virusirtom sosem volt,,xp sp 3,tuzfal amit beallitottam,ennyi,,,a netem kifogastalan,,nem gaz,nemsokara 40:))
  • donatus13
    #6867
    De milyen rendszered van vagy neted ? vírusirtó stb mert ilyen problémákról még nem is halottam :S csak telepítésesekről...
  • JP Forever
    #6866
    Szedd le a Zaraki klienst. Beírod googlebe h Zaraki Cabal, és szedd le. Azzal jó. Nekem is azzal a jó
  • Ryleh
    #6865
    tele van a fax:((
    mint alant irtam tobbszor is bugos a tamadas,azaz kijeloles ok,de nem a celra tamad,,,
    ez pl most 3x(ujrainditassal)pl deungeon kapuja,mob,,,de most az npc,aki adna a kvesztet,,,nem jeleniti meg a quest opciot,max a kereskedes,guild opciok,stb,,,
    restart megint,,,,,:((
    reinstall segitene??
    (mert nehogy egy qrva jatek nornalisan menne:(((
  • JP Forever
    #6864
    Mármint több mint 55, csak ha plusszolva van akkor annyi.
  • JP Forever
    #6863
    MArtialhelmet nem lehet hp-val..
    Suit és boots.. Ha beraksz egy osmi suitot, lyukasat, akkor be kell rakni egy fchh, egy ucl-t +1,6kk, + egy osmi martialhelm slotost catalystnak. Akkor olyan 55% h sikerül.
  • Roy4l
    #6862
    ugy van ha pl Osmium Martialhelmet akarsz hp val slotolni akkor kell egy FCH (Force Core High) és 1 catalyst ami egy shadowtitanium 1slotos helm kell ha kell leirom hogy milyen slotot lehet berakni és ahoz milyen catalyst kell csak szólj!
  • JP Forever
    #6861
    Ryleh jelöl friendnek Streky a beme, és segítek szívesen, klánt is adok:P
  • JP Forever
    #6860
    Catalystnek slotos maszk kell.
  • JP Forever
    #6859
    Royal én most doomistára gondoltam, mert ő vele egy szintű:P
  • Ryleh
    #6858
    na,lvl 36 kor kaptam meg az uj rank-ot,s vele 3 slotot a skillekhez(magic)
    A korabbi nem hasznalatos skilleket lefogyasztottamigy ezek pontjai is ujbol jok lettek:))
    Meg mindig a silk ruhaban mert ez +4 es,s messze veri a mostani szeriaruha ertekit:))
    Az upgrade ok,de catalystnek barmilyen item jo?
    Teszem azt :vettem egy gagyi kesztyut,mert voilt benne +DEF,emmelle tettem az upgradelni kivant itemet,+core....................de kulon lehet ilyen "tulajdonsag" ability anyagokat szerezni?:
  • Roy4l
    #6857
    streky Ryuuuk még biztos leverne mert még 1xx lv vok nem 12x vagy 13x :D
    új skilleket akkor tudsz venni amikor meglesz a követelmény vagyis pl.: transcender 157/210 akkor a mass heal wizard buff lv 20as lesz, a buffokat mindenképpen 20asra vidd fel
  • Ryleh
    #6856
    lvl 32 utan mikor lesz a skilleknek tobb slot?sporolok a skillpontokkal,de atert kivancsi vagyok mikor frissithetem majd,.mivel ezt tanacsoltad:"A skilljeidet lv9ig húzd csak."......
    emellett eszrevettem egy kellemetlen bugot:............
    -neha ,hiaba jelolom ki a mobot,a karakter elnyomja a spell-t,a semmibe,aztan ennyi,,,ma tobbszor is volt ez,,,restart utan nincs hiba:)
  • JP Forever
    #6855
    Pvp-zz egy RyuuuK nevű taggal.. 150 BL. Arra kíváncsi lennék :D
  • JP Forever
    #6854
    Roy4l igazad van! Imádlak!:D
  • JP Forever
    #6853
    Hülyegyerek xDDDDD
  • Ryleh
    #6852
    erdemes zold zoknikat gyartani?mert altalaban az 5 feher zokni tobbet droppol,mit az ebbol krealt 1db zold
  • Roy4l
    #6851
    és az újjaknak ha már nagyobb lv vagy 1xx+ akkor a wizardnak érdemes cannon-lance párositást összerakni ami lv20asra legyen felnyomva mert nagyobb lv en egy JÓ wizard bárkit letud verni
  • Roy4l
    #6850
    én marson és a top 10guildba bennevagyunk az EU ba
  • Doomista
    #6849
    mercury. mercury.
  • DJ RX7
    #6848
    üdv!
    megtetszett ez a Cabal, így hát nekiállok kipróbálni.
    ti melyik szerveren vagytok? melyiken van több magyar?
  • Doomista
    #6847
    de engem nem.és ez a lényeg.
  • JP Forever
    #6846
    Én nagyok sok bladert vertem meg, nálam sokkal nagyobbakat is, heavyket, meg simákat is.
  • Doomista
    #6845
    nem azért...de engem wizard ritkán vert be...
  • donatus13
    #6844
    Minden kari jó ha tudod használni
  • JP Forever
    #6843
    Regenerationt húzd fel maxra úgy is 4 a amx.. Szal elfér nekem is megvan, és pve-ben használom, mert majd elsz a high rege, de az 60 seces.. Szal a regeneration jól jön hidd el..:)
  • JP Forever
    #6842
    :D Tán koreában élsz? xD:P
  • Ryleh
    #6841
    skilleket sorbatettem,igy fagyaszt,s ice bolt,azaz eleg nehezen jut kozel a mob,ha igen,akkor ott a tuz skill,most 7-es a 4 skill kozul 3....a regeneralast nem igazan huzom,olvastam vhol,hogy nem igazan kellene.

  • Doomista
    #6840
    jaja...koreaiban is igyvan...most bloodyban vannak krv sokan árusok xd
  • JP Forever
    #6839
    Ja amúgy jó választás a Wiz.. Személyes véleményem szerint a bl melett a legerősebb. Ha odafigyelsz rá, lv90től nem lesz aki megver.. :))
    Én szerintem ha ügyes az aki csinálja, a legerősebb kaszt.
  • JP Forever
    #6838
    Ryleh, egy jó tanács.. Én is Wizard vagyok.. Egy két jó tipp..
    (bár ez alap de elmondom)
    A legfőbb dolog a skillezés. skillez.. Ha nem tudod mi az szólj és leírom.
    2. A skilljeidet lv9ig húzd csak.

    Doomista emlékszel h mindig desert volt a trade város, amióta van aukciós ház bloody.. :D
  • Doomista
    #6837
    combo arra jó hogy nagyobbat sebezz gyorsabban.
    ehez kell olyan 3 skill...egymás után kell nyomogatnod a skilleket azt te tudod hogy milyen sorrendbe...a lényege hogy rákattintasz egy mobra,benyomod a combo ikont,elöjön a combocsik,és elkezd egy szines csik menni balrol jobbra...
    2 csikon belül kell beesnie a szines csiknak...nahjó inkább nézd meg hogy csinálja a gyerek. itt
  • Ryleh
    #6836
    thx,,,,talaltam sokmiundent,,megy a boltu is,,a zoknis itemek-bol jon a penz,a feltettu AH-s cuccoukat is megvettek,kvesztek oku,,bar neha a dungeonok eromon feluliek,,,
    Meg vmi,,,,,kaptam ugye lvl 10 en Combo lvl1 est,,,de nagyon nem erzekeltem hogy mit is csinalt,,,levette a felkuzudott sp-tu,,azutan ennyiu volt...ezt mas ius kerdezte tolem in game ban.
  • Doomista
    #6835
    elöször is ugye van a 3 alap város...desert,bloody,green.ahova elöször rakott téged lvl1-n,az a te fövárosod...ott vannak a kasztodhoz a cuccok,ruhák.ha jol látom wizard vagy...az akkor desert pályához tartozik...ott az armor shoekeeper (vagy mi)ott vannak a cuccok...nézd végig az npceket, mi mit ad...igazábol a jo cuccokat mobok dobják...low lvl-n még ne légy olyan maximalista stb...95+tol indul be igazán a játék...
    ahol tudsz venni low cuccokat,az az összes ch...ilyen kis shoppolo emberkék szoktak állni hol warpban,hol desertben,hol bloodyban...talán találsz magadnak cuccok...de a legnagyobb áruchannel a "trade" channel...azon belül is bloody pálya városa...vagy desert scream...szal nézeges szét,stb,sok mindenre rájösz magad ^^
  • Ryleh
    #6834
    miunden class-houz droppol ruhat,stb,,,wizzard "robe" nem esik,,,evvel semmi gond,mert kb mar 70 k va,de venni hol lehet??mert warri,blader,stb cuccok vannak,orb-ot is talaltam,de meg mindig a def 1 es starter pizsamaban rohangalok:))
    Aukcios hazban ennyire low cuccottu nem talaltam:))
  • Doomista
    #6833
    egér klikkel ? nem vágom...nálam megy ha billentyüzeten nyomom be. nézd meg jobban,rakoskasd máshova...vagy valami.
    ennek menni kell.pvp pveben egyaránt az 1. gombnál van a hp italom,és mindig betudom nyomni,ha nem megy a töltése...
  • Ryleh
    #6832
    na tetszik,,,egy viszont qrvara nem,,,
    a HP ital csak egerklikkre aktivalodik,,,,es ez nagyon gaz,,,,
    lvl 11 en be is minuszolt egy ilyen halal miatt -hp,-mp
    tettem a hp-t hotkeyre de nem megy,,,,