7396
Cabal Online
  • JP Forever
    #6831
    xD
  • Doomista
    #6830
    16
  • JP Forever
    #6829
    Haha.. Mert te meg mással keménykedsz. Miért nem magadal jössz?! Ne mással, igen haha elég szégyen, hogy egy nálam nagyobb szintű és rankú warriort megverek. Elég szégyen neki. És igenis egy low nub csicska.. Te meg magaddal legyél kemény és ne a klántársaiddal. Erről ennyit, bújjál el.
  • JP Forever
    #6828
    Elhiszem.. Class rankod?
  • Gando
    #6827
    jujj 5szint... ááá, én is vertem már meg 12szintel nagyobbat, és nem azért mert béna, hanem azért mert nekem már megvolt a g.master és még se mondtam neki azt, hogy rohadtnooblámalowgenya küldj erősebbet mert nekem mininmum 120as kell mert istencsászár faszkalap vagyok. Te meg másodjára basztál kiállni ellene úgyhogy ejtsük a témát, mert a végén bekattanok
  • Doomista
    #6826
    lesz annál szarabb is...
  • JP Forever
    #6825
    Ez a class rank 11es küldi nagyon sz.ar...
  • JP Forever
    #6824
    A lényeg, hogy te sem tudod bizonyítani, hogy bunkóztam volna. Ráadásul az a cink, hogy nálam 5 szinttel nagyobb warriort küldesz rám. GÉGÉ! Aztán kicsit cinkelt a gyerek.. Na ennyih.
  • Gando
    #6823
    Jóvan ne keverd a szart láttam mit irtál, leszarom mivel akarsz visszavágni, én és az illetékes tudom mekkora egy paraszt vagy, ráadásul hazudsz is, bizonyítani nemtudom úgyhogy aki nem hiszi el az az ő baja. Innentől vége a vitának mert nem vagyok hajlandó egy ilyen féreggel vitatkozni.
  • JP Forever
    #6822
    Assazel stop. Én amikor nyertem ezt írtam: n1...
    Aztán ő írta ha low vok azért nyertem mert nem nyomott gm skillt.. Na erről ennyit..
  • Doomista
    #6821
    nincs autopotion,ez nem sro :)) te srorol jöhettél tuti :D
    mp-t azt auton tolja,szoval azt nem kell lőnöd,csak a hp potit.auto attack is csak addig kell,mig nem lesz 3-4 db normális skilled.
  • Ryleh
    #6820
    sikeresen beroffent a jatek(sajna nekem a hivatalos installer dc zett)de sebaj,a torrentkliens es a #6567 ban levo updata link ok,manulalis updata correct,karaktergeneralas ok,eppen jatekban is vagyok:))
    tehat koszonom az infokat,muxik is:):).
    Auto-poiton,ill macro van vhol?...skilleket vettem mar,hasznalatban is vannak,autora is van rakva,kezdeti tutorkvesztek is haladnak,etc
  • Doomista
    #6819
    mivan ?:D

    nemtom skacok...én mondom a sztorimat: leszedtem gamershellről a cabalt,updatelt 2 ora alatt launcherrel,aztán gameguard,és ment.

  • KaszaN
    #6818
    Aztarohatt hogyha télleg egy lexikonnyi szöveget kell átcserélgetni csak azért hogy az ember fél órácskát játszon akkor ez egy marhaszar játéklehet. Mértnemlehetne csak egyszerűen feltelepíteni updatelni 5perc alatt és játék de nem itt egy millió dolgot kell még csinálni vele. Amíg én próbáltam elindítani elpocsékoltam vele az egész hétvégémet! Csinálhattam volna akármit elmehettem volna haverokkal buliba vagy a nagyszülőkhöz beszélgetni ehejett ithontöltöttem az egész napot és próbáltam elindítani ezt a rohatt játékot. És hogy bebizonyítsam nem a gépemmel van a gond másik gépen sem indult el sőt az ismerősöm sem tudta feltenni úgy hogy elinduljon. Csá megyek keresek egy jobb mmorpg-t. Ennél jobbat nemlesz nehéz találni.
  • Ryleh
    #6817
    joreggelt!
    sikeresen lecsorgott a kliens torrentrol,valoban az updata lassu igy a g shekk rol nemsokara lejon a 417 es patch.................
    maga a klien a 416-ot akarta letolteni,de ezt megszakitottam.
    Miutan lejott a 417-es,manualis patcheles elott toroljem a klientelepitett fokonyvtaraban levo updata exe-t,amit a krealt a fenti abortalt updata elott?
  • Gando
    #6816
    52őn csak a miniwarra lehet nationt választani, 95 újra KELL és akkor már a rendes TG-re mehetnek.
  • Doomista
    #6815
    én is az mellet vagyok, hogy 95től lett volna jó...de igy annak jó, aki megbánta, hogy 52n capella lett...és igy 95n visszatud menni procyba...ennyire jó...kiprobálásra...
  • donatus13
    #6814
    megnéztem látom már 52 sry hát nem tudom :D talán magasabb szint jobb volt szerintem de mind 1 :) így legalább kisebbek is játszhatnak.
  • Doomista
    #6813
    Új updateről információk --> #6567
    ugye hogy ugye ?
  • Doomista
    #6812
    már nem 95től lehet nationt választani...hála az uj updatenek...ugye hogy ugye ?
  • donatus13
    #6811
    95 ig hogy háborúzhass el is kell jutni ami azért sok idő nem meg jó skillek is kellenek bár az új update sokat kavart azért sok sikertXD
  • Doomista
    #6810
    hát az accot aktiváld a hiv. cabal forumon belül,azon belül a magyar forumra menj,ott rengeteg kép,videó van,meg minden ! ez csak egy töredék topig xd
    ittvan pár kép cabalról is...
    low lvltöl high lvlig vannak a karimról,stbről képek.
  • Ryleh
    #6809
    en RF online addikt voltam(most uj client closed beta,majd open lesz)szoval ha valami bejon,es tetszik,akkor se kep ,se hang,,,pizza,cigi ,kv,es game:)))
    Azert valasztottam ezt,mert latom sokan nyomjak,s amiket olvastam imponalo volt.
    Torrentel jon::.............20-.170k/s...reggelre lenn.
    Foleg az tetszett a leirasban hogy van benne haboru,amit ezeddig csak az RFO ban talaltam meg!
  • Doomista
    #6808
    hát ha már ennyit szenvedsz vele, akkor remélem hogy menni fog a játék, és tetszeni is fog ! :-)
    nincs annál szarabb,mikor valamivel szenvedsz, és aztán ratyinak látod az egészet...és ezért a ratyiért szenvedni szar érzés...
    én a reuqiem onlinenél szenvedtem...1 hétig szaroztam mire lejött a játék...aztán persze megérte...jól rá is kockultam ! :-)
  • Ryleh
    #6807
    koszi a valaszokat(mar most fazok ettol,meg majd a patch-ektol)mi a faxert nem lehet egyszerusiteni:)))))
    na torrent,.csak ugy esik a limit 1000000rel,azt a vegen no limit.....1gb.-s anyageret ezt a ricsajt:)))
  • donatus13
    #6806
    Nem nagyon :S torrent lenne a legjobb esetleg protokoll titkosítással próbálkozz utorrentel vagy azureussal és akkor hátha sikerül letölteni az a legbiztonságosabb.
  • Ryleh
    #6805
    sorry a downloader a hivatalos installer volt,,,az ujrainditas elott csinaltam bizt mentest a letoltott 400mb-s exe rol,,,lehet ezt vhogy folytatni??
  • Snexi
    #6804
    szedd le fleshget-el
  • Ryleh
    #6803
    ezt nem hiszem el!!!!!limitalt netem van,,,erre ez a tetu donwloader 400mb -nal reset,,,es dc,,,ujraindit,,,,nullazza az eddigit!!!
    egyszeruen hihetetlen:)))a torrentet(koszonom,meg nem dijazza vfon((
    agyrem
  • Doomista
    #6802
    simán ugy raktad fel,hogy a launcheréböl updatelted ? ha igy nem megy,akkor #6568 hsz-ben van a működő megoldás.
  • Doomista
    #6801
    hát én nem vágom...nálam a leggyorsabban gamershellröl jött ! végignéztem minden servert,és találtam olyat ahonnét 400+ kbittel jött !
    próbáld meg torrentről:
    ez
    vagy
    ez
  • donatus13
    #6800
    Jó játékot választottál XD
  • KaszaN
    #6799
    Szevasztok leszedtem a cabalt. Feltettem és egy majd 5 órás Update után a startra kattintva tölt 5 másodpercig majd nemtörténik semmi. Milehet a baj?
  • Roy4l
    #6798
    http://www.cabalonline.com/data/default.asp
    ott az első kép vagyis arra menj rá hogy ,,CABAL ONLINE OFFICIAL INSTALLER"azzal normálisan kell hogy szedje
  • Ryleh
    #6797
    sziasztok
    kernek egy letoltesi linket(s mielott lehulyezne vki:11-20 k val csordogal a hiv oldalon levo linkekrol,ftp server nem connectel,stbgamershell megszakitja 108 mb nel a letoltest,stb)kernek egy stabil,lehetoleg gyors letoltesi linket az EU verziohoz,,,,.
    koszonom
  • csernok
    #6796
  • Gando
    #6795
    Csak azért vagy suttyó mert suttyó vagy és nem tiszteled a másikat semilyen szinten, ez azért értelmi értelmi szintere vall... és különben is, csak funból mondtam, hogy csapkodjon már meg egy kicsit tudod csak úgy mert lehet azt is... Megverted, igen, és? Azért lehetett volna írni egy nyomorult GF-et vagy valamit, amivel tiszteleted adod, hogy kiállt veled és te is kiálltál vele. Az ilyen suttyó parasztok miatt szar az mmo társadalom akik nem képesek más mondani a legyőzöttre csak azt, hogy low, láma vagy noob. Hát ehhez csak gratulálni tudok neked...
  • JP Forever
    #6794
    Assazel te low.. Azért vagyok suttyó, mert azt modntad a 108as warriornak h verjen le azt nem bírt? Azért vagyok suttyó? -.- nub.
  • csernok
    #6793
    na megvan megy ujra:D
  • csernok
    #6792
    Léci irjatok:D