7396
Cabal Online
  • Doomista
    #1885
    így járt a mars server -.-
  • Razuel
    #1884
    100m? eheh... nemtom hogy nállatok milyen árak vannak, de marson egy +7es cape 400m körül mozog -.-
  • Doomista
    #1883
    tudom láttam,és ugy láccik megkell vennem,nincs más lehhetőség :D
    ugy hallottam nagyon megéri, a +7 az meg már 100 milla eheh :D
  • Shadow42
    #1882
    Szinte minden piacon vehecc olcsóért, átlag 20Milla körül...Csak ki kell fogni. Ennél olcsóbban nem éri meg eladni. tiszta ráfizetés lenne.
  • Doomista
    #1881
    valaki valami dungeonbol nemtud nekem szerezni +6s eof sálat ?
    olcson eladná nekem,van kölcsönadná...
  • Gordis2k
    #1880
    Beszarok:)): nem tudsz ilyet pécsről? Navigációnak is elmegy:):) óriási de tényleg:)
  • Doomista
    #1879
    vágom az egészet,köszi :))
  • DStein
    #1878
    Na, szedett-vedett térkép:

    --------^^^^------
    o< o o

    o o o
    ----------^^^^----

    Az alsó ^^^^ a bejárat, ahol bemész, a felső a kijárat.
    A <-al jelölt oszlopot kell csak szétlőni, akkor nyílik a kapu. A többit csak akkor kell lőni, ha jólesik :)
  • Jockey
    #1877
    3millám van ahhoz képest nagyon drágák...:p
  • Doomista
    #1876
    kiprobáltam ezt a 75 lvls dungeont,nagyon zsír,jo sok exp jön,ezentul questek végeztével után itt fogom nyomni lvl upig :) viszont a békáknál nem jutottam tovább,ilyen piros vizben vagyok,csomo béka,mind1iket kiirtottam,aztán nem nyilik a kapu...megnézem az oszlopokat,belelövök,0 exp,aztán nagy nehezen lemegy az élete az oszlopnak,aztán ujrajönnek a békák....itt mi a teendő ? :O az oszlopok kiiirtása az lenen vagy 20 perc minimum,olyan lassan megy le az életük :O
  • Nethyrrea
    #1875
    adodide? :P
  • Nethyrrea
    #1874
    bluestinbe az adeptesek még nemkéne hogy drágák legyenek (annyira), titan, na az már igen.
  • sanyiiiii
    #1873
    volcanic citadel és mutant forest:P
  • Doomista
    #1872
    jah,105sböl van vagy 4 db,de érdekes modon nem nagyon fogy a piacon :)
  • Razuel
    #1871
    station után is még ott lesz b1f (95ös frozen), b2f (105 asszem),meg még 1 jópár dungi.. :)
  • Doomista
    #1870
    wow,aszittem a map partot a legdurvább,de akkor nem :D
    thx all
  • CactuS007
    #1869
    Runia Station? Ez is 1 dungeon,olyasmi,mint LiD,csak annál kicsit keményebb :) Fort Runia területén lehet bemenni (min. lvl 85) Nekem ott esett egy normál mobbol egy EoF+6.
  • sanyiiiii
    #1868
    Az world entry cucc ruina station.
  • sanyiiiii
    #1867
    Belogolsz a főoldalon és ott lesz hogy hogy password change.
  • Doomista
    #1866
    én nem vettem drágán a bluestin adaptes cuccokat,de drágán fogom adni,nah a fegyokrol nem is beszélve,az ékszerek pedig jobb ha közepes áron adod el inkáb....


    valaki tudja miez a muster card 85 lvl cucc ?
  • Jockey
    #1865
    lvl55 FB-m van adeptes aramid cuccal. Lassan belenövök a Bluestin armourokba de ahogy néztem bluestinbe az adeptes cuccok eszméletlen drágák. A gondom, hogy mostmár a mobozás és questdungik is igen erősek nekem, marha nagyot csapnak rám, 4 mobot már nemtok kihealeni pótival. Mit kéne tennem? Ráadásul az aramid cuccaim mindd +3+4ek, szal ha váltanék bluestinre akkor sem lenne lényegesen nagyobb a defem..
  • Doomista
    #1864
    hol lehet accnak a jelszavát megváltoztatni ?
  • sanyiiiii
    #1863
    Működnek együtt.
  • Yondaime
    #1862
    Defensive Sense mellet érdemes e meegvenni a Damage Absorbot? Ezalatt azt kérdem hogy nemütik ki egymást? Mint buffoknál a két ugyan olyan.
  • Doomista
    #1861
    nekem most full adaptes cuccom van, 50+ban,szal bluestin cuccban,meg a fegyo,ékszerek is full adaptesek,igy nekem nagyon max 20 perc volt 1 skill up,szal 1 honapig skill farmoltam,3 rankot léptem,most vagyok amaster,majd meglátom mennyire megy gmasterre,mert mostmár skill expes gyűrűk,és fülbevalok is vannak,amiket vettem lvl 70-n.
  • sanyiiiii
    #1860
    Ha 3 skillel kombozol akkor semmi, ha 5-6-al akkor nagyon is sok
  • Nethyrrea
    #1859
    akkor mi értelme van a lvl 20-as skilleknek?
  • nubyy
    #1858
    Nem sokra mesz a nagyobb utessel, ha nagyon nagy a cooldown-ja. Tobb mint 2x annyi lesz mint lvl9-en, de kozel sem fog annyival nagyobbat utni. Majd completer skillek ideernek, akkro feljebb lehet vinni 1-2 lvl-el.
  • CactuS007
    #1857
    Magasabb szintű FS el tudná magyarázni miért jó,hogy a GM skillt megakasztom lvl 9en? Az oké,hogy ott a leggyorsabb a cooltimeja,viszont nem járnék jobban lvl 20ason a magasabb Amp értékkel?:S
  • nubyy
    #1856
    Nekem kb. 42-43 adeptel, premiummal es blessing beaddel kb. 21 perc volt completeren egy skill up, party dungeonban sword skill transfer upgraddel.
  • Nethyrrea
    #1855
    nekem a duplája van, és ráadásul premiumot vettem, és még úgyis döglassúnak tűnik amasteren. hátmég majd felette.
  • Razuel
    #1854
    Valaki nem tud arról valamit, hogy az új Comp skillek mikor jönnek EU-s serverre? :)
  • sanyiiiii
    #1853
    Mert az sosem elég amíg el nem éreded a trans/transot. Ha annyit pakolsz magada amennyit csak tudsz akkor is döglassú.
  • MarketingMan
    #1852
    hm....nem értem mire gondolsz..de lehet.. Miért nem elég a skill exp?
  • sanyiiiii
    #1851
    A + skill exp csak akkor elég ha nulla és trans/trans vagy
  • MarketingMan
    #1850
    Hát lehet h igazad van ezt az upgradet illetően...
    Mondjuk ennek tényleg magas szinten van igazán haszna mert a core-ok ára az állandó...viszont most már egyre kevésbé hat meg ha meg kell vennem párat...és így már tényleg jó...
    Szerencsére lassan kezdem magamról ledobálni a skillexp-es cuccokat mivel az ékszerek már adnak eleget...és inkább lecserélem az összes titaniumot +6-osoka meg hasonlókra.... És végre már nem kell a +6 skillexpes karddal mászkálnom...elég égő h eddig kb mindenki duplaannyit sebzett a szintemen mint én...:S...
    De már 60/67-es vok A.Expert-ne úgyhogy remélem elég lesz már a +21 sillexp is...
  • sanyiiiii
    #1849
    Én titanium upgradenek is csak slotosnak látom értelmét. A skillfarmolós cucc upgradejét meg tessék elfelejteni mert erős cucc nem kell hozzá a skillexp meg nem megy fel. Legkorábban tita de inkább shadow tita/osm-tól fontos.
    szerintem.
  • Nethyrrea
    #1848
    ezt most jólmegaszontam
  • Nethyrrea
    #1847
    dehogynincs értelme. pont ez az értelme. egyébként tényleg így van, titanium szint alatt upgradelni nemigazán van értelme, szerintem csak pénzkidobás.
  • MarketingMan
    #1846
    Hm...hát ezekkel az upgrade coreokkal nem nagyon vok kibékülve...de majd meglátom mennyire lesz rá szükségem... Most 75-ös vagyok warriorral és hát elég súlyos pénzekbe kerülnek(10-15 milla) a jobb fajta tianium armorok is...pedig az még csak titanium... Szal sztem 80-as után már én is tizesével fogom venni a piros core-okat.... aztán csak sikerül majd jól turbóznom a cuccokat...