7396
Cabal Online
  • Razuel
    #2045
    Sms-el nem lehet magyarországról cabal casht rendelni.. csak ha felhívod és úgy ügyeskedsz..
    de ez tuti hogy működik mert több klántársamnak is van..
  • Doomista
    #2044
    Lehet megprobálom ezt az sms fizetéses dolgot,hátha bejön,de télleg nincs itt senki aki kiprobálta,és azt mondja hogy minden faján ment ? hm
  • MarketingMan
    #2043
    Mi lesz az a Cabal Episode II....???.. Vagy csak az új update??...
    Remélem nem új kliens..mer én tuti nem csinálok új karit...:S.... Az a baj h iszonyat sok idő elérni a transcendert....
    Az új server meg elég izgi lehet ha valaki most kezd új karit....
    Én azon töprengek h majd talán egy force bladert jó lenen indítani...de tényleg sok idő...és inkább a warriorom viszem el olyan magas szintre amilyenre csak lehet.... A Completer skillje nagyon jó....talán a leggyorsabb lesz az új completerek közül.... úgyis döglassú a warrior...:S
  • DStein
    #2042
    Az új szerver mindenképpen érdekes lesz. Nincs rajta telitömött piac meg sok 100+os kari alapból.
    Azt hiszem át fogok nézni egy varázslóval, de ha belegondolok, hogy mennyi farm mire értelmes szintű lesz, lehet feladom majd inkább az egészet :)
  • Zarache
    #2041
    Hali midenkinek sajna a Completer skillek csak a Cabal Episode II-el fognak bejoni igazabol 12 uj skill lesz a folytatasaban egy uj vilag 150-rol 170-re emelik a lv limitet 2 uj set nation settek lv140-tol tudod majd hordani egyuj terulet es uj nation war bealitas is lesz :)
    de a 12 skillbol egyelore csak a completer van keszen ez 2007.08.08-n jott ki Koreaban tobbi meg nemlatot napvilagot :)
    ebben a reszben mar talan fognak mukodni a petek is :D
  • sanyiiiii
    #2040
    Valaki át fog menni uj szerverre?
  • nubyy
    #2039
    Mivan Extravagance-val? Mikor beleptem ott volt a nevem felett a guild nev, szal csak nem toroltek.
  • MarketingMan
    #2038
    Hát én kb kétszer újraindítottam a gépet és ugyanaz volt a probléma...nem oldódott meg se újraloginolással...se reconnact-el...
    De remélem most megoldják... és majd dél körül kiderül....
    Úgy néz ki mindenkinek máshogy csesződött el...elvégre ez valami bug...
  • ateb
    #2037
    Amugy nem volt guild törlés meg friend lista kitörélés erre csak annyi lett volna a megoldás h reconnectoltok és már olyan is lett volna mint előtte velem is ez történt csak ezért.
  • MarketingMan
    #2036
    aha...értem...hát mondjuk majd úgyis kiderül..d.e biztos jó lesz majd ez az újítás.... Meg addigra lehet h még megcsinálom a wizardomat is ami most 31-es...de mást sztem nem... Elég ez a két kari...:)
  • sanyiiiii
    #2035
    Ezeket valószínűleg november előtt nem tolják be, legalábbis games conventionon azt mondták.
  • MarketingMan
    #2034
    Na neeeeeeeeee......:))... ez nagyon kemény....
    Jaj de jó lenne ha már a warrioromnak ilyenje lenne... Az övé tökre olyan mint a cascade break...sőt tök ugyanaz/sajnos/....csak kb 5* akkora területre...és gondolom nagyobbat sebez...
    De amúgy gyönyörű mind....
    Remélem h tényleg ma tolják be ezeket...bár nem tom... Csak sajna én még a.master 7/55 vagyok....:S
  • sanyiiiii
    #2033
    jutúb videjócompleter skillekről.
  • MarketingMan
    #2032
    Na még szerverleállás előtt megtudtam pár érdekes dolgot...:)... Valószínüleg a rejtélyes módon eltünt guildek vissza fognak jönni....ez valami bug lehet...
    Meg hallottam valami pletykát....de nem tom van-e alapja.... Mégpedig h a kövi upgradeban lesznek új completer skillek...nem tom ilyet más is hallott-e...engem kicsit meglepett... Hát...bárcsak igaz lenne..:)
  • MarketingMan
    #2031
    Jaj de remek...én is most vettem észre h törölték a guildet....vagyis valószínüleg ez lehetett.... Összefutottam 1-2 klántaggal és ők sincsenek már guildbe...
    De basszus....az Extravagence egy elég komoly klán volt...tele 100+-os karikkal....nem tom hogy a fenébe hozták ezt össze....
    Meg a barátlista eltünését akkro sem értem...
    És már egy csomószor bejelentkeztem újra...és semmi....
    Elvileg ma lesz megint mainteance reboot olyan 9-10 óra körül...remélem rohadt gyorsan megoldják a problémákat...:S
  • Yondaime
    #2030
    Na no problem csak töröltek pár guildot most csináltam újra az enyémet is XD
  • Yondaime
    #2029
    Na jó valami más lehet a gond van 2 karim és egyik sincs klánba XD
  • Yondaime
    #2028
    Relogolj egyet szokott ilyen marhaságokat csinálni a kliens :) Velem is volt nem is egyszer.
  • MarketingMan
    #2027
    Tudna nekem valaki segíteni?.. ugyanis elég furcsa dolgok történtek a játékkal...:S ma reggel mikor beléptem azt vettem észre h már nem vagyok a klánban és az összes barátnak felvett tag is törlődött a listáról.... a Buddí teljesen üres lett!!!....
    Tegnap a Cabal kliensnek a belépő oldalára ki lett írva pár új hír....pl ezek:
    2007.08.30. CABAL Client Login Problem - Resolved
    2007.08.30. CABAL Client Login Problem
    2007.08.30. Credit Card Payments
    2007.08.30. Maintenance Reboot - 31st August 2007 - 8:00 GMT+1

    Na ezeket írja ki...de eleve ezt a credit payments-et nem is értem mivel nem vok fizetős..meg elvileg ma reggel is leáll majd a server....

    De ez ám írtó nagy gáz ami történt.....szal ha valakivel történt hasonló és tudja mi lehet akkor légyszi írjon... Meg az a gáz h annyira nem tok angolul sem h meg tudjam magyarázni mindenkinek/Guildbe-haveroknak/, hogy mi a szar történt...mer tuti nem ők dobtak ki...meg hát a barátlista is törlődött.....
  • nubyy
    #2026
    Es szted ugyanannyi xp-t kapok ugy, h csak a bossokat olom meg es azokat a mobokat amiket questek miatt kell? Mert sztem nem. Es kozel sem 2 orat vok bent. Mikor xp-ert meek akkor minden mobot megolok es nem viszem vegig, h kidobjon, inkabb vissza az elejere es kezdeni megint, ugy tobb az xp.
  • DStein
    #2025
    Dísz, de majd egyszer állítólag lehet majd.
  • DarkBlade
    #2024
    Üdv mindenki!

    Az egyik haver kérdését tolmácsolnám felétek. Elkezdet játszani ezzel a Cabal Online nevü játékkal, és kezdéskor beszerzet magának egyilyen, mi is ez?.... ja petet. A kérdése az lenne hogy ez csak disznek van egyelöre a játékban? Vagy lehet tréningeltetni a késöbbiekben.

    Szasztok.
  • DStein
    #2023
    Ha nem viszed végig, csak ölöd ami szembejön, az ugyanaz, mintha a 2 óra alatt csak a lényegeset ölnéd le.
    Uyganannyit lősz és mindegyik mob kb ugyanannyi xpt ad :)
  • MarketingMan
    #2022
    Hát...bár nekem is dobna valami black zerot....:)).. De jó is lenne..:)
    Egyenlőre örülök h core-okat viszonylag gyakran dob nekem... Pl ma is jött egy high upgrade meg egy force... Tegnap jött 1 force meg 3 medium...:))... Pedig nem játszok olyan sokat.....
    Meg lamp is jön általában 2 minden nap... szal be kell érnem ennyive...:S
  • nubyy
    #2021
    Pff, talan vegigviszem? Mobokat csak akkor olok mikor nagyon muszaly? Nem pedig leallok minden kis retek mobot megcsapni, az az xp-zes.
  • DStein
    #2020
    Ha jól értelmeztem, nem változott az össz xp mennyiség, ami 100-150 között kell. Mindössze az elosztás változott úgy, hogy alacsonyabb szinteken (100 felett közvetlenűl) még gyorsabb a fejlődés, cserébe 150hez közeledve egyre jobban lelassul (lassabb, mint eddig).
    Tehát pont hogy hamarabb éred el a több attrib pontot 100 felett, mint eddig, de a kimaxolás még nehezebb lesz.
    De összességében meggyorsították a fejlődést szvsz (sajna, merthogy mégtöbb skillfarmolásra lesz majd szükség a szintentartáshoz).
  • Razuel
    #2019
    Nekem már dobott boardot.. amikor port luxban a teknősökön farmoltam akkor dobott egy black zero-t :P
  • Doomista
    #2018
    épp ezért irtam.
  • seaedge
    #2017
    csak a 100-150 kozotti szinteket modositottak.
  • Doomista
    #2016
    Hát 100 lvl alatt vagyok,semmi javulás nincs...
  • seaedge
    #2015
    Ez az XP szint valtoztas egy jokora kiszuras, mert a lvl 150-hez szukseges XP mennyisege nem valtozott. Ez pedig azt jelenti, hogyha a felso szinteket konnyitettek, akkor az alatta levo szintek lettek nehezebbek. Igy joval kesobb jutsz hozza az attrib pontok nagyobbik reszehez.
  • ateb
    #2014
    A Mociról annyit h 4 napja csak FRs bossokat ölök ez napi 50+ bosst jelent és még nem droppolt :(
  • DStein
    #2013
    A boardok 99%a szerintem item shopból valóak. Van olyan árus, aki 4et árul folyamatosan, ha egy elmegy, veszi is a következőt és pakolja ki.
    Egyébként az említett mobok a boardot, nem a bikeot dobják asszem. Meg talán minden dobhatna, nem csak ezek, csak épp semmi nem dob :D
    Ha minden igaz, a nagy bossok dobják hó eséllyel (FR, LS), a motorok szerintem mind onnan vannak.
  • MarketingMan
    #2012
    Csak így érdekességképpen....van itt olyan aki már valaha talált astral board/bike card-ot?? Elvileg Auto Cannon meg Hound S0-1 dobja a sima 20 millásat a Ghost Blader meg a 150-200 millás nagy astral bike-t.... De én még soha nem láttam hogy akárkinek is kiesett volna...pedig elég sok viszonylag alacsony szintű kari jár ilyenekkell....sőt... Nagyon sok....
  • DStein
    #2011
    Ha nem xpzel b1fben, akkor mit csinálsz? A sarok mögül figyeled a mobok életviteli szokásait? Netán leülsz velük snapszerozni? :D
  • nubyy
    #2010
    lvl102 ota tegnap voltam 1. b1f-ben es bedurvult ezzel a xp valtoztatassal:O 12 csikot fejlodtem, pedig nem is xp-ztem vegig, csak az elejen egy kicsit:D
  • DStein
    #2009
    Hja, és még észrevettem tegnap, hogy mintha megemelték volna a coreok esésének esélyét.
    Már kb 90 óta hetente egy ha esik az már nagy szám. Tegnap FRben csak úgy lődözgettem mobokat (dance helyett célszerű SP feltöltés :D ) és esett 2 upgrade high. Meg mégegyet találtam valamelyik dungeonban. RSben pedig két force core...
    Szóval lehet hogy kicsit megbolondították ezt is szerencsére.
    (csak érdekességképpen, az upgradekat elhasználtam mind, végre +4es lett a másik kristályom is... eddig +3 volt, vagy 6 failure után végre ráment :D)
  • Zarache
    #2008
    az szep en majd ma megyek csinalok par B1F-t par LiD-t es par RS-t
  • DStein
    #2007
    (főleg most, hogy megbabrálták a 100+ xpt, eddig két xp pötty volt egy skill szint, most 3 lett... de legalább majdnem egy teljes szint egy 2 órás b1f kirándulás)
  • DStein
    #2006
    Hja, te már nem academyban vagy?
    Dupla trans nekem 150ig esélytelen, még szimpla se vagyok :D