7396
Cabal Online
  • Madmano
    #2085
    Akkor szerinted melyik az igazi "bika"kari?
  • nubyy
    #2084
    Csak neked tunik ugy, azokra a skillekre mindent lehet mondani, csak azt nem, h erosek.
  • Madmano
    #2083
    Még vmi.Lehet,hülyeséget írok,de nekem ugy tűnik a force shielder egy olyan "Bud Spencer"típus:viszonylag lassuak a skilljei,de erősek.Vagy csak nekem tűnik így?
  • Madmano
    #2082
    Sziasztok.Csatlakoznák az előttem szólóhoz:a Silket tényeg nagyon meg lehet unni.De más:ma majdnem elkapott az idegzsába.Az 51es force shielderemet lenyomta egy azonos szintű,hú nemjut eszembe a neve,bocsi az érintettektől.....Akinek az a pallosa van.Remélem,azért nem lesz ez olyan gyakori....
  • Super Saiyan
    #2081
    persze hogy nem. a sro olyan unalmas hogy meguntad az összes MMORPG-t
  • Super Saiyan
    #2080
    najó leszedem megint :]
    [megunta a sro-t]
    ha vmi nem sikerül kérdezhetek itt?
  • nubyy
    #2079
    Yw
  • MarketingMan
    #2078
    Ilyen nekem is sokszor volt....de már nem nagyon fordul elő... Biztos a mostani rebootok miatt...gondolom már kicsit stabilabb a szerver...
  • DarkBlade
    #2077
    Üdv!

    Nektek is lagzik a game? Ha nem akkor összeszedet a gépem valamit :)
    Lövöm spellel az ellent, az egyik pillanatban még 10méterre van, a következöben meg melletem, és az életem fele hiányzik.
  • Zarache
    #2076
    koszi a linket
  • nubyy
    #2075
    Itt
  • Zarache
    #2074
    nubby hol talaltad ezeket az infokat mert korai oldalon meg mindig csak completer skillek vannak fent
    meg akarom lesni a skilleket :)
  • nubyy
    #2073
    Amit beirtam skilleket, nah, azok nem kasztonkent vannak, hanem a warrior buffjai, de valszeg megkapja a tobbi kari is. Ertelemszeruen magices cuccot fighter kari nem kap. Betettek egy kepet a forumra amin a warrior-nak vannak ezek a skillek berakva, de battle mode 2-ben van, szal lehet, h ahhoz lesz mostmar buff. Megy a talalgatasXD
  • MarketingMan
    #2072
    Na akkor jó...bár én még lakeside-tól messze vagyok...:S... De legalább hamarosan mehetek ruina stationba....:))... Meg nekem undeadg az ami nagyon tetszik....:)) de én még nagyon az elején vagyok a dolgoknak...:S
  • nubyy
    #2071
    Valszeg helyette, es +20 attack, mondjuk sokat nem szamit, de akkro gondolom jon meg a tobbi buff uj valtozata is. Meg lesz meg mas uj skill is, mar pakoljak kifele oket a koreai oldalra.

    Dest.: Jool lattad, es qrva joo hely az a lakeside:D:D Esett egy redosmi katana es rajottem, h nem is nez az ki olyan sz*rul mint gondoltamXDXD
  • MarketingMan
    #2070
    Destiny26 vagyok.....:) Ma is voltam fent...láttam h ma lettél 110-es a bladereddel....asszem olyanod van...úgy láttam... De még nem futottunk össze sehol... Amúgy én 82 -es vagok....
  • HencStein
    #2069
    aura blade majd mehet melé vagy azt váltja fel? mert ha azt akkor az su ck mert akkor +16 attack buffal az meg hát a többi uj skillhez nézve elég lol
  • nubyy
    #2068
    Megvan a bladere is, +74 atk. 630mp-re. Valszeg nem az Aura Blade-el.
  • nubyy
    #2067
    Jha, pont azt nem:S Ennyi volt a forumon, de az a tobb mint 10k hp az uj mapon, nah azt tettszik:D:D:D


    Barcsak minden quest ilyen lenne...:D
  • HencStein
    #2066
    ugyanaz mint a fb
  • Razuel
    #2065
    Pont a Bladerét nemtudod? =(
    kiváncsi vagyok, hogy milyen lesz :P
  • nubyy
    #2064
    Hm, kis info az uj skillekrol: (nem a completer)
    Warrior: +1000hp 30mp-ig
    FS: 2mp-kent 100hp autoheal
    Wizard: +300 magic es -400 def
    Blader: ?
    FB: 3 playert tud teleportalni
    FA: +70 hp-reg

    Nagyon nem biztos, cask erre kovetkeztettek a skillek leirasabol.
    Viszont, a nation epaulette az komoly lesz:D:D 5x hp, de csak az uj mapon lehet hasznalni asszem.
  • nubyy
    #2063
    En ugy ertettem, h completer skillek kozott nem az lesz a legyorsabb, nem tom mennyi ideig tart elcastolni a tobbi wari skillt. Te milyen neven vagy a guildben?
  • Razuel
    #2062
    Te vagy a Leader?
    Egyáltalán tudod, hogy hogykell? -.-
  • Razuel
    #2061
    100as quest csak 1 van.. a lvlupos quest.. amit most javítottak ki, mert eddig kurva kis esélyel dobta a quest itemet.
    Sztem te a patren patrenes questre gondolsz, amit nem tud megcsinálni..
    Az tényleg nehéz, oda már nemelég a gmaster.. legalább compnak kell lenni hozzá.
    Egyébként nem is éri meg megcsinálni 1 jódarabig, mert elég jó droppok szoktak ott lenni.. :P
  • Nethyrrea
    #2060
    tán mert nem tudjuk a választ?
  • Doomista
    #2059
    Hát 100 lvln elég nehéz questek lesznek,107 lvls haver még most is elvan 1 db-bal,nem könnyüek,remélem ezt egyszer javitja a cabal team...
  • KaiotEch
    #2058
    Jó márcsak nekem nem mondtátok meg, hogy miért nem tudok bevenni senki guildba!!!
  • DarkBlade
    #2057
    Üdv!

    Thx a válaszokat, és a videót. Aszem ezek után meni fog a combo is.

    CSá!
  • Nethyrrea
    #2056
    üdv, mindenki nevében.

    1. 50 felettől lehet máshova is menni
    2. ilyen kérdés nemvolt úgyhogy továbblépünk :D
    3. lesz még ilyen, nyugodj meg, én jelenleg lvl 92-n anyáztam hogy miért csak 2 questet adott, ráadásul mindkét questben pézt is kellett fizetni (a jutalom a végén persze ellensúlyozta, de akkoris)
    4 jól bevált kombó oktatófilmemet tudom csak ajánlani, minden kaszthoz működik
  • DarkBlade
    #2055
    Üdv Mindenki!

    Lenne pár kérdésem,

    1, Mikor lehet tovább menni a töbi területre?
    3, Lv40 fölött mindenkinek ilyen kevés q-t ad? Lv43 vagyok kaptam 2q-t aszt kalap kabát, enyi. 3kocka lett tele az xp-bar on, a töbit meg farmoljam össze?
    4, Valaki mondja már meg hogy hogyan lehet használni a combo skillt a wizardal /mert az lennék én :) /

    Köszi a segitséget.
  • MarketingMan
    #2054
    Ja és akkor valószínüleg majd egyszer kipróbálom ezt a fizetős dolgot csak ezt ahogy elnéztem elég sokféleképpen lehet...szal majd valami biztos/biztonságos módot kell találni...ami Mo-n is mükszik...
  • MarketingMan
    #2053
    Hát sztem a 3 mp egy csöppet azért gyorsabb ám mint 6,5 meg a 4,3 meg a 3,8 nem?? szal jól fog az jönni a warriornak nagyon is...
    Amúgy tegnap este láttam h te is az Extravagence guildben vagy ugyanezzel a névvel csak már a crystal dragons-oknál...:)
  • Nethyrrea
    #2052
    csak úgy lehet jah. x pénzért kapsz x mennyiségű cabal casht.
  • sanyiiiii
    #2051
    Úgy működik hogy befizeted a pénzt azért kapsz cabal casht amit barmire kolthetsz.
  • KaiotEch
    #2050
    Várni kell 1 napot?
  • nubyy
    #2049
    Nem gyorsabb. Mind 3mp-s, kiveve asszem az FS-et, mert az 4mp.

    Completer skillek
  • MarketingMan
    #2048
    Jaj...jó is h említitek ezt a fizetős dolgot...mer sztem én is fogok majd venni pár cumót így Cabal cash-en keresztül...
    De ez hogyis mükszik?.....mer én igazából cabal cashből akarok majd bevásárolni pár cuccot....szal én ezt a részét akarom majd kihasználni... De nem akarok x hónapra előfizetni.... Bár nem tom h lehet-e így külön is....
  • KaiotEch
    #2047
    Hali! Most csináltam egy clant, de miért nem tudnak belépni a tagok? Felkérés megy, Accpet-olják és semmi sem történik...
  • Doomista
    #2046
    aha...mindenki mást állit,ilyen nincs :C
    txh az infot.