7396
Cabal Online
  • Super Saiyan
    #2125
    de mostmár mind1, leszarom. cső
  • Super Saiyan
    #2124
    elméletileg 1mb
  • Doomista
    #2123
    hát te is jokor töltöd barátom,akkor kellet volna,mikor mindenki szedte az elsö napokon,akkor jönn 100-200 kbittel,nem most mikor hofehérka falva jártas.kül meg milyen netted van arany barátom ?
  • Super Saiyan
    #2122
    persze... 5 kb/s-el???
  • Doomista
    #2121
    ne a hiv. oldalrol szedd le te okoska...hanem a gamershellről,ott a legjobb,ui.
  • Super Saiyan
    #2120
    én mégse... megint megáltt...najó topic /fav leszarom
  • Doomista
    #2119
    hunterz egy **** csapat...gyere át dragonflamebe,full jo csapat :)

    [mercury-lvl 96-blader-gmaster nemsokára 50-55]majd 100 lvltöl már énis kirakom az aláirásba,akkor lehet büszke az ember :P
  • KapuBen
    #2118
    énis mercury és van mindenfélém:P ha valakinek a neve az hogy kaszt+Ben akkor valszeg én vok:)
  • Super Saiyan
    #2117
    te meik szerveren játszol? én a Mercury-ra megyek, és Warrior leszek :D
  • KapuBen
    #2116
    nah jhólvan:)
  • Super Saiyan
    #2115
    igy már csak másfél óra :]
  • Super Saiyan
    #2114
    hivatalos oldal.
    [felidegesitette a Cabal, és leszedett minden ismert internet gyorsitot, és mostmár 100al szedi neki]
  • KapuBen
    #2113
    honnan szeded?
  • Super Saiyan
    #2112
    najó én mégse játszok evvel. nincs időm megvárni mig 5-el leszedi
  • MarketingMan
    #2111
    na annak aztán sok értelme van h +5-öt dobálnak 98-as questben:)))))...már ha nem poénból írtad hanem komoy volt....:S...
    Jó ha 1 milláért el lehet adni azokat a vackokat....:S... Olyan szinten már az a minimum h +6-osokat dobjanak...ha meg nem akkor inkább mennék spectre/wraith csapathoz farmolni...
  • sanyiiiii
    #2110
    Ja +5öst nagyon dobálják pl patren patren questben.
  • seaedge
    #2109
    lvl 69 kell a +5-oshoz, nem egy nagy durranas elerni. A kisebb kopenyek meg akkora bonuszt adnak, hogy felvenni sem erdemes. Egyebkent a szintedrol meg nem irtal semmit sem, en tudjam, hogy milyet tudsz felvenni?
  • Zarache
    #2108
    seadge szerintem nem arra gondolt pontosan mert csak az ami olcso es az is csk azert mert nagyon konnyu szerezni ebbol az okbol kifolyolag ilyen olcso
    Cape+3 3m-5m
    Cape+4 4.5m
    Cape+5 1m-2m
    Cape+6 20m-30m
    Cape+7 400m-700m
  • Super Saiyan
    #2107
    1 warrior a Mercury szerveren jó választás? :]
  • Madmano
    #2106
    Ja,a szintem fölöttiek annyiba kerülnek.De érdekes mód ami nekem is jó már,azt eddig mindíg 3-4milláért láttam.
  • nubyy
    #2105
    Koreaban ugye a pvp kb. olyan, h az nyer aki hamarabb ut, legalabbis ezt irtak, de ha 5x annyi hp-t kell leutni, akkor egy kicsit belassul tole a pvp, nem fogjak megolni 1mast olyan hamar. Viszon pve-re sztem nagyon nem lenne joo, mindenki befut ahova akar, mert ugyis van ideje eltolni a potit annyi hp-ja van:S Gondold mar mien lenne a pve ugy, h tobb mint 10k hp-val maszkalsz:S:S
  • seaedge
    #2104
    +5-os kb 1.5 milla, valoban nagyon draga
  • Madmano
    #2103
    Még aztmondja meg vki:miért olyan marha drágák a köpenyek???És nekem pont arra fáj a fogam...
  • Madmano
    #2102
    Köszi szépen.
  • Nethyrrea
    #2101
    mondjuk ezt az 5x hp dolgot nemigazán értem, mert annak max pve-ben van értelme, pvpben csak annyi hogy több hp potit iszol meg mire legyakjátok egymást. bár ahogy elnéztem pve-ben egész jól fog jönni, amennyit a magasszintűek panaszkodnak hogy nehéz :D
  • Zarache
    #2100
    100 DEX:23Attack,25Magic,18.2Def,175Hit rate es 100 Def rate
    100 INT:10Attack,28.6Magic,11.1Def,40Hit rate,10 Def rate
    100 STR:25Attack,5Magic,25DEF,40Hit rate,20Def rate
    --------------------------------------------------------------------------
    ebbol lehet latni hogy nem olyan veszes a helyzet :) magices FS a nyeri a stat alapjan :)
  • Zarache
    #2099
    Force Shielder | Str | Int | Dex | HP | MP |
    -----------------+-----+-----+-----+-----+-----+--
    Base Stats | 15 | 11 | 9 | 45 | 25 |
    -----------------+-----+-----+-----+-----+-----+--
    Atk |0.25 | 0.1 |0.23 | -- | -- |
    Magic |0.05 |0.286|0.25 | -- | -- |
    Def |0.25 |0.111|0.182| -- | -- |
    Hit Rate | 0.4 | 0.4 |1.75 | -- | -- |
    Def Rate | 0.2 | 0.1 | 1 | -- | -- |
  • Zarache
    #2098
    most is tudsz magickest FS csinalni nezd meg a skilljeti van olyan tamadas ami magicken alapszik
    ezeket szoktak hasznalni altalban:Blade of Judgement,Flying Shield,Shield Shock,Stone Cannon,Aqua Cannon,Wind Cannon,Fire Cannon,Crystal Cannon,Lightning Cannon

    ezeket szoktak berakni a combok koze kinek mi tetszik :)
    es egy magickes FS es swordost lazan elver

    csak a szetjet ugy kell bealitania
    fegyver:Katana
    Astral:Orb
    feslzereles:magic ampos sett
    ekszerek:RoS,BoS,Vampiric amulet es Earing of Guard
    ezek mellet a statja valahogy igy nezhet ki
    STR:278(ennyi pont kell egy +6-os armor suit hordasahoz)
    INT:600(ezek bealitastol fuggenek)
    Dex:400(ezek bealitastol fuggenek)

    a gyors skillek miatt es egy ilyen setnek hala gyorsan nagy dmget tud bevinni
  • Zarache
    #2097
    http://bluetears.extra.hu/img/cabal/guild/src/1185276077010.jpg
    HUNDarknessnek :)
  • nubyy
    #2096
    Nem, lesz egy cape is ami 5x-i a hp-t, pont ma olvastam, de az gaz lenne, ha sima mapeken is lehet hasznalni. Grr, nem talalom hol olvastam:S
  • HencStein
    #2095
    amire te gondolsz sztem a 140 töl hordható uj set (uj ruha fegyo)
  • HencStein
    #2094
    elviekbe ugylesz hogy war mapokon vagy a 95+ os mapokon lehet majd használni meg a war cheneleken
  • nubyy
    #2093
    Nation cape-et nem cask az uj mapen lehet hasznalni? Ott 5x-i a hp-t.
  • HencStein
    #2092
    jah meg wiz adig jo amig van elöte valaki aki tudja tankilni a mobokat mert elég gyenge a védelme (öltem meg már transos wizt-t 2 ütésböl pedig nem vok tul erös)
  • HencStein
    #2091
    az hogy meik kari erös az töled füg hogy meik skillt használod meg meiket nem a fs-nek meg def alapunak kell lenni hiábba nagyott üt magiccel akkor is annak kell lennie mert 110 után a pt mapokon márcsak pt be lehet fejlödni vagy 1edól de az nehéz és azt csak az fs meg a fa tud ,,, majd november után meg mindenki akinek van nation capje és akkor már lehet csinálni magicces fs-t ami tényleg naggyot üt D:
  • Yondaime
    #2090
    hát bm2 nél nekem nem igy volt, müködött nekem az rendesen csak teleport után tünt le XD
  • Nethyrrea
    #2089
    az csak véletlen lesz szerintem, volt már nekem is olyan, de ha jólemlékszem effektíve nem működött, csak úgy nézett ki hogy rajtad van. bármit csináltam, rögtön eltűnt. városban ácsingózni vele 10 percig jó volt, csak lestek a népek hogy miért van még mindig rajtam :DD
  • nubyy
    #2088
    Warrior meg Blader. Ez a 2 nagyot ut az 7, de cucctol is nagyon fugg. FB-bol is lattam mar olyat ami utott akkorat, h cask pislogtam:D Wizardbol, FAbol es FSbol meg nem igazan, de lehet cask nem volt szerencsem. Igazan mindent uto kari nicns, eleg jool vannak egyensulyozva (hiaba mondjak, h vari igy meg ugy, mikor kap 2 utest es fekszik, es oda fognak erni hozza), de ugye sokat szamitanak a skill rankok es a cuccok, es maga a jatekos is.
  • Zarache
    #2087
    FS-bol a magic Fs a jo a swordos nemn olyan tap magices tud alazni inkabb :)
    amugy lehetsz akarmilyen ugyes ha felszerelsed ganyab masenal :)
  • Yondaime
    #2086
    Nincs igazán kimondottan "bika" kari mindegyik ugyan olyan jó, rank-tól és a pont elosztásodtól függ meg persze az ügyeségedtől h mit tudsz kihozni belölle :)
    És lenne egy kérdésem nem egyszer kiakadt nekem a bm2 ill. aura persze sose akkor és azon a helyen ahol kellet volna XD Na szóval lehetséges ezt valóban kiakasztani vagy csak a véletlen műve?